• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
skorvi-toto som mala ja zalou,ked som si ju uz nevsimala tak zacala vrieskat.chcela sa hrat,chodit...vydrzala byt hore aj 3 hodiny a zaspala na 1,5 hod. a znovu..
14. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este otazka pre miu....kolko stali vase slnecne okuliare...
pozerala som tieto:
http://predeti.sk/?idmenu=186
14. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,vam uz vsetci drobci chodia?Mne moja lenivka nie a nie sa pustit :unamused: chodite s nimi aj za ruky?Lebo ja to neuznavam.Inak to uz take male deticky su chore?Ja si neviem predstavit ani,ze by moja mala soplik ja ani nemam odsavacku :slight_smile: A co sa tyka papania,tak my uz jeme vsetko asi od 10 mesiaca velmi jej to striedam aby spoznala vela chuti
14. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skovi-tiež som mala to,čo Zanu píše.Sem tam sa v noci hrať,nespať :angry: Furt sa budiť.Cez den velmi nespať.A pritom bola veselá,zdravá,šťastná,nie mrzutá...
A nielen ja...Je takých viac :wink:
Zanu to vyriešila trochu homeopatikami,ja čajom.Doktorka o našom probléme vedela a nikdy nespomenula , že by to suviselo s neurologickým charakterom.
Takže držím palce!!! :wink:
Proste máme živšie deti.Toť vsjo. :sunglasses:
14. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
dnes otvaram? :confused: :sweat_smile:
toto je uz na nervy, sa neviem rozhybat rano, stale prsi :angry: :frowning2:
dnesnym oslavencom Adelke a myslim, ze aj Alexovi (petkapo) prajem krasne narodeniny!
skorvi, tak aka bola noc?
15. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :slight_smile:

Dakujeme za gratulku a aj my zelame dnesnym spoluoslavenkyniam Adelke (nany) a Miske (stascha) VSETKO NAJ NAJ lepsie!!!!! :slight_smile:
Akurat takto pred rokom ma doktor vysetril a povedal - nooo, tak na obed rodime, mamicka.... A mal veru pravdu, o jednej bol Alexejko na svete :grinning: Neskutocne rychlo to zbehlo, ani sa mi verit nechce, ze je to uz rok.
15. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, macik ja som objednala ikulky z babyportal.sk a prisli mi za 4 dni! :slight_smile:
http://eshop.babyportal.sk/catalog/index.php?cPath=29_194
15. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy-vyzeraju byt ako potapacske
15. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Tak noc bola urcite lepsia bol hore len 4x to je u nas uspech a ziadne 3 hodky hrania iba 30 minut nosenia, tesim sa na tuto noc.... :slight_smile:
15. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorvi-som rada,urcite ze je hned lepsi pocit,aj ked by to mohlo byt lepsie.ja davam elaie valerianu az nad ranom,ked uz vidim,ze sa vela vrti,kruti...skus mu vzdy dat este aj v noci odpit z cajika
15. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oslávencom všetko najlepšie!!!

Dnes spala Silvia do rána 8:45 hod. !!! Pomooooc.V živote sa to nestalo !!!!
Večer vypila na posedie 90ml čajíku "zázračníku" a takto to dopadlo! :grinning: V noci bola hore možno 4 x no v zápätí bez problémov spala.Stačil cecok na 5 minut.
Skovi-to ma teší,že ste mali fajn noc.Možno uradoval čajík,možno počasie,možno náhoda! Držím palce,nech to tak zostane.
15. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja odpadnem,aké okuliariky! :grinning:
15. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaké milé Krpy :sweat_smile:
15. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helo helo... staaale leje, mna uz doma asi porazi... to je co za blaznivy april !? si vybrali tie nase deti za sibnuty mesiac, ze? :sunglasses:

No ale toto som chcela, blahozelam Adelke, Alexejkovi a Miške k ich kraaasnym prvym narodeninam, nech sa im vydari narodeninova zurka a nech su krasni, zdravi, stastni - cmuuuk :dizzy_face:
15. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si tu davam obed a som v silnom pokuseni si ist lahnut k malemu :sweat_smile:
15. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, tak chod ... praca nie je zajac, neutecie :slight_smile:
15. apr 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas vstavanie o 7 ... ale nejaku blbu naladu mala, ani na rukach ano na zemi ... ranajky ignorovala, ale vypila dve deci caju ... teraz uz asi 45 minut spi a ja si popijam v klude kavicku ... a co mate nove vy?
Jaaaaj a uz ma toto pocasie nebavi ani poriadne von sa neda ist, v kociku uz mi moc nevydrzi a ked jej tam este dam prsiplast tak je schopna ma aj vypiskat ...
A rozmyslam, zeby som mala vyskusat nieco nove v strave a neviem co ... dajte nejaky tip.
15. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krpy tie okuliare su bohovske ... musim aj ja nieco poriesit, lebo mojej ked zasvieti do oci slnko tak uz priviera oci a mrnci ...
15. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo egy, aj tu furt leje, je to na nervy... este ze mam doma slniecko, inak by to bola katastrofa :sunglasses:

a co nove do stravy? vcera sa tu preberala cokoladka :slight_smile:
15. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na nervy ten dážď...... :angry:
máme nejakých oslávencom,ak áno všetko najlepšie :dizzy_face:
15. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, tak na cokoladu sa este nacaka ... no to moje slnko ma doobeda znicilo. ... a co za caj to davate detvakom na spanok? I ked ja som ta posledna co sa ma stazovat ... prespi celu noc od 7 do cca 6,30-7 a cez den da tak 2-2,5 hod.
15. apr 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
giuli nazdo, mame 3ks dnes... sa rodilo o dusu takto pred rokom :wink:
a ty posli foto tvojho maleho rociaka, nech ho dame do albumu ...

egy, tak aj ty si taka neprajnica a nedozicis take dobroty? :sunglasses: ja som az taka mrchava, ze som mu kinderka a zajace co vysibal pojedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi ,učím sa ja stará kofa dávať fotky na net,toť sa mi jedna podarila a teraz sa trápim,asi to dcéra spraví keď príde domov...darmo som technický antitalent....sa to nezdá,že rok...jak to letí o chvíľu sa budú ženiť a vydávať... :grinning:
15. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kočky,

blahoželáme :grinning:
naše narodeninové miery 10600g a 77cm a tlačia sa nám 4 zuby očáky naraz. bolo aj pich pich.

dávate v 14mesiacoch k očkovaniu aj vakcínu proti kiahnam? ja som asi proti. neviem.

ciky neverím to spinkanie!!!! :astonished:

zajtra nás čaká krásne ráno na kramároch, musíme na vyšetrenie kvôli refluxu, lebo dodnes grcká :unamused:
15. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy a sabinka chce škulky? nedáva si ich dole?
15. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ďakujeme všetkým zo srdca za gratulky...joj, až mi slzy ráno vybehli do očí, keď sa zobudila a my sme jej s tatíkom blahoželali a v obývačke ju čakala výzdoba...páčilo sa jej to a aj jeden darček už dostala...takto pred rokom som už predýchavala a 13:10 bola na svete...drobec môj milovaný, strašne nám ten rok ubehol...som akosi namäkko

gratulujeme aj Maximkovi a Miške..všetko dobré prajeme, zdravíčko a lásku rodičov

na desiatku dostala mňamko...na keksíky som vyliala banánovú výživu a keď to zmäklo, dala som smotanový jogurt a na vrch zapálila sviečku...bude ju mať aj na tortu, tak sme testovali...no maškrta chutila prevelice, spráskala plnú misku a sviečka ju tiež zaujímala :slight_smile:
15. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuul,nám tiež navrhli očkovanie proti kiahňam,no dr.mi odporučila počkať ,či nechytí krpec kiahne v škôlke a maximálne ho dať zaočkovaťkeď pôjde do školy...dcéra ich chytila v 4 r. a mali veľmi mierny priebeh,iba pár pupencov..
15. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy,je to čaj,čo obsahuje valerianový koren.

Dnes mi Sisa krátko po ranajkách zjedla celý obed :grinning: :grinning: V zápätí vypila skoro 150ml hroznovo-malinovej šťavy a ja sa nestačím diviť!!!!!!! :sweat_smile: 2 týždne mi nič nechcela jesť a nasilu som ju štopala :angry: No dnes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: WAW!

Egy napríklad:
125g mrkvy nakrájanej na kolieska,200ml vriacej vody,30g masla,200g nakrajaných paradajok bez šupky a semien,45g struhaneho syru čedaru,2 pol.lyžice drobných cestovinových hviezdičiek.

-Uvar mrkvu.
V inom kastroliku ohrej maslo,pridaj paradajky a dus,kým sa nerozvaria.Odstav z ohna,prisyp syr a miešaj,kým sa nerozpustí.
Zatiah uvar cestoviny vo vriacej,mierne osolenej vode.
Uvarenu mrkvu spolu s vodou zmiešaj so syrovo-paradajkovou omáčkou.Rozmixuj na kašu a potom primiešaj do toho cestovinove hviezdičky. :slight_smile:
15. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok