Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
20. apr 2010

ahojte, všetkým maródom prajeme skoré uzdravenie 😉 ...my sme momentálne našťastie všetci zdraví 🙂 ...až na moju po nociach ťažko skúšanú psychiku 😖

Marcelkovi krásne v poradí už druhé meninky prajeme, nech mu kornútok chutí 😉 ...a Adamkovi všetko naj k prvému rôčku 🙂

a hodila som slanú tortu do albumu 😉

zuzik25
20. apr 2010

ahojte mamule 🙂
vsetkym dnesným narodeninovym a meninovym oslavencom ma dialku trasieme paprckami a posielame cmuk. 😉

dnes je vonku super teplucko, boli sme na prechadzke, pozriet deticky v skolke a skontrolovat kvalitu ich pieskoviska, Emmka bola uplne paf z tolkych deti a v piesku sa jej strasne paci, len jej musim nieco zohnat nejake tenke sustiacky, aby jej aj vlhsi piesok sklzol dole. minule bola v teplacikoch a bola cela mokra az po pancusky.

chodi uz doma sama bez pomoci, obcas spadne, ale vonku ma este problem so stabilitou.

nany, skvela torta 😎

nany100
20. apr 2010

dík zuzik 😉

my spíme už dve hoďky, tak o chvíľu sme hore 🙂 ...potom papať a vooon 😉 ...inak chcela som sa spýtať, čo ste členmi DM baby bonusu, prišli vám už k 1.narodeninám ďalšie kupóny? Na ich stránke som čítala, že by to mali posielať, ale zatiaľ nič neprišlo ☹

miavin
20. apr 2010

nany - fakt sa Ti torta podarila, je krááásna musela byť fajná - mňááám

pikino
20. apr 2010

nany pekna torticka 😉

mne este nic neprislo ziadne kupony.

ja som akurat ulozila krpanu sa mi pokadila az na chrbat musela som ist kupat. 😝 😀

macikjm
20. apr 2010

ahojte,....
aj my chceme z celeho srdiecka popriat marcelikovi vsetko naj k meninkam,,,a adamkovi k narodkam...
nany...krasna torta...
a co sa tyka dm babybonusu, tak mne poslali domov list, s ktorym som si mala vyzdvihnut dalsie poukazky, ale tety u nas bud este nevedeli alebo co a dali my poukazky pre deti narodene v roku 2010, taku hrubu knizku aku sme dostali... 😅 ale co viem, mali sme uz dostat len par kuponikov na zlavu...no ale ja mam vediet, co mi maju dat??????? 😅 dobre su tam zlavy...tak som ticho...a zatial ich nepytali spet... 😎 😀

pikino
20. apr 2010

macik no teda 😀

nikinka008
20. apr 2010

Ahojte,len vas pozdravim 🙂 nemam kedy v klude napisat sem lebo mala je v poslednych dnoch strasne zla 😔 viem ze sa nam hore tlaci zubok,je uhucana,umrncana,uplakana,nervozna ale ze az tak? 🙄 😖
Oslavencom vsetko najlepsie,aj marcelkovi k meninkam 🙂

korelka
20. apr 2010

ahojte!

nany - nadherna torta... 🙂

mne prisli tie kupony, je ich len par, tesne pred Alexikovymi narodkami... 😉

petusko
autor
20. apr 2010

ahojte 🙂
dakujeme krasne za gratulacie, mojenko to ma tak pokope a je velmi prijemne a mile, ze si na neho aj tak spomeniete 🙂 v nedelu chystame velku oslavu, mame u nas hody a aj narodeninky aj meninky jeho oslavime 🙂
narodeninovym oslavencom vsetko najlepsie 🙂
Marcelko dnes navstevu lekarky so mnou zvladol bravurne, hadzal usmevy na kazdu stranu a ked sa mu niekto prihovoril, tak sa taaak zahanbil, no strasne bol zlaty 😀

zuzik25
20. apr 2010

cafte baby, mam otazocku. pouzivate do kocika slnecnik alebo clonu? mala mi slnecnik neustale zhadzuje, tak rozmyslam, ze kupim tu clonu, len u nas v meste o tom ani netusia ze nieco take je, tak jedine cez net. nasla som univerzalnu od emitexu ...

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

macikjm
20. apr 2010

zuzi...ta clona super vecicka vyzera byt....ja som planovala kupit slnecnik, ale asi kupim tuto clonu...fakt to vyzera lepsie... 😉 aj praktickejsie....

zuzik25
20. apr 2010

ja slnecnik mam, ale je mi na prd, kedze je neustale mimo kocika. este som nasla aj take s UV filtrom, ale tie nepasuju na nas kocik.

macikjm
20. apr 2010

aj ja mam slnecnik, ale z kociarika-3-kombinacie, ale kupili sme sportovy, tak uz nam nepasuju farby... 🙂

petusko
autor
20. apr 2010

ja mam na golfkach taky pridavny silt priamo na kociku, nieco take ako toto, co si dala link. a na tom, s ktorym chodime bezne von, je prehadz. rucka, takze tam nepotrebujeme nic. tam potrebujem len veeela ulozneho priestoru 😀

baska19
20. apr 2010

ta strieška sa mi páči keby som take dačo videla minuly rok tak by som to určite kupila namiesto slnečnika ten trebalo stale otačať aby vobec tienil a ešte aj zavadzal ľudom na chodníku ked už bol naštelovany teraz je odloženy v sedačke a neviem či ho vôbec tento rok vytiahnem

macikjm
20. apr 2010

baska...aj ja som sermovala so slnecnikom....kym som ho nastavila tak, ze uz na ninku nesvietilo slniecko... 😒

zuzik25
20. apr 2010

macik 😀 asi tak je to aj u nas (ak neskonci na zemi). no asi ho objednam, som chcela pocut vase nazory.

cikyta
20. apr 2010

Ahojte.Riešite slnečníky,šilty,clony?
Aj my máme slnečník,ale zrejme už navždy zostane na dne šuflíka.A čochvíla zostane v zabudnutí spolu s kočíkom 🙄 V tom hrozí sedieť len ked slečna hlboko zaspinká,inak urobí mostík,očervenie a je schopná vydrapiť sa aj s trakmi von z koča a len chodiť a pokial možno: "ja sam ja sam a tým smerom,čo udám ja 😠 ( 😀 )"

cikyta
20. apr 2010

Lienika-
štvrtok ak nebude liať sa stretneme.
Prídem busom.Bude to Siskina Premiera busom! S kočíkom nehrozí.To by som len zbytočne prázdný tlačila 😠

cikyta
20. apr 2010

Posledný príspevok si nevšímajte.Pomýlila som sa v temach. 😀 ja tupelo !!!

sabinazv
21. apr 2010

A tu dnes nikoho? 😕

Gratulujem Timkovi k narodeninkam, nech mas krasnu oslavu a aj dalsie roky zivota 😵 cmuuuk

A my sme chori... teda Danko, v noci riadna teplota, nemohol dychat, zahlieneny, kasel... sli sme rano k dokyne a vyfasol aj antibiotika, calcium, sinupret... ze to ma na hlasivkach... priedusky su ciste... Tak chudatko moje, prvy krat take chore, je uplakany, horuci... 🙄 teraz som mu dala kusok rozka, tak ho trha na marne cucky a je spokojny v tom bordeli 😎
Dufam ze do tyzdna - svojich narodiek bude fit...

krpcek
21. apr 2010

ahojte. . . my mame aj slnecnik aj original clonu ku kociku, ale tu clonu nepouzivam, lebo malej to zavadzalo pri pozerani a stale mi to stahovala - takze o chvilu vytiahnem slnecnik a uvidime - mame aj okuliarky, tak jej to mozno ani nebude treba.

krpcek
21. apr 2010

vcera sme boli pre tu trojkolku - vecer sme ju tu skoro tri hodiny skladali . . . dili v obchode nam hovori, ze mate tam navod aj z obrazkami . . ale zabudol povedat, ze obrazok ma 2x2cm, ciernobieli a navod len v anglictine . . . a co ja viem ako sa v anglictine povie pedal alebo kovova vydlica???? 😠 ale uz je hotova a mala ju uspesne tlaci pred sebou, sediet tam nechce 😠 😠 😠

zuzik25
21. apr 2010

cafte,
sabi, Dankovi prajeme rychle uzdravenie.

dnes sme boli s malou skoro 2 hodky doobeda vonku, taka zmorena prisla domov, rychlo sa napapala a zaspala hned ako som ju ulozila.

no a este hladam aj pridavne spatne zrkadlo, lebo si raz krk vykrutim v aute. to zas padne penez.

nany100
21. apr 2010

ahojte, ďakujem babule za pochvaly 😉 ...pomáhal aj tatinko 🙂

sabi, prajeme Dankovi rýchle uzdravenie, chúďatko...to je hrozné tieto choroby ☹

Timkovi prajeme happy birthday...zdravíčko, veľa lásky, božtekov od maminky a veľa smiešku 🙂

miavin
21. apr 2010

ahojte
Timkovi všetučko len to naj naj naj ale hlavne nech je zdravučký a šťastný
sabi - Dankovi skoré uzdravenie, my máme zápal noso-hrtanu - a tiež atb máme, ale nám už je dobre celkom, tak nech sa anjelikovi skoro poľaví a je fit....
zuzik - aké zrkadlo ? na spätné nejaké? lebo mne to vykrúcanie tiež ide na nervy už

ni.kolet
21. apr 2010

Ahojte.
My sme dnes boli na kontrole v rizikovej poradni. A všetko OK. Už tam nemusíme chodiť. A mali sme mať aj kontrolu na rehabilitáciách, ale to som tam odovzdala správu od rizikovej a dovidenia. A stihli sme aj zubnú doktorku, tak som dnes veľmi spokojná. 🙂 A vážiť nás nevážili, ale predpokladám že, keď pred mesiacom mal 11,1, tak teraz má 11,30 kg. Ale nás merali a to meriame 80 cm. 🙂
Oslávencom gratulujeme.

miavin
21. apr 2010

Bea čo je s tebou? ako ste na tom?

nany100
21. apr 2010

ahojte, ni.kolet super, že ste v poriadku 😉
veru bea sa dlho neozvala...

náš tato ešte nedorazil z roboty, tak dnes malú ani nevidel ☹ ...ráno odišiel skôr ako sme vstali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre