Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
7. apr 2010

ahojte.....tak my sme obe chore, ja uz od soboty a mala ma od rana soplik. 😠 😠 😠 😠 a taaak strasne place pri odsavacke, len co donesiem vysavac, tak plac.

miavin
7. apr 2010

krpy - aj náš je soplavý a keď vidí vysávač utečie sa do kuchyne skryť - a až ho napína keď mu vysávam, ale verím, že to do nedele prejde.... tak sa len riadne preliečte...
ináč náš drobisk už vylezie na gauč bez podstavca.....šikovník a dnes som mu dala fľašku so slamkou a začal piť - super.

sandori
7. apr 2010

petus pridala som par foto

miavin
7. apr 2010

sandori - krásne fotky, máš rozkošné detičky

miavin
7. apr 2010

no my tiež nerozprávame - len bľaboceme a kričíme....
my sme strihali alexa už dva - krát strojčekom, teraz mu nechávame trošku dlhšie - nech konečne vidno, že má aj nejaké vlásky 😀

petusko
autor
7. apr 2010

sandori parada! zlatucka je Ninka a Samko fesak velky brat 🙂
pocuvaj, niekedy v lete by sme sa mohli stretnut niekde v meste 😉 ved sme tuto za rohom, nech zoznamime nasich mladych 😀
krpy, mia, skore uzdravenie, u nas este petik sopli trochu, to je nekonecny pribeh 😖

sandori
7. apr 2010

mia, petus díki. Petus jasne to by bolo super stretnut sa...uz teraz sa tesim..

sandori
7. apr 2010

Inac Petus ty si mala riadnych polievačov doma....

sandori
7. apr 2010

Baby vasi drobci uz chodia- Ninka ta je zo vsetkych najstarsia ale vobec sa jej nechce chodit.Samko zacinal chodit uz v 9 mesiacoch a tato moja mladsia hviezda nic- len sedi a štvrnožkuje

petusko
autor
7. apr 2010

no mala som, rano o osmej sa vypratali vsetci traja z domu a ja som sedela pred telkou a nic nerobila 😀 vyhoda "jednej formicky" 😀 aj ja sa tesim sandori 😉

petusko
autor
7. apr 2010

Marcel nechodi a ani to nevidim na najblizsie tyzdne, ved len teraz objavil caro stvornozkovania 🙂 ja ho nechavam, nech pride na to sam, ked sa bude citit na to, ze chce a vladze chodit, tak zacne. Petik uz v roku tiez vedel urobit par krokov.

sandori
7. apr 2010

To mas pravdu.... niekedy je jedna formicka vyhoda... U nas polka rodiny zdrhla tiež , mala spala a ja som pozerala telku a vykresy domu, kde co a ako vylepsit

miavin
7. apr 2010

sandori - my tiež ako tvoj Samko chodíme od 9 mesiacov, takže už zopár mesiacov mám stále pohotovosť.... 😀

sandori
7. apr 2010

Baby chystate sa v lete aj na dovolenku niekde pri mori? Ja stale vaham.... more by sa zislo kvoli chorobam ale bojim sa cesty...

sandori
7. apr 2010

mia viem si predstavit... aj maly bol take šidlo... ale to je dobre... je aspon trosku samostatnejsi

miavin
7. apr 2010

no ja by som chcela ísť, ale nejako financie asi neostanú - a mm je stále v práci, tak možno bude dovolenka len niekde pri jeho práci..... a ak by sme aj šli, tak neviem ako - či autom alebo lietadlom - poslednú dobu nejak často padajú....tak mám strach

petusko
autor
7. apr 2010

my k moru isto nie, jednak musime trochu setrit € a jednak si to neviem predstavit, mam problem ustrazit dve deti doma, nie to este v cudzine 😅 by som bola v ustavicnom strese, takze si urobime len nejake vylety po Slovensku.
uz sa drobce budia, tak ideme von, treba ich znova unavit 😀
pekny zvysok dna prajem 🙂

sandori
7. apr 2010

Petus aj tebe

sandori
7. apr 2010

mia ja by som chcela ist aspon do talianska... ale tiez musime setrit ( vsetky peniaze pojdu do domu) a hlavne neviem ako by to znasala mala.... Samko mal dost problemov pri cestovani, tak neviem ci to riskneme...

zanulienka
7. apr 2010

my co sa dovolenky tyka letime na svk 🙂 ,uz sa neviem dockat a potom by som velmi chcela ist na oravu na jeden predlzeny vikend

sandori
7. apr 2010

zanu ty to mas opacne ako my 😉

zanulienka
7. apr 2010

sandori-asi tak,vy by ste k moru isli a ja idem od mora

sandori
7. apr 2010

baby musim bezat,praca vola, prajem vam este vsetkym pekny dnik.papa

anib
7. apr 2010

ahojte, tak my sme tiez obe zacinajuce chorobky, dnes sme mali poradnu, aj nas zaockovaii do nozok, obvod hlavky mame 45cm a vazime 8,770kg, myslim,ze dost malo, ale dr povedala,ked je mala stale kojena,je to ok, kolko vazia vase drobce,ktore kojite? Zubky stale len 3,ale mame take vodave sopliky,asi pojde aj 4spodny coskoro.

beadz
7. apr 2010

no, tak my spinkame. mali sme vonku uraz, simon spadol na pusu, teraz vyzera ako adzelina dzoli 😀
vidim ze ste sa chytili tej metody... 🙂 je to tak, ze napr. ja mam teraz 39, peto 34, takze kedze sa kazdych 7 rokov meni krv, tak 7x5 - 35 - on je blizsie, cize by to mal byt chlapec.
dovolenka- u nas asi nehrozi teraz
😒 , mozno len niekam bud po slovensku, alebo madarsko, tam su lepsie kupka a lacnejsie.
anib, hes hes chorobky

miavin
7. apr 2010

my tiež bubáme - od 7, ale musela som vysávať soplíky - to bolo revu...ale chvalabohu zaspal.....
bei - tak neviem - ja keď som otehotnela som mala 28 a manžel 30 a máme chlopáka... ☹

zuzik25
7. apr 2010

cafte mamule, dnes ma Emmik jej 1. narodky v zivote a ja sa tesim hadam viac ako ona, 😀 dostala uz par darcekov ale velka oslava bude v sobotu. a dnes prvy krat zacala sama chodit normalne sa pustila isla sama, take 4 metre presla, no zlatucka bola,. sice na vete bude az pred polnocou, ale presne si pamatm momenty od vtedy ako mi praskla plodovka. takze o 23:35 si pripijeme na emmkyne zdravie a pojdeme spinkat.

sme boli aj v pradni, ale dokyna ma dovcu, tak sme sa previezli,

bei, super, ze je fazulka tam kde ma byt, drzim palce na piatok.
mne bolo vcera hrozn na grcku, aj na wc som sla, prsty pchala a nic, a nic som take nejedla, no nevim, dufam, len z nie som tehu, hlavne kvoli tomu dufam, ze nie, lebo mam vnutromaternicove teliesko a to by bolo a trosku zleeee.

egyptanka
7. apr 2010

Ahojte, dnes bol uzasny den ... Natalka bola strasne dobrucka, i ked spala len hodinku, potom bola premiera chodenia po vonku, na hupacke bol, vsetko kraaaasne papkala, dnes som mala pocit, ze co nezje ju, zje ona ... 🙂

iku
7. apr 2010

ahojte,
aj my sme mali dnes úraz, rozbila si ústa na preliezke, nejak ju stočilo a bác rovno na papuľku,to bolo plaču, aj krvička bola.
Bea v ktorom si týždni? Asi sme dve.

beadz
7. apr 2010

mia, ale ty mas kolko deti ??? to plati len na druhe a dalsie. prve je dane.
zuzik, posielame veliku pusinku a hlavne budte zdravucki a lubeni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre