Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
31. mar 2010

ciky...drzim palce...ked to citam, tak mi je nedobre a nie to este zazivat...take sci- fi...inak uz v tretom vydani mama a ja pisu o narocnych babatkach...myslim, ze je to aj o vas...citala si???no asi blba otazka, ked nemas cas ani na seba... 😔
keby sme boli pri vas blizsie...tak ti pridem pomoct...aspon sisinku by som ti povarovala, kym by si si trosku oddychla.... 😔

macikjm
31. mar 2010

s ninuskou by sa vyhrali...inak ninka ma velmi rada deticky...tak sa tesi, ked vidi ine babatko, alebo aj vecsie deti... 😵 a ked sa s nou hraju, no parada... 😀

komisakpd
31. mar 2010

bbaby normalne vas nestiham..cim je Maxim sterasi tym som menej na MK..a dnes 1x na novom MK..ako sa mate..ako oslavy roka 🙂 ?

komisakpd
31. mar 2010

bea super..takze si prva alebo somo nieco prisla...ktora este caka?

cikyta
31. mar 2010

Macik-tomu verim.S hračkami jej to moc nejde,ale deti ju zaujímaju pekne 😀

krpcek
31. mar 2010

ahojte. . . komi myslim, ze erika je tehu a este latea, ci tak nejako mala nick.

nas peso dnes prvy raz zavrcala a stekol - konecne!!! doteraz mi tu len vyplakaval a knucal. mala mi dnes hadzala piskoty, tak sa tesila, chudak pes musi mu byt aj zle, co vsetko uz dnes pozral. 😀 😀 😀 aj u zverolekara sme dnes boli, tak ho pochvalil a m na upokojil, ze kludne ho mozem nechat aj cely den na dvore, ze to je odolny pes. tak som rada, lebo mala ho vo vnutri neznesie.

krpcek
31. mar 2010

fuuuj, ale sa dnes okosilo. 😠

petkapo
31. mar 2010

Caute!

BEA!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeehoooo, BLAHOZELAM!!!!!!!! 😉 Drzim palce, nech je vsetko na svojom mieste a v najlepsom poriadku a neviem sa dockat stvrtka a spraviciek od teba!
A erika je vazne tehu? To este vtedy daaaaaaavno? Laetela viem, ze je, ale erikou som si nebola ista. Joooooj, jak tetky na trhu, klebety 😉 😀 Alebo nas konikovsky bulvar? Hmmm... 😀

krpcek
31. mar 2010

petkapo ja tiez viem, len to co tu vtedy napisala, takze si myslim, ze je . . .ale na 100% to neviem. 🙂

nany100
31. mar 2010

ahojte, tak dnes odkväcla už o jedenástej, o hodinu skôr ako zvyčajne...no asi z počasia 😉

a blahoželáme oslávencom, nakukla som do sabinej matriky 😀 ...takže arizonin Oliverko, dvojičky Terezka a Danielka a Miško od kiki5 dnes oslavujú rôčik...gratulujeme a posielame božteky 😀 😵

sabinazv
31. mar 2010

helou, aj ja gratulujem dnesnym oslavencom, cmuuuuk 😵
teraz uz budeme pomaly kazdy den blahozelat 🙂

aj u vas je taky mrcha cas? joj, tu leje... maleho som musela "ucicikkovat" dnuka, ale teda on aj rad, najnovsie by visel na prse cely den 😖 A este stale spi... vcera mi spal skoro 3 hodiny takto doobeda a normalne ani vecer nebol poriadne unaveny a skoro hodinu som uspavala 🙄

jaj ciky, ste boli na ockovani? ufff... to teda melej nepridalo na klude... len to dako vydrzte !

cikyta
31. mar 2010

Krpcek,ked čítam o psíkovi,je mi smutno 😔

Tak už viem,kde je všetok Silvinkin spánok! Ukradol jej ho Danko! 😀

No a 1.jula nas bude zase očkovať a vraj už potom budeme mať na dlho pokooooj. 😉

nany100
31. mar 2010

ahoj sabi, tu leje ako z krhly...som ochotná ísť von v miernom daždi, ale toto je už aj na mňa veľa...tak dnes budeme tiež len kysnúť doma 😒 ...aj malá si pýtala didi, bola akási nervózna a odrazu sa dívam a ona spí 😀 ...to sa nám teda už dávno nestalo, cez deň ju vždy dám do postieľky a tam sa chvíľu krúti a zaspinká...tak som ju ani nestihla prebaliť, len som ju odniesla do spálne 🙂 ...včera spala cez deň len hoďku, tak dúfam, že dnes dlhšie potiahne, lebo to bude dlhé poobedie 😉

nany100
31. mar 2010

ciky, my v noci cca 5x hore, ale našťastie len podudkala a po položení sa otočila na bok a hneď spala...nedrala sa ku mne do postele...tak som sa aj trochu vyspala...ale bol asi spln, tak možno Siska aj na to reagovala ☹

cikyta
31. mar 2010

Nany,ved uvidíme....hádam to bol ten spln 😅 Cez den mi to je smiešne,ale v noci som schopná vraždiť a strašne hnusne už okolo tej 4 hreším,až ma to potom serká 😢

cikyta
31. mar 2010

Ja umrem!!!!!!!!!!! Silvia mi zhodila košik z perom a papiermi a normálne tým perom čarbe po papiery! Nespomínam si,že by to nejak často výdavala 😀
Má talent na určite veci,no zväčša na nepotrebne 😠
Na "potrebný" spánok nieje talentovaná 😀 Opica jedna moja!!!

pikino
31. mar 2010

ahojte

gratulujeme dnesnym rockovym oslavencom nech su zdavi, rastu do krasy a nechaju maminky sme tam vydychnut. 😀

bea tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne 😵

baby ta erika by uz aj rodit pomaly mala nie? ona otehu po nejakych troch mesiacoch.

nam sa tiez pokazilo spanie. okupem ju o pol osmej, je aj unavena aj by spala ale ked ju dam do postielky tak sa zobudi
a musim si ju zobrat k telke a potom aj hodinu este oxiduje. a o polnoci sa zobudi s revom a nechce spat. ale mna to uz nebavi si ju brat do postele sa nevyspime ani jedna. nechala som ju vyrevat akurat som ju hladkala po rituske kym sa neukludnila a znova nezaspala spinkala do pol siedmej.

pikino
31. mar 2010

ciky zeby bola zo sisinky spisovatelka? 😀

nany100
31. mar 2010

ciky, chápem, aj ja si viem riadne ponadávať, je to psycho budiť sa každú chvíľu a kto to nezažije takto dlhodobo, tak si to nevie predstaviť tú zúrivosť...
sisa bude asi spisovateľka, tak si dávaj pozor, čo pred ňou hovoríš, aby raz o tebe všetko nenapísala 😀

cikyta
31. mar 2010

No Piki.bude písavať po nociach romány 😠 😀

cikyta
31. mar 2010

Nany 😀

cikyta
31. mar 2010

To mi už dneska aj čaj vysypala a našla som granulky aj v plienke 😀

pikino
31. mar 2010

ciky ved ked bude taka znama ako keleova tak ste za vodou. postavi vam barak na stare kolena. 😀

pikino
31. mar 2010

moja dnes odmontovala kruzok z radiatora a vyliala pohar s malinovkou to ze sa hrabe v smetiaku je uz normalka.

cikyta
31. mar 2010

No to hej.Mne urobí nádhernu spálen s velkou mäkkou postelou a čiernymi žaluzkami................kde sa zavrem aspon na rok!!!!!!!!!! 😠 😀

sabinazv
31. mar 2010

ciky, ale v noci to tiez nemame idealne... najnovsie ma pouziva ako cumel... niekedy chvilu podudka a spi a niekedy mi pripada aj hodinu drzi a nepusti... ak vytiahnem, tak tak reveeee... ale ked sa odpoji sam a otoci ritkou, to je vsetko v poriadku... sa citim taka zneuzita niekedy 🙄 😀

nany100
31. mar 2010

bože baby, mám sa na čo tešiť...Adelka našťastie takéto aktivity zatiaľ nevyvíja, ale naučila sa už zo stanu vyhadzovať guličky (naučil ju to jej 7 ročný bratranec, sa mi pochválil 😀 ), takže máme celú obývku plnú guličiek 😀

cikyta
31. mar 2010

Piki-žeby sa rysovalo zamestnanie aj pre Terezku? 😀

krpcek
31. mar 2010

ciky sorry som si neuvedomila. ☹ Siska je aka sikovna. 😉

pripajame sa ku gratulaciam!! 🙂

cikyta
31. mar 2010

Sabi-zneužitá a zneuctená-čiastočne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre