• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Krpy-zlatučká!
Barborke cmuk k 1.ročku a vela zdravíčka.

(Dnes má aj Silvinkin otec narodeniny!!! 31.rokov :grinning: )
6. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelame,velku pusinku posielame :dizzy_face: aj silvinkinmu ockovi prajeme vsetko naj :wink:
6. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zanu dík.Super to vychádza.Jak pre debilov..........
Sisa rok,ocko 31.,Sisa dva,ocko 32....atd...super vec pre skleroticku mamu :sweat_smile:
6. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa tu mate co je tu nove?

barborke prajeme vsetko naj naj naj k prvemu rôciku....

my sme dnes boli na kardio no to bola katastrofa ani nas nevysetrili lebo jakubko straaaaasne vystrajal...babenky ja som s nim nikdy nemala problem od posledneho ockovania to je cista katastrofa este len vojdeme k lekarke do dveri a uz spusti strasny rev ani sa ma nepusti drzi sa ako kliest ...ja neviem co mam robit...normalne som sa dnes hanbila no ale ako mu to mam vysvetlit....
6. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaahojte :sunglasses:

blahozelame detickam k rocku a aj niektorym oteckom k narodkam, Mii k meninam - nech ste zdravi, stastni a posluchate ! :dizzy_face:

Krpy, jejda Sabinka je aka rozkosna... ja sa tak tesim, ked sa aj Danko takto pusti, on len popri opore zatial... alebo sa pusti a stoji sam... ale na kroky sa este sam neodvazi... aj ked v piatok na navsteve vraj spravil sam 4 kroky, ale som nevidela :rolling_eyes:

Korelka, jej ake pekne torty... no sikovnica si... aj ja sa chystam potahovat, ale kedy to bude, to netusim... z coho potahujes?

Nam dnes doobeda nesla elektrika...t eda ani vytah, som musela trepat kocik po schodoch... vrrr, nastastie potom ked sme sli domov uz isla, tak fajn... mlady chrape v kociku, ja mam pauzicku... aj ked som si dala zavazok, ze kazdy den idem vyriadit a zredukovat veci v jednej skrini,komode a tak... ale asi dnes to este nejdem prehanat :sweat_smile:
6. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka-juj ti verím,ako ťa to trápi toto vystrájanie u dr. :frowning2:
(my sme našťastie OK u dr.,no neviem si predstaviť opak)
Tiež sme boli na EKG minule trošku som mala pochybnosti,no dopadlo to fajn,čo sa Sisi týka a toho,žeby plakala.
Každe dieťatko je iné a verím,že sa čoskoro Jakubko z toho dostane.Detičky sa menia z týždna na týžden,tak hádam za pár dní , či týždnov už bude zase iný a prejde ho to. Moc vám držím palčeky.Juj chudiatko maličké :frowning2:
6. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky dakujeme uz ho to drzi od zaciatku marca tak dufam ze ho to casom prejde.....
6. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Mii všetko najlepšie! Ja hlava deravá stará! :grinning:
6. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, to vela deti takto u dr. place... aj nas maly prehuci celu poradnu vzdy... ked vidi doktorku, tak place o raty... toto mame od nasho ockovania tiez... :angry:
6. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka-výjde slniečko,bude viac aktívny,lobzovať po vonku...a zabudne,že doktory boli zlý :wink: Bude odvážnejší a prejde ho to :wink:
6. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi ved viem ze to väcsina deticiek ale fakt po posledne ockovanie nebol problem az po tom poslednom

no a babenky ja stara koza som sa rozhodla nakolko nemam vodicak ze v najblizsej dobe si urobim tak mi drzte palce nech naberiem odvahu a nech to zvladnem
6. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze babenky za desat dni uz aj ja budem piect jakubkovi tortu....straaaasne rychlo to zbehlo....ten prvy rôcik...
6. apr 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodím k dr.ZATIAL v pohode.Keca si tam,smeje,vyvádza-v dobrom a som spokojná..............
No na druhej strane máme zase neskutočne OTRASNE noci,čo závidím ja druhým maminkám a drobčekom :cry:
6. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ciky ze nemozeme mat vsetko tip top no nieeeee....u niekoho je dobre toto u druheho toto....no co narobime...hlavne len nech su zdrave tie nase deturence
6. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Držím palce k vodičáku.Máš môj obdiv.
No a za 19.pôjdem aj ja pre tortu-objednanu našťastie.To by bol iný risk,keby som ju piekla.Som lava na takéto veci :grinning:
6. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opravujem: Za 19 dní...
Janka-Pravdu máš.Nemože byť všetko tip top.Ved nakoniec-to by bola potom aj pekná nuda :sweat_smile:
6. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky dik...ty mas vodicak? vies co veeeelmi velmi vaham ale proste ho potrebujem tak budem ten strach musiet nejak prekonat a zvladnut to...

ciky ja tiez asi nebudem piect lebo v takych veciach som tiez lava takze asi dame upiect torticku
6. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneee ciky to by sme sa na tej materskej nudili keby vsetko bolo tip top musia nam to obcas spestrist :grinning:
6. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spestrit tam malo byt...boze uz pisem jak hotentot
6. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas danko dostane taku profi tortu na velkej oslave, ale presne na jeho narodky mu spravim taku pre neho, z piskot, ovocia a milovanej aktivie :sweat_smile: , nech si da aj on z nej... urobim nejaku vyzdobu v byte... a zaroven aj rozluckovu party a stahujemeeeee sa ako bociany inam... na druhy den po oslave...nostalgia ma uz aj chyta... :unamused:
6. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
janka...vobec sa nemas za co hanbit...jakubko sa sprava instinktivne...citi, ze je ohrozeny, a pri tebe je v bezpeci...tak starsne place a drzi sa ta ako kliestik...aj moja ninka toto robi...ja si z toho nic nerobim...prihovaram sa jej milo...a snazim sa ju uppokojit...oni z toho vyrastu...
a normalny clovek, aj doktor, ci sestra si z toho tiez nebudu nic robit... :wink:

a drzim palce k vodicaku... :wink: a ze stara koza... :grinning: :grinning: no nevyzeras,,, :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi...a kde sa stahujete???uz mate domcek???
6. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik... ideme k rodicom na vidiek :sunglasses: kym sa domek postavi... teda postavime...
6. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...juj.,,,,tesim sa s vami...domcek bude super... :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik diky... dufam, ze bude... uz keby bol :slight_smile:
6. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej sabi tak drzime palce k domceku....my asi tiez buduci rok zacneme stavat...som zvedava

macik no stara koza toho roku uz 29oslavim
6. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám vodičák.Veru...tiež mám z toho sťahovania žaludok "na vode" :cry: :confounded:
6. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebála by som sa ho urobiť,no mám strach z druhých vodičov :frowning2:
6. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky presne to iste mna tiez odradza ta dnesna premavka a tolko vela aut aj neohladuplnych plno vodicov
6. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky a vy sa kedy stahujete do noveho bytiku?
6. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok