Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
26. feb 2010

Tak riťky? 😀 😀 😀 Jáj 😀 😀 😀

zanulienka
26. feb 2010

no dopredu som nechcela velmi kukat,ved vies... 😀

cikyta
26. feb 2010

zani oprava-o pol 4 !!!! 😵

cikyta
27. feb 2010

Ahojte.
Tak do pol 1 v noci som pozerala film,potom o pol 4 hokej-medzi tým všetkým kojenie...a ráno o 6 som zistila,že som nestihla spať 😅

zanulienka
27. feb 2010

ciky-cau,aj my sme boli hore,ale nechcelo sa mi vstat z postele,tak som nechala malu aby mi smatrala v uchu,v nose a v oku 😀

bambina
27. feb 2010

ahojte.
ciky, a odkial zoberies energiu na dnes?
zanu, aj Simonka mi v jednom kuse spare v nose ked kojim 🙂

nikinka008
27. feb 2010

Dobre ranko 🙂
Ja som dnes mrtva,malu celu noc bolelo brusko tak som ju o 11 vzala k sebe do postele ale stale sa prehadzovala a kopala ma 😔 tak si viete predstavit ako som sa asi vyspala 😖 potom as o 3som jej urobila cajik lebo to uz zacala velmi plakat a to uz aj mm bol doma z prace tak ju vzal ze on jej spravi cajik a ja si mam ist lahnut,ale tie 4 hodinky spanku mi vobec nepomohli 🙄 dnes budem cely den zaspata ☹ dufam ze dnesna noc bude uz v poriadku lebo este o 7 vecer som jej dala dzusik no som nemyslela ze ho stiahne cely 😖
Baby chodite kazdy den na prechadzku s drobcami? 🙂 😕 Ja ano ale vcera strasne prsalo tak sa nedalo a nie a nie zaspat tak sa jej chopil mm lebo ja uz som si necitila ruky a vonku mi zaspi za 15 min 😅

bambina
27. feb 2010

ahoj niki.
my sa snazime ist von kazdy den, hoci aspon na chvilu. aj ked Simonka v poslednej dobe vobec nespi v kociari. ona sa vonku len obzera, najviac ju fascinuju trolejbusy, takze sa prechadzame pri ceste 🙂

zanulienka
27. feb 2010

niki-a z coho ju zvykava boliet tak casto brucho?

nikinka008
27. feb 2010

bambi,no my ked ideme do mesta tiez ziadna sanca aby spala tiez ju vsetko fascinuje a obzera sa 😖 ale normalne zvyknem sa prechadzat len nedaleko nasho domu tak to je 10-15 min a zaspinka tu nieje nic take zaujimave 😀 mozno autra popri ceste ale to ju moc nefascinuje 😀 😀 😀

nikinka008
27. feb 2010

zanu,mozno z toho dzusika ked ho vypije cez den viac ako by mala 😖 ale uz jej ho budem davat len raz za den a radsej jej dam cajik 🙂 A prestali sme jej davat aj UM lebo tiez ju casto bolelo brusko vecer tak jej davame trvanlive mlieko to co uz je prevarene pri vysokej teplote to moze 😉

zanulienka
27. feb 2010

asi je hladna nie?a miesto mlieka pije dzus?moja svagrina vkuse davala malej pit dzus a teraz ma 7 r.a 9 kilov,to teraz nechcem akoze na teba nieco zle,ale skus jej davat viac krat mliecko a nie dzus,mozno pomoze.pretoze dzus je sladky,nasyti,ale nerobi dobre na brusko

zanulienka
27. feb 2010

aj moja elaiauz asi 2 mesiace pije kravske prevarene mliecko 😉

zanulienka
27. feb 2010

nie svagrina,ale kamoska.uz mi sibe z tych svagrin,mam ich 3,vsetky su tehu 🙂

zanulienka
27. feb 2010

kolko mliecka ti vypije za den rano a vecer?

bambina
27. feb 2010

ja nedavam malej ani dzus, ani caj. iba vodu. ja som macocha🙂))))

bambina
27. feb 2010

kojim na poziadanie 🙂

zanulienka
27. feb 2010

nie si bambi🙂dzus ani ja nedavam,obcas jablkovy,ale nesce.skor cajik,ale aj to len vtedy ak je zimsie vonku,inak cistu vodu.

zanulienka
27. feb 2010

podla mna je dzus tazky pre taky maly zaludok a kamoskina mala si zvykla,ze vzdy dostane sladky dzusik a nemusi potom papat...vyzerala ako podvyzivena,sice aj teraz tak vyzera chudatko.radsej mliecko a ked nechce,tak ani dzusik nechce..

bambina
27. feb 2010

ja som cajik skusila este ked bola mensia. velku slavu neurobil, no a teraz kvoli tomu ekzemu bylinky nemoze. a nebudem ju nalievat fenyklom, ona nema problem s travenim. dnes som ju uz 3x prebalovala 🙂
a voda jej neublizi.
ja sama preferujem cistu vodu, naucila som sa pred niekolkymi rokmi poctivo pit, tak aspon nieco dobre ju naucim.

nikinka008
27. feb 2010

zanu,nie miesto mlieka dzus dzusik ib vtedy ked ked ma cikutku alebo ked nieco spapa a aby ju nesmedilo tak jej trosu dam,rano pijeme mliecko ked sa zobudime tych 150-180 ml ako kedy,medzi tym nejaku piskotku chrumku a somarinky 😠 obed mi nepapa uz asi mesiac to som pisala,ked sa zobudi okolo 12 tak ma vuzivu a potom okolo pol2 mliecko 90ml a ideme von ked sa zobudi okolo 15:15 alebo aj neskorsie ako sa jej chce tak jogurt a potom o pol 5 120ml mliecka a potom az vecer 150-180 ml.... 😖 a jasne ze brusko ju z toho musi boliet ked papa len same hluposti ale co mam robit ked nic ine do nej nedostanem ☹ este vie pekne spapat chlebik ked jej dam do rucky 🙂

nikinka008
27. feb 2010

ospravedlnujem sa za chyby 😅 😕

zanulienka
27. feb 2010

a ake ste mali UM?sice tam mate ine ako my tu 😉

zanulienka
27. feb 2010

niki-kolko ste uz vonku?

bambina
27. feb 2010

niki, Simonka tiez nie je velky jedak. stale jej vsak ponukam a teraz sa snazim nedavat jej vela sladkeho (vyziva, jogurt) aby si nezvykla len na tieto chute.
vcera som jej urobila len zemiak cisty, tak zjedla asi 2 lyzice a dost. ale nenutim ju, vidim tie ocne zuby ako sa tlacia, urcite to je z toho. tiez jej dam trochu pozuzlat chlebik alebo rohlik.

ja ked vidim, co tu deturence uz tlacia a nasa len vsetko olizuje 🙂 neviem pokom je, ja som velky gurman (ako bycica)

nikinka008
27. feb 2010

zanu,my sme davali UM od Hipp to je myslim aj doma ta znacka 😕 ,ja som tu vyse roka a mm cez 3 roky 😖 a vy ste ako dlho v spanielsku?ake tam mate pocasie? 🙂
bambi,no ja viem po kom asi nasa mala je co sa tyka jedenia 😠 mm tak isto vymysla s jedlom toto mu nechuti tamto mu nechuti 😔 tiez by som jej najradjse nedavala ten jogurt a vyzivu ale potom ju mam nechat o hlade ked nic ine nechce ☹

cikyta
27. feb 2010

Ahojte.
Tak s bytom sme sa nedohodli na výmene,lebo chce vela € za ten 3-izb.a nato v akom bol stave 😝 dakujeme. 🙄

Takže hladame dalej...

Mne napr.dnes na obed nechcela velmi papať.Tak som ju začala inak zabávať a zjedla polovicu.O hodinu som jej to znovu prihriala a dojedla všetko.Už som to viac krát tak urobila,lebo som to vždy vyhodila a viac jej neponukala.Takto to má spapane všetko,aj ked na 2 krát,občas tak,že ju vláčim po byte na rukách,ukazujem somariny a sem tam šupnem lyžičku papy 😉 Tak zjeme najviac 🙂

Dzus nepijeme.Občas aj mna tlačí v brušku,nieto ešte ten maličký žaludoček ☹ My len mm+čajiky.Tie obmienam.Máme rôzne druhy.

Idem skusiť trošku pospať...

zanulienka
27. feb 2010

baby cakame tu v espana hurikan POMOC!!!!!!!!!!zacina fukat vietor,prsat,nemame vychadzat z domu...

cikyta
27. feb 2010

No už som hore 😖 Idem po dceru do cukrárne,lebo mi prišla mms,ako si sedká pri pivku 😀

Zani-čo? (Dnes aj tu fuka,ale...) To vážne je u vás take?

nikinka008
27. feb 2010

zani,tak len nikam nechodte,dufam ze to nebude zle 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre