Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
5. apr 2010

veru sme tu inkognito 😎 ale ja uz reagujem aj na oslovenie Peta a Sabi😀 aj ked to nema nic spolocne s mojim menom 😅

macikjm
5. apr 2010

a ako sa volas petus???

petusko
autor
5. apr 2010

Jana som 😉

macikjm
5. apr 2010

hej???no...super---menovkyna... 😉

petusko
autor
5. apr 2010

a aj ty si Janka ci nie? 😕

macikjm
5. apr 2010

😉

petusko
autor
5. apr 2010

no predbehla si ma 😀 neskoro mi zaplo 😀

macikjm
5. apr 2010

😀

macikjm
5. apr 2010

aj ja uz budem pamatat... 🙂

petusko
autor
5. apr 2010

pozeram zanu fotky. paradicka. zavidim to teplo, kratke tricka, slnecne brile 😎 a pstrosy 😀

miavin
5. apr 2010

jééééj ahojte Janky - super, dobré vedieť, každý má skoro iný nick ako meno - tak moje už poznáte a som rada, že aj ja vaše... 🙂

macikjm
5. apr 2010

tak tak mirka...kazdy sme tu zacarovany pod inym menom... 😀

bei...drzim palce zajtra... 😉

zanulienka
5. apr 2010

petusko-no dneska sme mali teeeplo,ze az az.

petusko
autor
5. apr 2010

zanu neprovokuj, tu od rana neprestalo prsat a teraz zacal aj silny vietor fukat, otras. od obeda kurime v krbe, ako v decembri 🙄 😝

petusko
autor
5. apr 2010

ale ste super rodinka, baby su krasne 🙂 a teda ty s muzikom fakt vyzerate, ze tie dve starsie su vase sestry, nie dcery. svedci vam to 😉

zanulienka
5. apr 2010

ved niekedy na svk ked mala chodila do 1.triedy a brala som ju do skoly starsie zienky-beries malu sestricku do skoly? 😅

egyptanka
5. apr 2010

Jeeeee petusko, pozeram ze si sa na konovi registrovala v den mojej svadby 🙂

petusko
autor
5. apr 2010

zanu, ved to je parada, si mala povedat, ze jasne, mamina je v praci 😀
egy, takze o mesiac spolu oslavime vyrocko 😀 ty svadby a ja registracie 😀

egyptanka
5. apr 2010

petus, jeeee to uz je o mesiac ... vies ze som si to nejako neuvedomila? to aby som zacala riesit nejaky darek muzovi k vyrociu ... ved tot som riesila jeho narodeniny.

petusko
autor
5. apr 2010

no my sme uz darceky k vyrociu nejako zatrhli, spravime si prima vecer a staci 🙂
a aj dnes si spravime nejake vyrocie, neviem coho, ale mame chut na pohar vinka 😀 kazdu chvilu by mal prist domov, tak trosku posedime pri tv a pokecame 🙂 cez den nas prekricia nase deti 😅

petusko
autor
5. apr 2010

a uz je aj tu, tak pekny zvysok vecer vsetkym a dobru noc 😉

egyptanka
5. apr 2010

petus, no najvacsi darcek bude dobre jedlo a nejaka velka cokolada ... alebo dame Naty strazit babicke a pojdeme si niekam sadnut na veceru ... 😉
Inac mna akosi prestalo lakat kino, pre mna to znamena strata casu, ved ticho byt mozem byt aj doma, radsej sa pojdem s muzom najest alebo na nejaky sportovy zapas ... no proste tam kde sa da komunikovat.

dooscoby
6. apr 2010

dobre ranko 🙂 ,

vsetkym oslavencom vsetko naj naj k prvemu rocku, vela zdravicka stasticka a lasky

u nas sa to pomalicky lepsi klop klop....tuto noc bola hore len raz 🙂 a dufam ze to tak aj ostane...dnes o 15:37 oslavujeme prvy rocik 😀 a strasne to utieklo...kde je to malicke mimi ☹ ... Barborka ma uz 8 zubkov ....chodit sa jej nece radsej po stvornozky beha po celom byte a momentalne ma strasne cervenu ritku ☹ tak beha doma len v latkovej plienke a natom ma teplaciky...sice prebalujem kazdu chvilku a vsetko je mokre ale hlavne nech ma prdelku v poriadku

bea drzim palceky nech mimi je tam kde ma byt a Simonkovi nech pribudne surodenec

miavin
6. apr 2010

dooscoby - Barborke prajeme všetučko najlepšie k prvému rôčiku, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky - nech je celý život zdravá a spokojná a nech ju rodičia poslúchajú 😀

miavin
6. apr 2010

bei - myslíme na vás

krpcek
6. apr 2010

ahojte. . . barborke prajeme vsetko najlepsie. 🙂 inak dnes oslavuje aj mala Cobejova. 🙂 🙂 si este pamatam, ako som v porodnici zurila, ze mala termin az po mne a uz je na svete 😀 😀 😀 aj haberov syn oslavoval teraz niekedy. 😀

krpcek
6. apr 2010

bei drzime palce.

krpcek
6. apr 2010
https://www.youtube.com/watch?v=_y3Rk33ZhBk

takto mala vcera cely den chodila. 🙂

baska19
6. apr 2010

krpy zlata je ja mám na FB video ked začala chodiť a teraz už bez problemov po celom byte chodi otača sa a ide nazad no podarena je vonku jej ale ešte vadí nerovný teren ale aj tak je to šikovnica. 🙂

Mirka ja dosť neskoro ale predsa blahoželám k meninkám 😉
a všetkým oslávencom k narodeninám

pozerala som fotky tôrt tak asi spravím jednotku zdá sa dosť jednoduchá na vykrojenie 😉

korelka
6. apr 2010

ahojte!

Barborke vsetko naj, naj, naj... 🙂

basi - ja som tiez rozmyslala nad jednotkou - je sice jednoducha na vykrojenie, ale ak by si ju chcela potahovat, tak moze byt problematicka, tak som zostala radsej pri kruhu a obdlzniku...

krpy - zlata je mala... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre