Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
4. feb 2010

taky si v base urcite neoddychne takych maju ostatni vazni velmi radi v uvodzovkach 😠 😠 😠 😠

zanulienka
4. feb 2010

len ho pica neudala,lebo maju dom na hypoteku a on jej povedal,ze co ved ja budem v teple,dostanem 3 krat za den jest a ty?pojdete na ulicu,pretoze sama neutiahne platit dom.no ja by som srala na dom

pikino
4. feb 2010

asi tak. ved preda dom splati hypoteku a kupi si maly bytik. vzdy sa da len treba chciet. hajzzeeeeel.

pikino
4. feb 2010

inak btw. vcera som pozerala na CT taky dokument ze tata XXXL. o chapovy co vazil 460kilo a isie do nemocnice
na bandaz zaludku schudol za rok 200 kilo.pribral preto ze zral len samy mcdonald a podobne svinstva a najlepsie bolo ze mal nevlastnu dceru a ta mala 4mesacne babatko a viete cim ho krmila hranolkami a hamburgerom. normalne som mala chut jej taku vylepit, ze by jej stena vratila druhu. 😠 😠 😠

krpcek
4. feb 2010

ahojte. zuzka kupila som maxi cosi tobi 2010 - ciernu, ta bola najskor k dispozicii.

beadz
4. feb 2010

ahojte krasky. tak mam trhanie za sebou. dnes 4 zubky a este mi aj jednu blombu urobil.
teraz cakat 2 tyzdne a potom zaciname otlacky a skusky a dufam ze coskoro uz budem mat plnu hubu zubov opat. inak neviem ako sa mi mohol zmestit jazyk do ust, ked som ich tam este mala, lebo teraz mi lieta vsade, dufam ze ked budem mat protezku, tak si ho neprehryznem 😀

komisakpd
4. feb 2010

baby chcem sa opytat z akeho poharika piju vase deti cajik? myslim nejaky speci ci obyc flaska?

zanulienka
4. feb 2010

caf bea-sa pamatam,ked moja mamina si davala vytrhavat zuby,kolko som sa na nej nasmiala.miesto Zani vkuse mi hovorila Sani a jasne ze plula ostosest 😀

macikjm
4. feb 2010

ahojte...
juj bei...drz sa...
komi...ninka pije z poharika so sosacikom, alebo len tak z poharika bez vrchnacika...uz jej to pekne ide...

pikino
4. feb 2010

aj moja pije so sosacikom ale este jej to moc nende cela sa pooblieva, ale niekedy mam pocit ze naschval. 😝

komisakpd
4. feb 2010

no ale su to nejake znackove pohare..moj pide z takej flase so sosacikom od TESCO ale chhcem kupit nieco lepsie, hlavne take co pri otoceni netecie..z obyc flase nechce pit..

macikjm
4. feb 2010

baby...davam ninku uz treti den spinkat len raz denne...co vy na to???
je to lepsie...skor zaspi, zaspava v postielke a vecer ju tiez zlomi takou rychlovkou ako nikdy...a spinka uz 2 tyzdne vo svojej izbicke... 😀 sice k nej v noci vstavam, ale nevadi...

macikjm
4. feb 2010

ja mam od canpol babies...jeden netecuci, ale nevie z neho sat, ked tam je ta nasadka...

chcela som od Aventu, ale ta cena zan ma odradila...

lenka1smejka
4. feb 2010

Ahojte baby mam na vas otazku,teda dve:
1.-kolko zjedia vase deti kase vecer?
2.-uz vsetky vase deti chodia okolo nabytku a v postielke?

beadz
4. feb 2010

zanu, neviem neviem ci mi to pride vtipne, ked to prezivam ja, ale viem si predstavit ze keby to postretlo niekoho v okoli, tak by som sa doooost dobre zabavala 😉
komi, simon pije z pohara so sosacikom co nekvapka ked netaha od aventu, ale ma uz aj taku obycajnu plastovu salku a prikladam mu ju, ale z toho mu to velmi nejde, stale chce vela vypit a vsetko vypluje...

beadz
4. feb 2010

lenka, simon kasu uz skoro vobec nejedava, takze toto neviem a chodi uz. dokonca vcera urobil aj dva krocky samostatne. dnes sa mu podarilo len jeden.

cikyta
4. feb 2010

Lenka smejka:
1.-ako-kedy Kašu dávam len ak viem,že nám olovrant moc "nešiel".Takže zhruba 100ml tvrdej kaše z lyžičkou.
2.-ano.Stále chodí okolo nábytku a sem tam sama bez nábytku pár krôčkov.

komisakpd
4. feb 2010

bea posli aventov link ktory hrncek ma, lebo chcem prave z aventu objednat..len rozmysla mi mi nestaci sosacik kupit, lebo ja mam aventove flase ktore som este vobec nepouzila..

nas na vecer zje aj 170ml kase..ale potom niekedy mi uz neche tahat mliecko na noc..iba v noci to dobieha..

cikyta
4. feb 2010

teda,nie že tvrdej,ako beton,ale takej na lyžičku samozrejme 😅 nie do flaše.

krpcek
4. feb 2010

ahojte!
bei ty si si teda vytrpela. 😕

lena:
1. kase zje tak 100ml
2. okolo nabytku beha uz vyse mesiaca.

bei aky je ta flaska od aventu? fakt to netecie, ked to otoci? my mame znacku MAM ale pije este stale z tou jednodierkou,lebo sa vzdy cela pooblievala. ale chcem uz iny kupit. avent mam vyhliadnuty, len som nevedela, ci fakt nebude tiect, lebo uz mam doma dva co tiect nemali a tecu. 😠

beadz
4. feb 2010

macik, ked ti vydrzi tak preco nie. my mame posledny tyzden velke problemy so spanim. rano o siestej vstava, ale uz o osmej - pol 9 sa pyta spat, ale to tak na pol hodky, potom je unaveny aj vtedy ked mal predtym cas na spanie okolo desiatej, ale vobec ho neviem uspat, na druhej strane je hnusny a len mu knise hlavicka z jednej strany na druhu, po hodine zaspi (ak...), spinka necelu hodinu a potom o tretej zase na necelu hodku. ale o siedmej je uz hotovy, taky unaveny ze tiez je problem kym zaspinka.
uz som sa prave dnes pevne rozhodla ze od zajtra bude novy rezim. rano ho potiahnem (aj ked neviem ako) do tej desiatej. a potom az poobede okolo tretej-pol 4 ho dam. uvidime ako to budeme znasat...

lenka1smejka
4. feb 2010

To tak malo zjedia kase?moja 250ml.A si je po mne aj mne vecer najviac chutna 😀 No moja vobec nechodi len sa dava na kolienka a ked lezim pri nej tak vtedy sa opre o mna a postavi sa ☹

krpcek
4. feb 2010

baby kupovali ste uz krpcom topanocky? take poriadne. . . ideme o mesiac na lyzovacku, tak tam poztrebuje poriadne topanky. . . a kde ste kupili?

cikyta
4. feb 2010

Baby a nedrhnu sa vám krpci s tými pohárikmi? Mám dva a zdá sa mi silný tok,aj ked tam je písane od 6 mesiaca! No a to mám ja čo robiť,ked sa skusim z toho napiť 😠

krpcek
4. feb 2010

lenka to pride.

ciky aj mne sa zda silny tok, ale to sa nauci - si myslim.

romanakatka
4. feb 2010

ahojte,

krpcek čo hovoríš na tú novú sedačku??? Stále dookola to riešime a vyberáme... Zatiaľ vyhrávala Romerka ale aj túto Vašu sme pozerali... chceme s isofixom nejakú...

krpcek
4. feb 2010

katka je super, len sa mi zda strasne velka - je taka hrozne robustna. este som ju neskusala dat do auta, tak som este na to zvedava.

beadz
4. feb 2010

lenka, tak to spapa riadne... 😉
a to chodenie neries, ked to ma prist, tak to pride. kazde babo je ine, a bude aj tak ako chce ono a nie ako by sme si to my predstavovali.
ciky, to co som dala tu flasu, tak z toho nejde kym nepotiahne, takze len tolko ide, kolko taha. trvalo mu to asi 2 tyzdne kym sa to naucil, ale teraz z toho pije krasne.

krpcek
4. feb 2010

katka ale tobi nie je isofixova sedacka. s isofixom je maxi cosi pearl.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre