Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuul
16. jún 2009

sabi neboj sa krému, aj my sme ho mali a včera sa ho dokonca pokúšal oblízovať keď som mu ho natierala na tváričku 😀 a nevadilo mu že smrdíííííííííííí

giuli dnes bude u nás ťažký deň čo sa spinkania týka 😒

majka_dk
16. jún 2009

ahojte.
sabi nam to zmyzlo po modrej indulone 😀

zuul
16. jún 2009

sabi holtov ti veľmi vysuší, ja som na to dávala potom sebamed krém na tváričku, je super, a PH 5,5 taký je po ňom jemnučký, skús 😵

majka_dk
16. jún 2009

inak nas dnes zase po tyzdni kakal a vam poviem tak strasne smradlavo az ma natahovalo 😅 len tak tak som to zvladla. ale dalo sa to predpokladat lebo vcera tak smradlavo prdkal, ze ma muz upodozrieval, ze to isto ja a nie maly, ze z takej malej ritky to nemohlo byt 😀

zuul
16. jún 2009

majka tak super, že kaká sám. bože to kakanie a prdenie je tak strašne dôležité a priznám sa, že sa tiež čudujeme prečo to tak smrdí keď papá len mliečko. 😲

sabinazv
16. jún 2009

no, pridala som aj ja jedneho smieska... toto mi teraz robi po vydatnej stolici 😀

majka_dk
16. jún 2009

no, ale vcera sa uz chudatko tak pucil, ze som mala na male, aby som mu nepomohla, nastastie to dnes zvladol 😉

zuul
16. jún 2009

sabi úžasný je!

sabinazv
16. jún 2009

indulonu viem, tiez som pocula chvaly.... aj sudokrem som citala, ze sa moze na to dat... no uvidime... vyskusame na mojom malom kralickovi 😉

daanka85
16. jún 2009

Sabi, priznam sa, ze aj ja som bola hotova, ked som si doniesla domov ten Holtov krem... A ked som ho otvorila a ovoniala som myslela, ze odpadnem... K tomu sami zdalo, ze na tu svoju velkost je privelmi lacny a k tomu ten smrad ☹
No malej tie drsne licka tiez zacali cervenat, tak som to prekonala... A natrela ju... A klop klop, bolo to potrebne len 2x a drsne licka sa stratili... Teraz jej ich natieram sebamed, ale telovym mlieckom a mala ma tvaricku uňo ňuňo... Klop, klop... 😉

kiki5
16. jún 2009

mne ten holtov krem davali ako obklad v nemocnici ked mi išla infuzia mimo žíl. tak na opuch

miavin
16. jún 2009

ahojte - no pozerala som albumy - máme nádherné detičky. Náš sa tiež začína viac smiať - vždy keď sa napapká a sa mu prihováram, tak sa tak krásne smeje - je to ozaj najkrajší bezzubý úsmev na svete 😀

zanulienka
16. jún 2009

mne nedalo nic na jej tvaricku,iba nejaky hydratacny krem od visage,ma to 50 ml a stoji 20 eur 😠

zanulienka
16. jún 2009

ja som vcera saskovala z malou,som si ju davala nad hlavu a pusinkovala usta,krk-ona sa mi normalne nahlas rehnila,bola podarena

miavin
16. jún 2009

zanu - to aj náš drobec - najradšej si necháva bozkať ručky - prstíky, sa rehoce krásne.... je to úžasne sledovať tie pokroky - keď sa mu podarilo prvý krát trošku nahlas sa zasmiať - no úžasné....

komisakpd
16. jún 2009

ahojte baby..tak ja od dnes idem pisat svoju dizertacnu pracu..mam na to mesiac..cize moja mama je u mna a mam 8 hodinovy zatah..akokeby som bola v praci..som zvedava ci to zvladnem, lebo velmi sa mi nechce..ale co ked chcem v sept obhajit PhD tak musim..myslite na mna 😉

miavin
16. jún 2009

komi - držím palce určite to zmákneš v pohodičke

zanulienka
16. jún 2009

mia-je to velmi zlate a ked nahlas zakrici tak sa normalne zlakne,ze to bolo.teraz mi spinka,ale len tak akoze,vzdy otvori oci,skontroluje situaciu.ja medzitym varim,vlastne uz len dovarievam.vytiahla som si obrovsky kufor,pobalim tam kockine nejake veci..este tt a som na svk

miavin
16. jún 2009

zanu - presne - najlepšie keď sa zlakne vlastných zvukov - je mi z toho smiešne, náš drobec tiež spinká na balkone v kočiari, ale konečne od rána tvrdšie zaspal, ináč spinká ako tvoja - kontrola jedným očkom musí byť 😀 . Takže frčíš na svk? to je super, a kde to presne?

zanulienka
16. jún 2009

vies kde su nove zamky?alebo nitra

miavin
16. jún 2009

jasné že viem - v nitre som bola - no a tešíš sa???

zanulienka
16. jún 2009

no tak od nitry je to 25 km.ci sa tesim?ani neviem,uz si pomaly zvykavam tu na tento zivot.ale ked uz budem na svk tak to bude zase ine,rodina,kamosky...tu som vzdy doma-zienka domaca.a na svk budem HOST 😀 .Oier neide nema dovolenku az v auguste a to sa uz vratime naspat.je mi ho trosku luto,vlastne on sa dava lutovat,ze je chudacik,zostane sam.....

miavin
16. jún 2009

zanu - no tak to je super že si trošku oddýchneš. a manžel - no .... tiež si oddýchne nie??? 😀 😀 😀 . Zbehne to ako voda - no idem, drobec už jedným očkom kontroluje, a zistil, že je sám v kočiari 😀

misha666
16. jún 2009

ahojte kocky...tak konecne som si nasla cas...uź mam vsetky skusky urobene...este statnice jedne teraz v july a druhe v auguste... vcera sme boli na poradni ...mala ma 5260g 61cm 😵 inak nam dokyna tlacila hnis z ockovania TBC 😠 neviem naco ked ona to uz mala 3krat take ako to mala u doktorky a pekne jej to samo odpadlo pri kupkani 😖 plakala velmi ☹ no este sa pochvalim ze uz byvame vo svojom byte a dnes som zacala drzat 90dnovu dietu,,,tak mi drzte palce nech to dotiahnem dokonca 🙂

cikyta
16. jún 2009

Mischa,kedy vám dali injekciu na TBC?

cikyta
16. jún 2009

Práve som prežila jeden šok.Aj večer bol,len to som nebola uplne sama...
Malá dostala záchvat plaču-čo plaču-vreskotu!!!Až lapala dych a jazyk mala až v krku.Myslela som,že mi prestane dýchať... ☹
Zbadala som,že glgá naprázdno....další príznak refluxu.Tak som jej dala za lyžičku sirupčeku gastrotus.V momente jej padli očká a už spí. ☹ Ježiš ja som spotená ako myš 😝

cikyta
16. jún 2009

A Mischi-nielen kedy,ale aj kam vám pichali tu TBC injekciu?

misha666
16. jún 2009

ciky...do pliecka... na rucke a pichli nam ju ked sme odchadzali z nemocky,,,,urcite ju pichli aj tvojej...ale ked tam nic nema asi sa jej neurobili protilatky a budu ju ockovat asi este raz,,,urcite sa na to spytaj na poradni lebo to nie je sranda ak na to v nemocke nahodou zabudli...

miavin
16. jún 2009

misha - tak ty si veľká frajerka, keď stíhaš v pohodičke skúšky. držím palce na štátnice.
ciky - to musel byť hrozný pocit. My sice nemáme reflux, ale minule mi tak z ničoho nič po kúpaní začal malý vrieskať - zbordovel a nemohol chytiť dych - nechápala som to ešte že tam bola mamka ☹

zanulienka
16. jún 2009

kocky moja domca mala reflux,lenze vtedy som este nevedela,ze co to vlastne je.ona mi vracala az do 1.roka.to nebolo ani vracanie,ale skor striekanie mlieka z ust a z nosa a tolko placu co mi do 1.roka plakala,pane boze.zbytocne som hovorila doktorke,ze vkuse vracia-strieka to z nej,vzdy mi povedala,ze jej mam dat ryzovy odvar.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre