Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
4. feb 2010

Stále sa nevieme rozhodnúť či do toho investovať viac ... keby sme plánovali druhé dieťa v blízkej dobe, tak to neriešim, lebo by sa to aspoň využilo ... ale na tri roky dať za sedačku 300 euráčov mi príde zbytočné...

krpcek
4. feb 2010

no pokial neplanujete dalsie, tak je to fakt za zvazenie. ale zase stale sa da predat. 😉

romanakatka
4. feb 2010

jojo, to viem, len máme isofix automaticky v aute, tak preto sme už pozerali také, nech to využijeme a je to aj bezpečnejšie... no proste dilema tieto autosedačky...

lenka1smejka
4. feb 2010

Ja som myslela,ze mi zje malo a vy poviete,ze vela joj aby som ju neprekrmovala🙂 ale aj tak Vazime 7950g a narodila sa 3650g

krpcek
4. feb 2010

ja som to zas moc neriesila, lebo ja v aute isofix mam, ale muz nie.

krpcek
4. feb 2010

kati ja mam teraz dilemu z kocika 😀 autosedacka bola celkom rychlo vyriesena - vedela som, ze nechcem romer, ale chcem sa co najkvalitnejsiu a najbezpecnejsiu - pozerala som crash testy, okukla sedacky na zivo a bolo vybrane. . . len som na nuc cakala skoro dva mesiace. 😝

krpcek
4. feb 2010

musim ist vyreklamovt vysielacku, lebo mi blbne., . . som myslela, ze mi niekto rusi signal, ale vyzera, ze je pokazena, lebo to blbne u mna u mamy, u babky . . vsade! smejd jeden!

komisakpd
4. feb 2010

dik bea..presne ten som myslela len chem s uchytkami, lebo teraz mam a maly tak pije

inac moja mlay pochoduje vsade, v posteli, okolo nabytku, no des..len stat za nim aby nespadil..este sa bojim..

beadz
4. feb 2010

lenka, tie kase som prestala davat, lebo to v podstate nema ziadnu vyzivnu hodnotu, je to len na zasytenie a teraz ked uz mozme papat vela veci, tak to viem nahradit inym.
kasu sme davali ked este skoro nic nepapal.
a nakupila som ich do bludu a teraz mi tam stoja. ale viem ako ich vyuzijem. teraz asi len to budem moct jest 😀

beadz
4. feb 2010

komi, mam aj uchytky, to sa da zvlast kupit. ale velmi to nechyta, skor to dava do pusy, robi mu to dobre na dasna

romanakatka
4. feb 2010

krpcek a prečo nie romer??? Veď tá v testoch vychádza najlepšie...

komisakpd
4. feb 2010

ale ta cena je desna..hladam niekde dobru cenu

lenka1smejka
4. feb 2010

beadz-a co mu davas vecer,ja davam kase aby mala dennu davku mlieka lebo mne mlieko nechce

beadz
4. feb 2010

a kde je nasa stalica sabi ?
komi, ten obchod, co som dala link je dost drahy, urcite najdes trochu lacnejsie inde. ale je fakt dobry. odporucam.
inak, minule som si vsimla, ze egy tu pisala nejake rady ohladom spanku, tak egy, keby si mala nejaku fintu na mojho synatora, budem vdacna 😉

krpcek
4. feb 2010

kati mali sme romer vajicko, ale vobec sa mi neosvedcilo - bolo doste nepohodlne, potah bol dost zly. . . ale vraj tie king maju iny potah. 😅 ale to neviem. . . v BA je jeden obchod, kde ti inu sedacku ani neukazu, tlacia ta do romerky, ked som tam prisla a chcela som vidiet maxi cosi a romer som odmietla, tak predavac na mna pozeral, ako keby som si isla zavrazdit dieta, len preto, ze som ju nechcela. a toto sa tiez dost odradilo.
ani dizajnovo sa mi nepacila tak, ako maxi cosi!

krpcek
4. feb 2010

bei drahy? ja som ju pozerala za 11€! to je etse super cena.

beadz
4. feb 2010

lenka, vecer ma mliecko umele. ale podla mna, ked mu das nejaku dusenu zeleninku, tak tym vobec nic nepokazis. nie je to tazke na brusko a aj ho to zasyti. alebo som mu uz dala aj ovsene vlocky (namocila som predtym do vody nech zmaknu) a rozmiesala s bielym jogurtom.

romanakatka
4. feb 2010

krpy, tak my sme zase naopak mali vajko maxi cosi 😀 a mne sa zase na vajku veľmi materiál nepáčil, lebo malý sa tam strašne potil a na tej romerke sa mi ten poťah páči... no ktovie ako sa to bude v lete chovať...

beadz
4. feb 2010

krpcek, asi na bratislavu to nie je drahe, ale tu co pozeram v tom obchode, a potom idem do ineho, tak o pol eura je minimalne lacnejsie vsade.

krpcek
4. feb 2010

kati mne sa v romerke tiez potila, ale hrozne!. v lete som ju odtial vyberala uplne mokru.
inak ja si idem aj k tejto objednat taky letny potah.

beadz
4. feb 2010

komi, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4516411 napr. a podla mna najdes aj viac

krpcek
4. feb 2010

bei ja som este 5 km od BA,ale aj tak drahota jak hovado. ale to mozno preto, ze som to kukala v DM-ke!
pojdem kuknut niekde do detskeho obchodu, ci nebude lacnejsie.

lenka1smejka
4. feb 2010

No tak moju malu by ovsene vlocky nezasytili mala je uz vsetko to co mi samozrejme s malimi odchylkami ale ja som rada,ze dodrzi denny rezim mlieka

romanakatka
4. feb 2010

no presne... veď uvidíme... ešte sa chcem Sabi spýtať, oni tiež hľadali kadečo a nakoniec kúpili nejakú neznačkovú, tak som zvedavá či je spokojná... len to musíme doriešiť, nech sa krpáň netlačí vo vajku už 😅

lenka1smejka
4. feb 2010

beadz-inak tie ovsene vlocky maleho zasytia na 13 hodin?

krpcek
4. feb 2010

tak tak treba sa popytat / kamoska ma tiez nejaku neznackovu a je spokojna

zuzik25
4. feb 2010

katka, my sme kupili romerku king plus, ale este sa vozime vo vajci. sa mi osobne viac pacila romerka nazivo ako maxi cosi.

cikyta
4. feb 2010

Bea-k tomu poháriku: Ved máme taký,že tečie len ked ťaháš,inak nie.Ale ked ťaháš ide vela! Silný tok.Teda na naše pomery dosť 😒
OK.Dobru nôcku všetkým...

lenka1smejka
4. feb 2010

A este mam otazocku-vsetky vase deti lozia?

adya01
4. feb 2010

lenka1smejka

mne maly vecer spapa 100ml kase a 120ml mlieka a prespi celu noc. Vlocky s jogurtom mu davam na desiatu, ma to rad, ale uz po 2 hodinach je hladny.

Je strasne velky, ked niekam ideme tak nam tipuju najmenej 1,5r 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre