Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
3. mar 2010

Skovi,tak sobotu to bude iná groteska s tými vláskami 😅
Zanu-ved za pokus to stojí.Hádam to bude to prave-orechove.Homeo je v pohode a ak by ešte pomohli,tak by to bola super vec!!!Bodaj by!!! 😉

skorvankova
3. mar 2010

zanu,bodaj by vam to pomohlo 😉
ciky to ti poviem.. Inak nebude ti smutno za pupavkou?

cikyta
3. mar 2010

Skovi-juj tak to nám bude smutno ☹ ☹ Mne sa to už začalo aj páčiť,ale skusime teda ten zostrih a ked bude po nom znovu rozkvitať pupavka,už to nechám tak.

nikinka008
3. mar 2010

Ahojte,
ciky,ked chodis s malou do tej cukrarne,nieje potom zla ked uz musite odist ze ona by tam este rana ostala?Lebo moja ked sme boli minuly tyzden ju vazit tak bol tam aj taky detsky kutik tak sa tam pekne hrala a ked sme museli odist tak spustila strasny plac a plakala celou cestou domov a ani za svet ju utisit 😖 😔 chcela by som aby sme tam chodili castejsie ale ked toto mi bude robit za kazdym ☹ je to aj tym ze je dost rozmaznana co si davam za vinu lebo jej toho dost dovolim a ked som jej zobrala tam hracky z rucky co tam boli tak toto zacala vystrajat 🙄 ale uz som si povedala vcera ze koniec s takym dovolovanim lebo vidim co vystraja ked nedostane svoje hadze sa mi ozem a nervozni sa 😖 a nechcem aby taka bola a nebudem jej uz dovolovat vec ktore nesmie!
A co sa tyka tych zien co ta tam ohovaraju,kasli na ne vobec si ich nevsimaj 😝 asi nemaju nic ine na robote en ohovarat 😠
Zanu,ja nemozem z mena tvojej malej,velmi sa mi paci to meno,je take nezvycajne 🙂 😉

zanulienka
3. mar 2010

niki-ja som chcela Lorelain,ale nikomu sa nepacilo,teraz kebyze som tehu dala by som Emily.ale aj Elaia je v pohode-znamena lastovicku v preklade

elfi1
3. mar 2010

niki - aj moj maly je riadny jedos. u nas ho rozmaznava skor babka s dedkom. a ked mu cosi beriem, aby si neublizil, tak sa mi hodi na ruku a chce ma hryzt. alebo sa rad hra s vysavacom a ked mu cosi nejde (tlacit ho a pod.), tak sa na neho hodi a chce ho pokusat. potom reve, ze si narazi papulku 😀
alebo tlcie hlavou o dvere, ked su zavrete a on chce ist do druhej izby.

niekedy mam nervy, ze ci nie je nejaky hyperaktivny, alebo ci je to vobec normalne a ze ako ho mam prevychivat 🙂

nikinka008
3. mar 2010

zanu,a to je spanielske meno? 😕
elfi 😀 😀 nechcem zazit ze pojdem s malou po ulici jej sa nieco znepaci alebo neviem a sa mi hodi o zem 😖 😠 dufam ze mi to podari zmenit kym sa to este da 😕

pikino
3. mar 2010

ahojte micky.

tak ja som dnes uz objavia pricinu nasej nespavosti protivny ocny zub. 😝 chuda male.

cikyta
3. mar 2010

Nikinka-no zatial mi to nerobí a v pohode ideme preč.Zatial 😖 Tiež som jej najprv nosila jej hračky,ale ona chcela len tie tam...tak už na to kašlem.Ved niekde tu imunitu musí nazbierať 😀 Zvlášť,ked to hryzie všetko 😀
Doma sa vie jedovať,ked jej nedovolím niečo a riadne.No ja si to nevšímam akože....a tak ju to potom prejde.Chvilku pokričí,podupe,zavlní sa na zemi od jedu a zistí,že ja si ju nevšímam,tak s tým rýchlo prestane.Inak by dlho revala.Mám to odskušane 😀
Malinká si ti zvykne,uvidíš.To je len také obdobie vzdoru 😅 Bude dobre za chvilku 🙂
Elfi-už maju svoju hlavičku makovičku,tak si rozkazuju.(A su taký zlatí pri tom)Samozrejme odtial potial 😠 😅

krpcek
3. mar 2010

ahojte.

ciky vypusti tie chuderi z hlavy!!!! 😉

elfi to az takto? 😀 moja sa tiez jeduje, hadze sa o zem, ale to je jedine - a to jej ani nedovolim vsetko! 😅 asi ma zase svoje obdobie!

este som chcela na nieco reagovat, ale som zabudla, ze co 😅

elfi1
3. mar 2010

u nas to nie je take vyslovene hadzanie o zem, ale hryzenie, alebo buchanie hlavkou. ale asi ho to az tak neboli. keby si tak riadne prastil, tak by asi rychlo prestal.
tiez sa snazim si ho nevsimat. alebo pridem, dam jednu na plienku, poviem nono a odnesiem prec.
vacsinou tam je hned spat. tak najlepsie je, ked ho hned zamestnam niecim inym

elfi1
3. mar 2010

no musim uz zas bezat. musim zajst dnes k obvodnej kvoli papierom na vodicak. neviete, kde vsade ma bude este posielat?

inak sa hrozne bojim. doteraz nie som zmierena s tym, ze by som mala jazdit. ja som taky spolujazdiaci typ. sama som si nikdy netrufla na vodicak. ale manzel trva na tom. ze aj auto budem mat 😀

skorvankova
3. mar 2010

pikino, a ako vies ze to bol zub? aj mojmu ide ocny zeby preto v noci plakal? 😒

pikino
3. mar 2010

lebo som jej dnes kukla do papulky a svieti tam. ae vidim ze jej idu este dlasie dva ocny na druhej strane a vedla neho dalsi.

ja na nu tiez zakricim nonono a ona mi odpapuluje ze ňoňoňo 😝 krpec krpaty.

elfi este asi k ocnemu. elfi ani nehovor moj muz si kupil v pondelok nove auto a ja som musela ist s nim a potom ist starym autom sama domov. infarktovy stav. 😒

krpcek
3. mar 2010

jjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj vrazdit budem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

posrata sanitka isla s majakom a zobudila malu, pol hodinu som pri nej sedela a ked uz uz znova zaspavala tak isla dalsia!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

krpcek
3. mar 2010

ja zas soferovanie milujem! tak sa odreagujem pri tom. a neznasam ked idem s mojim muzom, lebo ten mi do toho furt keca a ked ide on, tak predpisovo a to ja nemusim. 😀

zanulienka
3. mar 2010

niki-baskitske meno,po spanielsky je to golondrina 😉

skorvankova
3. mar 2010

piki ajmymame uz jeden ocny a tento nam ide akosi dlho uz tyzden kazdy den hovorim zajtra tam uz bude a stale nic, mozno japretozle spinka,lenze on je cez den pokojny vobec nie je nervozny tak nechapem...

Aj ja ked maleho upozornim takmu poviem, Ty,ty, ty!!! On sa na mna pozrie a zopakuje to 😀

cikyta
3. mar 2010

My máme Silviu-že žena z lesa 😀 v preklade 😀
(a možno aj žena z cukrárne 😀 -aby som ulahodila všetkím 😀 )

krpcek
3. mar 2010

nam idu ocaky uz asi mesiac 🙄 ale zatial je to celkom zvladnutelne - len ma stale rucicku v pusinke.

jaj jej hovorim NO NO alebo NIE a ona mi odpovie nene 😀

krpcek
3. mar 2010

no a je hore. . . 😠 😠 😠
aj vase dietky ziarlia na pocitac? ja tu nemozem vobec sediet, lebo vresti, pisti, taha ma 😅

krpcek
3. mar 2010

dalsia sanitka! asi sa odstaujem niekde na samotu u lesa 😠 😠 😠 😠 😠

sabinazv
3. mar 2010

nazdar zenske 😎

trochu mame hekticke obdobie, nestiham... Zanu, hned sa ti idem na tie homeo kuknut, kym maly spi...

Ciky, veru sa vyprdni na tie tapse z cukrosky... tie co ohovaraju a zavidia su nespokojne so svojim zivotom, takze su na polutovanie 😝

Nany, aj Danko spi raz denne okolo tej 10 h na 2 hodky... ak je vecer unaveny, tak taky mikrospanok hodi na prse alebo v aute, lebo teraz sme dost rozlietani... takze ani pevny rezim nemame, tiez ma mozu ohovarat 😅
Tiez nemam ako Ciky nikoho, co by mi maleho postrazil... vsade ho vlacime so sebou ako klokani 😀 , minule ho dokonca riaditel banky drzal na kolenach, kym sme cosi vypisovali 🙂

Vcera sme boli v poradni, Danko ma 9380 g, cm sa nemaraju, iba hlavu - ze 45 cm... zasa tam hucaaal cely cas, chudacisko, vidi biely plast a uz spusti narek 😒
No a dokyna povedala, ze nie ocaky, ale 4ky - stolicky sa tlacia... fasa

Jaj a nas jedalnicek uz mozme obohatit o syry (kiri), aj bryndzu (slatinsku), nie moc tucne tvrde syry, masielko, prevarene mlieko tiez moze... tak neviem, ci mu dnes idem halusky bryndzove spravit, alebo co 😅 ja taka zvyknuta na miminkovske maglajsy ...

cikyta
3. mar 2010

Vraj je fajn syr čedar.Sobotu sme skusili,no moc nam nešiel 😅 .Len v kuch.knižke pre bábätká su s nim recepty.

cikyta
3. mar 2010

Sabi-jak to,že nemáte pevný režim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ????hahaha

misha666
3. mar 2010

ahojte kocky...

tak dnes emmuska uz vobec v jaslickach neplakala, pekne isla k tete a hned sa zacala hrat , a uz ked sme prisil do vnutra normalne sa tesila 🙂

vcera zaspala o 18:30 a vstala o 6:30 rano 😀 😀 😀 medzitym som k nej 2x vstala dat jej cumel 🙂 to sa este nestalo aby isla tak skoro spat ...sa musela riadne v tych jaslickach unavit,alebo sa tak fajne najedla halusiek s maslom a preto zaspala 😀 😀 som robila bryndzove tak som jej odobrala a zaliala s masielkom 🙂 raz dva ich nebolo 🙂

co sa tyka soferovania ,velmi rada soferujem ale predpisovo, podla mna je zbytocne robit frajerinu 😖 a nanajvys ked som uz za niekoho zodpovedna , bez rozdielu na to ci mam niekoho v aute alebo nie... ked som mala 19 rokov tak som jazdila jak sa mi chcelo ale teraz som uz zodpovednejsia 🙂

sabinazv
3. mar 2010

ciky, nemam... u nas je volna vychova... zatial sa ani o zem nehadze 🙂 Inac o tomto som citala uzitocne veci v knizke "Rodicovstvo je veda", ze ako to zvladnut - odporucam...

jaj a pocujte dojky... vcera som sa bavila s kamoskou, jej dcera uz ma 2 roky prec a furt sa koja... ze uz rok ju odstavuje, ale ze sa neda... fiiiha, to takto tazko pojde? Ona uz nastupila do prace... ale vecer, v noci a rano kojo musi byt 😎

krpcek
3. mar 2010

sabi velmi tazko sa odstavuje - mam kamosku mala ma 2 roky 5 mesiacov a stale sa koja - mala pride, vyhrnie si tricko a povie mame "ticho bud ideme sa kojit" !!!! 😀

pikino
3. mar 2010

tak dufam, ze toto mi nebude hrozit. ja ju chcem zacat uz od roka pomaly odstavovat.zacnem jej davat normalne prevarene miecko a kojit budeme len rano a vecer. aj tak som si vsimla ze cez den uz vobec nepyta. uplne jej staci vodicka aj spat chodi bez cecku. samozrejme ju kojim este minimalne 5x denne.

sabinazv
3. mar 2010

ani moj maly sa dako cez den nedozaduje... ale ked on mi nechce pit ani z flase, ani z poharika, tak musim kojit... ale ho aj ucim stale pit... on chce pit len z takeho pohara, co aj ja pijem... a to sa cely dooblieva, vela si chlipne, ze mu zabehne a tak... no radost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre