• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
som čítala básničku aj slzy mi vyhŕkli,aj som sa smiala....len závidieť ženám,ktorým pomáha manžel....môj ani nevie ako vyzerá plienka a vo vaničke sa sním hral dvakrát,podotýkam nekúpal...minule som mu narátala,že počas 4dní s ním strávil 20minút.... :confounded: :angry:
22. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, joooj, nemysi si, ze to bolo len tak, to uz dlho do nej hustim a zrazu to nejak prislo, zo dna na den. papa da hocikedy a hocikomu, ale tap tap tapusky ani za toho svateho nie. a tiez zrazu zacala ukazovat kde ma baba ocko, nostek, usko, ham (akoze usta) a dava jej papat z flasky a to iste robi aj mne.
22. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik - no darmo - dievky sú šikovnejšie asi...... :wink:
giuli - nič si z toho nerob - to sú chlapi....sú večne unavený a potrebujú relaxovať...
je pravda, že teda mm sa snaží - je doma len pár dní, ale ráno vstáva k malému on - vykakajú sa - vycikajú , vyčistia zúbky a ja vstanem cca 7.30.... a len urobím raňajky, naozaj vzorný tato - sem-tam :slight_smile:
22. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia...závidííím..v dobrom .. :dizzy_face:
22. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
giuli - nemusíš, mám to len 8 dní do mesiaca..... :unamused:
22. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky prosim vas poradte mi: vcera som zacala brat antikoncepcne tabletky minerva, brala som ich aj pred tehotenstvom znasala som ich dobre....ale vcera v noci ked som sa zobudila sa so mnou krutil cely svet a bola som uplne slaba...a teraz neviem ci to bolo z tej tabletky alebo ci to bolo tym ze som chora mam taku strasnu nadchu a dnes som si merala aj tlak tak som mala 95/70....co si myslite z coho to skor mohlo byt?dakujem vam za odpovede
22. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaa - a ešte kojíš? no neviem, telo ženy sa mení - aspoň si myslím....mne sa tiež zo začiatku krútila hlava - no doky mi povedal, že aspoň dva mesiace mám vyskúšať - a ak sa to nezlepší - vymeníme, ale po mesiaci a pol sa to upravilo....
22. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia aj ja som volala a povedali mi ze po jednej tabletke to urcite nemoze byt take a ze mam brat dalej ze aspon jedno balenie by som mala vybrat...keby mi bolo velmi zle mam prist...a velmi sa ti krutila hlava?takze podla teba mam brat dalej?
22. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no ja neviem, ja beriem yaz ale dost sa mi krutila hlava, no naozaj to preslo asi po mesiaci a pol / telo si musi zvyknut, su to hormony predsa len
22. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik mia...tak dufam ze to prejde....lebo fakt pred otehotnenim som ich brala a nemala som problem...mozno to teraz bude aj tym ze som chora a mam celkovo oslabeny organizmus
22. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite áno - no ak to po dvoch mesiacoch neprejde, určite treba vymeniť, ja idem dať náplaste, lebo zabúdam na tabletky.... a priberám stále :angry:
22. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia-ja som mala naplaste a z toho mi zostalo tak zle,ze cez pauzu som vracala.obsahuje vela hormonov
22. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - aké náplaste si mala? lebo prvý mesiac to bolo ako po každej anti - ale ja som mala náplaste asi 2 roky a pohoda
22. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evra-ja som po dvoch rokoch dostavala to,ze mi nenormalne padla hladina hormonov,ale zo sekundy na sekundu
22. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som brala evru a pohoda - no neviem - fakt, veď večer nejem, cez deň sa snažím aspoň minimáln posilovať, chodím von....a stále kilá pribúdajú som jak hroch....a to bádam odkedy beriem anti, asi sa na to úplne vykašlem
:grinning:
22. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj aká paráda,že ja nemusim antikoncepciu jesť :grinning:
22. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ciky - ja sa na to asi tiež vyprdnem,....len sa bojím, žeby sa druhé zdarilo....takže do konca roka musím dačo vymyslieť
:frowning2:
22. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanulienka viem ze ty si tu pisala ze ti strasne zle ale teraz neviem kedy ked beries antikoncepciu alebo ked neberies
22. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky som vzala tabletku tak som zvedava ako to bude dnes...normalne mam strach
22. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - nemysli na to, zbytočne si uškodíš....jednoducho to ber v pohode a uvidíš....
22. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa mi tiež Sisa rozchodila.Umývam tanier v kochyni a ona cez celu izbu kráča bez držania ku mne a ustočkami robí pri tom , ako kapor :grinning: :astonished:
22. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ved jasne musim to brat v pohode lebo inak si sama uskodim....inac ten vas drobec je strasne zlatucky....a vsetky aprilovčiatka su krásnucke,najkrajsie :slight_smile:
22. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - neboj, zmákneš to - len sa telo musí upokojiť a zvyknúť si na to
no hej - je zlatý ale ako vravíš -všetky aprílovčatka sú prekrááááásne - najkrajšie detičky na svete,
ciky - no to je super, a Sisuš preds chodí, nie??? je to "naša" aprílovská modelka
22. feb 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mia-chodila tak 3 kročiky a dosť.Inak len dookola , že sa držala nábytku.No tieto 2 dni už prejde po izbe a kuchyni a to aj 6 m v kuse. :slight_smile: bez držania.
Vonku ju ešte nepušťam,lebo nemám odvahu :sweat_smile:
22. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme dnes boli poobede s kamoskou vonku a jej maly chodi uz krasne sam no a mala ked ho videla ta ani za toho boha v kocari, tak chodila s nim. a ked som ju dala spat do kocara, taky vreskot spustila, ze som utekala domov, odstavila kocik a este sme u nas po ulici spacirovali asi hodinku. :slight_smile:

zanu ty mas nejake stastie :angry: :angry: :angry:

inak ja anti neberiem, nebrala som a ani nebudem - moj si musi davat pozor. ziadne hormony nie som ochotna do seba pchat.
22. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy - máš pravdu asi aj ja tak zavediem - veď za ten príležitosný sexík - čo je pár dní v mesiaci doma.....
22. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia tych 8 dni v mesiaci co ho mas doma, si moze aj kondom dat. :wink:

inak ako sa ja poznam, by som na to zabudla uz po tyzdni :grinning:
22. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na panelak.
22. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krpy - kondom u nás nehrozí blééééé - ale dáme asi pozor...nech sa nezbláznim potom náhodou :grinning:
22. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som brala 4 roky antikoncepciu.Po pár rokoch som sa zoznámila s mužom,s ktorým sme chceli hned bábo.Po 4 rokoch neuspešneho čakania na bábo nám v care povedali,že nemožem mať deti ani ja.Ani muž.Jedine ak-IVF.Potom mi zistili,že že mám v sebe vrodenu po nejakom predkovi mutaciu laidenu,čo znamená 10 násobne zvýšená zrážanlivosť krvy,ako maju ludia bežne.Ciže v žiadnom prípade nesmiem antikoncepciu,lebo ma to može :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Ani ine veci nemožem.Ako napr.fajčiť.A fajčila som 14 rokov!) A ak by som otehotnela,musim si pichať do brucha injekcie na riedenie krvy,inak bábo odumrie.
Aký paradox,čo? Keby som ešte nechcela bábo,tak hltám doteraz ZBYTOCNE antikoncepciu,fajčím a neviem ani o tej mutácií... :wink:
22. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok