Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
4. feb 2010

krpcek, ved to, treba hladat, a ked presne vies co chces, tak sa dost oplati objednat z netu.
lenka, jasne ze teraz by mali papat 3 davky po cca 210 ml denne (aspon tak to viem ja). a co sa tyka tych vlociek, tak to je dost syte, ved ked ho nasyti mliecko (co mimochodom vecer vypije len okolo 150 ml) tak neverim ze vlocky nie. a isto je to sytejsie ako kasa. ci ?

krpcek
4. feb 2010

zuzik a ktoru maxi cosi ste pozerali? ty si tusim spominala, ze priori sa vam paci, ze?

bei, ale ja ked nieco chcem, chcem to hned a cakat na poharik sa mi nechce. 😀

lenka1smejka
4. feb 2010

podla mna vlocky nie su syte ale 100 ludi 100 chuti 😉 ale urcite by ju to nezasytilo na 13 hodin

adya-na foto sa nezda ale chlap ma byt velky nie? 😀

beadz
4. feb 2010

ciky, ten nas ma 3 dierky, a ide to dobre, tak neviem. mozno siska viac potiahne a nestihne tolko prehltnut... neviem.
adya, podla mna sa neda porovnavat ako skoro vytravi cez den a v noci, cez den sa namaha, stale je v pohybe, ale v noci spinka, takze nema taku "spotrebu" . a zas aj to je pravda co pises, ze ked ste vacsi, tak aj viac asi potrebujete. 😉
lenka, a zabudla som napisat, ze samozrejme je to aj zdravsie ako kasa, precisti crievka, proste ja uz kasu davat budem len v nutnych pripadoch, ked nebude nic ine na porudzi.

cikyta
4. feb 2010

Lenka-hej.Mne lozí-ešte rýchlejšie,ako ja chodím 😀

beadz
4. feb 2010

krpcek, detto. minule som si objednala flasky tommee tippee a kocka si nevsimla ze som jej odpovedala na mail a trvalo to vyse tyzdna kym mi to poslala. takze viem o com hovoris...

krpcek
4. feb 2010

tyzden? mna by porazilo po troch dnoch. 😀 😀

adya01
4. feb 2010

ved hej... len ked niekomu poviem, ze mame 10 mesiacov, 80cm a 13 kil...tak to je dost. Ale asi ma tazke kosti, lebo ked som povedala dr. jeho jedalnicek tak jej ta vaha k tomu nesla

zuzik25
4. feb 2010

krpy, hej tu maxi cosi priori XP sme kukali, akoze keby sme nezohnali romerku, tak berieme tuto, ale kedze sme ju dostali za lepsiu cenu ako u nas, tak sme vzali romerku, ale najhlavnejsie bude, aby sa teda vobec pocas jazdy nic nestalo.
my tiez este papame kasicky, ale uz len zasoby co mame (este 3 krabice) a uz ich nebudeme kupovat a prejdeme na nieco ine. miesto toho som este zvykla robit puding z UM co som mala otvorene, ale to som uz minula a odsavat sa mi kvoli tomu nechce.

adya01
4. feb 2010

bea to je jasne, kazdy ma ine spalovanie a zas je fakt rozdiel cez den a v noci... ale keby som mojmu davala denno denne mrkvu, zemiak a maso tak sa toho tusim nikdy nepreje. Vlocky papa, ale nesmakuje moc, snazim sa bojovat, ved potrebuje zo vsetkeho trochu... vo vsetkom ma ine vitaminy

krpcek
4. feb 2010

zuzik tak romer je lepsia volba ako priori, hlavne bezpecnejsia.

inak o mesiac budem na sachtickach. 😉

krpcek
4. feb 2010

bei a co zumba? spokojna si bola?

zuzik25
4. feb 2010

hej? my sme tam skoro kazdy tyzden. sice nelyzujem teraz, ale sa kocarujeme pripadne sanujeme.

beadz
4. feb 2010

adya, 13 kil ?? ty kokso, tak to je vaha riadna...

zuzik25
4. feb 2010

ja idem na zumbu v sobotu, ale blby cas o 20 hod. no vyskusam.

adya01
4. feb 2010

bea ani nevrav....uz tie seknutia v krizoch ani nepocitam ... som si vybrala najtazsii aprilovy balicek 🙂

krpcek
4. feb 2010

zuzik tak dam vediet, ked tam pojdem a mozme sa stretnut ak bude cas. my ideme do toho hotela co je rovno pod svahom (tusim tam je len jeden, ze? ale neviem jak sa vola).

zuzik ja som bola na zumbe spokojna az az - som dosla domov mokra ako mys - parada. teraz uz len musia vymysliet nejaky normalny cas, aby som mohla chodit.

beadz
4. feb 2010

krpcek, nebola som, lebo kalamita jak svina bola u nas a teraz tiez neviem ci pojdem, ked mam taky krasny usmev. keby to boli nejake zadne zuby, tak ma to neserie, ale presne predne jednotky, dvojky z kazdej strany... ved sa ma tam zlaknu. no neviem. uvidim, ci sa na to podujmem.
a ty si vladala ? lebo ja mam kondicku nulovu, tak dufam ze to prezijem a neodvezu ma hned na aro odtial...

zuzik25
4. feb 2010

krpy, jasne, dame spicha. zeby sa volal ze hotel Šachtička? urcite, je tam aj tak len jediny. 😀
sa chystam na zumbu uz asi mesiac a stale mi do toho nieco vojde, pripadne nemam koho ku malej.

krpcek
4. feb 2010

bea vyhovorka 😉 😀 😀
vladat som vladala, len kroky som neovladala, predsa to bolo prvy raz, ale co to si este pamatam zo spolocneksy tancov tak som mala trosku vyhodu. kondicku mam, lebo chodim plavat a este aj na tae-bo aerobic. zumba je sice temperamentnejsia (fuu tazke slovo na takto neskoru vecernu hodinu 😀 ), ale v pohode sa dalo. 🙂

krpcek
4. feb 2010

zuzik fakt sachticka? 😉 😀 😀 😀 tak dam potom dopredu vediet a mozme sa viacere stretnut.
ozaj na svahu je len poma?

beadz
4. feb 2010

krpcek, nie vyhovorka. ja som uz bola uplne presvedcena ze pojdem, ale fakt tu bolo hrozne pocasie a do toho mi zavaril aj svokor, lebo v sobotu mi zavolal ci sme podali danove priznanie na zahradu (co mal on urobit v pondelok a neurobil a vobec to nedal vediet... by som vrazdila v taky cas), tak sme tu riesili cele poobedie aj to... ale ved ked sa za dva dni stotocnim so svojou hubou, tak mozno v nedelu som tam. aspon budem menej vazit a bude to jednoduchsie... 😨

zuzik25
4. feb 2010

krpy, len pomy, lanovka tam nie je, ale plany su .... na papiery. 😀
no ja nemam tiez kondicku, ale kroky z tancovania by som este zvladla.v nedelu budem asi marod z toho. 😀

krpcek
4. feb 2010

😀 😀 😀 😀 bei no ked das von este jeden, dva zubky 😉 😀 😀

krpcek
4. feb 2010

no tak to som zvedava kolko mi bude trvat vyjst hore na svah na snowboarde 😒 😀

krpcek
4. feb 2010

zuzik nie je to take strasne - ja nemam vobec svalovicu, ale ze vobec. 🙂

zuzik25
4. feb 2010

nooo, jedno upozornenie, dolny vlek (pri zasnezovacej nadrzi), ktory beriem ako hlavny (jeden je este tam kde sa kupuju listky) tak na ten bacha, ten na zaciatku ta posunie dost dopredu a potom trhne, kto neovlada, hned leti dole na zem a vlekari maju z toho bohovsku srandu.

zuzik25
4. feb 2010

tak idem uz hadam aj spat, dobru vsetkym.

beadz
4. feb 2010

krpcek, hovorila som muzovi, ze ho v noci zobudim a budem ho strasit.
lebo sa prevelice smial zo mna ze ako suslem.
ale este ze vymysleli vinko, ked uz zrat nemozem...
joooj, velmi sa tesim na tu zumbu. som zvedavson ako dopadnem. ale ked som bola raz pred milion rokmi na tae-bo tak som po pol hodke potrebovala kyslikovu masku. tak dufam ze teraz to prezijem lepsie.

krpcek
4. feb 2010

no tak ja budem asi obet vlekarov 😀 😀 😀 😀 asi zoberiem aj sanky 😀

kocky idem do hajan - za chvilu bude pijavica hore tak nech aspon nieco pospim. 🙂 dobru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre