Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
15. feb 2010

juj bei...tie žuby ti nezavidim...ale potom uz bude pokoj nadlho nadlho...o par rockov budes povzbudzovat ty mna... 😀 ked tu budem bezzubo prispievat...
inak s tou aktivitou pri prebalovani a obliekani sa aj my snazime vysporiadat... 😖
prajem nam vela sil a trpezlivosti s nasimi laskami... 😀
a ako v kosiciach???co tam nove???

iku...leuska je nadherna...tie vlasky...no kocica... 😀

iku
15. feb 2010

aj Ninka a Simonko sú krásni,všetky deti v tomto veku okolo roka sú najzlatšie,potom sa to už len zhoršuje- z vlastnej skúsenosti-aj syn bol úžasné dieťa a teraz mu totálne hrabe.
vidím,že si zuby poctivo čistíte,aj my sme dnes kúpili kefku,ale nejak jej nešmakuje,skôr obžúva druhú stranu

beadz
15. feb 2010

no co ja ti viem, co tu je nove... uz cakam leto, nech rano vypadneme z domu a pridem az vecer a potom ti dam vediet co nove. teraz som v izolacii, lebo moc mimo sidliska nechodim von, max. k tomu zubarovi.
aj to mi uz riadne lezie na mozog, ze tak stereotypne zijem teraz, ziadne vzruso, teda okrem toho doma. tato zima je hroooozne dlha, a zda sa ze este zdaleka nie je koniec.

beadz
15. feb 2010

iku, teraz asi simonovi idu zuby, lebo uz dva dni nechce kefku ani vidiet. tiez len tu druhu stranu...

beadz
15. feb 2010

a inak, vobec si neviem predstavit ze bude mat niekedy 14 rokov a bude v brutalnej puberte. iku, ty mas kolko rokov ak sa smiem opytat ? lebo vyzeras velice mlado na 14 rocneho fesiho 😉

macikjm
15. feb 2010

juj ved to...toho rodicovstva v puberte sa obavam aj ja...preto si tieto chvilky s ninuskou vychutnavam naplno...
bei...vydrzme...aj ja chcem leto...

beadz
15. feb 2010

macik, ja vydrzim. s odretymi usami, ale predsa. vidina slniecka a kupka ma drzi nad vodou 😵

iku
15. feb 2010

ja mám 35,no momentálne som staromodna,trápna...a podobné tituly podľa môjho syna,ale to prejde
až na to, že dnes sú tie decká omnoho drzejšie a skúsenejšie hlavne v tom, v čom netreba
ja si ti tiež vychutnávam, lebo viac to už nezažijem/dúfam 😀 /
vy budete asi mladšie,čo?

macikjm
15. feb 2010

iku...ja mam o desat menej... 😅

bei...dobre dobre...vidina slniecka.......... 😀

iku
15. feb 2010

no vidíš, ja som mala jedno v 20tke a druhé v 35ťke
s jedným som sa ponáhľala a druhé som ledva stihla 🙂

beadz
15. feb 2010

iku, ja mam o 4 viac, si neviem predstavit, aka trapna budem pre svojho syna ked bude mat 14 😕

macikjm
15. feb 2010

no co...mozes napisat normalne studiu o materstve v 20-tke a po 30-tke...ja by som nieco take precitala... 😉

iku
15. feb 2010

beadz, je to tak, budeš mať 53, ale trápna by si bola aj tak,to je proste také obdobie, aj nám sa všetci dospelí zdali starí a trápni

na štúdie nemám moc čas, aj pri prvom som študovala, a vyšlo to tak, že 1. semester angliny som absolvovala v pôrodnici a pokračujem dalej

beadz
15. feb 2010

bozeeeeee, iku, ked si to tak napisala tak to znie dost hrozne. ze 53 🙄
no, umyla som tych par zvysnych zubov, tak mozem ist do perin. tak sa lucim a prajem kludnu nocku.

macikjm
15. feb 2010

iku... 😉 😉

giuli
15. feb 2010

ahojte babuľky ...to sa do klubu trápnych pridávam aj ja...prvé dieťa v 23....druhé v 34....čo už....

iku
15. feb 2010

idem aj ja,lebo lea bude okolo 1 hore-piť čajik.dobrú....

macikjm
15. feb 2010

dobru nocku maminky...

macikjm
15. feb 2010

no co guili...ja v tom vekovom rozdiely medzi detmi nic nevidim...vsetko ma svoje pre aj proti, nie??? 😉 😅

giuli
15. feb 2010

macikjm..by si sa čudovala...je pravda,že všetko má svoje pre aj proti..na jednej strane dcéra j veľkým pomocníkom a na druhej strane,keď už by som mala kľud s odrasteným dieťaťom vymieňam plieky nanovo..znova škôlka,škola....keby boli za sebou ,tak ich už mám v podstate odrastené a konečne by som mala čas už aj na seba...takto budem ako štyridsiatnička sedieť v prváckej lavici na rodičovskom...no nesťažujem sa ,aby si ma zle nepochopila...len konštatujem...aké by to bolo... 😀

macikjm
15. feb 2010

guili jasnacka chapem...

ale pre mna to je lakave mat medzi detmi velky veovy rozdiel...praveze mne sa toto obdobie paci...a ninka rychlo rastie, tak keby ze mame dalsie babo o 5-6 rokov a viac, tak zase si budem uzivat toto nadherne obdobie nanovo... 😀 ale netvrdim, ze to tak bude naozaj...jedine ze tatika odstahujem na 5-6 a viac rokov zo spalne... 😀 😀

macikjm
15. feb 2010

ale tatik bude mat o 5 rokov 40, tak neviem neviem, ci bude chciet nanovo zazivat tie prebdene noci s malym babatkom...uz pri ninke to velmi nezvladal psychicky... 😅 😀 tak asi zmenim nazor ja... 😀

nikinka008
16. feb 2010

Dobre ranko,
baby aj moja mala vystraja ked ju prebalujem trosku sa to zlepsilo pri obliekani ale nie vzdy 😖
Vcera som jej kupila na odskusanie od Hipp mrkvovo-zemiakovu kasu 😕 uvidime ako zareaguje 😀

petusko
autor
16. feb 2010

ahojte 🙂
aj Marcel sa jeduje pri obliekani 🙄
ja si myslim, ze v 14 hrabalo aj nam, aj nasim detom bude 😀 ale teda si to neviem predstavit. ja budem mat tesne pred 40 vtedy. boze, sak mne uz teraz sa niekedy robi pena na puse, ked Petikovi nieco 5x slusne poviem a 5x ma odignoruje a na siesty krat mi aj tak poie NIE! 😠 no mozno sa dovtedy natrenujem na take zatazove situacie 😀

elfi1
16. feb 2010

co to tu pisete zienky? ze potom sa to uz len zhorsuje? ja si teraz uz vlasy trham. cakam, kedy uz bude rozumnejsi a bude chapat, co mu vysvetlujem.
teraz ma slak triafa, ako robi vsetko to, co nesmie - smetny kos, otvaranie suflov, kredenca, bastrngovanie s tlaciarnou, oblievanie sa s vodou, co ma pes na pitie .....
dnes som tak nakricala, aj po ruckach dostal ☹ a efekt? ziaden!!!!!
milujem ho velmi, velmi - ale kazdy den skoro stracam nervy. to dieta ma nejaky samodobijaci zdroj, ziaden gombik na vypnutie
ale zas by som klamala, ze len vymysla. niekedy je uzasny, zlatucky - hlavne ked spinuska 😀

miavin
16. feb 2010

ahojte
no ja si neviem tiež predstaviť, že náš drobec bude v puberte - už teraz sa toho obávam.... 😀
a aj náš drobec sa hrozne ale hroooozne nervaci a jeduje pri obliekani, keby sme mali susedov, tak si pomyslia, že ho týram asi - -je to fuška....
elfi - z toho si nič nerob, aj ja strácam nervy niekedy pri malom, robí presne to, čo nesmie,....
ináč náš malý začal byť závislý na vlhčených utierkach 😲 😲 si ich vyberie a žužle....a pri tom čaj ani inú tekutinu nechce...tak nechápem

elfi1
16. feb 2010

mia - len ja niekedy uz sa hanbim sama pred sebou, aka som mama. ze normalne ani nehovorim, len kricim. potom sa musim vzdy spamatavat a zacinat "odznova". tak aby som bola kludna a snazim sa nenechat sa vytocit. a ledva cakam, kedy mi ho mama pride zobrat na varovanie.
ja vas velmi obdivujem, ze to s drobcami zvladate aj sami. mna by asi porazilo

petusko
autor
16. feb 2010

ale tych krajsich chvil je viac 😵 a hlavne, ked zacnu rozpravat, ked len tak pride a povie, mami jubim ta 😵 vsetko zabudnute a odpustene 🙂
mia, mozno ho to chladi na dasienka 😕
Marcelko si tu prave vyziva v hrackach, Petik je v skolke, tak tu ma raj 😀 a neviem ho vystriehnut, ako sa pohyuje, sedi a vzdy ked sa otocim, tak je o kus dalej 😕 😅

pikino
16. feb 2010

ahojte.

elfi nemas nahodou moje dieta? ta nic ine nerobi len vylieva psom misku s vodou. ja nechapem co ich na tej vode tak pritahuje. a to uz nehovorim o tom ze im zuzle misky a dnes sa stiredala so psom krmila ho svojou piskotou raz ona raz pes. nakoniec som sa uz na to nemohla pozerat a dala som piskotu psovy a bolo vybavene. bleeeee 🤐

a prebalovanie je des ked ju prebalujem v noci tak vrieska na cely barak ju musia pocut susedia aj o tri domy dalej.

petusko
autor
16. feb 2010

elfi, si uplne normalna, mna tiez mm castokrat upozornuje, ze na neho nemusim kricat 😀 odkedy mam deti, tak som zvysila decibely aj pri beznom rozhovore 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre