• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
sabi, typický chlap...pohrajká sa a potom sa otočí zadkom a spí :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpcek-čo si ! Len píš o hafovi. Je to mile,krásne... :wink: :wink: :wink:
S tým už nič neurobím.Musím sa s tým vysporiadať... :pensive:
31. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany-tak to bolo super....typický chlap......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a ako ste to vyriesili?
31. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpcek-zatial nijak... :frowning2: Na 60% si ju vezmeme,na 20% utratenie,na 20% ku kamoške.
31. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
Vsetkym oslavencom vela zdravicka prajeme... :wink:

Bea, drzime palceky...jeej male babuliatko, aj ja chceeeem ale......... :wink:
31. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ocujte ako je to teraz s druhym pilierom lebo som si vsima ze od noveho roka mi uz nechodia zo socky peniaze
31. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki, mne tam spätne poslali za minulý rok asi za 5 mesiacov...tiež nechodili a potom naraz doplatili, tak možno aj u teba je tento problém..alebo skús zavolať na SP a povedia ti
31. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skusim ebo papiere som tam odniesla pred tehu na platenie do dss
31. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na baby,aj mna by to zaujímalo. :frowning2: Potom dajte info :frowning2:
31. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohryzol ma mravec hajzel :angry:
baby co byvate v rodinnych domoh tiez mavate mravce? lebo mi kazdy rok a to vysavam kazdy den a je ich tu stale viac a viac. uz ani jed na nich nepomaha.
31. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

som vam nepisala ani nepamatam, ale proste nestiham, ale precitane mam vsetko! :wink:

do zadu aj do predu gratulujem vsetkym oslavencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

beus - drzim palce!

my rastieme, este stale sam nechodi, ale uz pomaly skusa, zubov mame 6, ale stale nas strasia dalsie a nechcu vyliest. zboznujeme smykacku, piesok, kosime travu (vid foto :grinning: )....

drzkajte sa.
31. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Piki-to máš už nejaké zmutovane mravce,ked ani jed nezaberá. :grinning:
31. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki my byvame v panelaku a tiez tu mam mravce a tiez je ich coraz viac :angry: zatial ich hubim nechemicky a skusam co zaberie (krieda, sol, mleta skorica,..) ale ak nic tak idem tiez na chemiu lebo ma tu slahne. ja neznasam mravce!!!!
31. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ti poviem ja tie jedy volam tak nezne ze dobrotka :grinning: :grinning: :grinning:

majka su to sestnohy zmrdi kto ich volal?
31. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka on dokaze chodit s tou kosackou? nasa sa ani postavit nechce ked nema oporu v niecom stabilnom, je opatrna
31. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kosackou mu to ide aj s kocikom :wink:

a o mravcoch sa teda vyjadrujes velmi slusne :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji nescem nadavat na tomto fore som za slusacku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to je potom sikovny :slight_smile:
31. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze moje dieta sa samo postavi len ked nedovidi na telku, ma tam zatarasu aby netrieskala do tv a nevidi. opica je to maniak televizny.
31. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,ja uz Elaiu povazujem za hotoveho cloviecika,sama sa postavi,posadi,sama si zatlieska aka je sikovna.ked chce jest bude kricat-haaam mamaaa.vsetko rozumie aj vsetkym jazykom-slovencine,madarcine,baskitcine.
31. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. vyvencene obe deti :grinning: :grinning: . . . jedno spi a s druhym sa pojdem o chvilu hrat.
ja cestne prehlasujem, ze mravce nemame a za 7 rokov co tu byvam som ani raz mravce neriesila. :slight_smile: klop, klop, klop! :grinning:

zanu takze aj Elaia uz ovlada dolezite slovicko mnam. :grinning: mojej malej ked povieme, ze budes papat, alebo ze ides papat , tak si zacne oblizovat spodnu peru a hovori mnam. :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás ked počujem slovíčko: MŇAM,je mi jasne,že mi vyletel cecok :angry:
31. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my mame dnes NARODENINY a druhu zo styroch oslav :dizzy_face: :grinning:
31. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
katka - gratulujeme a prajeme princeznám všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka šťastíčka a krásnu oslavu.....
zanu - tak to je super, že je Elaia taká šikovnučká, to náš drobec absolútne neposlúcha, beží vždy opačným smerom ako idem ja, už ani nočník nepoužívame - nejak sa to pokazilo... :unamused:
31. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme za gratulacie, vecer pridam nejake foto a poslem aj do aalbumu apriloviek :wink:
31. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielke,Terezke-všetko najlepšie k 1.rôčku!!!!!!!!!!! :wink:
31. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,nemali ste po 3.očkovaní soplíky?Už nestíham odsavať.Celé poobedie :frowning2: Aj menej papá-no to možno skrt zubky,lebo nám idu.Ale tie soplíky mi nejdu do hlavy :frowning2:Ci aj to môže byť zo zubkov?
(dufam,že sme nechytili nič v čakárni u dr.včera :rolling_eyes:)
31. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
najprv vsetkym vsetuckym oslavencom prajem zo srdca vsetko dobre, nech su vzdy zdravi a spokojni :slight_smile:
krpcek, krasny hafan :slight_smile:
pikino, aj my mame mravce a to mame aj nove podlahy a steny a aj tak lezu :rolling_eyes: pouzivam kriedu na mravce, zabera, kym nevylezu niekde inde :angry:
bea, blahozelam!!! velmi drzim palce, aby to bolo tak ako ma byt, v poriadku! ja verim aj na zazraky :wink: opatruj sa :slight_smile:
ciky, Marcel mava pri zubkoch sople, ale riedke a priesvitne. po ockovani nemal.
a ake su sikovne vase deturence :slight_smile: nas Muco namiesto pa-pa dava cau, ze dvihne ruku nad hlavu :sweat_smile: a najnovsie sa naucil ako robi konik. aj pytat si vie, ukaze ruckou na to co chce. najcastejsie chce zapnut telku :grinning: a neviem, ci to aj vasi, ale on najradsej sedi v kcuhyni pod stolom poprepletany pomedzi nohy stoliciek. vydrzi tam dlho, sa tam plazi a sada si, trepe si hlavu a nakoniec zacne vrieskat, lebo ho treba vyprostit. :grinning:
my mame zase Petika maroda, nachytal infekciu, ma afty v ustach a aj nosteku, je nervozny, placlivy. Dnes sme boli u dr., v najvacsom lejaku, nebolo kde parkovat, sli sme kus pesi a jasne ze petik trafil kazdu mlaku stylom, ze boli osplechnuti aj dalsi traja nahodni okoloiduci :sweat_smile:
no som dohnala prispevkovy deficit, zas mam na par dni pokoj :grinning: :grinning: idem poukladat drobce do postielok, snad tato noc bude lepsia, minulu sme kvoli Petiovi nespali vobec nic :unamused:
31. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,...
aj my prajeme oslavencom vsetko najlpesie..batoliatka nase... :dizzy_face:
31. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som spala ! A nieje to 1.apríl!!!!!!!!
Sise zabral čaj z valerianky a zobudila sa možno len 5 x aj to skrz sopel :angry: Ja som ju aj 2O x kontrolovala,ale hlavne som spala!

Fuha,máme soper parádny.Len v 1 dierke :confounded:

Inak gratulem dalsim oslávencom malinkým!
1. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok