Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
16. feb 2010

ja som dnes uplne mimo... som zabudla pozerat Ordinaciu... hlavne ze mi len tak do vetra isla telka... 😒

romanakatka
16. feb 2010

No vidíš, každé dieťa je nadané v niečom inom, to moje je asi len v nezbednostiach 😅

sabinazv
16. feb 2010

lenka, mozno kebyze jej schovas choditko, tak sa zacne skor hybat... ja som to na nasom malom videla, som ho stale len na posteli a gauci mala, obmedzovala ho v pohybe v podstate... reku na zemi je chladno, ale ako som ho zacala davat na zem, tak velke pokroky a rychlo... kazdym dnom...

romanakatka
16. feb 2010

sabi, no asi im to došlo a teraz dávajú termíny, lebo my máme prísť 9.3., som nechápala, prečo si to tak voľne nechávali, niekedy nás tam bolo teda požehnane...

lenka1smejka
16. feb 2010

Inak co planujete kupit k 1.narodkam?

romanakatka
16. feb 2010

my sme to ešte neriešili... uvidíme čo bude o dva mesiace... teda ako bude vo vývoji ďaleko a čo bude treba...

lenka1smejka
16. feb 2010

Ja chcem odrazadlo predsa ide leto a vysavac to ju bavi a stavebnicu podobnu ako lego len velke

pikino
17. feb 2010

cafte micuse kde ste vsetky?

my sme dnes hore od siestej som ko. aspon ze spala celu noc akurat som ju trikrat zakryla a dala cumel.

zanulienka
17. feb 2010

cafte,ja uz fakt neviem co by zabralo na moju elaiu,spi raz za den 2 hodky,v noci ide spat o 21.00 a predsa sa zobudza tak isto v noci.place,chce sediet,mrnci.... 😠 3 krat musi pit mliecko v noci a rano mame o 5.00 budicek,dneska napr.4-15,ja sa uz asi obesim

pikino
17. feb 2010

mozno by to chceo vlastnu izbu

elfi1
17. feb 2010

nasmu sa moc nechce rozpravat. da papa a nejaky nezbednik ho naucil ako robi ovecka - ze beee s vyplazenym jazykom. tak to beee nepovie, ale ked sa spytame ako robi ovecka, tak uz je jazyk vonku 😀.
ale hlavne sa tesim tomu zliezaniu z postele, lebo sa uz tak nebojim, ze capne. aj dnes rano, ked som ho este druhy krat uspavala, tak nie a nie spat, tak som sa ja tvarila ze spim a jednym okom som ho pozorovala, ze sam zliezol z postele na koberec a tam som pocula, ze tlaci do plienky. asi vedel,ze sa nepatri kakat v posteli 😀

a vstavame tiez o 5-tej, takze nie ste same dievcata. potom je po hodke uz nervozny, ale znova ho uspat na hodinku, to su strasne nervy. nie vzdy to zvladnem

elfi1
17. feb 2010

a niekedy ho musim odfotit v kruhu jeho "hraciek". miluje vysavac - najradsej by sa na nom vozil. a nasi maju jeden novy a dedo mu vzdy umyje tu hadicu a maly do nej truby. mna ide porazit, lebo mu potom neviem vysvetlit, ze doma to nemoze.
dedo je vseobecne expert na hladanie mu takychto hraciek - kadejaky stare kalkulacky, kabliky, mikrofon, prazdne krabicky od cohokolvek, nefukncny zapalovac od sporaku ... 😠

zanulienka
17. feb 2010

piki-spim s nou len ja sama,takze ju nerusim.pretoze sa nestihnem ani otocit auz je hore 😠 a kebyze ma inde izbu,tak to by som uz vobec nevladala tolko behat k nej.tuto noc plakala-vymyslala kazdu polhodinku-presne

zanulienka
17. feb 2010

elfi-aspon ti nebude plakat v obchode za novou hrackou,ale na ulici za odhodenym kablom 😀

elfi1
17. feb 2010

zanu - ved to, po smetiakoch bude chodit asi 😀

ale chcem mu na 1.narodky kupit take to "odrazadlo" ci ako sa to vola. nejake auticko farebne vacsie s ruckou, tak aby na tom mohol aj sediet a odrazat sa, ale aj drzat sa a chodit.
teraz tak pred sebou tlaci vysavac, alebo vacsiu krabicu. ked pride nejaky balik nahodou, tak on nesmie chybat pri rozbalovani a potom sa zmocni krabice a chodi s nou po izbe

a este sa vie zabavit tak, ze ma pred sebou krabicu s papierovymi vreckovkami a vytahuje jednu za druhou - naramna sranda

zanulienka
17. feb 2010

elfi-ja som teraz kupila malej take odrazacie auticko,ale velmi ju nezaujima,mozno neskor.zabavnejsie je buchat po riadiatore,brat sestre ceruzky z ruky ked si pise domacu ulohu...

iku
17. feb 2010

Ahojte,
my najnovšie staváme kocky a búrame ich,ale najvačšia zábava je vyberať a vkladať tyčinky do pohárika

spíme celú noc do 6tej,asi raz sa zobudí a pije čaj

krpcek
17. feb 2010

ahojte. ja som mala dnes hrozny sen - mala zomrela a sme ju pochovavali. som sa zobudila na to, ze placem. 😔 ☹ fuuuj

krpcek
17. feb 2010

mala spi, utekam sa dat doporiadku. ideme do roboty a na nakup.

bambina
17. feb 2010

krpy, teda ty mas sny

zanulienka
17. feb 2010

mne sa vkuse sniva,ze som tehu-cakam dvojicky,ale vkuse je to elaia.este ani v sne mi neda pokoj 😀

bambina
17. feb 2010

zanu 🙂

inak vase dietky uz take sikulky. teda nasa je riadne leniva. ona este nechodi sama ani popri nabytku. ked ju drzime za ruky tak by len stala, sem tam sa jej podari krok ale neplanovane. vcera sa pokusila vstat zo sedu ale bachla naspat na rit, este ze ma plienku 🙂 ale sediet uz velmi nie, skor by len v jednom kuse stala. ako to sledujem velmi sa podoba na Danka, ani papanie velmi nie, teraz dva dni skoro vobec nic len mlieko (to asi kvoli tomu zubku co sa tlaci a je z neho strasne nervna a ja tiez) a nocne vstavanie jedna katastrofa.
nepochopim ako vam dietky mozu prespat celu noc alebo sa zobudia len 1-2x

zanulienka
17. feb 2010

kazda z nas si tu najde podobne dieta k svojmu-my sa hlasime ku ciky a silvinke 😀

iku
17. feb 2010

bambi,ani moja lea ešte nechodí,len za rúčky,dvíha nohy jak bocian a postaví sa len v postieľke,ked sa chytí za tyčky
my síce spíme skoro celú noc,ale zato cez den je to bieda,dvakrát po 40min,no ved ale nemôžem chcieť,aby stále spala,nie?

bambina
17. feb 2010

iku, ani Simonka cez den nespava. v podstate ako sme prisli z porodnice jej denny spanok neprekroci 30 min. su vynimky ale velmi veeeelmi sporadicky potiahne dlhsie. a je jedno ci sme doma, v kociari alebo niekde inde. ani vecerna kasa nerobi zazraky, stale sa v noci casto budi. neviem kde som urobila chybu, hadam ju to neskor prejde.
nechce cumel, takze ju nemam cim obalamutit a ani flasu velmi nemusi. viac sa s nou hra ako pije.

iku
17. feb 2010

určite si nikde neurobila chybu,každé dieťa spí tak ako potrebuje-myslím si 😝 ,ono sa to bude meniť,ako si pamatám od syna
kým bola menšia,spala v kočíku aj 4hodky
my cumeľ máme od pôrodnice,ale nie vždy ho chcea fľašu len na mlieko ráno a večer,čaj a vodu pije z pohára

sabinazv
17. feb 2010

ahojte, aj ja som tu... uz mam v sebe hlivovu polievku... stihla som uvarit za sustavneho mrncania mojho synatora, ktory pocas celeho varenia sa vystvera po mojich teplakoch a stoji a drzi... super sa tak vari, asi tiez poznate 😅

my mame tiez kopec cumlov a nechce... a vlastne ako mu vysli zuby, tak som ich aj prestala skusat davat, nech mu nenarastu krivo... 😎

nase noci v poslednej dobe su tiez horsie... budi sa casto, nevie si najst polohu, vzdy ho z postielky vyberam, ked je v takom klbku v jednom roku zakliesneny... no ja neviem kde on chce spavat... ci mu nejake letisko na zemi zriadim alebo co...

pikino
17. feb 2010

moje dieta mi tu dookola macka D,zelena,D,zelena,D,zelena psychooooooooooooo 😲 😲 😲 😀

sabi u mna varenie detto sedi podo mnou taha ma za teplaky a reve lebo sa jej nevenujem. alebo si sadne k smetiaku a vybera bordel.

nasa potrebuje cumlik len na zaspavanie potom ho zvykne vyplut v noci a pyta si ho len ked sa preberie ked je hore tak ho uz vobec nechce.

terezka tiez spava v poslednej dobre v rohu postielku a deku ma pod hlavickou podla mna sa skor v tych rohoch citia bezpecne.

bambina
17. feb 2010

tak mi uz chvilu nespime v postielke. jednej noci zacala plakat a pistat a odvtedy je s nami v posteli. teraz som ju tam chcela este chvilu trpiet kvoli tomu zubu lebo sa velmi casto budi a ked ju po 6x vyberam v noci z postielky tak ma aj chrbat zacal boliet, ale rada by som aby opat zacala spat v postielky.
tiez si to ale neviem predstavit, lebo teraz neskutocne cestuje po posteli, vacsinou skonci uplne krizom s roztiahnutymi nohami a rukami , pripadne ma nieco vylozne na mne.

macikjm
17. feb 2010

ahojte baby...
ty kokso...ta ja mam dnes nervu...
vcera som sa pisala, ze v pohode.... 😀 no...dnes je to ine...
ninku som dala prvykrat spinkat od 8.00 rana na obed o dnanastej...a jej sa akosi nechcelo, alebo uz bola velmi unavena...no neviem...tak som k nej chodila...davala jej cumel...davala ju lahat, lebo si sadala vzdy na kolienka...a ona furt nic...zaspala az po hodke a pol...to by nebolo az take pre mna nervy trhajuce...ale v tom case zaspavania prisiel domov manzo z roboty...a ja trosku nervy a on na mna ze preco ju davam spat, ked nechce...si myslim, ze on prd do toho vidi...a potom taka poznamka, ktora mi dvihla tlak krvi uz poriadne, ked sa ma opytal, co som robila cele doobedie, ze je u nas bordel... 😠 😠 😠 😠 no ale uz som kludna...seriem na jeho poznamky...ved on uvidi ked este mozno tohto roku bude na RD s ninkou on...ked sa vratim zo sluzby...co urobi on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre