Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
6. apr 2010

bei-gratulujem 😵
sabi-vcera som dala nove fotky z tych potom vyber nejaku Elainu do albumu,dobre?

skorvankova
6. apr 2010

sabi,aj ja som dala nove foto, tak nejaku vyber 😉

nany100
6. apr 2010

mia, super...dúfam, že aj moja sa tak vydarí...koľko ti trvalo, kým si to vytvorila?

miavin
6. apr 2010

nany - no robila som dva šaláty - deň vopred, a potom - asi pol hodku sme to s mamkou robili, fakt sa na tom človek môže vyhýriť, lebo som nakúpila veľa toho, ani sa všetko nezmestilo skoro....ale bolo to fakt pekné - aj keď tie na nete sa mi niektoré páčia viac - no treba zručnosť a skúsenosť asi....ale manžel bol prekvapený...tak to ideme robiť aj na Alexíkove narodky.

nany100
6. apr 2010

dík, už sa teším ako budem tvoriť 😉
no idem ja het, príde mi žiak, tak sa musím prichystať 😉 ...paa

aprilovky2009
6. apr 2010

tak, su tam novinky... no a pridavajte este aj ostatni, co uz slavili 😉

zanulienka
6. apr 2010

my mame take teplo,ze som bola az nervozna.mam sople az po kolena,dufam,ze aj Elaia ich hned chyti odomna

cikyta
6. apr 2010

Mia-jéj!!!!!!!!Nádherná tortička! Mnáááám.Skoda to aj spapať.
Zani-ale nemáte dlho teplo.Lebo ked dávaju predpoved počasia,schválne kukám aj na španielsku stranu (len kôly tebe 😀 ) a tiež ste mali zimu a dážď nedávno. 😉

cikyta
6. apr 2010

sisa soplíkuje teraz.Ani von sme nešli,lebo je riadny vetrisko.Ja kašlem,bolí ma lebena a celkovo už len odstreliť 🙄

cikyta
6. apr 2010

Teda,boli sme vonku.Na pešaka po meste kupiť niečo ockovi.No samozrejme,že v tom počasí to viac istili moje ruky na rýchly presun a teraz som ako šimpanz 😝
V jednom obchode mi Sisa odišla , kým som platila a zdvíhala 2 L kofolu! 😀 Skoro ju zlomilo v páse 😀 Mojko malé... 😅

cikyta
6. apr 2010

Ked sme prišli domov,nechtiac som Sisu potkla a tá letela tvárou do ruhu skrine.Nevedela som,kde sa udrela hned som jej dala studený jogurt na oko (zdalo sa mi opuchnute) Ukrutne revala a normálne som sa bála,či jej nieje niečo horšie.Noštek zlomený atd...To bol hrozný rev ☹
Ked sa ukludnila,tak som jej zbadala pod noštekom trochu krvičky.Bola tam škrabnute a noštek s perou červené a opuchnute.
Teraz spí a chodím ju sledovať.Stále ma klepe 🙄

miavin
6. apr 2010

ciky - ďakujem, no na nete sú krajšie, ale hlavne, že sa manželovi páči a že nám všetkým chutila.....
joooj Sisinka tak spadla? no čo už - tie detičky sa tak vedia postaviť niekedy - ja som minule z wc-ka šla - a otvorila som dvere rovno do Alexa - takú mal čiaru na čele - týždeň.... ☹

cikyta
6. apr 2010

Mia-veru dala si mi chrobáka do hlavy a pokusim sa také niečo urobiť aj ja-tu tortu 😉 To bude šok-ja nekuchárka 😀
Len to už budeme v novom byte,tak uvidíme,aké budem mať možnosti(či budem mať vôbec už kuchynsku linku 😀 )

miavin
6. apr 2010

joooj ciky - na to Ti ani kuchynskú linku netreba - dva chlebíky, suroviny - a fantáziu...my sme to robili na záhrade....

cikyta
6. apr 2010

Mia- 😀 😀 😀 Tak potom suuuper!

miavin
6. apr 2010

ciky - nezabudni nafotiť, keď budeš robiť - aby sme mali novú inšpiráciu
nany - a ty to tiež nafoť....

cikyta
6. apr 2010

jasne odfotím tu svoju masu niečoho neidentifikovatelného 😀

egyptanka
6. apr 2010

Idem sa pochvalit .... dnes kupene prve topanky na von a prvy obed servirovany na dospelacky obed (masko zvlast, zemiacky zvlast, zeleninka zvlast) 🙂

korelka
6. apr 2010

sabi - alexovu som potahovala K2 a manzovu sus. mlieko, cera a cukor - K2 je uzasna, to druhe sa mi hrozne topilo... ale nie je to ziadna veda, len chcenie... 😀

juj, bea, neskutocne sa tesim!!!!! 😵

ciky - tak to si viem predtavit ten strach, ale neboj, vsetko bude v poho - jednoducho sa tie deticky nedaju za ziadnu cenu ustrazit aj keby si neviem ako chcela... 😅

zanulienka
6. apr 2010

ciky-mame teplo cca 2-3 dni,preto mam aj ja sople,neviem uz co a ako sa mam obliect.si uplne uzasna,ze kvoli mne kukas pocasie,tu neukazuju svk pocasie

cikyta
6. apr 2010

Zani 😀 A ktovie prečo ho neukazuju 😀

zanulienka
6. apr 2010

sranda je,ze nevedia kde je svk. 😠

cikyta
6. apr 2010

Tak toto som si o španieloch nemyslela! 😠

zanulienka
6. apr 2010

ved ani ja som nevedela,ze existuje baskitsko.clovek sem musi prist byvat,aby sa to naucil.

cikyta
6. apr 2010

Náhodou-všetcia Slováci vedia kde je baskitsko!

cikyta
6. apr 2010

či? 😀 😅

zanulienka
6. apr 2010

ja som nevedela 😅

cikyta
6. apr 2010

Preto si sa tam musela odsťahovať.My čo vieme,sme zostali tu. 😀

zanulienka
6. apr 2010

asi tak 😀 .ale inak na april sa hovori.ze v aprili naprsi tisic litrov vody-tak cakam

krpcek
6. apr 2010

beaaaaaaaaaaaa super, gratulujem. . . . .zazraky sa deju!!!!!! 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre