Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
18. apr 2010

Zuul-krásne foto! Miško sa tešákuje snád na všetkých fotečkách! Vidno,že sa mu žurka páčila 😀 Juj zlatučký chlapček,velmi ! 😉

cikyta
18. apr 2010

toto počasie je užas 😠 Furt neviem,ako Sisu obliecť 😠

skorvankova
18. apr 2010

zuul, peknucke fotky...prajeme vela zdravicka 😉 inak aj vsetkym dalsim oslavencom... 🙂

ciky, tak to si musela byt riadne unavena po tych nakupoch....presne ja mam ten isty problem,ze ako obliect maleho??? 😠
inak cajik je super vec, dakujeme... 😉

nany100
18. apr 2010

ahojte, blahoželáme včerajším oslávencom...Miškovi, Alexovi a Terezke...želáme zdravíčko, lásku, radosť a smiech 😉
zuul, krásne fotečky...Miško je riadny fešák 😉
ni.kolet, Alex je poriadny chlapík 😉

dnes tuším nemáme ročiačika medzi nami...
...naša včerajšia oslava dopadla super, Adel už potom bola trochu nervózko, tak ju moja mamina zobrala na hodinku von, na hojdačku...medzi iným dostala odrážadlo...čumeli sme, hneď vedela čo s tým...dopredu aj dozadu jej to normálne išlo 🙂 ..motoristka malá 😀 ...potom hodím aj fotky...idem ešte čosi pochystať, dnes nás čaká druhá strana rodiny, lebo by sme sa včera neboli pomestili

inak Mia, Alex je riadne akčný...mali by sa dať so Siskou dohromady 😀 ...a slaná tortička mala veľký úspech, potom dám fotky 😉

nany100
18. apr 2010

...a ešte sa pridávam do ankety: sme manželia od augusta 2008, spolu sme od novembra 2007 a mám 36 r. 😉

giuli
18. apr 2010

zuul,super fotky.....všetko najlepšie aprílovčiatka... 😵

baska19
18. apr 2010

nany tak to ste sa so svadbou poponahľali ale niekedy niet na čo čakať ked vám je spolu dobre😉
my sme spolu od dec.2005 a manželia od mája 2008 a mám 26 r.

my sme oslavovali už tento víkend tak hodím nejaké fotky, robila som poťahovanu tortu ale nejak sa mi poťah potrhal tak to zachranili srdiečka 😀

skorvankova
18. apr 2010

my sme spolu od sep.2002 a zobrali sme sa sep.2007 a mam 24r. 😀

zuul
18. apr 2010

tak som tu zas 😀
miško si dáva šlofíka.

oslava dopadla super, malo nás byť 16ks ale nakoniec len 10ks. miško si aj cez oslavu pospinkal hodinku a potom ukázal aký je zlatučký keď je vyspinkaný a napapaný.

inak v pia sme strávili na kramároch od 7,00 do 13,15. už som sa tam skoro zosypala. boli sme tam kvôli tomu grcaniu. tak reflux nám nezistili, tak hladali príčinu inde. tak sme boli na neurológii, zobrali nám krv. všade sme si počkali pekne v rade 2hodiny 🙄 mišenko nakoniec hladný, unavený, ja tiež.
nič nezistili, v stredu si máme zavolať na výsledky či to bude celiakia alebo neznášanlivosť mlieka. a ešte musíme na sono hlavičky a k očnému to vo štvrtok.
naše sprosté zdravotníctvo, radšej by som dala posledné peniaze len aby ma zobrali načas dohodnutý dopredu.

no a my sme spolu od 09/2005 brali sme sa 07/2006 po desiatich mesiacoch a mám 28r. 😀

miavin
18. apr 2010

ahojte
zuul - nádherné fotečky, Miško je krásny
nany - teším sa na foto - no hej, je akčný
ale sme chorý, predpokladám, že má zapálené priedušky, hrozne kašle, teraz má zvýšenú trošku teplotu, tak snáď nebudeme behať na pohotovosť....ráno frčíme k dokyne

miavin
18. apr 2010

Baši - krásne tortičky, tá jednička sa vydarila - super , a perfektná sviečka. Barborka bola prekvapená, čo? Je podarená hrozne, už dáme stretko, čo ju obzriem krásavicu....

cikyta
18. apr 2010

Skovi- 😉 Veru,asi si dnes tiež uvaríme so Sisi čajík 😉 Idu jej zubky a večer je hrozná.2 dni som nespala a tretia nočná by ma zabila 😠 ☹ Pondelok,utorok budem uplne sama,tak nech mám sily žiť 😅
Aká anketa???

Som slobodná a mám 31 rokov. 🙂

miavin
18. apr 2010

ciky - tak sme dve - ja od utorka budem tiež sama - ale 10 dní.....no a malý je choručký k tomu - no hrôza ☹

jankaaa
18. apr 2010

ahojte babulky tak my mame oslavu za nami chvalabohu....drobec bol zlatucky...fotky pridam neskor....

mia malicky nech sa rychlo uzdravi....

vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj......

petusko
autor
18. apr 2010

ahojte 🙂
ak dnes mame osalvencov, tak vsetko naj... 🙂 😉
a choruckym skore uzdravko. my asi budeme musiet riesit petkovu imunitu alebo co, zase sa mu urobili afty 😒 ☹ a navyse sme vcera boli s kamoskou, ktora dnes zistila, ze jej mala ma kiahne 😅 😕 tak som zvedava, ci chalani daco lapli 😅

miavin
18. apr 2010

janka - ďakujeme - ťažko to preživam, doteraz nebol tak chorý....
a samozrejme - všetkým jednoročákom prajem všetko len to naj naj naj

petusko
autor
18. apr 2010

jaj a este jedna novinka, dnes idem pozriet chalanov, ci nerobia v obyvacke zle, nakuknem, Petik sa hra, Marcel stoji pri stoliku, odidem a zrazu len studeny pot ma oblial, ze ved Marcel nevie stat! 😲 na dva kroky som bola pri nom, maly vyrehotany 😅 pekne sa mi potom este niekolkokrat predviedol, ako to dokazal 🙂 tak sa pomaly aj rozhybe uz koncne 😅 😀
ale teda mia, neviem si ani predstavit sok pri prazdnej postielke 😅
a kuk som foto z oslav, kraaaasne vsetky dietky aj torty aj maminy 🙂

macikjm
18. apr 2010

ahojte...petus...vidis to, aku anketu sme zorganozovali.... 😀 😀 😀 vlastne aj vdaka korelke a jej 5. vyrociu sobasa... 😀
mile....

jankaaa
18. apr 2010

mia ja tazko znasam kazdu kubkovu chorobu.....takze ta chapem....my mame stale sople ale tak to asi bude zo zubkov dnes som mu pozerala tak dole dasienka ma riadne napuchnute.....

jankaaa
18. apr 2010

a co sa tyka kolko sme s manzelom tak spolu sme zacali v roku 2006 v lete a od novembra 2008 sme manzelia....a tento rok oslavim 29rokov...bozeeeeeee

petusko
autor
18. apr 2010

no veru, ako sa pekne popriznavame 😀 a ciky aka frajerka, ze slobodna! 😀 zlata 😀
idem drichmosit, ja nejako nevladzem s tymi detmi, ked sme tak vela vonku 😅 dobru noc 🙂

kaitka
19. apr 2010

ahojte maminy)
tak konecne mame za sebou vikendovu oslavu) dopadla super 😅
vcera sme boli na dalsej,,a dalsi vikend nas caka svadba a dalsia oslava 2rockov)))) aj tatinovu triciatku sme oslavovli tyzden dozadu))
cely april je dost sialeny u nas,,,malicka je super,,,uz zacala aj (konecne chodit))) a dakedy sa este boji pustit..neviem po kom je taka opatrna 😅

krpcek
19. apr 2010

ahojte....no aka krasna anketa 😀 😀 😀
my sme spolu od decembra 2003, manzellia sme od decembra 2008. 😀
ja som prave konecne malej objednala trojkolku, tak zajtra idem pre nu - nasla som za neuveritelnu cenu - 36€!! dnes idem este pieskovisko dokupit, nejake srouby do altanku, aby sme mohli hojdacku pripevnit a uz len na pekne pocko pocakame a hajde na dvor. 🙂

a vsetkym oslavencom dodatocne a v predstihu gratulujeme!!! 😵

miavin
19. apr 2010

pripájam sa do anketky - my sme spolu dokopy 7 rokov, ale svoji sme od novembra 2008 😀
a tatino nám urobil pieskovisko na balkon. dala som foto 😀

sabinazv
19. apr 2010

ahojte, zelam vsetko najlepsie vikendovym oslavencom, oslavy ste mali paradne, super 😉

kuk album prvorociakov, https://www.modrykonik.sk/fotoblog/aprilovky200... ak niekto chyba, tak sa ozvite...

bambina
19. apr 2010

ahojte.
krasni ti nasi oslavenci, tfuj, tfuj. vsetkym blahozelame 😵

bambina
19. apr 2010

no a zabudla som novinku. konecne aj nas lenoch sa prebral a stvornozkuje 🙂)))) konecne budem mat vylestene podlahy 😵

nany100
19. apr 2010

jééj, sabi...krásne sú tie naše ročence 😀 ... všetci sú strašne podarení 🙂

bambi, gratulujeme...my budeme asi rovno chodiť a podlahy musím naďalej leštiť ja 😀

mia, bože, chúďa malé, rýchlo sa uzdravte...
zuul, dúfam, že Miško nebude mať nič vážne a alergie sa nepotvrdia ☹

baška, malá je aká chutná 😉 ..a hej, mm sa chcel ženiť hneď ako ma spoznal 😉 😀 ...bolo to rýchle, ale patríme k sebe, tak na čo čakať... 🙂

nany100
19. apr 2010

pridala som zopár fotiek z oslavy, ostatné sú u mm na foťáku, tak budú neskôr 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre