• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
povedz mu ze ak nema on zaujem, ze v rade stoji dalsich minimalne ked nie viac... chlapov adeptov :wink:
30. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei, wauuuuu joj, prajem nech to dobre dopadne a aby sme sa pridali aj dalsie :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, coooo??? ja odpadnem... ale velmi velmi ti zelam aby bolo vsetko OK a krasne babatko... supeeeer, ako si ma potesila :dizzy_face:
30. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, tak dufam ze ma v tom nenechate samu :slight_smile:
30. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, chcela by som tvoje nadsenie :grinning:
30. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, tak chapem, ze mas aj obavy... ale je to pecka, ze sa to podarilo ... a to si ktory tt? kedy ides na dalsie sono?

ja by som sa pridala uz, ale teraz to nejde... najskor na jesen :unamused:
30. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co sa tyka mna a mm,tak ja by som bud aj hned, alebo aj tak do 2 rokov, mm podobne, ale ak by sme uz zistili tak super,no ked môzem ovplyvnit,tak trosku pockat... ja som taaaaaaaaaaaaaaka nerozhodná, najlepsie asi nechat volny priebeh :sweat_smile:
30. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este pre Krpceka: aj Teo je dobre meno...na dovolenke v Grecku som jedneho fesaka s takym menom spoznala :wink:

ale inac mame podobny vkus na mena... vid aj meno vasej malej :sweat_smile:
30. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to nejaky vraj 4-5 tt, vo stvrtok idem zase na sondu, tak sa modlim nech to uz je vidno, ci tak ci tak, len tie nervy nemat.
a inak som uz pol zmrzliny zjedla,co to tu za noviny citam :sweat_smile:
anib, ja tlacim lievance... tehotenske menu, ak si pamatate... a zabudla som, ze som aj von chcela ist :grinning:

juj bea, teraz vo stvrtok uz, ci o tyzden?
30. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem zmrzlinku aj lievance, provokaterky :grinning:
sabi, teraz vo stvrtok
30. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a macik, este mam tip na antikoncepciu pre kojacu matku... sup cez noc nazad ninku do manzelskej postele :sweat_smile: :wink:
30. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzime vsetky palceky musim off,lebo mala chce stukat a stukat do pc,pa
30. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, vsak to je uz o 2 dni... to vydrzime... s tebou :sunglasses:
potom to sem hned dojdi napisat !
30. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi dala som nove foto tak preidaj do albumu...si vyber

bea...tha to je fakt ze tych chlapov by bolo viac...len ked ja som taka verna (zatial) :grinning:
30. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, jasne ze dam vediet, ale doktor je poobede, takze az neskor to bude. dufam ze si ma nenechaju hned v nemocke...
misha, ja by som sa prihovarala za tu s vyplazenym jazykom, tam je emmka perfektnaaaa
30. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misha, jejda, ako vyrastla... davno si nepridavala fotky :slight_smile: mne sa paci aj ta, kde sa usmieva... tiez dva zuby co vidno :slight_smile:
30. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea-dufam,ze to vyjde,drzim palce :dizzy_face: .
gratulujeme vsetkym oslavencom,velku pusinku :slight_smile:
30. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je tam :slight_smile:

zanu nazdo, ze sa aj ukazes...joj, ja musim off, dietko sa pyta von, cafte
30. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi...tak nedavam tu lebo ich treba zmensovat a mne sa nechce ...ale tie som fotila s mobilom tak som to tu nahodila... :slight_smile:
30. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, dikes.
misha, uz netreba zmensovat.
30. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ake novinky to citam? :dizzy_face: :dizzy_face: bei dufam, ze to bude tam kde ma . . .gratulujem! :dizzy_face: :dizzy_face:
inak mozne to je - mam kamosku, ktora bola tiez na umelom a ked sa pytala na antinu tak jej dr.povedal, ze nepotrebuje, ze je neplodna a o pol roka 4 mesiace bum a bude dalsie bejby. uz tretie. . . prve ma dvojky chlapcov a teraz bude dievca (teda aspon tak dufa). :grinning:
30. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, držím palce a veľmi prajem nech je všetko v poriadku a nech má Šimonko o pár mesiacov súrodenca...joj, normálne by som sa hneď na to dala, ale teraz sa nedá...no dúfam, že si to ešte zažijem :wink:
30. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

bei - silno drzim prsteky nech to vyjde...

vsetkym oslavencom vsetko len a len to naj - mimkovi aj Emke a aj Dankovi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2010 o 20:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...noo baby...dnes sme si s mm pustili video spred roka...keď som sa ráno zobudila drahý ma natáčal...že si dnes ideme pre nášho bubušteka do pôrodnice...normálne mi slzy vyšli...si pamätám ako som nemohla spať...v tom očakávaní :dizzy_face:
...aj video keď bol drobčo taký malilinký...a taaak krásne plakal...také ňuňuu...aj by som sa možno nechala nahovoriť na pokračovanie :wink:

...my sme ani velmi neoslavovali...odkladáme oficiálnu oslavu po velkej noci...noo aj tak došli gratulanti...a doniesli nám tú trojkolku...tak to bolo radosti...mm sa s Mimkom trojkolkovali po chodbe (ešteže ju máme takú dlhu) a drobec tak hrdo na nej sedel...nooo super darček :wink:
30. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi....som sa zasmiala na to odporucanie anti... :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja bych nieco silnejsie...bo ked na nas pride mimo postele, nie v noci???????????????????:grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to tu??? :fearful: sa tú dejú veci :slight_smile: Bea, super, gratulujeme :dizzy_face:
30. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu neskro večer ale pripájam sa ku gratulantom a prajem naším oslávencom veľa zdravíčka ...

bei a keď som sa teraz dozvedela že si tehu tak to som až vlastným očiam nemohla veriť že čo to tu píšeš .... som v takom mnešom teda vačšom šoku (myslím to len a len v dobrom ....zo srdca ti prajem aby to všetko dopadlo dobre a Šimonko mal súrodenca,,,
30. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bea,myslim na teba a velmi držím palčeky,nech je bábo tam,kde má a ste zdravučkí :wink:

Noc otras.Znovu každych 15 min. hore.Rev....horučka....A od pol noco do 3:30 sme lobzovali po izbe a hrali sa :rolling_eyes: Takže som po totál nočnej až sa bojim isť von,že ma šlahne o zem.Je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže len vydržať do večera na muža ... :rolling_eyes: pa

(Teraz uraduje očkovanie,aj zubky :rolling_eyes: )
31. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok