Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
27. feb 2010

chodi tu jeden muz-policia a hlasi do mikrofonu,ze nevychadzat z domu!blizi sa hurakan,len nevedia,ze ktorym smerom pride

nikinka008
27. feb 2010

zanu,citala som aj v spravach ze v chile bolo zemetrasenie 6.9 a ze moze byt aj tsunami tak dufam ze k vam nic nepride 😕 😔

zanulienka
27. feb 2010

niki-dufam,ze nie.no vietor sa zvacsuje a zvacsuje

nikinka008
27. feb 2010

zanu 😕 😔 ...daj vediet potom ako je 😕

cikyta
27. feb 2010

Jej Zani-držte sa! Hádam to nebude velmi zle ☹

krpcek
27. feb 2010

ahojte. vsetko dobre dnesnym oslavencom! 🙂

ninnaricci
27. feb 2010

ahojte..

...dnes sme boli na návšteve kde majú psa...a náš drobec toho chudáčika celý čas naháňal 😀 baby..takýýý bol rozkošný...normálne sa havo pred ním skrýval
...to už je také krásne...keď si sám chodí po byte...už mám trochu kľud...teraz som rada, že máme len 2izb
😀

mischa...kde ste nakoniec Emku dali do jasličiek? ...a nemusí vedieť chodiť? ...dúfam, že sa jej tam bude páčiť..

zanu...dúfam, že budete mať noc v pohode...nech vás to obíjde

miavin
28. feb 2010

ahojte
krpy - ďakujeme - oslavili sme poriadne.... 😀
ako sa máte dievčence?

cikyta
28. feb 2010

Včera som nestihla,tak dnes sa pripájam dodatočne ku gratulácií! 🙂 🙂

Zani-ako???

Kua tí naši hokejisti...nemám slov 😠

cikyta
28. feb 2010

Včera mi Sisa ukázala Kitty na tepláčikoch a to tak,že som hovorila mužovi o torte s Kittinkou a Sisa si hned začala šklbať tepláku a ukazovať mi,že má! Bola bohovská.To znamená,že tí malí svištikovia omnoho viac rozumeju,ako rozprávaju... 🙂

lenka1smejka
28. feb 2010

moja mala toto robi od 6mesiacov ked nieco poviem hned mi to ukaze.Najnovsie sa naucila TETA a teraz vonku su vsetky tety ale aj ujovia su tety 😀

krpcek
28. feb 2010
cikyta
28. feb 2010

Hej,len slovko Kitty ju nik neučil a pred nou som to povedala možno 2 krát.
Krpy idem mrknuť ☹

cikyta
28. feb 2010

Juj Zanu-kde siiiiiiiii???? ☹ Bojime sa o vás!!!! ☹

nikinka008
28. feb 2010

krpy,asi to tak bude ☹ dufam ze inak su v poriadku 😕

zanulienka
28. feb 2010

cafte,hlasime sa,ze sme ok.nemali sme elektrinu.vichrica bola poriadna,niekde az 228 km/h,lesy mame preriedene,vsade spadnute.dneska je uz slnko,akoby sa nic nedialo vcera

lenka1smejka
28. feb 2010

cikyta-moja mala sa take veci uci sama staci sa s dietam stale rozpravat

krpcek
28. feb 2010

fuu zanu, prezili ste to v pohode? super! 🙂

zanulienka
28. feb 2010

krpy-zla burina nevyhynie 😀 sme zivy a zdravy,my sme nemali az taku velku vichricu ako na inych miestach,len par km od nas.ale vietor bol poriadny,este aj sroby na zaluziach sa triasli

cikyta
28. feb 2010

Zani-vraj Bilbao je na 7.mieste špan.futb.ligy 😉 Ozik-som takááááá rada,že ste OK tam v tom Španielsku. 🙂

cikyta
1. mar 2010

Dobre ranko.
No už viem z čoho ma tak bolia nohy 🙄
20 x za noc ked vstanem,vyberiem z postielky 10 kg, po ukludneni cicou tých 10 kg po 15 minutach vrátim do postielky,tak už musim mať aj cestičku po koberci už vyšlapanu tam a späť tam a späť... 🙄 Táto noc bola otrasná a to malé sa ráno o 6 zobudilo s usmevom! Ako je toto možne!!?? 😠 😠 🙄 🙄 ☹ ☹

misha666
1. mar 2010

ahojte kocky...tak emmuska je uz v jaslickach...juuuuuj jak plakala,ked ju zobrala teta 😢 dufam ze uz sa pekne hra... no nic idem povesat pradlo a ucit sa lebo 9teho mam skusku... 🙂

cikyta
1. mar 2010

Mischa-juj,to je také smutne,ale verim,že to Emmka zvládne,ved je silná po mamičke,nie? 😉

krpcek
1. mar 2010

ahojte. ja by som nezvladla dat malu do jasliciek. ale budem ju musiet nechavat castejsie u mami alebo zo sestrou, lebo je uz jak cecok na mne nalepena. vcera som sla mame nafarbit hlavu a nechala som ju s muzom a celu dobu pistala, mrncala, kricala, plakala - tak dufam, ze to ma zase len nejake obdobie.

zanulienka
1. mar 2010

ani ja by som nevedela dat malu este do jasli.robin z kockou co je ucitelka v jasli ma 10 deti od 4 mesiaca az po 1 rok a zvykava hovorit,ze deti jej vela placu,pretoze este potrebuju mamu alebo ju zacnu volat,ze mami 😅

pikino
1. mar 2010

chudatka deticky. 😒

nany100
1. mar 2010

ahojte babule, ani u nás jasle nehrozia...ja som musela jasličky absolvovať od dvoch rokov a verte alebo nie, doteraz keď idem okolo tej budovy, kde jasle boli, tak sa mi vybaví ten hnusný pocit a pamätám si ako mama parkovala kočík medzi ostatné a ja som už vtedy rumádzgala 😒

už štvrtý deň spinkáme len raz denne...stále rozmýšľam, či je to OK 😕 ...ale vravím si, že keby chcela viac, že isto by mi to dala vedieť 😉 ...vstáva tak okolo pol ôsmej a spať ju dám o pol dvanástej (keď som dávala skôr, aj tak pol hodiny len vykrikovala alebo plakala a prehadzovala sa, teraz spí do 5 min.)...spí tak max.2 hod. a poobede už nie, lebo najskôr mi zaspávala po 4 hodinách a to je už neskoro... keď spí od piatej do trištvrte na šesť, tak ju o trištvrte na osem neuložím ani za svet...keďže jej nechcem posúvať večerný spánok, rozhodla som sa takto...večer ju dávam skôr okolo štvrť na osem a spí s prestávkami cca 12 hod....tak keď prirátam 2 hod. cez deň, tak to hádam stačí...tuším aj macik to takto skúšala,hm?...koľkokrát spávajú vaše drobce cez deň?

zanulienka
1. mar 2010

nany-raz za den,tiez ide spat okolo 12.00 a spinka 2-3 hodky,ako kedy.ale ked sa zvykne rano zobudit o 5.00 tak ide spat aj o 9.00.a vecer ide spinkat o 21.00 ale aj tak sme hore v noci

nany100
1. mar 2010

dík zanu 😉 a keď elaia spinká niekedy už o deviatej ráno, dávaš ju ešte aj poobede, alebo už vydrží do večera?...ešte som chcela podotknúť, že Adelka večer nie je nejaká uplakaná a nervózna, okupkáme ju okolo pol siedmej ako zvyčajne a potom si dudká cicík a keď vidím, že sa jej chce spinkať, tak ju dám do postieľky a zaspinká skoro okamžite...predtým to trvalo aj pol hodiny a vresky poriadne ☹

zanulienka
1. mar 2010

nany-ked zaspi okolo 9.00 to spi max.hodinku,takze vtedy okolo 13.00 ide spat,ale spi len raz za den,dvakrat jej uz bolo vela.sice okolo 18.00 je unavena,tak ju okupem a potom sa preberie k zivotu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre