Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

daanka85
29. mar 2010

A este cosi... baby??? Nepridavala tu naaahodou raz niektora z vas link na taky oblozený tanier, co bol na mmb vObrazený??? Taký salamový, salatavý... co sa pomocou okruhlych chlebikov robil???
DAKUJEM, chceli by sme zafrajerovat kus na oslave 😉

daanka85
29. mar 2010

Dakujeeem bea, veeelmi pekne 😉

miavin
30. mar 2010

Ahojte.
Misha, daanka - prajeme všetko najlepšie Vašim princezničkám Emkám - k prvým narodeninkám, veľa veľa zdravíčka, spokojnosti, veľa hračiek a lásky . Užite si oslavu 🙂

petkapo
30. mar 2010

caute babule!

takze stretko???? aj ja chcem, aj ja chcem! do kosic by som nemala problem prist keby ste vybrali take miesto co by som aj trafila 🙂
my mame stale len 5 zubkov, ale pred dvoma dnami sa mlady muz odvazne pustil do chodenia 😉 juuuuj, tak ma potesil 🙂 teraz si uz frajersky vykracuje vedla kocika len za jednu ruku......
zmena casu u nas prebehla bez problemov a teraz je to aj lepsie, lebo chodi spat o 8 vecer a budi sa o 7 rano a mne to maximalne vyhovuje. ale denny spanok sa poriadne pokazil - spi 2x denne po pol hodinke, uuuuffffffffffffff...............
vcera sme Alexa prvykrat strihali strojcekom, ani nemukol 🙂 teraz je fesacisko 😀

ciky - k tomu problemu so psikom - toto je velmi vazny nedostatok v povahe toho psika - na dieta rozhodne nesmie utocit!!!! ak ho nemate komu dat - rodine bez deti - tak potom, bohuzial, zostava len to najsmutnejsie riesenie. ja velmi dobre chapem aky mas k tomu psikovi vztah, my mame tiez psa a tiez ho milujem, ale ak by nas pes zautocil na Alexa, okamzite by isiel z domu. dufam, ze sa vam to podari vyriesit co najlepsie, snad najdete pre psika ineho majitela kde mu bude dobre. drzim palce!!!!!!!!!!!!!

krasny den vsetkym mamickam a detickam a oslavencom zelam veeeeeeeeeeela zdravia a radosti zo zivota!!!! CMUK! 😉

misha666
30. mar 2010

Ahojte kocky... no a uz mame rocik ako to rychlo zbehlo...ani neviem ako.. nastastie je uz emmuske lepsie.

mia...dakujeme 🙂

danka a nina...prajeme aj vasim dorbcekom všetko najlepsie a posielame pusinky 😉

miavin
30. mar 2010

nina - no a samozrejme aj Maximkovi všetko len to najlepšie, hlavne zdravíčko a kopec lásky no a veľa hračiek 😀

cikyta
30. mar 2010

Ahojte-
Danka,Miska.........všetko najlepšie k 1.rôčiku a veeeeeeeeela zdravíčka.Bambulky,ale to uteká! 😉 Posielame velký božtek slečinkám! 😵

Petka-máš pravdu 😔

cikyta
30. mar 2010

Dnes máme poradnu.Otázok mám na pol dna pre dr.a to nás idu aj očkovať a musim vydolovať ešte cikaničku zo Sisi 😀

krpcek
30. mar 2010

ahojte. . . vsetkym dnesnym oslavencom prajeme vsetkom najlepsie. 🙂 🙂

ninnaricci
30. mar 2010

ahojte...aj MY dnes oslavujeme 😀 a všetko najlepšie spoluoslávencom 😵 hlavne nech sú nám zdravučký a šťastný 😉

ninnaricci
30. mar 2010

petka...a kde to v Ke poznáš? aby sme dali stretko...ja som myslela na Aničke...je tam aj ihrisko...drobci by sa vyšantili...len neviem či mimokošičanky tam trafia 😒 termín okolo 12teho vyhovuje???
...skúste dať nejaké typy
...už sa začínam tešiť 🙂

cikyta
30. mar 2010

Ejha aj Babuštekovi všetko najlepšie!!Cmuk!

Škoda,že nebývam bližšie.Bola by sranda s drobcami pokope 😀

ninnaricci
30. mar 2010

ciky...nasadneš so Siskou na vlak...možno cestou pospinká...a tu ju vyšťavíme a už bude ukážkovo spinkiať 😉 hmm??

cikyta
30. mar 2010

No veru-nápad to neni zlý,len ja som taký cestovatel,že až 😀 Ale popremýšlame 😉

miavin
30. mar 2010

hmmm 12 apríla? to my asi nedojdeme -ani neviem kde ani nevieme kto všetko sa chystá na stretko..... no ale raz sa možno zadarí 😀

sabinazv
30. mar 2010

Vsetko najlepsie oslavencom dnesnym - rocnym aj 11 mesacnym 😅

Zelam krasne narodeniny Babustekovi a Emkam !
A maminy prihodte dake aktualne fotky z oslavy s tortou najradsej 😉 prihodime do albaca...

petkapo
30. mar 2010

12. aprila je pre mna ok termin, nemame ani poradnu ani nic. v kosiciach sa orientujem asi tak, ze trafim autom do centra, ku jumbocentru a do optimy (cez sidlisko alebo po obchvate). ale keby ste mi vysvetlili, tak sa hadam nestratim a pridem aj na anicku 🙂
takze ja sa prisposobim aj terminovo, aj co sa tyka miesta stretnutia.

juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tesim sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

inak - volala som akurat do jasliciek - Alexik asi od septembra nastupuje a ja hajde do roboty.... 😒

misha666
30. mar 2010

kocky a nedalo by sa to urobit 13teho? lebo 12 je v pondelok a to mam skolu 😒 skolu mam pondelok, stvrtok piatok ...stvrtok , piatok do obedu 😒

sabinazv
30. mar 2010

petus, uz ides do prace? fuha... a nasla si nieco uz, alebo este hladas?

a hadam aj my z nasho regionu nejake stretko dohodneme, musime sme spojit,ale asi len na FB... aine sem uz malinko chodi...aj katka...

petkapo
30. mar 2010

uz sabi, uz 😒 uz sa mi aj nieco crta, len neviem ci september alebo az okt/nov. uvidime. ale jednoznacne uz musim nastupit, lebo ta hypoteka nas zabije 😠

sabinazv
30. mar 2010

sept. aj oktober su este daleko... este podovolenkujes 😉

sabinazv
30. mar 2010

krpcek a kde je hafan ??? no zmensi a davaj... 😉

ciky, mrzi ma ako sa to vyvija s vasou cikytou... ale veru ja by som sa tiez bala ju mat pri malej, clovek je dost v strehu aj bez toho 😒 ... uz len pozhanat niekoho kto by sa o nu postaral, alebo potom do utulku... vsak je kopec rodin bez malych deti,alebo by robila spolocnost nejakych starsim ludom...

sabinazv
30. mar 2010

jaj a holky, v metre maju v akcii trojkolku, ak chcete pre drobce na narodky... takyto typ http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ja ju pojdem kuknut, nejak okolo 40 euro stoji... je kovova kontrukcia, tak ak bude ok, tak my ju kupime... tusim od zajtra je akcia...

petkapo
30. mar 2010

sabi - dovca urcite nehrozi - vsetky peniaze tlacime do domu, ved uvidis sama 😉 ale zasa ani leto na zahradke nie je zle 🙂

sabinazv
30. mar 2010

ale ja som to myslela, akoze MD... materska dovolenka... ani my sa nechystame letos na dovcu.. .mozno nejaka zoo a vylety tu po SK...

skorvankova
30. mar 2010

Cauko kocky...
ja uz nevladzem....ten Šimko je taky zly, vobec nic nestiham,stale je na mne, mrnci, nervaci a tak... 😖
Vobec nechce spat...
Babule, on zaspaval vzdy o 20,00 polozila som ho do postielky a spal, teraz po posune casu sice zaspi o 20,00 ale o 21,00 je hore a este tak 1,5 hodky vyvadza, aj vam sa to nejak zmenilo ked sa ten cas zmenil?
Ako to mam riesit, mam ho dat spat az o 21,00?

Inak vobec to nechapem, o 14,00 sa zobudi potom je cely cas na nohach, neustale v pohybe a spanok hruza... 😠

sabinazv
30. mar 2010

skorvi, moj maly spi tak okolo 10-11.h, na 2-3hodiny a potom slape do vecera bez prestavky... niekedy spi aj hodinu len, a tiez slape do vecera...

a to spanie my sme po starom, akoze okolo 19.15-30 ho davam spat... sice je este vidno, ale uz je unaveny a spi... ale vcera sa zobudil asi 3x do polnoci... no ale to tato pracoval pri pc pri nom, tak ho iste on budil...

krpcek
30. mar 2010

sabi na FB mam fotky . . .ale mozem jednu hodit aj sem.
tu trojkolku z metra, som aj ja pozerala . . aj domcek so smyklavkou, aj pieskovisko . . .pocakam ake budu darceky na narodky a pojdem na nakup. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre