• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
baby ako asi bude v juni v grecku?
na jun su ovela lepsie ceny!

a este otazka, kedy su parlamentne volby? lebo aj to ovplyvni nasu dovcu!
3. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-historia na tej foto som ja :grinning: .no ved ja ani nevim ako vypadas
3. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy aj ja si myslim za koniec augusta je uz neskoro - uz byva zimsie.Ale možno vymaknete akurat dobre pocasie.Asi by som skor isla v juni- vtedy je to tiez lacnejsie ale byva teplejsie.
3. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skovi-prešla asi 2m , ale už teraz nie.Zase len tak 2-3 krôčky a dalej po štyroch :grinning: To sa jej náhodou podarilo-zrejme mala velku tužbu ma prísť objať :grinning:
3. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, ja by som sla v juni na vasom mieste... a volby budu pravdepodobne 12.6., takze druhu polku juna mozes obzerat... ty uvedomela obcianka :wink:

zanu, ved to... ze nepoznas :slight_smile:
3. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, moje male zaspalo konecne... som zvedava kolko bude spat...

anib seerus
3. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze volby su 12.juna,tak potom mozme letiet!!! idem pokukat jun. :slight_smile:
3. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi nie kvoli tomu, ze chcem ist volit, ale MM robi celu kampan pre dve politicke strany, takze az okolo 10.juna mozme ist.
3. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpcek, tak tak... po volbach chodte, najskor treba na dovcu zarobit love :wink:
3. feb 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak mala je uz v kociku vonku pod strechou a odfukuje, ja tlacim do seba zemiaky s maskom a karfiolom zapekane a mam veget.

my sme boli raz v Grecku v Nei pori v septembri a uz bolo citelne chladno a vecer to uz bolo na sveter. ale kupat sa dalo. tak radsej by som isla v juny. ale tie ceny ma odradzaju, Turecko nas vyslo lacnejsie.

sabi super foto. :wink:
3. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez keby sme uz v Grecku, to by sme chceli ostrov pokukat a to by s malou teraz este velmi neslo, mozno o rok, o dva.
3. feb 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, super... uz davno som sa tak nenasmiala :grinning: co mi to len pripomina? hehe... ale teda do postielky som sa este nevtrepala :grinning:

zuzik :wink:
3. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, parada, skoro som si o smiechu cvrkla. :grinning:
3. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky,perfektne, ja si len na nasu postel stupim,ked sa mala prebudza a nahnem sa uplne k nej k tvari,aby citila,ze jej funim pri usku,no ale toto uz ocko skusil,aka je nasa ,,stara,, detska postielka mocna,ked este Bianka nebola :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ciky super..to ma nenapadlo takto uspavat
3. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :grinning: ...to budú mať dnes všetci tatinkovia povinné pozrieť a potom šup uspávať :wink:
3. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru-dnes to budu mať ocinkovia za domácu ulohu,len tá naša postielka neunesie nášho ocka :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dala som foto.Len som sama,tak sa bojím fotiť,aby mi neskydla :sweat_smile:
3. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ty mas doma zive striebro. Tato moja ma uz pomaly 11 mesiacov a len by sedela :slight_smile:
3. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sandi-tak tvoja bude zase viac ukecaná :grinning:
3. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas uplnu pravdu- tej sa usta nezastavia... zeby bola po maminke ???:slight_smile:
3. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky musim bezat mala vstala, ideme sa hrať.
3. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky,tá tvoja malá je šikulka,moja by tiež len sedela alebo sa plazila.Už ma to znepokojuje,lebo syn sa staval skôr.
3. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Sandi.
Iku-vieš že ked su surodenčekovia,tak su uplne opaky? :wink: Jeden zlý,druhý dobrý,jeden rád spinká,druhý nič atd...Teda aspon v mojom okolí to tak je,kde su dvaja :grinning:
Moja Sisa nemá zase ani jeden zub dokonca a jej kamoši aprílovčatká ich maju niekedy až 8! :grinning:
Sú to potvorky tie deťurence :wink:
3. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže už mám výsledky z gyndy.Musím si ísť zajtra pre lieky,lebo mám z kultivácie zlý výsledok.
Nejakeho streptokoka,či iného "koka"-neviem presne.
Len viem,že tam budem musieť ísť pešo so Sisi na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu nikde nikoho a ja som 1x uspala dieťa v kočíku na balkóne :wink: ...jupííí...to mi ani nenapadlo, že to ozaj bude fungovať...a ja sa s ňou trepem večne v tých najväčších kalamitách po vonku...a malé predné kolieska dostávajú vždy zabrať a ja tiež ako fučím a tisnem v tých závejoch a brečkách...
3. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dlhej prechadzke,elaia spinka v kociku pri otvorenom balkone.krasne nam svieti to slnko,18 stupnov mame :wink:
3. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, zanu, aj my máme otvorený balkón, krásne nám sneží a je okolo minus 2...dieťa v overale a vo fusaku...Elaia asi v krátkom tričku, hm? :wink:
3. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok