Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
5. feb 2010

ja ju tu nechcem,nech zostane na svk.

zanulienka
5. feb 2010

ciky-ved aj tak nie si velmi v kontakte z mamou,nemas jedno a sisa bude mat aspon dalsie tety.a kde mas otca?

sabinazv
5. feb 2010

zanu, tak ciky nahovaras na tety a svojim dceram tetu nedoprajes 😝

zanulienka
5. feb 2010

sabi-doprajem,ked sme na svk oni sa stretavaju,pretoze sestra ma dceru rovnako staru ako moja domca,takze su v kontakte

pikino
5. feb 2010

cafte micky.

rozoberate rodinne pomery? ja radsej nerozmyslam nad tym cim mam nejakych nevlastnych surodencov.
pri mojom tatkovy by som sa ani necududovala kade chodil tade mamu podvadzal. 😠
don chuan a casanova su oproti nemu zaciatocnici. 😝

moja akurat zaspala huraaa. dnes mala riadny karambol vysvetverala sa na stol a sada si tak nestastne ze prdel jej visela vo vzduchu, jasne ze sa pravratila dozadu a rovno na hlavu 😒 esteze nas stoli ma vysku ledva 20 cm.

zanulienka
5. feb 2010

piki-mas poistenu malu?

pikino
5. feb 2010

zanu asi by som mala co?

nie je poistena manzel povedal ze tie poistky su pekny odrb. ja mu verim on s tym robi.

zanulienka
5. feb 2010

piki-to bolo len zo srandy 😀

pikino
5. feb 2010

😀 😀 😀

sedim si na kabli

zanulienka
5. feb 2010

piki-nevadi,ja to chapem 😀

komisakpd
5. feb 2010

co varite dnes malym...

sabinazv
5. feb 2010

ja dnes varim brokolica, fenikel, cestoviny, masko 🙂

sebe: kuracie stehno s olivami a rozky (zbytky zo vcera) 😝

cikyta
5. feb 2010

Baby,mna dnes drbne už!
Od rána sa mi plieska Sisa o zem,reve za všetko,nič ju nebaví,soplí a nechce jesť!!!!!!!!!!!!!!!!!Kokos a tie jedy čo má.Ja by ju už normálne aj vybila 🙄

sabinazv
5. feb 2010

no aka som blba, a zo vcera mame cuketu, zemiak, masko... som zabudla... dam do mraznicky... co uz...

komisakpd
5. feb 2010

fenikel? cestoviny?? ja som hotova moj maly nic nechce len zemiaky a spenat☹( a neviem co mam este vyskusat

sabinazv
5. feb 2010

fenikel je taka zelenina.. prvy krat som to vcera kupila, ze vyskusam... take cudo : http://www.najrecepty.sk/images/img_805.jpg

uvidime ci bude mat uspech...
a cestoviny klasika... este si nedavala?

sabinazv
5. feb 2010

moj maly tento tyzden pekne papa, klop klop... no ale cakala som na to 3,5 mesiaca !

ale teda je velmi neposedny... ho musim krmit pred telkou, lebo by mi zdrhol 😝

pikino
5. feb 2010

ja idem dnes robit original bolognske spagety. a mala ma klasika nieco z flasky.

zanulienka
5. feb 2010

piki-aj ja mam bolonske... 😉

komisakpd
5. feb 2010

a ako tie cestoviny..

pikino
5. feb 2010

zanu telepatia 😀

skorvankova
5. feb 2010

Ahoj kocky...

Tak Šimonko od vcera soplikuje a velmi, skoro celu nocpreplakal, dnes spal este len 15 min ☹
Čo ste robili pri soplikoch?

krpcek
5. feb 2010

ahojte. baby co mate dievcatka / teraz som malu prebalovala a cistila som jej pisulku a ten posvovy vchod ma taky cerveny a ked som jej to utrela , tak tam mala trosicku akoby krvi. . . co mam robit?

komisakpd
5. feb 2010

pri soploch som brali sirupet a mukosolvan na vykasliavanie..vy uz tyzden mame sopliky

zanulienka
5. feb 2010

super Elaia ma horucku 38

petusko
autor
5. feb 2010

ahojte 🙂
choroby zase utocia ako vidim, prajem rychle uzdravenie vsetkym.
skorvi, neviem co je dobre na sopliky, Marcel este nemal, ale asi nepoviem nic nove, ze odsavat a odsavat do nemoty. mna Petko este aj vcera vecer prisiel prosit, aby som mu povysavala soplik, lebo si nevie poriadne vyfukat.
ja uz mam obidvoch chalanov chorych, aj Petko uz ma sople 😒 Marcelik nechce velmi papat tuhu stravu, len cajik a mlieko, na obed trosicka polievky. a to je uz co povedat, lebo on je papkac riadny. 😒
u nas je kalamita snehova, fuka silny vietor a su uplne zaviate cesty, od rana sa neda dostat poriadne ani do dediny ani z dediny.

giuli
5. feb 2010

ahojte babuľky...krpček...môže byťlen zaparená..nechaj jej šušuľku vyvetrať a všímaj si či ozaj nebola krv...keby hej treba k lekáre..môže mať nejaký zápal v moč.cestách...neplače pri pišaní?skús dať na nočník a všímaj si...niekedy dievčatkám zostane v tele hormón z mamy a môže dôjsť k pseudomenzesu(mierne krvácanie) ale to sa mi vzhľadom na vek zdá už neskoro...

komisakpd
5. feb 2010

dkupila som hrncek LOVI od campol baby a je fajn, nepreteka a dri si ho maly pekne..a cenovo je dostupny..aj ked mam doma avent flase..na LOVI maju tiez nahradne

pikino
5. feb 2010
komisakpd
5. feb 2010

11 sa mi paci🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre