• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Tak riťky? :grinning: :grinning: :grinning: Jáj :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dopredu som nechcela velmi kukat,ved vies... :grinning:
26. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zani oprava-o pol 4 !!!! :dizzy_face:
26. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak do pol 1 v noci som pozerala film,potom o pol 4 hokej-medzi tým všetkým kojenie...a ráno o 6 som zistila,že som nestihla spať :sweat_smile:
27. feb 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky-cau,aj my sme boli hore,ale nechcelo sa mi vstat z postele,tak som nechala malu aby mi smatrala v uchu,v nose a v oku :grinning:
27. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ciky, a odkial zoberies energiu na dnes?
zanu, aj Simonka mi v jednom kuse spare v nose ked kojim :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Ja som dnes mrtva,malu celu noc bolelo brusko tak som ju o 11 vzala k sebe do postele ale stale sa prehadzovala a kopala ma :pensive: tak si viete predstavit ako som sa asi vyspala :confounded: potom as o 3som jej urobila cajik lebo to uz zacala velmi plakat a to uz aj mm bol doma z prace tak ju vzal ze on jej spravi cajik a ja si mam ist lahnut,ale tie 4 hodinky spanku mi vobec nepomohli :rolling_eyes: dnes budem cely den zaspata :frowning2: dufam ze dnesna noc bude uz v poriadku lebo este o 7 vecer som jej dala dzusik no som nemyslela ze ho stiahne cely :confounded:
Baby chodite kazdy den na prechadzku s drobcami? :slight_smile: :confused: Ja ano ale vcera strasne prsalo tak sa nedalo a nie a nie zaspat tak sa jej chopil mm lebo ja uz som si necitila ruky a vonku mi zaspi za 15 min :sweat_smile:
27. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj niki.
my sa snazime ist von kazdy den, hoci aspon na chvilu. aj ked Simonka v poslednej dobe vobec nespi v kociari. ona sa vonku len obzera, najviac ju fascinuju trolejbusy, takze sa prechadzame pri ceste :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-a z coho ju zvykava boliet tak casto brucho?
27. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi,no my ked ideme do mesta tiez ziadna sanca aby spala tiez ju vsetko fascinuje a obzera sa :confounded: ale normalne zvyknem sa prechadzat len nedaleko nasho domu tak to je 10-15 min a zaspinka tu nieje nic take zaujimave :grinning: mozno autra popri ceste ale to ju moc nefascinuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,mozno z toho dzusika ked ho vypije cez den viac ako by mala :confounded: ale uz jej ho budem davat len raz za den a radsej jej dam cajik :slight_smile: A prestali sme jej davat aj UM lebo tiez ju casto bolelo brusko vecer tak jej davame trvanlive mlieko to co uz je prevarene pri vysokej teplote to moze :wink:
27. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je hladna nie?a miesto mlieka pije dzus?moja svagrina vkuse davala malej pit dzus a teraz ma 7 r.a 9 kilov,to teraz nechcem akoze na teba nieco zle,ale skus jej davat viac krat mliecko a nie dzus,mozno pomoze.pretoze dzus je sladky,nasyti,ale nerobi dobre na brusko
27. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja elaiauz asi 2 mesiace pije kravske prevarene mliecko :wink:
27. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie svagrina,ale kamoska.uz mi sibe z tych svagrin,mam ich 3,vsetky su tehu :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko mliecka ti vypije za den rano a vecer?
27. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nedavam malej ani dzus, ani caj. iba vodu. ja som macocha:slight_smile:))))
27. feb 2010 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojim na poziadanie :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si bambi:slight_smile:dzus ani ja nedavam,obcas jablkovy,ale nesce.skor cajik,ale aj to len vtedy ak je zimsie vonku,inak cistu vodu.
27. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je dzus tazky pre taky maly zaludok a kamoskina mala si zvykla,ze vzdy dostane sladky dzusik a nemusi potom papat...vyzerala ako podvyzivena,sice aj teraz tak vyzera chudatko.radsej mliecko a ked nechce,tak ani dzusik nechce..
27. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cajik skusila este ked bola mensia. velku slavu neurobil, no a teraz kvoli tomu ekzemu bylinky nemoze. a nebudem ju nalievat fenyklom, ona nema problem s travenim. dnes som ju uz 3x prebalovala :slight_smile:
a voda jej neublizi.
ja sama preferujem cistu vodu, naucila som sa pred niekolkymi rokmi poctivo pit, tak aspon nieco dobre ju naucim.
27. feb 2010 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,nie miesto mlieka dzus dzusik ib vtedy ked ked ma cikutku alebo ked nieco spapa a aby ju nesmedilo tak jej trosu dam,rano pijeme mliecko ked sa zobudime tych 150-180 ml ako kedy,medzi tym nejaku piskotku chrumku a somarinky :angry: obed mi nepapa uz asi mesiac to som pisala,ked sa zobudi okolo 12 tak ma vuzivu a potom okolo pol2 mliecko 90ml a ideme von ked sa zobudi okolo 15:15 alebo aj neskorsie ako sa jej chce tak jogurt a potom o pol 5 120ml mliecka a potom az vecer 150-180 ml.... :confounded: a jasne ze brusko ju z toho musi boliet ked papa len same hluposti ale co mam robit ked nic ine do nej nedostanem :frowning2: este vie pekne spapat chlebik ked jej dam do rucky :slight_smile:
27. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravedlnujem sa za chyby :sweat_smile: :confused:
27. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake ste mali UM?sice tam mate ine ako my tu :wink:
27. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-kolko ste uz vonku?
27. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki, Simonka tiez nie je velky jedak. stale jej vsak ponukam a teraz sa snazim nedavat jej vela sladkeho (vyziva, jogurt) aby si nezvykla len na tieto chute.
vcera som jej urobila len zemiak cisty, tak zjedla asi 2 lyzice a dost. ale nenutim ju, vidim tie ocne zuby ako sa tlacia, urcite to je z toho. tiez jej dam trochu pozuzlat chlebik alebo rohlik.

ja ked vidim, co tu deturence uz tlacia a nasa len vsetko olizuje :slight_smile: neviem pokom je, ja som velky gurman (ako bycica)
27. feb 2010 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,my sme davali UM od Hipp to je myslim aj doma ta znacka :confused: ,ja som tu vyse roka a mm cez 3 roky :confounded: a vy ste ako dlho v spanielsku?ake tam mate pocasie? :slight_smile:
bambi,no ja viem po kom asi nasa mala je co sa tyka jedenia :angry: mm tak isto vymysla s jedlom toto mu nechuti tamto mu nechuti :pensive: tiez by som jej najradjse nedavala ten jogurt a vyzivu ale potom ju mam nechat o hlade ked nic ine nechce :frowning2:
27. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak s bytom sme sa nedohodli na výmene,lebo chce vela € za ten 3-izb.a nato v akom bol stave :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujeme. :rolling_eyes:

Takže hladame dalej...

Mne napr.dnes na obed nechcela velmi papať.Tak som ju začala inak zabávať a zjedla polovicu.O hodinu som jej to znovu prihriala a dojedla všetko.Už som to viac krát tak urobila,lebo som to vždy vyhodila a viac jej neponukala.Takto to má spapane všetko,aj ked na 2 krát,občas tak,že ju vláčim po byte na rukách,ukazujem somariny a sem tam šupnem lyžičku papy :wink: Tak zjeme najviac :slight_smile:

Dzus nepijeme.Občas aj mna tlačí v brušku,nieto ešte ten maličký žaludoček :frowning2: My len mm+čajiky.Tie obmienam.Máme rôzne druhy.

Idem skusiť trošku pospať...
27. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby cakame tu v espana hurikan POMOC!!!!!!!!!!zacina fukat vietor,prsat,nemame vychadzat z domu...
27. feb 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som hore :confounded: Idem po dceru do cukrárne,lebo mi prišla mms,ako si sedká pri pivku :grinning:

Zani-čo? (Dnes aj tu fuka,ale...) To vážne je u vás take?
27. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zani,tak len nikam nechodte,dufam ze to nebude zle :confused:
27. feb 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok