Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
14. apr 2010

lenze ciky koji a ma to dost tzake do nej dostat z flaskou caj.uz ho mas urobeny?

skorvankova
14. apr 2010

ano uz ho mam uvareny, uz som mu aj trosku dala... 😉

cikyta
14. apr 2010

Skovii,tak ako Zanu vraví...čakaj zázrak hned prvu noc.Daj mu piť čo najviac,kojlo vypije.

skorvankova
14. apr 2010

babule som zvedava, plna ocakavani... 😀

zanulienka
14. apr 2010

mal by zabrat,len nevieme-vsak ciky ako dlho si ho nechala vo vode?

cikyta
14. apr 2010

Vyluhovať 2 minutky.Dlhšie nie,lebo aj tak je silný a hned farbí....DR.vravela 2 minutky a my to tak robíme. 😉

skorvankova
14. apr 2010

ciky mne sa ppodarilo ho nechat 3 minuty 😒

petusko
autor
14. apr 2010

skorvi, skus si vypytat, ja som mala hned vo dverach poziadavku, ze to chcem rychlo a bezbolestne 😀 tak sa ma opytal, ci chcem injekciu. doteraz ani mne nenukali moje predosle zubarky, tohto mam noveho. a je to asi lepsie aj pre neho, ked tam neposkakujem pol metra od bolesti 😅
prajem vela uspechov s cajikom 😉 idem ulozit detvaky 🙂

zanulienka
14. apr 2010

neboj tie 3 minutky nie su vela

cikyta
14. apr 2010

Skovi,no a môžeš to vyliať 🙄

( 😀 😀 😀 😀 😀 )

Ale nie 😉

skorvankova
14. apr 2010

petusko- no zajtra hned vo dverach poviem ze chcem ,, bezbolestne 😎

ciky, no,no, no!!!!! 😀 rano hned hlasim aka bola noc 😉

beadz
14. apr 2010

jani, bozinku, ved to nie je normalne ze ste tak casto chori 😒 . uz davno si to mala riesit nejakym odbornym vysetrenim. a ked tak byvate, tak jednoducho nepusti k malemu toho kto je chory. asi je to tazke, ale skus to. na druhej strane si nemyslim ze by to bolo z toho, jakubko ma podla mna znizenu imunitu a to treba riesit.

sabinazv
14. apr 2010

cafte holky, takze cajickujete? ja davam chamomilu a je to lepsie ako bez... Skorvi, tak vy aj po prestani s kojenim takto zle spite? a to som sa nadejala, ze ked dokojime, tak mladenec prespi celu noc 🙄 A cez den ti kolko spi?

jaj zanu, ta tvoja babizna nielen vyzera ze je starsia, vsak aj vazi ako 1,5 rocna aspon 😉
A idem ti oponovat s tym stravovanim... ja mam sice este len jedno male bejby a teda male skusenosti oproti tebe, ale ten moj spominany synovec - toho od malicka stopali vsetkym moznym a teraz ako 18 rocny zje iba to co ma rad a je toho hrozne malo, on asi v zivote nezjedol surovu zeleninu, vseobecne zeleninu asi len v gulasi 😒 , ovocie len mandarinky a aj to na vianoce a inac jedava len sladkosti, vyprazany syr, rozky so salamou, nejaku kuracinu s ryzou a to je asi vsjo...
Takze ja to budem robit podla mojho presvedcenia, ze je zbytocne a aj nevhodne davat priskoro detom jedla, ktore su velmi vyraznej chuti (sladke, slane, cokoladove a pod.) lebo to otupi jeho chutove pohariky a bude preferovat uz len take vyrazne potraviny... Snazim sa mu skusat robit pestru stravu, povolenu pre jeho vek... aj ked vravim, tiez nie som 100%tna a ze mu skusam dat skusit aj z nasho jedla, pokial to nie nieco uplne nevhodne...
Mozno nase deti budu rovnako zdrave, ale ak bude mat moj maly nejaky zdravotny problem, aspon si nebudem musiet vycitat, ze som mohla nieco urobit inac, neskor a podobne...
Kazda sa ale riadime podla seba, co si myslim, ze je najlepsie, takze tolerujem kazdy nazor, toto je na tuto vec ten moj 😉

beadz
14. apr 2010

sabi, ja tiez este davam chamomilu, ale neskusala som nedat, takze ani neviem ci mu to pomaha. budem musiet na par dni vysadit, ci bude nejaka zmena.

skorvankova
14. apr 2010

sabi, no to somsi myslela aj ja, ale da sa povedat ze cim dalej tym horsie... ☹
cez den 1x....niekedn 45 minut niekedy 2,5 hod, ako kedy ale cim menej cez den tym je to horsie v noci....dnes spal 50 minut. ☹

a najnovsie je v noci vkuse hore aj 3,5 hodky 😠

beadz
14. apr 2010

skovi, v noci 3,5 hodky ? 😨 a co robi taky cas ? a ked sa zobudi, tak ides k nemu, alebo co sa deje ? lebo aj moj sa budi v noci, ale trochu sa pomrvi, poplacka, ale necham ho tak a on sam zaspinka. alebo mu len dam cumel a odidem.

macikjm
14. apr 2010

ahojte...
janka...drzte sa...dufam, ze do nemocky nepojdete a budete uz zdravy...trvaj na nejakych kompletnych vysetreniach...
a davala si mu probiotika???...z atb tie hnacky urcite moze mat...zniacia potrebnu bakterialnu floru v crievku a tak to potom dopadne...ale pokial si mu davala probitika, tak neviem...
sabi...suhlasim s tebou...ninka tiez nepapa vsetko...ma babatkovsku stravu,,,sladkosti ee...tie keby nejedla aj cely zivot...ma vyhrate... 😝 😀
a kazde dieta je indi vindi...a rodicia zan rozhoduju v takomto veku...to babo nevie, co je pren dobre,,,ono by spapalo aj hofenko... 😀 😀 ako ja, ked som bola malicka... 😅 😅 😀 zevraj... 😀

beadz
14. apr 2010

macik 😀 , fajnove chutky 😀 😀

sabinazv
14. apr 2010

bea, ja to striedam - nechtiac, podla toho ako zabudnem dat rozpustit bobulky 😅 a teda viem, ze ked nedam, alebo dam menej, tak je to horsie, zubky mu idu, lebo si strka celu ruku skoro az po laket do pusy...

skorvi, ja by som na tvojom mieste vyhladala nejakeho dobreho homeopata, tam bude problem neurologickeho charakteru si ja myslim... to nie je normalne, aby tak malo spal ... a cez den je vesely, v pohode, ci je mrzuty?

inac a jankaaa... to je veru hrozne, ze je maly stale chory, uplne ma imunitu nanic... ockovali ho 3.davkou? lebo taketo deti by mali mat odklad, pripadne by nemali dostat ockovanie... pripadne pod dohladom odbornika, tam sa robia imunologicke testy a tak... Urcite chod na tie vysetrenia, nech je drobec uz fit.

petusko
autor
14. apr 2010

bea, podavam ruku k majstrovskemu titulu 😉
macik, tak nas Marcel uz veru tiez okusil 🤐 nejakym nedopatrenim vypadol kustik z plienky a ked som zistila, co omiela, ma skor odviezli nohami napred 🙄 napinalo ma este tyzden a on este urazeny, ze preco sa mu rypem v ustach 🙄 😝
ale presne tak, kazde dieta je ine, ma ine navyky, inak si zvyka na nove veci, chute. a ked ma stravu vyvyzenu, teda aj zeleninu, ovocie, nevidim nic zle na kusku cokolady 🙂

beadz
14. apr 2010

sabi, ja len vecer davam 5 guliek. skusim cez vikend vysadit, uvidime...

beadz
14. apr 2010

petusko, to bol len prvy zapas finale. este to bude dlha cesta... 😉

sabinazv
14. apr 2010

macik, aky si ty gurman bola 😀

macikjm
14. apr 2010

petus.... 😀 😀 😀 no co, moj spolubojovnik...marcelik...ale jemu chutilo... 😀 😀 😀

sabinazv
14. apr 2010

petus, ved hej, iste nema zaracha na cokoladu do 18ky... len ma este casu a casu.... 😎

petusko
autor
14. apr 2010

jaj bea, no ale tak ja prorokujem, ze uz mate vyhrate 😀

beadz
14. apr 2010

petusko, tak super. dufam ze sa nemylis 😉
tak ja sa lucim. budte tu dobre a pocuvajte deticky 😀
dobru noc

petusko
autor
14. apr 2010

sabi jasne, ved kazdy si aj tak urobi po svojom, ale je fajn, ze si tu povieme, kto co ako... aspon porovname...
ja tu este chvilu budem, Petko este nespi. este si recituje 😅

zanulienka
14. apr 2010

moja sa len teraz dokupala a chyta novy dych

skorvankova
14. apr 2010

bea,no ked sa zobudi a viem z nemam papat necham ho tak,ale on sa rozplace a place teda vrieska aj1,5hod taku dobu sme najviac vydrzali...
no a potom sa chce hrat...tak sa hra 😒

sabi- ako kedy niekedy vesely niekedy mrzuty,,,no len viac mrzuty ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre