Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

komisakpd
11. feb 2010

ahojte..baby ktore ste sa stahovali aj s drobcom..ako to prezival..ako spal na novom mieste?

zuzik25
11. feb 2010

cavo cavo,
krpy, no napodiv som normalne vstala, vecer to bolo horsie, aj ked citim, ze som vcera vyvyjala sportovu aktivitu. 😀
my v sportaku chodime od zaciatku v smere jazdy, lebo mala sa furt vyklanala a aj strieska volako cudne drzala a aj sa to tazsie skladalo do auta a ked sme to dali ako to ma byt, tak uz je to ok, a na strieske je okienko, tak ked spinka tak na nu vidim.

ninnaricci
11. feb 2010

krpy...treba ešte vyskúšať...trocha doma povoziť 😉

...ja asi idem tiež do zappa...len ešte musím počkať...
...veď už teraz mi velmi nechce spať v kočíku...už sa len obzerá 😀

pikino
11. feb 2010

cafte micuse zasa nam dnes fula biele hovinka. 😀

baby mne sa dnes snival hrozny sen. bola som u nasich a kupala malu a prisla susedka ze ci by som jej neumyla hlavu tak som na nu kukala ako puk este som bola aj znovu tehotna v nejakom 6.mesiaci cakala som chlapceka
mala som rizikove tehotenstvo som normalne citila ako mi kopka v bruchu. na chvilu som odisla z kupelne a nechala
tam tu susedku nech mi postrazi malu ta sedela vo vani. a ked som sa asi za 2 minuty vratila tak ta susedka drzala malu pod vodou a ta sa uz nehybala som jej ju vytrhla z ruk terez zacala lapat po dychu a grcat vodu. som na nu vrieskala ze co to robi a ona ze chcela aby si terez zaplavala. no strasny sen. 😲

zuzik25
11. feb 2010

piki, ufff, este ze to bol len sen.

mala zaspala na perinke a stocila si ju pod hlavku ako vankus. zeby jej uz chybal?

komi, ked sme prerabali dom /a stale aj prerabame/ a museli sme odist k mamci, tak spala bez problemov, dokonca lepsie ako doma.

pikino
11. feb 2010

zuzik moja to tiez zacala robit otoci sa v postielke a deku si zozmoli pod hlavu.
a vcera bola taka smiesna som ju ulozila spat a ani za nic si nechcela lahnut. sedela v postielke a spala posediacky.
no tvrdohlava strasne. 😀 a hlava jej stale padala dopredu a ona sa vzdy prebudila a zasa zaspala.

som velmi rada ze to bol iba sen. neznasam taketo sny. odkedy mam terezu tak sa mi snivaju len same nocne mory o nej. 🙄

zuzik25
11. feb 2010

aj u nas snezi, asi by som si mala odhrabat sneh z auta a okolo neho, aby som vycuvala, ale sa mi nechce. mozno ma niekto vytlaci. 😀

krpcek
11. feb 2010

piki tak to su jake sny. brrrrrrr. 😔

nina vyskusam este chvilu a ked nie tak kupim zapp a hotovo. ale vacsie auto? 😖 😀 😀 😀

krpcek
11. feb 2010

zuzik nedojdes aj mne odhrabat? 😀

pikino
11. feb 2010

no u nas napadol len taky poprasok takze sa to este da ale bohvie co bude do vecera. 😅 ved hlasili 15 centi snehu.

ja som tiez scela buginku ale manzo ma zrusil ze na co. segra moja ma tak ju pojdeme okuknut. nejaku neznackovu tak ale co uz. mm je v tomto desny setrilek.

krpcek
11. feb 2010

piki ja som sa mojho ani nepytala, len som mu oznamila, ze idem kupit s odovodnenim ze preco.
ale asi ked mu poviem, ze tento idem dat prec a kupit novy . . mozno sa aj on smeni na hundrosa 😀 😀

krpcek
11. feb 2010

piki ale zalezi aj na to, ze na co ju chces - ja ju mam len v aute, na nakupy a nemam v plane s nou jazdit po vonku, ani ked uz mala bude behat.

pikino
11. feb 2010

no mojho netrapi ze mam nejake dovody je to drahe a jeden kocik uz mame a hotovo.

cikyta
11. feb 2010

Babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.................................ja se snád vožeruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Máme zubok zachvilku vonku.Náš prvý!!!!!!!!!!!!!!!Už som myslela,že sa ho nedočkáme ☹ Ja sa klepem radosťou!!!!!!! 🙂

krpcek
11. feb 2010

piki a nerozmyslala si nad nejakym jazdenym - vyjde to lacnejsie.

ciky gratulacia!!! 😵

krpcek
11. feb 2010

no opica je uz hore, idem.

pikino
11. feb 2010

ciky gratulace uz bude mat sisa cim slaninu kusat. 😀 😀 😀

krpi ved kuknem ten segrin v akom je stave a uvidime.

cikyta
11. feb 2010

Dakujeme.A že čo tak hrozne často v noci piští.Doslova každu pol hodinu hore.Som ako mátoha,ale momentálne šťastná mátoha. 😉 (Ešte aj ten make up vymysleli,inak neviem 😖 )hahaha 😀

nany100
11. feb 2010

ciky, gratulujeme...ja som mala takúto radosť pred týždňom 😉

zanulienka
11. feb 2010

cafte,ciky-gratulujeme 😉 .
u nas zase snezi 😝
tak nasa noc-super,cele poobedie nespala,vecer zalahla o 20.30 a rano sa zobudila 8.30.mali sme dve papania v noci a zase spinkat

pikino
11. feb 2010

zanu tak huraaa konecne si sa vyspala. 😀

zanulienka
11. feb 2010

piki-konecne,uz bolo nacase,ale este nezrusim rezervaciu na psycho 😀

nany100
11. feb 2010

u nás blbá noc...od pol jedenástej do pol dvanástej revala ako tur...neviem, čo jej bolo 😖 ...aj som jej najesť dala, na rukách vôbec nechcela byť...asi si spomenula na staré dobré časy nočného dudkania...ale vydržala som, aj keď zúrila hrozne ☹ ...potom sa zobudila pred štvrtou a potom o šiestej

pikino
11. feb 2010

inak moja sa tiez pokazila dam ju do postielky a bojkotuje spanie sa posadi a pisti. vcera zaspala az o desiatej ale to preto ze sa zobudila o siestej.

zuul
11. feb 2010

ahojte maminky,

piki fuj také sny. ja som si zasa ráno o 4,30 robila tehu test. už som to nevydržala ale bola tam len / 😔

krpy tak kočík super, miško by sa len v ňom vozil. je ale pravda, že ja ho vozím v smere jazdy dlho, kuká okolo seba, potom z toho zaspinká. takže aj tento sa nám páči. síce som ho povozila dnes len po dome, aj ležkať som ho dala a super, vyloží si nohy na tú opierku a salám párky.

dievčatá mne už miško spí len 1x denne. cez obed tak 2,5hod.

zanu som rada, že si sa už vyspala. úplne ťa chápem, ja som bola tiež dead. 🙄

misha666
11. feb 2010

ahojte kocky....

tak emmka spi opat so mnou v posteli lebo zase jej idu zuby a to sa v noci stale len prehadzuje a mne sa nechce vkuse k nej vstavat tak sme ocka odsikovali do obyvacky...prave obisla dookola uz asi 6ty krat za sebou 😀 no uz rozobera pucle 🙂

zuul a chcela si aby tam boli | | ? ja by som sa asi zblaznila 😕

co sa tyka kocika tak aj podla mna je to blbost kupovat dalsi...tiez som chcela ale potom som usudila ze je to blbost, ked chodime nakupovat tak ju davame do kosika sadnut,,, a ked idem len blizko do potravin tak v pohode je to aj s tymto kocikom...aj tak jej za chvilu bude kocik sluzit len na to aby chodila popri nom alebo ho sama tlacila 🙂

krpcek
11. feb 2010

miska ja ked chodim nakupovat len tu u nas, tak tiez chodim velkym kocikom, ale ked chodime do tesca alebo idem do rakuska na velke nakupy tak potom to mam nahadzane vsade po aute, lebo v kufri mam kocik.
a do toho kosika by som ju ja sadnut nedala - radsej by som ju nosila na rukach.

nany100
11. feb 2010

ahojte, tak dnes sme nešli von, lebo v jednom kuse sneží, tak som ju navliekla do overalu a spinká na balkóne 😉

zuul si sa potešila či si sklamaná z toho testu? 😉 ...aj naša malá chvíľu štrajkovala a pár dní spávala len raz cez obed...ale vrátila sa k pôvodnej verzii, asi sa jej viac pozdávala...doobeda 2 hod., poobede 40 min. a večer o 20:00 nočný spánok...som zvedavá na našu ďalšiu noc, neviem čo sa jej porobilo tú minulú 😖 ...a doobeda tiež boli revy pri zaspávaní, ale len 10 min. našťastie...niekedy to už nevládzem počúvať, hlavne v noci ☹

macikjm
11. feb 2010

ahojte...
piki...fuj...take sny...nemam rada, ked sami snivaju take bludy...potom mam blby pocit...juj... 😔

zanu...dnes oslavujeme na tvoju vyspatu noc... 😀 😝 len tak dalej...asi bola vcera elinka poza tvoj chrbat tu na MK a precitala si nase prispevky... 😀 dovol jej castejsie... 😀

zuul...no a chcela si 2??...juj...ja som si uz tiez raz robila tehu test a tiez pre mna nastastie len jedna ciarocka...sice som vedela, ze nemozem byt tehu...ved kojim a stale to je take kadejake...nikdy nemam kramy presne, ale ja tak stresujem... 🙄

ciky...jej...no super...dalsi dovod na oslavu... nam sa uz prerezal 2. zubok uplne, uz len nech porastie von z dasienka...ten horny rezak, co som spominala...a idu nam dalsie dve..uz sa beleju pod dasienkami...u nas sa to rozbehlo ako...3 žuby naraz... 😎

nany100
11. feb 2010

ani ja ju nedávam sedieť do košíka, buď sme s kočiarom alebo ju tam dám vo vajíčku, ale nie do toho úplne najväčšieho košíka, ale do toho vyššieho, menšieho (v Tescu)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre