Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
12. apr 2010

sabi - je na nabijacku, a v zadu ma 2 kolesa, vpredu 1 a pri pravou nohou ma stlacat taky pedal, aby sa hybal, ale zatial este trocha treba, aby na to dosiahol... a neviem ti dat link...

my uz odrazadlo mame...

sabinazv
12. apr 2010

moje dieta prave fascinovane pocuva a aj spieva s Aliciou kees... wow... uz som si myslela, ze len Lady Gaga sa mu paci 😝 😀 ... vylepsuje si vkus s vekom 😅

cikyta
12. apr 2010

Krpy,som zvedavá na foto.
Ešteže my nemusíme čakať,čo Sisa dostane 😒 Bolo to tak aj po pôrode:
-každý,že nič nekupuj,ved vela vecí dostane...
hm 🙂 nemá od koho.Bohužial 😒
Všetko čo má,tak len od ocka a maminky.Tak to bude aj na narodeninkách.Ale nám to nevadí.Len nech je naša pipka malá zdrava...
Už ma začínaju štvať jej zaslzené očká vonku.Ešte počkám do 1.7.a ideme po dr.ak to neprejde.
Ak jej to budu zase prepichovať,tak už len v narkoze.Vraj.No uvidíme.Nejdem na to ešte myslieť,lebo mi je potom smutno. 😔

sabinazv
12. apr 2010

no, tak mlady uz odfukuje v postielke...
jaj nany, si pisala, ake mate zle noci... u nas tiez boli take, ze do 23.h som bola pri nom aj 3x... a potom v noci casto tiez... teraz takych par noci je to znovu 2-3x za noc, co je pohoda... a vcera som robila experiment, ze som sa rozhodla, mu spravit asi dvojnasobne mnozstvo kase, lebo reku co ak mu davam malo... a veru zjedol vsetko (taku bio z DMky s vodou a s jablkom), pri spani trosku pocucal mm a otocil sa... trochu sa povalal po posteli a zaspal bez cicika !!! som nechcela verit... a potom sa zobudil az o polnoci, co je vzdy o 22-23.h hore... tak uvidime ci nahoda, alebo ozaj som mu malo davala jest 😅
Bala som sa, ze bude grckat z toho, kolko pojedol... ale pohoda...

ciky nebud smutna z tej tvojej rodiny... vy jej vsetko vynahradite 😉
a ocka nech netreba prepichovat...

krpcek
12. apr 2010

fotky su v albume 😉

skorvankova
12. apr 2010

Ahojky...
Vsetkym oslavencom prajeme len to najlepsie... 😉

Babulky,ktore mate chlapcov akoim pretahujete pipikov???? 😒

aprilovky2009
12. apr 2010

kuk nove prirastky 😉

sabinazv
12. apr 2010

skorvi, minule som kukala Damsky magazin (v stredu) a tam bol prednosta detskej kliniky a on hovoril, ze do 2 rokov netreba pretahovat pipika... lebo ze dovtedy "zreje" a vyvija sa ta elasticita na nom a netreba to dovtedy riesit, pokial tam neprebieha zapalovy proces, alebo su tazkosti s cikanim... ale vraj po 2 rokoch treba pretahovat a umyvat kazdy den !
A ze to zarastanie uzdicky je vrodene...

Ja som to robila raz do tyzdna, ale nedarilo sa mi to pretiahnut uplne... a maly mi odtahuje ruku vzdy, ked to robim - nema to rad 😝 Tak teraz davame pauzu, po tom co som sa dozvedela... vzdy ked sme na poradni, tak mu to Dr. robi, a on hroooozne place... moj hambosko 😎

dooscoby
12. apr 2010

ahojte baby

pridala som nove foto do albumu 🙂

vsetkym novym oslavencom len to naj naj vela zdravicka, stasticka a lasky

miavin
12. apr 2010

skorvi - my sme tak po troške - raz do týždňa - nie úplne, len koľko šlo - aby sa vyčistilo - ale už pretiahneme celú - tatino prvý krát preťahoval 😀 a tak raz do týždňa.....úplná pohoda- vo vani

aprilovky2009
12. apr 2010

tsss... vymazali fotku nasho maskota z profil.fotky... teraz je tam tak kreslena pani 😝

dooscoby... super fotky, chvalim 😉

zanulienka
12. apr 2010

podarilo sa mi kupit zlatulinku tortu z Twety kaciatkom,ja robim dalsiu,kocky mi nafuknu balony...

dooscoby
12. apr 2010

kamarat sa venuje foteniu a v ramci gratulacie aj daco pofotil 🙂 ...este ho chceme zavolat urobit take studiove fotky na pamiatku...velmi pekne foti

cikyta
12. apr 2010

Zani-no super.A tá prvá bola aká?

cikyta
12. apr 2010

Akože:
Zdravím admini 😒

zanulienka
12. apr 2010

bola poschodova,krasna ruzova a zvrchu bola elaina fotka

cikyta
12. apr 2010

No Zani-tak repete jej fotky bude v 2.rôčkoch 😉 Aj twity je peknučké 😉 Aspon máte spomienku na svokrušku 😀 Vždycky si na nu spomeniete,ked bude mať Elaia narodky 😉

zanulienka
12. apr 2010

nabuduce dam velky pozor,to sa neboj.ale ved je tam maskot na albume

cikyta
12. apr 2010

A to tvoj muž jej nepovedal? Ci tam nebol?

zanulienka
12. apr 2010

bol tam,rozpraval sa z bratmi a ze len zrazu zbadal pred sebou na tanieri polovicu Elaie 😀 ,ze si ju zavolala na bok,ze ci je normalna,ze kto jej povedal,ze moze otvorit a nie este nakrajat tortu.a ze ona akoby nic v pohode,tak velmi zakrical nanu krstny Elaie,vtedy sa este ona urazila

cikyta
12. apr 2010

Jáj bože 😀 😠 No veru groteska 😅

zanulienka
12. apr 2010

serem nato,uz ma to nezaujima.asi je lepsie nemat svokru ako ty

cikyta
12. apr 2010

Zani-tak to ano 😉
Práve kukám,že jedna odborníčka na STV rozpráva,ako nemá rada,ked sa dávaju deťom kupovane presnidavky atd...No aby sa nepokakala! Vidno,že je to ročník 50 😠

cikyta
12. apr 2010

Baby,tak ododnes je už náš ten 3-izbový byt. 😵

cikyta
12. apr 2010

Už na 100 pič.ých a nikto nám ho nevezme 😉

zanulienka
12. apr 2010

na svk my elaia zje vyzivu,tu nie,tu normalne otvoris smrdia tak umelo

zanulienka
12. apr 2010

GRATULUJEM!

cikyta
12. apr 2010

Ved su kontrolovane a čo sa týka dusičnanov,tak ešte viac ako v bežnom obchode zelenina! Nedavno nám madary v jednom denníku vytýkali,že sme prekročili hranicu nejakých škodlivýn a to bola klebeta konkurencie.

cikyta
12. apr 2010

No ale ked sa kuknem na tento 1-izbák,je mi smutno.Tu všetko nove,čiste...a tam čistá katastrofa.Hadam to tam z tejto strany vianoc porobíme.Neznášam špinu 😖

zanulienka
12. apr 2010

ale predstav si,ze bude vacsi,budete mat viac miesta aj pre psika,napr.sisa bude pobehovat z izby do izby..bude dobre,uvidis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre