Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
6. apr 2010

janka, veru chodte do toho... v case krizy sa najlepsie stavia, stavebny matros siel tak dole, ze sa neoplati uz ani do Polska pon chodit 😉

ciky, vy sa kedy stahujete? aj prerabate nieco v tom byte? a mate nakoniec ten s tym nedoplatkom na SBD?

cikyta
6. apr 2010

Janka-ešte tento mesiac sme tu ☹

cikyta
6. apr 2010

Sabi-čo je to SBD?

jankaaa
6. apr 2010

sabi vy uz staviate alebo sa este na to len chystate?

cikyta
6. apr 2010

Všetko sa nám natiahlo o 2 týždne vdaka jednemu primitívnemu bodu v zmluve pre sporitelnu.Takže ešte neprerábame,iba pojdeme za týžden podpísať kupu bytu.A hned sa vrhne muž nan-rýchlo poprerábať atd...

cikyta
6. apr 2010

Takže sme vlastne bezďáci,lebo byt máme vlastne predaný 😀 😀 😀

egyptanka
6. apr 2010

Dobry den damy,
dnesok zacal otrasne ... mala furt mrncala, chybala jej hodina spanku lebo spat isla o 20 (zvycajne uz o 19 spi) a vstavala o 6,30 a teraz zaspala az o 11,15 ... uf. Dufam, ze sa zobudi s lepsou naladou.
Ja som si isla tiez lahnut, zaspala som na 15 minut a prebrala som sa svieza ... vrrr tak som nahnevana, ze nedokazem spat ked ona spi ...
A co mate nove vy?

sabinazv
6. apr 2010

Jani, este sa len chystame... ale uz je to na "spadnutie" 😎 Tento mesiac zaciname...

ciky... sbd je stavebne bytove druzstvo 🙂
a sporitelnu nemam rada...zajtra tam idem spravit coro-moro... lebo mi pokazili cele sviatky...
😠

egyptanka
6. apr 2010

Baby, drzim palce pri stahovackach, prerabkach, nech sa vam potom kraaaasne byva ... my chcem tiez tento rok rozbehnut akciu Nove byvanie 😉

beadz
6. apr 2010

ahojte zienky. tak hlasim ze fazulka je tam kde ma byt, ale este doki nevidel ozvy srdiecka, idem zase v piatok, uz by to malo byt (ak je to v poriadku). ale tak ma stale napina, ze logicky mi to dava, ze keby nieco nebolo dobre tak mi nic nie je... ale ktovie.
idem robit obed lebo uz nevidim na oci, vecer sa ozvem.

sabinazv
6. apr 2010

bea, supeeeeeer, sa tesim velice... a aj na piatok este 😉

sabinazv
6. apr 2010

bea, napina ta lekar s tym sonom, alebo ta napina na grcku? 😅

beadz
6. apr 2010

sabi, to druhe 😀

miavin
6. apr 2010

ahojte, tak my soplikujeme, ráno idem chytať moč do skúmavky, idú nám zúbky - hádam sa to do nedele upraví ☹

miavin
6. apr 2010

krpy - malá je úchvatná - jak špacíruje... 😀

miavin
6. apr 2010

bei - srdečne blahoželám - nech fazuľka krásne rastie

misha666
6. apr 2010

bea...supeeeeeeer... sa tesim s tebou,,,, neboj srdiecko urcite bude... 😵

cikyta
6. apr 2010

Bea-no povedz...Zázraky sa dejú.
Normálne sa stalo to,s čím som nepočítala... 😵
Ja ti závidím 😉
A zároven želám všetko dobre,srdiečko v piatok nech bije ako zvon a gratulujeeeeem.

cikyta
6. apr 2010

To,s čím som nepočítala je to,že závidím,až mi slzička vyšla. 😉

nany100
6. apr 2010

ahojte...bea, gratulujem...držíme palce na piatok...
barborke všetko najlepšie k narodeninkám...ešte je niekto tento deň narodený?

ciky, sabi, nezávidím to sťahovanie, neviem si to dosť dobre predstaviť ani bez krpca, čo už potom s ňou...
sabi, idete k tvojej rodine alebo k manželovej?

jankaa, naša malá má teraz strašný strach zo všetkých, neviem či má tú separačnú úzkosť, ale k nikomu nechce ísť na ruky, ani k mame ani k svokre...len ku mne a mužovi...akonáhle ju niekomu podám hneď sa ma chytí okolo krku ako kliešť a ani za nič...v piatok som s ňou bola na návšteve a musela som s ňou ísť aj na záchod 😀

egyptanka
6. apr 2010

bea, super spravy ... hlavne to chce klud a nohy v teple 🙂

miavin
6. apr 2010

ciky - neplač, veď máte krásnu princezničku - buďme vďační za tie naše poklady.... 😀

sabinazv
6. apr 2010

ciky, ked slzicka vysla, znamena, ze doprajes a mozno sa aj vam podari, ked nebudete vobec cakat 😉

nany100
6. apr 2010

egy a ako je to s tvojím tehu? hm? bol to prvoaprílový žart? 😉

bea, robila si tú slanú tortu z okrúhlych chlebíkov? Ja sa chystám, tak dúfam, že to dobre dopadne 😉

skorvankova
6. apr 2010

Ahoj kocky..
bea, jej tesime sa s vami, a piatok nech je krasne pocut srdiecko 😉
My sme prave prisli z rocnej poradne...mame 10 kg a 75 cm...., ale bolo to strasne, tak reval,to ma asi z toho rtg, a celkovo z toho dna ked spadol a sme chodili po doktoroch....dufam ze to prejde..
Oslava 1.roka prebehla v nedelu bez problemov, bolo super, velmi sa tesil darcekom, potom neskor pridam foto... 😎

ciky-ze bezdomovci ☹

sabinazv
6. apr 2010

nany serus... ideme k nasim 🙂
ja manza nemam... este sme to tam nedotiahli... 😅

nany100
6. apr 2010

sabi, to nevadí, myslela som Dankovho tatinka 😉 ...a keď bude poslúchať, raz to možno dotiahne na manžela 😀

miavin
6. apr 2010

nany - ja som robila tortu - mala veľký úspech 😀

petusko
autor
6. apr 2010

ahojte 🙂
Barborke velika gratulacia k rociku, vela krasnych slnencnych a stastnych dni do dalsieho zivota 🙂
Bea, zo srdca sa tesim s tebou, ja som od zaciatku verila, ze to bude dobre a aj teraz verim, ze v piatok uvidis srdiecko 🙂 setri sa a davaj na vas pozor 🙂
a vsetkym stahujucim, prerabajucim, planujucim vela trpezlivosti 🙂

jankaaa
6. apr 2010

bei uprimne blahozelam a drzim palceky na piatok vsetko bude ok neboj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre