• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
jeeeeeeejda, ten je kraaasny... aj sabi aka kocka... no a aj mamka jasnaca :wink: dakujeme, rozkosny je...

ale pocuj, a ako sa bude volat tvoj syn, ked meno sa minulo pre hafana? :sweat_smile:
30. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej dakujeme za komplimenty . . . potrebujes nieco? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

meno sme dali psovi, lebo sme zistili,ze muzova byvala frajerka ma syna Huga . . tak sme si povedali, ze my uz syna Huga mat nebudeme .. . . teraz mame pre syna pripravene meno Teodor alebo Timotej, alebo este aj Oskar. tak uvidime, ked budem bruskata, ze co vyhra.
30. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... tak to sa uz ozaj nepatri, ked ho vyfukla ex :slight_smile:

ja hlasujem za oskara... k vasmu priezvisku sa mi to hodiiii :sunglasses:
30. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to. . .keby to bola len nejaka oby ex tak ma to netrapi, ale boli spolu 10 rokov a dodnes chodia do tej istej partie, takze obcas sa ocitneme spolu na nejakej chate alebo zurke.
mne sa tiez paci Oskar, ale aj Teo. :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len tak narýchlo...emkám aj maximkovi všetko naj k rôčiku...nech sú všetci zdraví a šťastní a nech majú okolo seba kopec lásky a v živote len samé krásne zážitky :wink: ...dodatočne aj Dankovi k 11 mesiačikom gratulujeme a nech ho už depka nedrží :slight_smile:

dnešný obedný spánok len hodinu a už sa tu po mne driape :grinning: ...našťastie príde mamina a vezme ju von, ja mám žiaka, začala som zase trochu učiť :wink:

tak zatiaľ paa
30. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy...krasny havo....ked budeme mat raz svoj domcek tiez chcem takeho... sa mi zapacil zo serialu Frasier :grinning: do bytu psika nechceme lebo to je pre neho len trapenie... aj emmuske sa pacilo video sa tesila ked videla huga :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vsetkym dnesnym oslavenkyniam a oslavencom posielame velku pusinku, nech rastu do krasy a su len a len zdravucki.
kocky, viete preco som nemala kramy ??? lebo som tehu :confused:
dnes som si urobila test a take dve ciary tam vysli ze bez debaty. isla som k doktorovi, potom aj do nemocnice na ultrazvuk, ale nevedia ci to je mimo alebo v maternici. vo stvrtok mam dalsiu kontrolu. mam prikazany prisny kludovy rezim.
a nervy v cudu...
30. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea...ja odpadnem ...tak urcite bude vsetko v poriadku :slight_smile: si to necakala co? a Peto co na to povedal?
30. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha, tiez odpadol...
30. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea čože????????????????? to naozaj? a to ako???? srdečne gratulujééééééééééém
30. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy krááásny Hugo - havinko, si kočka a Sabinka je krásnučká - aké má dlhé vlásky......
júúj keď tak obzerám tie vaše deťúrence, tak ticho závidím tie vlásky, my len pár blonďáčov.... :grinning:
30. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea...si viem predstavit...ked pan Boh da aj motzka vystreli...a urcite to bude dievcatko :wink:

miavin...tha sak vies ako sa robia deticky tha asi tak :grinning:
30. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, zatial nie je k comu. ked to bude mimomaternicne tak si uz necham vyrezat aj druhy vajcovod, nech sa uz nemusim denervovat
30. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha - ta viem - aspoň myslím :grinning: :grinning: :grinning: lebo nám doniesol bocian :grinning: :grinning:
bei - no tak budem aspoň držať palce - informuj nás potom, som si myslela, že keď ste mali zmrzky, tak sa vám nedarilo....ale asi som mimo obraz, sorry :unamused:
30. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mne meskaju kramy uz tyzden, ale ja memam byt z coho tehu :grinning: :grinning: :grinning: :confounded:
30. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, vobec nie si mimo obraz. ja som bola na umelom, a trvrdili nam ze nemozem byt tehu normalne, lebo uz mam po 2 mimomaternicovych len jeden vajcovod a aj ten nepriechodny. vraj...
30. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea...ale podla mna sa ti mohli vajcovod spriechodnit tym ze si bola tehu...podla ma je to logicky mozne... rada takto dedukujem :slight_smile:
30. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei - no tak si dobre pamätám - preto som sa začudovala
misha - jak nemáš byť z čoho - u vás ešte nie sú bociany? :grinning: :grinning: :grinning:
no veru - veru - ja som otehotnela potom - čo sme stáli v našom - ešte neobývanom byte - na balkone a majiteľka nám ukazovala, že pozrite - tu sídlia bociany - rovno pri nás.....tak som sa smiala, že krížim nohy.... a nepomohlo :grinning: tak a už ich tu máme zas.... :grinning:
30. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bociany,...lietaju len muz okolo mna nelieta :confounded:
30. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha, to hovoril aj doktor, ze pocas tehu sa udeju rozne veci v tele a ze sa to mohlo spriechodnit...
mia, tak co ? pridas sa ???
30. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei...silno drzim palce...bolo by to super, keby vam to vyslo takto prirodzene...juj,,, :dizzy_face: drz sa...a setri sa...nech je ta fazulka tam, kde ma byt...

vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj...nech su hlavne zdravucki...na dusicke a telicku...cmuky od nas...emke, emmuske a maximkovi...
30. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei - no ja zatiaľ nie - nemám doma mangela a ešte k tomu beriem anti - ale silno uvažujem, že ju vysadím, lebo posledné dni mi bolo katastrofálne zle....
misha - a kde máš mangela???
30. mar 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea...som to vzdy hovorila ze mam ist na medicinu :grinning: som minule povedala muzovi ze ked skoncim tuto VS tha ze pojdem na medicinu tha na mna zhukol ze teraz chce ist on studovat :grinning:

macik ...dakujeme :slight_smile:
30. mar 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no momentalne je v praci...pride domov, naje sa , a ide makat na svojich veciach (elektronika) a kym on skonci ja som uz v risi snou :confounded: a dudrat mozem kolko chcem , nepomaha :frowning2:
30. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak kedy potom bude mať Emmka súrodenca? pri takomto postupe tak skoro nie, čo??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia...tak ani tak skoro nechceme... :slight_smile: 6-10 rokov... :slight_smile: este musim ist na medicinu :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak držím palce
30. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik, dakujem. uvidime co bude...
misha, ved to nemusi mat vysledok fazulku, len ho prepadni pri tej jeho praci doma a nemusis dudrat :wink:
30. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea...tha mozem ja ho prepadat... uz som to vzdala...on ked nieco robi tha ma klapky na ociach...to hrozne s nim...ale uz neriesim uz som to vzdala :confounded:
30. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok