Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
4. apr 2010

chodila. . . ona ma tusim anu a katu a porodila koncom marca, sa mi zda.

cikyta
4. apr 2010

Teraz je v 12 tt.
No idem do sprchy a dobru nôcku... 😉

krpcek
4. apr 2010

super. . . ale neviem, ci by som tri deturence zvladla, aj s jednym mam co robit. 😝

nikinka008
4. apr 2010

Ahojte 🙂 My sme dnes oslavovali jeden rocik,vlastne vcera potom dam foto 🙂 😉

cikyta
5. apr 2010

Nikinkinej Sárke všetko najlepšie k 1.rôčku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

beadz
5. apr 2010

ahojte. mia, vsetko naj k meninkam 😉

nikinka008
5. apr 2010

Dobre ranko 🙂
ciky,dakujeme kraasne 😉
My sme vcera nejaku oslavu nemali kedze sme boli len ja manzel a drobec ale malu sme odfotili s tortickou ktoru som robila po prvy krat v zivote takze bola len taka jednoducha v tvare jednotky,pridam foto 🙂 ale malej strasne chutilo ale potom sla rovno do vane lebo bola od cokolady od hlavy az po paty 😀 😀 ale bola to sranda sa na nu pozerat 😅
Uz nam vysli dalsie 2 zubky takze uz mame 4 😀
Baby,aj vasi drobci tak vystrajaju pri prebalovani alebo prezliekani? 😕 🙄 Ja neviem co to snou je mala take obdobie ze jej tovadilo tak revala akoby ju rezali 😖 potom stym prestala uz jej to nevadilo a teraz uz zase ked ju idem prebalovat tak chytne take nervy ze niekedy mam sama problem ju udrzat,a place vrieska pisti na vsetky strany 😔 ona ked chyti nervy tak je to riadna fuska 🙄
Papat nepapame zase 😖 a keby mohla tak jeme piskoty od rana do vecera 😝
V piatok ked sme sa vracali z nakupu tak som malu dala von z kocika a krasne isla somnou za rucku celu cestu az domov bola chutna ako si cupkala 😀 ale som sa cudovala lebo vacsinou ked ju dam chodit vonku tak mi ruku ani za svet nechce dat 😖 tak som sa tesila 😀 😀
bea,ako si dopadla u doktora? 😕
Mame dnes nejakych oslavencov? 🙂

beadz
5. apr 2010

niki, my sme mali tiez obdobie vzdoru pri prebalovani, ale teraz je to ok. ja nepouzivam vobec obrusky, takze stale ideme umyt piso a dupu pod vodu, a to sa mu nesmierne paci, tak mozno aj preto...
inak... k lekarovi idem zajtra, takze neviem este nic ☹

ni.kolet
5. apr 2010

Ahojte. Všetkým oslávencom gratulujem 🙂 .
Jaj ako mi je smutno, som prvý krát bez drobca sa neviem dočkať kedy už prídu. 😢 Ale my máme veľkú rodinu, takže to ešte potrvá. Má 6 zúbkov. A v sobotu ideme na svadbu. To bude sranda. Predpokladám, že najprv bude rev z toľkých ľudí, ale potom keď sa aklimatizuje bude super. 😅

solen
5. apr 2010

Ahojte,
bea drzim palce na zajtra, som zvedava, dufam, ze budes mat len dobre spravy 😉

krpcek coze by si nezvladla aj tri deti. To sa pri prvom tak zda, druhe sa prebavi s tym prvym, ja to vidim teraz, baby sa spolu hraju, samozrejme musim dozerat ale je to uplne ine ako ked sme mali len jedno. No a to tretie si ani nevsimnes, to sa zvezie popri tych dvoch 😀
Ale nie, je to isto drina ale aj kopa srandy, u nas je najhorsie sa niekam vychystat.

niki ani moja nechce jest. Myslim, ze je to aj preto, ze beriet atb 🙄 Naje sa iba sama, takze jej pekne nachystam a po jedeni este dobru chvilu upratujem 😒
prebalovanie ani obliekanie nieje problem, lebo vzdy pri tom vystrajame a to ona veeeelmi rada 🙂

nany100
5. apr 2010

ahojte, nikinka maličkej prajeme k včerajším narodeninám všetko naj...hlavne zdravíčko a kopec lásky 😉

ciky, no aká bola noc?

náš tato ma dnes ráno úplne decentne pofŕkal ešte v posteli vodou aby ma zobudil a vyšibkal ma trošku...malú len stužkami ešte v spánku, ani sa nezobudila 🙂

Adel papá pekne a ani pri prezliekaní nerobí scény, robím jej opičky a vždy jej niečo strčím do ruky...obľúbený je ten aplikátor z Nurofenu

cikyta
5. apr 2010

Nany-noc bola otras.vobec nebolo vidieť,žeby len raz spala 😠

Silvia dáva všetko všetkým a vraví:
-páci...
A potom jej niekto naspäť podá vec,tak povie:
-Dak...
Už to robí 3 dni v kuse 😀 No jaká to sranda z maličkosti 😀

nany100
5. apr 2010

ciky, u nás jeden denný spánok tiež nezmenil tie nočné revy 😒

silvinka je aká vychovaná 😉

cikyta
5. apr 2010

No som zvedavá,do kedy ju to (páči a ďakujem) bude držať. Myslím,že dovtedy,kým nezistí uplne ten pravý výraz tých slov,akože: (som dobručká,vzorná a viem dakovať a prosíkať...) Potom s tým sekne!
Hádam si nepokazí niečim takýmto "prízemným" povesť Čertíka!!! 😀 😀 😀

ni.kolet
5. apr 2010

Jéj som zabudla. Môj už týždeň dáva pusinku. Dáš mamičke pusu? A načiahne sa a dá mi na ústočká. 🙂

nany100
5. apr 2010

ciky 😀

nikolet, to je zlatučké...Adel drží keď jej dávam pusinky, ale sama ešte nevie dať 🙂

cikyta
5. apr 2010

Niki-super. 😉
Moja s tým nejak prestala,zato ked sa opýtam,ako ma lubi,tak ma obíjme ako chobotnička 😅

korelka
5. apr 2010

Ahojte! tak my mame za sebou oslavu vcerajsiu, juj, ale super bolo - kuk fotky...

malej Sarke vsetko naj, naj, naj...

Alexik dava pusu na lico, tak ze ide s uplne otvorenymi ustami a bud lico pohladi len perami alebo sa zakusne... 😀

ciky - tak to je super, ze takto odmaleho mala dakuje... len nech jej to zostane co najdlhsie...

arizona
5. apr 2010

caute 😉

vsetkym aprilovcatkam, neskorym marcovcatkam a skorym majovcatkam zelame krasne 1. narodeniny, paradne torticky (alebo cosi podobne) a kopec potrebnych darcekov 😀 pravdaze este aj vela zdravicka a pohodicky do dalsieho rocika 😵

egyptanka
5. apr 2010

krpy, nany hej hej je to marcovka a je to labutka v casaku 🙂

anib
5. apr 2010

ahojte, joj ako uprsano je,tak uz mi to vcera prislo, inak 1x som dostala 1.1, potom 2.2, potom 3.3 a teraz prisla navsteva 4.4. chapete to? 😀 😀 😀 a nás spánok -predvcerom sa zobudila 2x a minulu noc zaspala o osmej a prvyx vstala az o pol 2,potom o piatej - wau som sa tesila, uvidime ako to pojde dalej,keby aspon takto - to by bolo super a este do siedmej pospat

miavin
5. apr 2010

ahojte
aj my dodatočne prajeme Sárke a všetkým oslávencom všetučko najlepšie.
bei - ďakujem, si zlatá, že si si spomenula....
korelka - nááádherné foto - my ideme na budúcu nedeľu oslavovať, nejaké balony už máme, torta je objednaná.
ozaj bei - ty si robila tú poschodovú tortu - so salámou? ja som robila - zožala veľký úspech, tak aj pre malého urobíme

ni.kolet
5. apr 2010

Foto aj zo šibačky.
http://www.facebook.com/album.php?aid=18950&id=...
🙂 🙂 🙂

cikyta
5. apr 2010

Niky-to je parádna výslužka! 😉

cikyta
5. apr 2010

No neviem,ale mne budu asi doživotne osudne modre hovienka 😖
Najprv som čakala 4 dni na psa,aby sa konečne vykakal,lebo mi zožral modry balon,tak som čakala modre hovienko,nech som kludná,že je všetko ok.
A teraz mi zjedla Sisa kus modrej škatule 😠 😀 🙄 ☹ ...............

korelka
5. apr 2010

mia, vsetko naj, naj, najlepsie... 🙂

macikjm
5. apr 2010

ahojte...
aj my prajeme oslavencom prvorocikovym vsetko najlepsie..
mia...aj tebe vsetko naj k meninkam...
aj ninuska dava sladke pusinky, ked si pytame...a uz dlho...a teraz nema problem dat pusinku hocikomu... 😀

petusko
autor
5. apr 2010

ahojte 🙂
nejako nebolo casu na net posledne dni, tak dodatocne oslavencom vsetko najlepsie, aj mii k meninkam 😉 nech ste vsetci zdravi a spokojni 🙂
ciky, ze modre hovienka 😀 ja tiez cakam nejake prekvapko v plienke, este som si nezvykla na Marcelov rychlejsi presun, stale ho najdem kdesi schovaneho a nieco prezuva 😠 pusinkuje inak aj on, sladucko s vyplazenym jazyckom, staci naspulit usta a uz aj sa taha 😅
ja som dnes doobeda bola sama doma, moji chlapi boli polievat, paradnu vysluzku si teda doniesli, kuk album 🙂 budeme zajace a vajcia jest do vianoc 😅

miavin
5. apr 2010

korelka, macik - ďakujem pekne - ma to tak poteší, keď si ľudia spomenú - lebo málokto vie ako sa vlastne voláme...... 😀 ďakujem 😉

miavin
5. apr 2010

a samozrejme Petusko - ďakujeme - sa vytešujem, že ste si spomenuli.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre