• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
chodila. . . ona ma tusim anu a katu a porodila koncom marca, sa mi zda.
4. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz je v 12 tt.
No idem do sprchy a dobru nôcku... :wink:
4. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super. . . ale neviem, ci by som tri deturence zvladla, aj s jednym mam co robit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: My sme dnes oslavovali jeden rocik,vlastne vcera potom dam foto :slight_smile: :wink:
5. apr 2010 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikinkinej Sárke všetko najlepšie k 1.rôčku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
5. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. mia, vsetko naj k meninkam :wink:
5. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
ciky,dakujeme kraasne :wink:
My sme vcera nejaku oslavu nemali kedze sme boli len ja manzel a drobec ale malu sme odfotili s tortickou ktoru som robila po prvy krat v zivote takze bola len taka jednoducha v tvare jednotky,pridam foto :slight_smile: ale malej strasne chutilo ale potom sla rovno do vane lebo bola od cokolady od hlavy az po paty :grinning: :grinning: ale bola to sranda sa na nu pozerat :sweat_smile:
Uz nam vysli dalsie 2 zubky takze uz mame 4 :grinning:
Baby,aj vasi drobci tak vystrajaju pri prebalovani alebo prezliekani? :confused: :rolling_eyes: Ja neviem co to snou je mala take obdobie ze jej tovadilo tak revala akoby ju rezali :confounded: potom stym prestala uz jej to nevadilo a teraz uz zase ked ju idem prebalovat tak chytne take nervy ze niekedy mam sama problem ju udrzat,a place vrieska pisti na vsetky strany :pensive: ona ked chyti nervy tak je to riadna fuska :rolling_eyes:
Papat nepapame zase :confounded: a keby mohla tak jeme piskoty od rana do vecera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V piatok ked sme sa vracali z nakupu tak som malu dala von z kocika a krasne isla somnou za rucku celu cestu az domov bola chutna ako si cupkala :grinning: ale som sa cudovala lebo vacsinou ked ju dam chodit vonku tak mi ruku ani za svet nechce dat :confounded: tak som sa tesila :grinning: :grinning:
bea,ako si dopadla u doktora? :confused:
Mame dnes nejakych oslavencov? :slight_smile:
5. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki, my sme mali tiez obdobie vzdoru pri prebalovani, ale teraz je to ok. ja nepouzivam vobec obrusky, takze stale ideme umyt piso a dupu pod vodu, a to sa mu nesmierne paci, tak mozno aj preto...
inak... k lekarovi idem zajtra, takze neviem este nic :frowning2:
5. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Všetkým oslávencom gratulujem :slight_smile: .
Jaj ako mi je smutno, som prvý krát bez drobca sa neviem dočkať kedy už prídu. :cry: Ale my máme veľkú rodinu, takže to ešte potrvá. Má 6 zúbkov. A v sobotu ideme na svadbu. To bude sranda. Predpokladám, že najprv bude rev z toľkých ľudí, ale potom keď sa aklimatizuje bude super. :sweat_smile:
5. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
bea drzim palce na zajtra, som zvedava, dufam, ze budes mat len dobre spravy :wink:

krpcek coze by si nezvladla aj tri deti. To sa pri prvom tak zda, druhe sa prebavi s tym prvym, ja to vidim teraz, baby sa spolu hraju, samozrejme musim dozerat ale je to uplne ine ako ked sme mali len jedno. No a to tretie si ani nevsimnes, to sa zvezie popri tych dvoch :grinning:
Ale nie, je to isto drina ale aj kopa srandy, u nas je najhorsie sa niekam vychystat.

niki ani moja nechce jest. Myslim, ze je to aj preto, ze beriet atb :rolling_eyes: Naje sa iba sama, takze jej pekne nachystam a po jedeni este dobru chvilu upratujem :unamused:
prebalovanie ani obliekanie nieje problem, lebo vzdy pri tom vystrajame a to ona veeeelmi rada :slight_smile:
5. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nikinka maličkej prajeme k včerajším narodeninám všetko naj...hlavne zdravíčko a kopec lásky :wink:

ciky, no aká bola noc?

náš tato ma dnes ráno úplne decentne pofŕkal ešte v posteli vodou aby ma zobudil a vyšibkal ma trošku...malú len stužkami ešte v spánku, ani sa nezobudila :slight_smile:

Adel papá pekne a ani pri prezliekaní nerobí scény, robím jej opičky a vždy jej niečo strčím do ruky...obľúbený je ten aplikátor z Nurofenu
5. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany-noc bola otras.vobec nebolo vidieť,žeby len raz spala :angry:

Silvia dáva všetko všetkým a vraví:
-páci...
A potom jej niekto naspäť podá vec,tak povie:
-Dak...
Už to robí 3 dni v kuse :grinning: No jaká to sranda z maličkosti :grinning:
5. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, u nás jeden denný spánok tiež nezmenil tie nočné revy :unamused:

silvinka je aká vychovaná :wink:
5. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No som zvedavá,do kedy ju to (páči a ďakujem) bude držať. Myslím,že dovtedy,kým nezistí uplne ten pravý výraz tých slov,akože: (som dobručká,vzorná a viem dakovať a prosíkať...) Potom s tým sekne!
Hádam si nepokazí niečim takýmto "prízemným" povesť Čertíka!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj som zabudla. Môj už týždeň dáva pusinku. Dáš mamičke pusu? A načiahne sa a dá mi na ústočká. :slight_smile:
5. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :grinning:

nikolet, to je zlatučké...Adel drží keď jej dávam pusinky, ale sama ešte nevie dať :slight_smile:
5. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki-super. :wink:
Moja s tým nejak prestala,zato ked sa opýtam,ako ma lubi,tak ma obíjme ako chobotnička :sweat_smile:
5. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! tak my mame za sebou oslavu vcerajsiu, juj, ale super bolo - kuk fotky...

malej Sarke vsetko naj, naj, naj...

Alexik dava pusu na lico, tak ze ide s uplne otvorenymi ustami a bud lico pohladi len perami alebo sa zakusne... :grinning:

ciky - tak to je super, ze takto odmaleho mala dakuje... len nech jej to zostane co najdlhsie...
5. apr 2010 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

vsetkym aprilovcatkam, neskorym marcovcatkam a skorym majovcatkam zelame krasne 1. narodeniny, paradne torticky (alebo cosi podobne) a kopec potrebnych darcekov :grinning: pravdaze este aj vela zdravicka a pohodicky do dalsieho rocika :dizzy_face:
5. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy, nany hej hej je to marcovka a je to labutka v casaku :slight_smile:
5. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, joj ako uprsano je,tak uz mi to vcera prislo, inak 1x som dostala 1.1, potom 2.2, potom 3.3 a teraz prisla navsteva 4.4. chapete to? :grinning: :grinning: :grinning: a nás spánok -predvcerom sa zobudila 2x a minulu noc zaspala o osmej a prvyx vstala az o pol 2,potom o piatej - wau som sa tesila, uvidime ako to pojde dalej,keby aspon takto - to by bolo super a este do siedmej pospat
5. apr 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj my dodatočne prajeme Sárke a všetkým oslávencom všetučko najlepšie.
bei - ďakujem, si zlatá, že si si spomenula....
korelka - nááádherné foto - my ideme na budúcu nedeľu oslavovať, nejaké balony už máme, torta je objednaná.
ozaj bei - ty si robila tú poschodovú tortu - so salámou? ja som robila - zožala veľký úspech, tak aj pre malého urobíme
5. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niky-to je parádna výslužka! :wink:
5. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem,ale mne budu asi doživotne osudne modre hovienka :confounded:
Najprv som čakala 4 dni na psa,aby sa konečne vykakal,lebo mi zožral modry balon,tak som čakala modre hovienko,nech som kludná,že je všetko ok.
A teraz mi zjedla Sisa kus modrej škatule :angry: :grinning: :rolling_eyes: :frowning2: ...............
5. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, vsetko naj, naj, najlepsie... :slight_smile:
5. apr 2010 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
aj my prajeme oslavencom prvorocikovym vsetko najlepsie..
mia...aj tebe vsetko naj k meninkam...
aj ninuska dava sladke pusinky, ked si pytame...a uz dlho...a teraz nema problem dat pusinku hocikomu... :grinning:
5. apr 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
nejako nebolo casu na net posledne dni, tak dodatocne oslavencom vsetko najlepsie, aj mii k meninkam :wink: nech ste vsetci zdravi a spokojni :slight_smile:
ciky, ze modre hovienka :grinning: ja tiez cakam nejake prekvapko v plienke, este som si nezvykla na Marcelov rychlejsi presun, stale ho najdem kdesi schovaneho a nieco prezuva :angry: pusinkuje inak aj on, sladucko s vyplazenym jazyckom, staci naspulit usta a uz aj sa taha :sweat_smile:
ja som dnes doobeda bola sama doma, moji chlapi boli polievat, paradnu vysluzku si teda doniesli, kuk album :slight_smile: budeme zajace a vajcia jest do vianoc :sweat_smile:
5. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korelka, macik - ďakujem pekne - ma to tak poteší, keď si ľudia spomenú - lebo málokto vie ako sa vlastne voláme...... :grinning: ďakujem :wink:
5. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme Petusko - ďakujeme - sa vytešujem, že ste si spomenuli.....
5. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok