Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
3. feb 2010

Baby -sedím a bajočkom kukám nejaký tien z boku...........A to sa ku mne cez izbu ruti Sisa!!!!!!!! 😅 UF!Bez držiačky.Sama.
Skoro som umrela od strachu ☹

krpcek
3. feb 2010

nany ona bola v 7.mesiaci? nie v 5-tom? vsade pisu inak! 😠

sandori
3. feb 2010

Ty brďo nanny ani nehovor- to musí byt strasné- ja tiez takéto správy nemusím..... a som rada že zatial klop klop je to u nás pomerne v zdraví...
Mňa chcel šéf poslať na služobku tiež do nemecka ešte v piatom mesiaci takže....
Ale inač zatial som letela len na kratke vzdialenosti - Paríž, Hamburg, Bazilej- takže to ušlo....a ozaj zabudla som Bulharsko - to sme boli na dovolenke prvy krat letecky 🙂

iku
3. feb 2010

Dnes sa tu zbláznime, ani von, ani volať... ☹

krpcek
3. feb 2010

ciky no vidis aka sikovcica je to! 😉

pikino
3. feb 2010

nany ona sa zobudi o piatej na papanie ale dovtedy je este hore aspon trikrat lebo jej vypadne cumel.

no ja ked mam letiet tiez tyzden nespim, ae je to sranda pretoze ked som letela prvykrat tak upne v pohode a cim viac lietam tym je to horsie. asi tomu prispievaju tie letecke katastrofy co su v kuse v telke.
ked sme boli na svadobnej ceste v Thajsku tak akurat v den ked sme mali etiet domov tam padlo lietadlo a cey den to vysielali na letisku na vekoplosnych obrazovkach. si viete predstavit ako som vyzerala, ani tabletky na spanie mi nezabrali cely cas som mala nechty zaryte v kresle, nic nejedla len lietala na zachod a to este bola strasna burka a vzlietali sme v bleskoch a cely let priviazani kvoli turbolenciam. no nikdy viac.

nany100
3. feb 2010

krpček, v miestnych novinách písali, že v 7mom...ale veď to je v podstate jedno, tragédia je to tak či tak... ☹

piki, tak potom sú si Terezka s Adel ozaj podobné s tým spaním...

to vám premietali akože aby ste vedeli, čo vás čaká? 😀

pikino
3. feb 2010

nany asi. to aby sme mali stiahnute zaudky a nezjedi im tolko. 😀

skorvankova
3. feb 2010

Ahojky, tak nasa noc, nooo v pohode, zaspal o 20,30 zobudil sa o 23,30 na papanie, potom o 3,18 na papanie, potom o 5,00 to som mu nedala potom papal o 7,00.
este ho oducit od nocneho papania a bude to o.k.

Egy ty si to ako urobila?

nany, to je hrozne,oba pripady ☹
ciky, Silvinka je sikovna, kolko presla?

zuzik25
3. feb 2010

ja lietam rada, mozno preto ze nie tak casto 😀
len mam obavu z toho ako to zvladne mala, ale letime vecer a aj cesta spat je vecer, tak hadam bude spinkat.
ciky, to mas riadnu sikovnicu. 😉

nany100
3. feb 2010

piki, predpokladám, že v tvojom prípade boli, čo sa týka ušetrenej porcie jedla, úspešní 😉

ciky, Silvinke gratulujeme 😉

skorvi super noc 😉 ...nemôžeme chcieť všetko naraz, aj tak je to oveľa lepšie 🙂
a veru keď vidím takéto správy, som šťastná aj z tých neprespatých nocí

zanulienka
3. feb 2010

zuzik-mne elaia zvlada super lety,vies sa s nou potom prechadzat aj po lietadle ak jej bude dlho sediet

zuzik25
3. feb 2010

plus nas ocko neovlada poriadnu skoro ziadnu rec, okrem svojej, takze vsetka komunikacia je na mne.

sabinazv
3. feb 2010

ahojte lejdys 🙂

tak moje dieta od rana 7.15 este stale nespi... obvykle je uz aj vyspate o tomto case... no neviem na com fici... vonku sa trepat v tomto necase nejdem, tak asi bude len jeden spanok dnes... ale pekne sa hrajka aspon ... on ked vie, ze ma spat a nechce, tak je dobrucky 🙂

jaj a belohorcova uz ma Salmu od rana od piatej... vam oznamujem ja - zvestovatel bulvaru 😅

romanakatka, blahozelam k synovcovi 😉

sabinazv
3. feb 2010

zanu, to co mas za foto v profile? 🙂

ciky, wow... silvinka aka sikovnica 😉

zuzik25
3. feb 2010

zanu, ved to, ze viem vstat a prechadzat sa, ale kedze to bude vecer a aj tak budeme musiet ist z BB po obede, tak bude unavena z cesty autom, tak hadam aj v lietadle zaspi. len aby nam neochorela z klimy.

zanulienka
3. feb 2010

sabi-nempaci,chcem vyliezt na palmu

zuzik25
3. feb 2010

sabi, caf, aj emmka uz zacina vynechavat doobedne spanky, dnes a vcera spala a dva dni predtym nie.

nany100
3. feb 2010

sabi, danko vie, že sa nedá ísť von, tak chce spať v postieľke len raz 😉

už som si o Salme prečítala aj ja 😉 ...tááák, Zuzke to už začína, mastné vlasy, tepláky a kruhy pod očami... 😀

zanulienka
3. feb 2010

tak sa vola belohorcovej dcera-salma?wau

krpcek
3. feb 2010

baby pozeram grecklo, zda sa to len mne alebo je to nejake predrazene??? 😅

zuzik25
3. feb 2010

krpy, je dake drahe a to sme pozerali terminy v juny, tak mozno nabuduce bude grecko

nany100
3. feb 2010

hej, Salma Hajek, priezvisko má po tatovi (a inak meno podľa herečky Salma Hayek)

nany100
3. feb 2010

my sa tento rok k moru nechystáme, ešte sa mi zdá malinká, tak možno bud. leto 🙂 ...ak nebudeme zase tehu 😀

sabinazv
3. feb 2010

zanu, to je palma? som si aj ja zmenila foto, na tvoj podnet 😉

nany, dankovi sluzi postielka teraz ako ohradka na hranie... musime znovu zahajit spanie... zeby dnes? 🙂
a ze teplaky mastne vlasy u ZB? vsak ona sa chysta pracovat popri malej... bude ako Haidu Klum, 2 tyzdne po porode na mole s perfis figurou
😎

krpcek
3. feb 2010

zuzi ja pozeram koniec augusta, zaciatok septembra - dufam, ze nebude zima. . . chcem, aby bola vacsia, aby si to uzila krpata.

zanulienka
3. feb 2010

sabi-to si ty z malym na foto?
nevyzera to na palmu?

sabinazv
3. feb 2010

krpcek, my sme raz boli v polke augusta v chorvatsku, a som si povedala, ze uz tak neskoro nepojdem... to uz opadavalo listie, uplne ako jesen uz bolo citit...

sabinazv
3. feb 2010

ano, to som ja s dankom... nepodobam sa ? 😅

co ja viem... som myslela, ze to su nejake katakomby, alebo dake stlpy historicke 😀

krpcek
3. feb 2010

sabi my sme tiez do chorvatska chodili koncom augusta - bolo sice chladnejsie, ale dalo sa este kupat. az na jeden krat - to tam bolo este chladnejsie ako na SVK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre