• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ciky...drzim palce...ked to citam, tak mi je nedobre a nie to este zazivat...take sci- fi...inak uz v tretom vydani mama a ja pisu o narocnych babatkach...myslim, ze je to aj o vas...citala si???no asi blba otazka, ked nemas cas ani na seba... :pensive:
keby sme boli pri vas blizsie...tak ti pridem pomoct...aspon sisinku by som ti povarovala, kym by si si trosku oddychla.... :pensive:
31. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s ninuskou by sa vyhrali...inak ninka ma velmi rada deticky...tak sa tesi, ked vidi ine babatko, alebo aj vecsie deti... :dizzy_face: a ked sa s nou hraju, no parada... :grinning:
31. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbaby normalne vas nestiham..cim je Maxim sterasi tym som menej na MK..a dnes 1x na novom MK..ako sa mate..ako oslavy roka :slight_smile: ?
31. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea super..takze si prva alebo somo nieco prisla...ktora este caka?
31. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macik-tomu verim.S hračkami jej to moc nejde,ale deti ju zaujímaju pekne :grinning:
31. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. . . komi myslim, ze erika je tehu a este latea, ci tak nejako mala nick.

nas peso dnes prvy raz zavrcala a stekol - konecne!!! doteraz mi tu len vyplakaval a knucal. mala mi dnes hadzala piskoty, tak sa tesila, chudak pes musi mu byt aj zle, co vsetko uz dnes pozral. :grinning: :grinning: :grinning: aj u zverolekara sme dnes boli, tak ho pochvalil a m na upokojil, ze kludne ho mozem nechat aj cely den na dvore, ze to je odolny pes. tak som rada, lebo mala ho vo vnutri neznesie.
31. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj, ale sa dnes okosilo. :angry:
31. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute!

BEA!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeehoooo, BLAHOZELAM!!!!!!!! :wink: Drzim palce, nech je vsetko na svojom mieste a v najlepsom poriadku a neviem sa dockat stvrtka a spraviciek od teba!
A erika je vazne tehu? To este vtedy daaaaaaavno? Laetela viem, ze je, ale erikou som si nebola ista. Joooooj, jak tetky na trhu, klebety :wink: :grinning: Alebo nas konikovsky bulvar? Hmmm... :grinning:
31. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkapo ja tiez viem, len to co tu vtedy napisala, takze si myslim, ze je . . .ale na 100% to neviem. :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes odkväcla už o jedenástej, o hodinu skôr ako zvyčajne...no asi z počasia :wink:

a blahoželáme oslávencom, nakukla som do sabinej matriky :grinning: ...takže arizonin Oliverko, dvojičky Terezka a Danielka a Miško od kiki5 dnes oslavujú rôčik...gratulujeme a posielame božteky :grinning: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou, aj ja gratulujem dnesnym oslavencom, cmuuuuk :dizzy_face:
teraz uz budeme pomaly kazdy den blahozelat :slight_smile:

aj u vas je taky mrcha cas? joj, tu leje... maleho som musela "ucicikkovat" dnuka, ale teda on aj rad, najnovsie by visel na prse cely den :confounded: A este stale spi... vcera mi spal skoro 3 hodiny takto doobeda a normalne ani vecer nebol poriadne unaveny a skoro hodinu som uspavala :rolling_eyes:

jaj ciky, ste boli na ockovani? ufff... to teda melej nepridalo na klude... len to dako vydrzte !
31. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpcek,ked čítam o psíkovi,je mi smutno :pensive:

Tak už viem,kde je všetok Silvinkin spánok! Ukradol jej ho Danko! :grinning:

No a 1.jula nas bude zase očkovať a vraj už potom budeme mať na dlho pokooooj. :wink:
31. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sabi, tu leje ako z krhly...som ochotná ísť von v miernom daždi, ale toto je už aj na mňa veľa...tak dnes budeme tiež len kysnúť doma :unamused: ...aj malá si pýtala didi, bola akási nervózna a odrazu sa dívam a ona spí :grinning: ...to sa nám teda už dávno nestalo, cez deň ju vždy dám do postieľky a tam sa chvíľu krúti a zaspinká...tak som ju ani nestihla prebaliť, len som ju odniesla do spálne :slight_smile: ...včera spala cez deň len hoďku, tak dúfam, že dnes dlhšie potiahne, lebo to bude dlhé poobedie :wink:
31. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, my v noci cca 5x hore, ale našťastie len podudkala a po položení sa otočila na bok a hneď spala...nedrala sa ku mne do postele...tak som sa aj trochu vyspala...ale bol asi spln, tak možno Siska aj na to reagovala :frowning2:
31. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany,ved uvidíme....hádam to bol ten spln :sweat_smile: Cez den mi to je smiešne,ale v noci som schopná vraždiť a strašne hnusne už okolo tej 4 hreším,až ma to potom serká :cry:
31. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja umrem!!!!!!!!!!! Silvia mi zhodila košik z perom a papiermi a normálne tým perom čarbe po papiery! Nespomínam si,že by to nejak často výdavala :grinning:
Má talent na určite veci,no zväčša na nepotrebne :angry:
Na "potrebný" spánok nieje talentovaná :grinning: Opica jedna moja!!!
31. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

gratulujeme dnesnym rockovym oslavencom nech su zdavi, rastu do krasy a nechaju maminky sme tam vydychnut. :grinning:

bea tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne :dizzy_face:

baby ta erika by uz aj rodit pomaly mala nie? ona otehu po nejakych troch mesiacoch.

nam sa tiez pokazilo spanie. okupem ju o pol osmej, je aj unavena aj by spala ale ked ju dam do postielky tak sa zobudi
a musim si ju zobrat k telke a potom aj hodinu este oxiduje. a o polnoci sa zobudi s revom a nechce spat. ale mna to uz nebavi si ju brat do postele sa nevyspime ani jedna. nechala som ju vyrevat akurat som ju hladkala po rituske kym sa neukludnila a znova nezaspala spinkala do pol siedmej.
31. mar 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky zeby bola zo sisinky spisovatelka? :grinning:
31. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, chápem, aj ja si viem riadne ponadávať, je to psycho budiť sa každú chvíľu a kto to nezažije takto dlhodobo, tak si to nevie predstaviť tú zúrivosť...
sisa bude asi spisovateľka, tak si dávaj pozor, čo pred ňou hovoríš, aby raz o tebe všetko nenapísala :grinning:
31. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Piki.bude písavať po nociach romány :angry: :grinning:
31. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany :grinning:
31. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mi už dneska aj čaj vysypala a našla som granulky aj v plienke :grinning:
31. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ved ked bude taka znama ako keleova tak ste za vodou. postavi vam barak na stare kolena. :grinning:
31. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnes odmontovala kruzok z radiatora a vyliala pohar s malinovkou to ze sa hrabe v smetiaku je uz normalka.
31. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to hej.Mne urobí nádhernu spálen s velkou mäkkou postelou a čiernymi žaluzkami................kde sa zavrem aspon na rok!!!!!!!!!! :angry: :grinning:
31. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, ale v noci to tiez nemame idealne... najnovsie ma pouziva ako cumel... niekedy chvilu podudka a spi a niekedy mi pripada aj hodinu drzi a nepusti... ak vytiahnem, tak tak reveeee... ale ked sa odpoji sam a otoci ritkou, to je vsetko v poriadku... sa citim taka zneuzita niekedy :rolling_eyes: :grinning:
31. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože baby, mám sa na čo tešiť...Adelka našťastie takéto aktivity zatiaľ nevyvíja, ale naučila sa už zo stanu vyhadzovať guličky (naučil ju to jej 7 ročný bratranec, sa mi pochválil :grinning: ), takže máme celú obývku plnú guličiek :grinning:
31. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piki-žeby sa rysovalo zamestnanie aj pre Terezku? :grinning:
31. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky sorry som si neuvedomila. :frowning2: Siska je aka sikovna. :wink:

pripajame sa ku gratulaciam!! :slight_smile:
31. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabi-zneužitá a zneuctená-čiastočne :grinning:
31. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok