Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

egyptanka
7. apr 2010

anib, ja neviem presne, poradnu mame teraz v piatok, ale tipujem ze tiez tak cca 8,5 kg ...

iku
7. apr 2010

gratulujeme Emminke k rôčiku

petusko
autor
7. apr 2010

vidim, ze 20. hodina je zlomova, to tu ozilo 😀
my sme len o pol siedmej dosli domov, sme sa premotkali, na ihrisku zahrali, Marcelik sa pomojkal so svojou laskou Martinkou 😅 rychlo vecera, okupkat a teraz sa uz chystaju do postielok 🙂
iku, tak teda blahozelam aj tebe! drzis s Beou krok, aj co sa padov drobcov tyka 😅 vela zdravicka prajem, nech je to vsetko o.k. 😉
a Emminke prajeme k jej prvym narodeninkam vsetko najlepsie 🙂 😉

beadz
7. apr 2010

egy, dnes aj simon jedol vsetko co stretol 😀
iku, vazne ? ja asi 5 - 6 tt. a ty ? bola si u dr. ?

zuzik25
7. apr 2010

dakujeme krasne, momentalne sa prebrala a krici v postielke, polozim ju, krik, ,vezmem na ruky, zaspi. necha, ju torsku unavit sa.

iku
7. apr 2010

Idem v pondelok, tiež som 5-6 týžden, ale nie som z toho nadšená, nejak sme to neplánovali. Zvažujem,čo urobím

petusko
autor
7. apr 2010

zuzik, ved hadam neprepasne svoje narodky 😀 asi chce pockat do tej pol dvanastej 😀

iku
7. apr 2010

Býva mi strašne zle, stále zvraciam, pri lei mi tak nebolo.

zuzik25
7. apr 2010

petusko, zeby? tak to aby som dake chlebicky narobila.

miavin
7. apr 2010

zuzik - Emmke prajeme všetko len to najlepšie hlavne veľa veľa zdravíčka a spokojnosti, cmuky, cmuky
iku - čože????
bei - no a čo by sme mali keď ja budem mať 30 a on 33???? 😀
egy - prečo som doteraz nezaregistrovala, že Natálka je ako náš drobec narodená??? som myslela, že v ten deň len ja a Zanu sme rodili......
počujte baby nejak sa to tu roztehulkovalo.... 😀

egyptanka
7. apr 2010

bea, no skoro kazde dve hodiny jedla ... a take velke porcie, ze sa cudujem ze kde to davala ... hladala som ten igelit kde to hadze, ale ziadny som nenasla. 😀

beadz
7. apr 2010

zuzik, urob urob, ved urcite pridu aj gratulanti 😀
iku, ja tak isto, len ja nezvraciam, len ma napina.

egyptanka
7. apr 2010

mia, no ja som mala termin v marci a preto som sa castejsie pohybovala v marcovkach ako tu ... tak asi preto.

petusko
autor
7. apr 2010

iku, to je neprijemne, spominam si na to, bleee 😝 a prajem spravne rozhodnutie 😉
zuzik, balony navesat, tortu rychlo urobit 😀 inak ja sa pamatam, ze nas Petik skoro do pol roka po narodeni mal vzdy problem zaspat v nedelu. uz to bolo strasne, tyzden co tyzden to iste, revy strasne, tak sme sa uz potom smiali, ze ma asi stale traumu z narodenia, bo on sa v nedelu narodil 😅

zuzik25
7. apr 2010

inac aj nasa mala mala dnes jedavy den.

bei, gratulanti uz odisli a dalsi pridu v sobotu, mne je z jedla zle (teraz som zjedla veternik a je mi na grc). takze asi cista voda to uz len isti.

beadz
7. apr 2010

mia, tak mozno u vas to treba az do mesiacov vypocitat. alebo je to mozno tak, ze on bude mat skor ako ty (neviem),
ja som o tom len tiez nedavno pocula... nejaky nitriansky gynekolog ci kto to rozoberal..
egy, mozno si robili zasoby na zajtra. a zajtra nespapaju ani tuk

zuzik25
7. apr 2010

balony a fsetok matros bude v sobotu, dnes mala pudingvu tortu so svicou. taku ozajstnu velku tortu bude mat profi, nemam dako naladu na pecenie torty, hviezdy mi nepraju, bo keby ste videli moje vytvory kolacov z velkej noci, uplna katastorfa, to sa mi este nestalo. ale jedle to bolo, ale ten dizajn, bleee.

petusko, mala je utorkova, ale asi jej ide dalsi zubok, zacala aj hnackovat od vcera, uz minula no bola zas budiva.

miavin
7. apr 2010

bei - no ktovie ale my ak budeme mať raz druhé, tak isto chlapca.....ale asi si to nechám na neskôr - hodne neskôr, dvaja barani mi zatiaľ úplne stačia 😠

egyptanka
7. apr 2010

bea, tak to neverim, lebo moja si asi takto robi zasoby furt ... ona je taky papkos 🙂

beadz
7. apr 2010

idem lahnut, papa zlaticka 😵

miavin
7. apr 2010

bea - dobrú noc, idem aj ja, čaká nás ťažká noc, prajem vám všetkým dobrú noc 😉

zanulienka
7. apr 2010

tak my sme este v plnom prude,beha tu,tancuje,krici,grimasuje.do 23.15 nehrozi,aby sa unavila 😒

petusko
autor
7. apr 2010

aj u nas sa uz spinka, ja sa idem natiahnut k tv 🙂

zanulienka
7. apr 2010

aj ja chcem kludne dieta,pozicajte mi niektora

nikinka008
7. apr 2010

Ahojte maminky 🙂
My sme dne boli na prehliadke,ako sa vyvijame tak obvod hlavicky mame 43.5 a ze vraj taku rasnu hlavicku u deticiek este nevidela tak neviem 😅 ,73 cm a 9.17 kg 🙂 Inak vsetko ma v poriadku az na jednu vec,ze vzadu na nozke kde su tie zahyby tak na jednej nozke ma ten zahyb nizsie ako na druhej 😔 tak sa sestricka pytala ci mal niekto v rodine problemy s klbami ze zvyknu mat potom v dospelosti jednu nozku kratsiu 😔 tak som sa zlakla,ale vravela nam ze urcite to bude v poriadku len pre istotu nas objedna aby se si boli 100% isty ze je to ok.Ale ze mozno to zvykne byt aj tym ze na jednej nozke je viac tuku ako na druhej tak verim ze to tak bude a vseko bude v poriadku 😕 ....a do mesiaca nas caka ockovanie ze vraj dostanem az 4 injekcie naraz ☹ chudatko moje male,zase len ocko bude musiet drzat na ruckach kym ju budu ockovat lebo ja by som to nezvladla ☹ 😔 .....
Od kedy sa zmenil cas tak mala spinka do tej 9 rana a potom spinka len raz cez den taku 1.5 ale myslim si ze od vtedy ako tak spinka tak je dost zla a stale len place a ma nervy zo vsetkeho 😖 ...tak sme dnes vstali o pol 8 a to sme aj na pol 10 boli objednany k sestricke tak sme museli ale aj tak spinkala len od 11 do pol 1 a poobede ked sme sli von ani za svet zaspat nechcela takze asi nezabralo,mozno uz chce spinkat len raz,netusim 😖 ale potom je strasne zla cely den 😔
Bea,tesim sa s tebou dufam ze bude vsetko v poriadku a drzim palceky v piatok 😉
Baby,co vsetko spapaju vasi drobci pocas dna? 😅
A teraz ked zacina byt do vecera dlho svetlo vonku tak sme nastastie nedavno dali do izby zaluzie cierne a myslim si ze bez nich by mala vecer nezaspala ani za svet 😖

nikinka008
7. apr 2010

a este som zabudla pridat foto tak pridaaavam 😀

nikinka008
7. apr 2010

zanu,a ty mas manzela spaniela? 😕 🙂 ako dlho tam uz ste?a kocky vedia pekne rozpravat uz? 😕

miavin
8. apr 2010

dobré ránko
nikinka - krááásne fotečky

zanulienka
8. apr 2010

niki-moj muz je spaniel a zijeme tu cca 2 roky,kocky sa tu naucili rozpravat,predtym sme nevedeli nic,asi len Ola 😅 .lenze tu sa rozprava po baskitsky,kedze ijeme v baskitsku a to je strasne tazky jazyk,kocky maju co robit.ja som sa a este stale sa ucim po spanielsky a snazim sa zapamatat slova baskitske,ale pre moje usi to znie ako cinstina. 😅 ale uz zato zakladne slova viem,pre moju,ktora nevedela po baskitsky trvalo 5 rokov sa naucit po baskitsky,takze mam co robit

beadz
8. apr 2010

dobre ranko 🙂 . tak ako ? vyspinkane ?
zanu, to ti ale ide princezna dost neskoro spinkat. ved taky cas som este aj za svojej zurovacej ery bola uz hotova aj ja, nieto este taky drobec...
niki, sarka je rozkosna velmi, tie licka krasne... 😵 . aj mamina je symposka 😉
inak simon jedol vcera aj za mna, mam taky pocit. rano mal mliecko, potom na ranajky rozok s paradajkou, na desiatu slivky, na obed som robila zemlovku, ale bol hladny skor, tak som mu dala este z predosleho dna ryzu so zeleninou, a tu zemlovku papal ako dezert, na olovrant chlebik so syrom a trolinku redkvicky som mu skusila dat (neprotestoval vobec...), vecer spapal este biely jogurt a pred spanim mliecko.
uz mu nedavam 3x mlieko, takze papa viac. ale myslim ze uz tolko toho mlieka nepotrebuje teraz. nie ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre