• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
autor
veru sme tu inkognito :sunglasses: ale ja uz reagujem aj na oslovenie Peta a Sabi:grinning: aj ked to nema nic spolocne s mojim menom :sweat_smile:
5. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa volas petus???
5. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jana som :wink:
5. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej???no...super---menovkyna... :wink:
5. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj ty si Janka ci nie? :confused:
5. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no predbehla si ma :grinning: neskoro mi zaplo :grinning:
aj ja uz budem pamatat... :slight_smile:
5. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeram zanu fotky. paradicka. zavidim to teplo, kratke tricka, slnecne brile :sunglasses: a pstrosy :grinning:
5. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj ahojte Janky - super, dobré vedieť, každý má skoro iný nick ako meno - tak moje už poznáte a som rada, že aj ja vaše... :slight_smile:
5. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak mirka...kazdy sme tu zacarovany pod inym menom... :grinning:

bei...drzim palce zajtra... :wink:
5. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko-no dneska sme mali teeeplo,ze az az.
5. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanu neprovokuj, tu od rana neprestalo prsat a teraz zacal aj silny vietor fukat, otras. od obeda kurime v krbe, ako v decembri :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ste super rodinka, baby su krasne :slight_smile: a teda ty s muzikom fakt vyzerate, ze tie dve starsie su vase sestry, nie dcery. svedci vam to :wink:
5. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved niekedy na svk ked mala chodila do 1.triedy a brala som ju do skoly starsie zienky-beries malu sestricku do skoly? :sweat_smile:
5. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeee petusko, pozeram ze si sa na konovi registrovala v den mojej svadby :slight_smile:
5. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanu, ved to je parada, si mala povedat, ze jasne, mamina je v praci :grinning:
egy, takze o mesiac spolu oslavime vyrocko :grinning: ty svadby a ja registracie :grinning:
5. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, jeeee to uz je o mesiac ... vies ze som si to nejako neuvedomila? to aby som zacala riesit nejaky darek muzovi k vyrociu ... ved tot som riesila jeho narodeniny.
5. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme uz darceky k vyrociu nejako zatrhli, spravime si prima vecer a staci :slight_smile:
a aj dnes si spravime nejake vyrocie, neviem coho, ale mame chut na pohar vinka :grinning: kazdu chvilu by mal prist domov, tak trosku posedime pri tv a pokecame :slight_smile: cez den nas prekricia nase deti :sweat_smile:
5. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a uz je aj tu, tak pekny zvysok vecer vsetkym a dobru noc :wink:
5. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, no najvacsi darcek bude dobre jedlo a nejaka velka cokolada ... alebo dame Naty strazit babicke a pojdeme si niekam sadnut na veceru ... :wink:
Inac mna akosi prestalo lakat kino, pre mna to znamena strata casu, ved ticho byt mozem byt aj doma, radsej sa pojdem s muzom najest alebo na nejaky sportovy zapas ... no proste tam kde sa da komunikovat.
5. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ,

vsetkym oslavencom vsetko naj naj k prvemu rocku, vela zdravicka stasticka a lasky

u nas sa to pomalicky lepsi klop klop....tuto noc bola hore len raz :slight_smile: a dufam ze to tak aj ostane...dnes o 15:37 oslavujeme prvy rocik :grinning: a strasne to utieklo...kde je to malicke mimi :frowning2: ... Barborka ma uz 8 zubkov ....chodit sa jej nece radsej po stvornozky beha po celom byte a momentalne ma strasne cervenu ritku :frowning2: tak beha doma len v latkovej plienke a natom ma teplaciky...sice prebalujem kazdu chvilku a vsetko je mokre ale hlavne nech ma prdelku v poriadku

bea drzim palceky nech mimi je tam kde ma byt a Simonkovi nech pribudne surodenec
6. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dooscoby - Barborke prajeme všetučko najlepšie k prvému rôčiku, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky - nech je celý život zdravá a spokojná a nech ju rodičia poslúchajú :grinning:
6. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei - myslíme na vás
6. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. . . barborke prajeme vsetko najlepsie. :slight_smile: inak dnes oslavuje aj mala Cobejova. :slight_smile: :slight_smile: si este pamatam, ako som v porodnici zurila, ze mala termin az po mne a uz je na svete :grinning: :grinning: :grinning: aj haberov syn oslavoval teraz niekedy. :grinning:
6. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei drzime palce.
6. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=_y3Rk33ZhBk

takto mala vcera cely den chodila. :slight_smile:
6. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy zlata je ja mám na FB video ked začala chodiť a teraz už bez problemov po celom byte chodi otača sa a ide nazad no podarena je vonku jej ale ešte vadí nerovný teren ale aj tak je to šikovnica. :slight_smile:

Mirka ja dosť neskoro ale predsa blahoželám k meninkám :wink:
a všetkým oslávencom k narodeninám

pozerala som fotky tôrt tak asi spravím jednotku zdá sa dosť jednoduchá na vykrojenie :wink:
6. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

Barborke vsetko naj, naj, naj... :slight_smile:

basi - ja som tiez rozmyslala nad jednotkou - je sice jednoducha na vykrojenie, ale ak by si ju chcela potahovat, tak moze byt problematicka, tak som zostala radsej pri kruhu a obdlzniku...

krpy - zlata je mala... :dizzy_face:
6. apr 2010 o 10:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok