Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
30. mar 2010

jeeeeeeejda, ten je kraaasny... aj sabi aka kocka... no a aj mamka jasnaca 😉 dakujeme, rozkosny je...

ale pocuj, a ako sa bude volat tvoj syn, ked meno sa minulo pre hafana? 😅

krpcek
30. mar 2010

jeeeej dakujeme za komplimenty . . . potrebujes nieco? 😉 😀 😀 😀

meno sme dali psovi, lebo sme zistili,ze muzova byvala frajerka ma syna Huga . . tak sme si povedali, ze my uz syna Huga mat nebudeme .. . . teraz mame pre syna pripravene meno Teodor alebo Timotej, alebo este aj Oskar. tak uvidime, ked budem bruskata, ze co vyhra.

sabinazv
30. mar 2010

aha... tak to sa uz ozaj nepatri, ked ho vyfukla ex 🙂

ja hlasujem za oskara... k vasmu priezvisku sa mi to hodiiii 😎

krpcek
30. mar 2010

ved to. . .keby to bola len nejaka oby ex tak ma to netrapi, ale boli spolu 10 rokov a dodnes chodia do tej istej partie, takze obcas sa ocitneme spolu na nejakej chate alebo zurke.
mne sa tiez paci Oskar, ale aj Teo. 🙂

nany100
30. mar 2010

ahojte, len tak narýchlo...emkám aj maximkovi všetko naj k rôčiku...nech sú všetci zdraví a šťastní a nech majú okolo seba kopec lásky a v živote len samé krásne zážitky 😉 ...dodatočne aj Dankovi k 11 mesiačikom gratulujeme a nech ho už depka nedrží 🙂

dnešný obedný spánok len hodinu a už sa tu po mne driape 😀 ...našťastie príde mamina a vezme ju von, ja mám žiaka, začala som zase trochu učiť 😉

tak zatiaľ paa

misha666
30. mar 2010

krpy...krasny havo....ked budeme mat raz svoj domcek tiez chcem takeho... sa mi zapacil zo serialu Frasier 😀 do bytu psika nechceme lebo to je pre neho len trapenie... aj emmuske sa pacilo video sa tesila ked videla huga 😀 😀 😀

beadz
30. mar 2010

ahojte. vsetkym dnesnym oslavenkyniam a oslavencom posielame velku pusinku, nech rastu do krasy a su len a len zdravucki.
kocky, viete preco som nemala kramy ??? lebo som tehu 😕
dnes som si urobila test a take dve ciary tam vysli ze bez debaty. isla som k doktorovi, potom aj do nemocnice na ultrazvuk, ale nevedia ci to je mimo alebo v maternici. vo stvrtok mam dalsiu kontrolu. mam prikazany prisny kludovy rezim.
a nervy v cudu...

misha666
30. mar 2010

bea...ja odpadnem ...tak urcite bude vsetko v poriadku 🙂 si to necakala co? a Peto co na to povedal?

beadz
30. mar 2010

misha, tiez odpadol...

miavin
30. mar 2010

bea čože????????????????? to naozaj? a to ako???? srdečne gratulujééééééééééém

miavin
30. mar 2010

krpy krááásny Hugo - havinko, si kočka a Sabinka je krásnučká - aké má dlhé vlásky......
júúj keď tak obzerám tie vaše deťúrence, tak ticho závidím tie vlásky, my len pár blonďáčov.... 😀

misha666
30. mar 2010

bea...si viem predstavit...ked pan Boh da aj motzka vystreli...a urcite to bude dievcatko 😉

miavin...tha sak vies ako sa robia deticky tha asi tak 😀

beadz
30. mar 2010

mia, zatial nie je k comu. ked to bude mimomaternicne tak si uz necham vyrezat aj druhy vajcovod, nech sa uz nemusim denervovat

miavin
30. mar 2010

misha - ta viem - aspoň myslím 😀 😀 😀 lebo nám doniesol bocian 😀 😀
bei - no tak budem aspoň držať palce - informuj nás potom, som si myslela, že keď ste mali zmrzky, tak sa vám nedarilo....ale asi som mimo obraz, sorry 😒

misha666
30. mar 2010

inak aj mne meskaju kramy uz tyzden, ale ja memam byt z coho tehu 😀 😀 😀 😖

beadz
30. mar 2010

mia, vobec nie si mimo obraz. ja som bola na umelom, a trvrdili nam ze nemozem byt tehu normalne, lebo uz mam po 2 mimomaternicovych len jeden vajcovod a aj ten nepriechodny. vraj...

misha666
30. mar 2010

bea...ale podla mna sa ti mohli vajcovod spriechodnit tym ze si bola tehu...podla ma je to logicky mozne... rada takto dedukujem 🙂

miavin
30. mar 2010

bei - no tak si dobre pamätám - preto som sa začudovala
misha - jak nemáš byť z čoho - u vás ešte nie sú bociany? 😀 😀 😀
no veru - veru - ja som otehotnela potom - čo sme stáli v našom - ešte neobývanom byte - na balkone a majiteľka nám ukazovala, že pozrite - tu sídlia bociany - rovno pri nás.....tak som sa smiala, že krížim nohy.... a nepomohlo 😀 tak a už ich tu máme zas.... 😀

misha666
30. mar 2010

bociany,...lietaju len muz okolo mna nelieta 😖

beadz
30. mar 2010

misha, to hovoril aj doktor, ze pocas tehu sa udeju rozne veci v tele a ze sa to mohlo spriechodnit...
mia, tak co ? pridas sa ???

macikjm
30. mar 2010

bei...silno drzim palce...bolo by to super, keby vam to vyslo takto prirodzene...juj,,, 😵 drz sa...a setri sa...nech je ta fazulka tam, kde ma byt...

vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj...nech su hlavne zdravucki...na dusicke a telicku...cmuky od nas...emke, emmuske a maximkovi...

miavin
30. mar 2010

bei - no ja zatiaľ nie - nemám doma mangela a ešte k tomu beriem anti - ale silno uvažujem, že ju vysadím, lebo posledné dni mi bolo katastrofálne zle....
misha - a kde máš mangela???

misha666
30. mar 2010

bea...som to vzdy hovorila ze mam ist na medicinu 😀 som minule povedala muzovi ze ked skoncim tuto VS tha ze pojdem na medicinu tha na mna zhukol ze teraz chce ist on studovat 😀

macik ...dakujeme 🙂

misha666
30. mar 2010

no momentalne je v praci...pride domov, naje sa , a ide makat na svojich veciach (elektronika) a kym on skonci ja som uz v risi snou 😖 a dudrat mozem kolko chcem , nepomaha ☹

miavin
30. mar 2010

hmmm tak kedy potom bude mať Emmka súrodenca? pri takomto postupe tak skoro nie, čo??? 😀 😀 😀

misha666
30. mar 2010

mia...tak ani tak skoro nechceme... 🙂 6-10 rokov... 🙂 este musim ist na medicinu 😀 😀 😀

miavin
30. mar 2010

😀 😀 😀 tak držím palce

beadz
30. mar 2010

macik, dakujem. uvidime co bude...
misha, ved to nemusi mat vysledok fazulku, len ho prepadni pri tej jeho praci doma a nemusis dudrat 😉

misha666
30. mar 2010

bea...tha mozem ja ho prepadat... uz som to vzdala...on ked nieco robi tha ma klapky na ociach...to hrozne s nim...ale uz neriesim uz som to vzdala 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre