• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
mia, ako noc ?
8. apr 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea-veru a vstava o 6.00 a v noci sme zase velakrat hore.tiez by som sla spat uz okolo 19.00 :sweat_smile: ,ale.....
8. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, a cez den ti spi kolko ?
8. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei-spi raz za den cca 2 hodky,max.2,5,ale to uz musi byt velmi unavena
8. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ju das lahnut okolo siedmej-osmej, tak co robi ? mozno by si mala vydrzat trochu cirkus, a nech si zvykne skor spavat, ved to velmi neskor ide hajat.
8. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme skusali,nebude my spat,vtedy ma tusim najviac energie.manzo hovori,ze keby mohla tak by aj pocas spanku chodila :sweat_smile: .ma strasne vela energie a cez den chodi spat okolo 13.30 a a je velmi unavena,ale spravi mi taky cirkus.
8. apr 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kebyze ju dam lahnut okolo 19.00 by si asi myslela,ze je poobedny spanok :sweat_smile:
8. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ked si s nou lahnes ? no, poviem ti, zavidim jej tolko energie. :confused:
a sladke papa ?
8. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked s nou lezim lezie po mne,ako uz nema postielku,ale postel.aj v noci sa snazi zdrhnut z nej.sladke by som povedala,ze nie,obcas uchmatne nieco sestram,ale inak nie.ona od narodenia je takato
8. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som vedela ze je akcna, ale ze chodi takto neskoro spavat to som nezaregistrovala
8. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenudime sa,manzo ten odide skorej spat,aj ked neskor vstava ako my :angry: ,mi dve zostavame kukat tv.kocky maju zakazane sa k nej uz prihovarat,nieze ju este viac rozptylia
8. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je jasne ze sa nenudite :slight_smile:
inak mne dnes prestalo byt zle, tak dufam ze to nie je zle znamenie :frowning2:
8. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie,asi zacalo bit srdiecko,uhniezdilo sa malicke.mne bolo tiez zle,ale nie kazdy den!nemusi ti byt vkuse zle,mozno teraz ti dlho nebude a potom zase
8. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec je hore, idem zistit ako sa vyspinkal a asi ho vezmem von, nech sa prevetra. papa zatial
8. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
mia,dakujem pekne :slight_smile:
bei,neboj verim ze to bude v poriadku este vydrzat do zajtra a budes mat srdiecko namieste :wink: :slight_smile: a aj ja chcem take velkeho paposa ako mas ty,kraasne ti papka uz :slight_smile:
zanu,a ked este nevies dobre po baskistsky tak ako sa rozumies s manzelom? :confused: urcite to zvladnes len na to treba nejaky cas :wink: a uz tam mate pekne teplucko?juuj to by som brala aj ja :confounded:...a mala ma riadnu vydrz byt tak dlho hore mna by o asi polozilo :pensive:my o 8 ideme do postele ci chcema spat alebo nie niekedy zaspi celkom rychle ale inokedy aj vyse hodiny sa hadz v postielke a rozprava si ako vcera :rolling_eyes:...niekedy si lahne aj kumne do postele ked nechce byt v postielke ale to malokedy a naposledy ked bola primne tak ja som sa tvarila ze spim a ona sa nadomnou naklanala a smiala sa zomna :grinning: :grinning:
Sarka musim povedat ze spinka pekne v noci niekedy len raz vstanem k nej aj to sa len naciahnem hladam jej cumlik dam jej ho a spinka takze musim zaklopat klop klop klop :grinning: :grinning: ...ale cez den uz len raz chce spat neviem preco :confused: aj to musi byt riadne unavena takze je to rozne :confounded:
8. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,asi som to nepochopila,takze po spanielsky vies a tak sa rozpravas aj s manzelom,a po baskitsky sa len ucis,ci? :sweat_smile:
8. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-po slovensky kecame doma,bol na svk a naucil sa po slovensky
8. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja som vas len zrychlika precitala. . . bei mne bolo pri malej zle len dva krat, takze vobec to nemusi byt zle znamenie . . . ja verim, ze je Gretka v poriadku a v oktobri, ci novembri sa prihlasi na svet. :wink:
8. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,tak tam je pes zakopany :grinning: tak ste sa na svk zoznamili :wink:
8. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-ano,preto este velmi nekecame po spanielsky-baskitsky.nepovazovali sme to na svk dolezite naucit sa jazyk.to co sme zvykavali prist na dovolenky nam vzdy prekladal manzo :grinning:
8. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. konecne som sa sem na chvilku dostala. blahozelam novym oslavencom a zelam vela zdravicka.
nasim tehulkam takisto zelam hlavne zdravicko a aby vsetko dobre dopadlo.

pridala som fotku nasho ostrihaneho sibaca. juj, uz ako velky chalanisko vyzera oproti tym babatkovskym :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,
juj prečítané :grinning:

blahoželáme všetkým velkáčom, veľa zdravíčka a nech poslúchajú maminky.

bei iku v dobrom závidím brušinká. mne sa znovu vrátil zápal hrubého čreva tak idem ten zasa riešiť a ešte ortopéda a v máji do toho aj my skočíme. uvidíme čo z toho vznikne.

miškovi teraz lezie 9. a 10. očný zub, takže sme malá píšťalka aj v noci aj cez deň.
spinkávame teraz od tej 10,15 po 1,5 hod ho budím, inak by spal aj 3hod. a potom ide ešte nasilu spinkať okolo 15,30 tak na 30-45min. a potom o 20,00 je už zasa zalomený.

celý deň len lieta na nožkách. každý deň sme od 14,00 do 18,30 na ihrisku s deťmi, tak sa vybehá. nosím zo sebou celý arzenál jedla a pitia.

strašne veľa už rozumie, hačaj si, lažkaj, poď, podaj, kde je?, všetko sa len otvára a vyberá a znovu dáva dnu. :wink:

budúci týždeň aj my ideme na poradňu a pich pich a v sobotu sa chystá oslava. zároveň aj s babkou, ona bude mať 48. :grinning:

krásne sú tie naše mimi, teda už to nie sú miminká :dizzy_face:
8. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj maminky, neviete kde by som zohnala také malé crossky do vody?
8. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuul ja som ich naposledy videla v deichmane alebo v stiefelkonigu.
8. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve davaju na stv,kto má chlapčeka,že tu predkožku treba sťahovať každy den po 2 roku života a dovtedy netreba každý den.
8. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
dnes nemame oslavencov? ak nahodou ano, tak vsetko naj :wink:
elfi, Dominik je zlaty, taky velky chlapcek uz :slight_smile:
ciky, ja teraz Marcelkovi tak dvakrat za tyzden a Petik si uz sam kazdy den pri sprchovani.
my sme dnes doobeda boli vonku na ihrisku, pridam aj par foto :slight_smile:
8. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bei - no dalo sa - do polnoci tri krát som bola pri ňom a po polnoci dva krát z toho o 3 som už musela vysávať soplíky, lebo hrozne zle dýchal - ani čaju sa nemohol napiť, tak vrešťal samozrejme, no napodiv zaspal hneď, o 5,45 vypil mliečko a prekvapil ma spal do 6.53 - nechápem -super, ale to určite bola výnimka. Počuj Bei - to ako mu dávaš na raňajky - chleba s paradajkou, alebo olovrant, to mu ako - nakrájaš? či ako, lebo my ráno mliečko , okolo 9 zase mliečko s kašou, obed - tuhá strava, poobede výživka, alebo mliečko - medzitým všetko možno .....po troške, ale ako - to ho krmiš? či spapa sám?
8. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani - Marcelík je úžasný, také krásne veľké očká - sa mu na ihrisku asi veľmi páčilo, však? super fotky
8. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mia, tak drobec je taky chorucky :frowning2: nic moc, nech sa mu rychlo polepsi :slight_smile:
Marcel je na ihrisku vo svojom zivle, len keby vedel uz sam behat, takto ho len pekladam :grinning: ale vobec sa neboji, je dokonca odvaznejsi ako Petik :sweat_smile: ten sa dnes odmietol fotit, lebo bol prvykrat na bicykli svojom, tak trenoval :slight_smile:
ja inak davam uz Marcelkovi ranajky papat samemu, nachystam na male kusky a on sa napapka, ani velky bordel nenarobi, lebo by bola skoda davat na zem, ked to moze zjest :grinning: minule mal pemierovo chlebik s maslom a dzemom, na kocky nakrajane, ani nedychal asi pri tom, ako mu chutilo :grinning: mliecko uz papa iba dva max. 3x. pred spanim a nadranom.
8. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - no my sme už tiež skúšali - urobiť "vojačikov" - posadili ho do sedačky, ale on to rozhadzuje okolo sebe - v tomto je hrozný beťar - najradšej má v ruke fľašku s čajom - a chodí a strieka po celej dlážke.... tak neviem, asi mu skúsim zopár kociek dať - a k tomu čajík? a to mu na raňajky stačí?
8. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok