Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
1. apr 2010

Pamätáte na Egyptanku? (Davala mi rady k spinkaniu malej...)
Je tehulka!

ninnaricci
1. apr 2010

ciky...neuveríš...ale aj ja...som spala 😀 od 10tej do 5:30 !!!!
...ale drobec spal so mnou na manželskej posteli...pár krát cestoval ale stále si našiel miestečko a zahajal...dokonca sme ani mliečko nepapali až ráno
...dúfam, že to teraz nezakríknem... 😒
...noo ja som ho tiež vela krát kontrolovala...hlavne či tam je 😉

...aj ja sa pripájam s blahoželaním všetkým oslávencom...aj včerajším...všetko najnajsamlepšie prajeme 😵

ninnaricci
1. apr 2010

ako vieš že egyptanka je tehu?

.. Bei...držím silno silno palčeky...nech je všetko v poriadku 🙂

cikyta
1. apr 2010

Lebo som videla jej fotoalbum dnes s // 🙂
Bea-sme s tebou ☹ 😉

bambina
1. apr 2010

srdecne vas pozdravujem, vsetko naj naj naj nasim oslavencom a specialne bei prajem veeeeeela zdravicka.
mile prekvapenie 🙂

nany100
1. apr 2010

ahojte, dnes gratulujeme Dominikovi od elfi...1.apríl si vybral ako správne aprílovčiatko 😉 ...všetko najlepšie prajeme 😉

pikino
1. apr 2010

gratulace Dominikovy. 🙂

my dnes cakame kuriera s hojdackou takouto:
http://www.babyborn.sk/hraj-sa-so-mnou/hojdacky...

a preto musime trcat doma ked je vonku tak pekne. 😒

sabinazv
1. apr 2010

Aj ja gratulujem Dominikovi k jeho rocku a aj Krpinmu psikovi k meninam 😅

A prajem krasny blaznivy den... u nas vyhrava ako o dusu miestny rozhlas... vraj skuska rozhlasu a pustaju dychovky, tak som na pokraji zrutenia 😀

macikjm
1. apr 2010

aj ja prajem vsetko najlepsie nasmu krasnemu okatemu dominikovi...nech mamicka poslucha... 😀

ciky...super ze sa u vas spalo...asi si z teba sisi urobila prvoaprilovy forik... 😀 ved len pockaj dalej... 😀 ale nie...dufam, ze sa umudri to tvoje dievcatko so spinkanim...lebo inak je mudrucka az az... 😵

inak od rana myslim na beu...a mam zvieranie v hrudi...dufam, ze bude vsetko ok... 😔

nany100
1. apr 2010

piki, pekná hojdačka 😉

inak som pozerala do apríloviek 2010 a tam sa tiež už rodí vo veľkom 😀

macikjm
1. apr 2010

piki...ninka dostala takuto hojdacku pod stromcek...vyuzivame ju...super vecicka... 😉
uz aj ninka v nej hojda babiku, psika...nielen my ninku... 😀

nany100
1. apr 2010

dúfam, že bea dá vedieť čím skôr, držíme palčeky...

cikyta
1. apr 2010

Práve sa chystáme von a Silvia mi rabuje prichystanu kabelu.Už mi doniesla aj 5 eurovku a že:
-Páci!
Skoro som zamdlela! Normálne sa mi dostala do penaženky. 😀
(Teraz zase nejaký bloček a že: Páci 😀 😀 😀 )

macikjm
1. apr 2010

hej nany,,,aj ja som minule kukala...uz aj civava ma maleho renka...viete???

macikjm
1. apr 2010

ciky... 😀 zlatucka...

nany100
1. apr 2010

bože ciky, vy máte doma inú srandu 😀

nany100
1. apr 2010

už sme hore😉...dnes hoďku a trištvrte...a vyčasilo sa, tak sa napapáme a hajde von 🙂 🙂

pikino
1. apr 2010

ciky moja tiez robi inspekcie v penazenke len davam pozor aby nejedla penazky 😀
my ideme akurat spinkat.

macik tak som rada ze ma hojdacka dobre referencie 😀

giuli
1. apr 2010

pridávame sa ku gratulácii....deťúrence,nech ste zdravé...
bea,držím moc palce....aj moja švagriná "mala mať" nepriiechodné vajcovody,boli aj na umelom (nepodarilo sa ) a teraz čakajú spontánne v októbri mimi....drž sa ,telo je nevyspytateľné,možno tým,že všetok čas venuješ šimimu,tak si sa prestala t sledovať a bááác,podarilo sa .. 😵 (viem podľa seba)

egyptanka
1. apr 2010

Ahojte po dlhsom case sa ozyvam ... ako sa mate?

Nany, Ciky, Piki ... co spanie Vasich drobcekov? ... Teda uz nie drobcekov, ale malych slecien. 😀

solen
1. apr 2010

Vsetko naj vsetkym aprilovcatkam narodenym v marci a takisto od dnes aj tym pravym aprilovcatkam 🙂
Nestiham sem chodit, mame doma lazaret,okrem mna vsetci chori na liekoch ☹
Petusko pod stolom je najlepsia herna aj u nas 😀 Po ranajkach musim vzdy zmiest smeti,lebo ak to neurobim hned, tak uz neskor nemusim, Malicka to vsetko poje 😎 😝

bea gratulujem a drzim palce, milujem tieto zazraky, take polo su aj moje baby 🙂

ciki a nebude to egypt. prvoaprilovy zart? 😉

cikyta
1. apr 2010

Egy ahoooj.
Dnes bolo spanie OK po dlhoom čase teda a ja sa teším od rána!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stvrtok chcem začať z približnou "drezurou"z knihy.Nie uplne...a tak ak to bude dobre aj dalšiu noc,už drezura nebude treba.Piatok nejde muž do práce,tak preto som sa chystala štvrtok so Silviou na "plačkanie" 😅

solen
1. apr 2010

aha egy, si tu bola spominana, tak ako to je ? mozme gratulovat ? 😉

cikyta
1. apr 2010

Egy,tak akoooo????????????
Je to 1.apríl????????? 😕

egyptanka
1. apr 2010

solen 😀

solen
1. apr 2010

egy tak ale chytili sa asi viaceri 😀

egyptanka
1. apr 2010

ciky, super ... u nas stale prespata noc, teraz soplime uz asi tyzden, ale ked som prestala odsavat tie hnusne sople tak mam pocit, ze je to lepsie, len dufam ze jej netecu niekde do krku, ale nekasle, striekam morsku vodu, len s kojenim to ide dole vodou, vo stvrtok a v piatok spala so mnou v posteli kvoli tym soplom, nukala som jej v noci prso ako diva, prisala podudlala a potom sa na neho vyprdla. ...

egyptanka
1. apr 2010

solen asi tak 🙂

zuzik25
1. apr 2010

cafte baby,
bei, ake prekvapko, gratulacka velka a nech je dnes fsetko u dokyho ok, tak ako ma byt.
egyptanka, ak to nie je 1. april tk tiez gratulacka velikaaa.

ako sa mame v tieto krasne jarne dni? my sme konecne presli na normalne spanie cez obed v postielke, sice jej to este trva kym zaspi, ale aspon nekrici odtial,

zajtra bude akurat rok, co ma zobrali do nemocky lezat aj s emmi v brusku este. 😎
nase nocne spania su uplne super (velke klop klop) spinka celu noc, len ju brusko tuto noc bolelo, zas z mrkvicky co mala vo svieckovej, tak mrkvicku nemozeme, sa vyprdkala riadne a zaspala u seba v postielke, medzi nami sa chcela hrat a nie spat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre