Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
3. feb 2010

a už sme hore, 45 min. ako aj keď sme vonku 😉

romanakatka
3. feb 2010

čavino, ďakujeme za gratulace, ale až také silné emócie to neboli, aby sme hneď robili súrodenca 😀 som si zaspomínala na to aký bol maličký a bezmocný a voňavučký, ale tie prvé mesiace boli katastrofálne, takže som rada, že sme teraz už takýto... pekne sa hrajká posledné dni aj sám, je taký cicuš, stále by sa mojkal, bozkával, túlil 😵 krásne hovorí mama 😵 😵 😵 je smejko a hrozne živý čo je na jednej strane náročné, ale vďaka Bohu za to 😵 Ciky, stále si to hovorím keď mi dochádzajú sily... že čo by iní dali, keby mohli mať aj takéto živé striebra 😉 a tak sa mi to lepšie znáša... aj tá naša nespavosť 😉 no a behá po celom byte popri nábytku, už sa púšťa aj sám, ale to nám ešte chvíľu potrvá asi, no mne sa aj tak najviac páči keď štvornožkuje všade za mnou a vykrikuje na mňa 😵 a posledné dni pri blabotaní aj vykladá ručičkami, bohovský je 😵

Krpček, tiež plánujeme dovolenku a tiež chceme ísť koncom augusta... ja si práveže tento termín neviem vynachváliť... posledné roky sme vždy chodili na dovolenku v júni (2x Egypt, raz Grécko ale v Grécku bolo na môj vkus práveže chladno hlavne večer a tiež pofukoval vetrík, takže keď sme vyšli z mora museli sme sa hneď sušiť) naopak koncom augusta sme chodili do Chorvátska a paráda... teplé more, vzduch ešte voňal končiacim letom ale bolo teplo aj večere boli teplé, menej ľudí, milujem to... také predĺžené leto

petusko
autor
3. feb 2010

ahojte kocky 🙂
usnezeny a ufucany den dneska, otras. ledva sme presli do skolky pre Petka. Navyse ma Marcel teplotu od poobedia, z nicoho nic, ani nekasle, ani nesopli, len teplota 38 😒 uvidim, co bude do rana a ak to nebude klesat, behnem radsej k dr.
riesite dovolenky, v dobrom zavidim, my isto nepojdeme k moru, ale si urobime nejaky vyletiky po Slovensku 🙂
katka, blahozelam k synovcovi, prajem vela zdravicka 😉
aaa ozaj, pred chvilou som zazrela laetelu, co je aprilovka, ze caka babo 🙂 je uz tusim nejaky 22tt, takze prva tehu aprilovka a ani sa neprisla pochvalit. ale kazdopadne prajem bezproblemove tehu a zdraveho synceka 😉 🙂

skorvankova
3. feb 2010

ciky,jej to je zlate....myslím Sisku... 😉

a k videu:uz dlho som sa tak nezasmiala...

misha666
3. feb 2010

ahojte kocky... rastie mi zub mudrosti a dost to boli...myslite ze ked si to natriem tym gelikom na zubky co davam emmke to pomoze aj mne? 😀

inak vcera aj dnes sa mi stala takato vec...na posteli mame na operadle vyrezane diery...a emmka sa im strasne tesi...vcera sa jej pytam : "co to je emmkuska?" a ona hned mi odpovedala "deja" a to iste sa stalo aj dnes tiez mi povedala ze "deja" myslite ze je to nahoda alebo fakt vie povedat ze je to diera??? vcera som to pokladala za nahodu ale aj dnes sa to zopakovalo 😕 😅

a uz mame vonku aj obe spodne zuby...ani neviem ako vysli lebo nemala ziadne priznaky...len jak ma vcera kusla tak so zistila ze ma aj spodne uz...

cikyta
3. feb 2010

Mischa-na mna Sisa hovorí len francuzky 😀 Teda všetko mi tak znie 😀 Aj hudbu jej pušťam vo francuštine-taku rozprávku a uplne to hltá 😀
Jasne,že to berieme ako vtip,ale je to také smiešne.

takže Emmka to kludne môže hovoriť.Nieje to náhoda.Proste to umí 😉

cikyta
3. feb 2010

Petusko-nech teplotka klesne tfuj tfuj!
Skovi-dakujeme.
Mischa-gratulujeme aj zubkom 😉

beadz
3. feb 2010

ahojte zienky, tak dnes mi vytrhli osmy a deviaty zub, zajtra su na rade predne styri a budem to mat za sebou.
taka som hotova ze ani nevladzem citat co sa tu deje.
tak dufam ze ste vsetky v poriadku

cikyta
3. feb 2010
cikyta
3. feb 2010

Juj Bea ☹

cikyta
3. feb 2010

Silvinkine slovko,ktore furt rozpráva je :
Didié.......Didié 😀

cikyta
3. feb 2010

Práve som sa dozvedela,že mi 15.2.ide muž na 2 týždne pracovne preč.Ja sa ... To 2 týždne sa ani len neosprchujem ☹ Kedže ani v noci nemám klud.

(Zlate mamy,svokry.Aspon na chvíločku)

mamonia
3. feb 2010
cikyta
3. feb 2010

Muž mi odmietol podla toho videa malu uspať.Vraj sa nechce prepadnúť k susedovi. 😀

beadz
3. feb 2010

ciky, ved ti spinka 4 hodiny poobede, to si aj frajera za tu dobu najdes, neboj 😉

petusko
autor
3. feb 2010

tak teplota uz nie je, netusim co to bolo, dufam, ze len plany poplach 😒
bea, teda nezavidim tu bolest, ale coskoro budes mat novy usmev 😉
pokuk som albumy, perfektne su deti, hlavne tie chodiace 🙂 u nas to zatial nehrozi 😅
aj ja som prihodila minule zopar foto, vikend sa u nas niesol v znameni oslavy petikovych narodenin, este teraz sa nam tu valaju balony 😅
idem citat rozpravku, hezky vecer prajem 🙂

zuul
3. feb 2010

ahojte maminky,

misha krasne emka rozprava. sikulka jedna.

my sme boli dnes prvy krat v MC bolo super. misko ma tam ani nepotrebuje. len sa lazboval kade tade, tolko deticiek, misko bol vo svojom zivle.
a my uz spinkame len 1x za den, dnes od 13,30 do 15,30.
zajtra mu to posuniem tak okolo 12,30-13,00 nech si pospi tie 2-3hod.

aj my strasne vela blaboceme, my zasa vravime stale dedo 😀 😀
ideme zajtra na poradnu, hura 😀

ciky juj to je pruser, no skoda - my Vam prideme pomoct 😀

beadz
3. feb 2010

kockyyyy, simonko vecer urobil svoje prve dva krociky sam. uz som to trochu cakala, lebo sa velmi pustal a dost dlho aj ostane stat, ale toto ma uplne dojalo. plakala som ako male decko. 😵

zuul
3. feb 2010
zuul
3. feb 2010

beiiiiiiiiiiiiii to je super, a neplac. 😀 😀 😀

petusko
autor
3. feb 2010

no prosm, dalsi chodec 🙂 gratulujem 🙂 😉
baby ja mam normalne pocit, ze patrim do ineho terminu, sak to moje dietko si sotva sadne 😕 😅 asi zbehnem dakam k augustovkam 2009 😀

zuzik25
3. feb 2010

cafte,
petusko, 😀 😀 neboj, ani my este nechodime, len zaciname stat.

bei, super, sikulo maly.

miavin
3. feb 2010

misha - gratulujeme Emmke ku krásnej reči - určite to nebola náhoda, detičky sú šikovné
bei - gratulujemééééé Šimonkovi - však je to úžasný pocit, keď začne robiť prvé nesmelé krôčky.... a uvidíš o chvíľku keď sa začne sám púšťat a "lobzovať" po baráku....je to super.....

beadz
3. feb 2010

zuul, ten plac prisiel uz aj ako dosledok tych poslednych dni, kazdym zubom mi odchadza kus zdraveho rozumu... sa mi to tak vidi 😨
petusko, nikam nechod. marceli nas vsetkych este predbehne. a okrem toho, prve dva kroky este nic neznamenaju a ja som chodila ako 8-mesacna a doteraz sa potkynam o vlastne nohy, takze som sa to este ani po skoro 40 rokoch nenaucila. cize...

miavin
3. feb 2010

petus - a ty si nič z toho nerob že Marcelko si len sadká - ani sa nenazdáš ako sa to zvrtne, sa vraví, že chlapci sú lenivejší - no ja to o našom šidielku nemôžem povedať, ale viacero poznám maminiek, čo majú chalanov - každé dieťatko je samostatná osoba, neboj.... ja som tu stresovala, že sa neobraciame a vidíš.....
ináč baby - asi budem trápna - ale viete už určiť, na koho sa dietky podobajú? lebo mne veľa ľudí povie, že čistý tato....no ja tam okrem očí - čo ma po mne nejak neviem tú podobu vidieť..... 😒

zanulienka
3. feb 2010

kocky kukla som junovky a fakt je tam laetela ako tehu

zanulienka
3. feb 2010

mia-moja elaia na cely svet.podla svokry ma jedno ucho po dedkovy,druhe po ujovi,celo po dedkovy... 😀

miavin
3. feb 2010

jéééj naozaj laetela - čakajú druhého chlapčeka, majú Danka a čakajú Sebastiána..... tak držíme palce
zanu....no veď to - len ja fakt neviem rozoznať podobu 🙂

petusko
autor
3. feb 2010

no ved ja zase sa nejako nestresujem zatial, mam za kym behat 😅 ale je to take zvlastne, ked si ho predstavim, ze by uz mohol chodit, ja ho mam stale za moje bobatko malickate 😅 😀
mia je neviem urcit ani pri cudzich detoch, na koho sa podobaju, pokial to nie fakt "cez kopirak" a pri mojich detoch to uz vobec neviem 😀 ja viem len, ze moje deti su uuuuplne odlisne, ako vyzorovo, tak aj povahovo 😅 ale podla ostatnych je vraj Petik "moj" a Marcelik "manzelov" 😅

beadz
3. feb 2010

mia, ja som videla muzove fotky ako maleho a je to jak cez kopirak. takze bez debaty. jedine pusu ma moju a mihalnice.
a laetela sem uz nechodi, ze ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre