Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
22. apr 2010

No sa bojím toho,že aby jej tá zrazeninka nezostala navždy,lebo dr.síce tvrdila,že to sa vstrebe...ale poznám jednu susedku,ktorej sa to nevstrebalo a pol spodnej pery má fialovu a napuchnutu.Už chodí do školy!
(vraj také niečo neprepichuju,a ani tie mäkké tkanivá nezašívaju.)

miavin
22. apr 2010

jéj ciky to ma mrzí, chúďa Siska - musí byť vystrašená a ubolená, fú fú fú nech sa Vám to raz dva zahojí, veľa sily prajem

macikjm
22. apr 2010

ahojte...
oslavencom vsetko naj...cmuk od nas...

danka...hrozne...keby som im mohla pomoct financne, hned to urobim, tak aspon modlidbami prispejem...nemam slov... ☹

ciky...juj...sestrickovie nase nezbedne,,,,nech sa bolky rychlo zahoja...cmuk...

cikyta
22. apr 2010

Dakujeme dievčence.(a sestrička 😉 )
Teraz spinká svoj 1.denný spánok a od pol 1 a to už mala 5 uplakaných zobudení.Vždy ju utišil cecok.(našťastie ten chmatne ešte 😉)
Ešte ani neobedovala ☹

miavin
22. apr 2010

ciky - vydržte, je to určite pre teba ťažké - no kým sa Siska vydá - zahojí sa....
ináč my sme boli v meste - na trhoch, tak sme pokukali a stretli sme Bašky.....no Barborka je úžasná - má úchvatne krásne zúbky - a má viac ako náš nerváčik. Boli aj u nás na dvore a Baška keď zbadala mačku tak urobila, že: oooooo no to bola krásna pusinka - bohovský údiv.....super.
náš drobec už nervačil, tak len vypil čajík a bubá už pol hodky......

cikyta
22. apr 2010

Mia 😉 😀 Tak pekný dník.
Sisa ked zbadá mačku,alebo zajačika,tak že:
-Hav hav! Haavoo! 😀
No čo.Chlpate to je.Má to 4 nohy,tak to bude len havo 😀

petusko
autor
22. apr 2010

ahojte 🙂
Barborke vsetko najlepsie prajeme 🙂
danka, velmi smutne ☹ bohuzial mozem tiez pomoct len motlitbou, ale drzim palce, aby rodina vyzbierala dostatok € na liecbu.
bea, tt krasne pribudaju, neboj , zachvilu budes rodit 🙂 😉
ciky, papulka mala krasna rozbita ☹ nech sa rychlo zahoji 😉
krpcek, men takto z milacika vracaval Petko, asi dva mesiace mu nic nebolo a zrazu bum, take grcky 😒 doteraz ich velmi nejedava a ani Marcelovi nedavam, skor jogurty. ale mozno Sabinke fakt len ten cajik do toho nesadol.
uz neviem co som komu chcela ...
ja som akurat dopiekla medove platy, este chcem na tortu upiect ked chalani vstanu. Petik je zase chory, teraz pre istotu ma hlasivky zapalene, dnes sme si boli pre atb. zase 😎 ☹
dufam, ze Marcelik to nechyti, nech je na nedelu fit 🙂 inak maly sa psov boji, neviem preco, staci, ze nejaky obehne okolo kocika a uz aj place.

petusko
autor
22. apr 2010

no a jasne, ze tento smajlo 😎 tam nema co robit. chcela som 😠 takehoto.
Macinko akurat vstava, ideme papat 🙂

miavin
22. apr 2010

danka - no ja som teraz o tom čítala - je to hrozné, poplakala som si a určite sa za Miriamku budem modliť ☹

baska19
22. apr 2010

ciky neboj ono sa to raz dva zahojí my sme mali tiež takto rozťate a to som najprv netušila odkiaľ sa ta krv valí ale dala som len mokry uterák a ona do neho hrýzla a tým sa aj utíšila. tiež sa šalila ked som upratovala periny a šmykli jej ručky a rovno na hranu postele

Ako vidím tak mirka sa už pochválila aj my sme prišli domov a už bubame ešte trošku po ceste nervačila ale doma v momente tvrda a už skoro hodinku ťahá 🙂 ale nervak je to riadny ten tvoj alexik 😀 ..... a už sme hore

baska19
22. apr 2010

A dakujem za všetky gratulacie 🙂

petusko
autor
22. apr 2010

Marcel prave vypil Petkov dzusik v krabicke 🙄 som zacula len srkanie a on ho cely stiahol. ani som netusila, ze vie pit slamkou 😅
mia, kuk som foto, no riadny lezec je Alex 😀 podareny 🙂 😉

petusko
autor
22. apr 2010

a mam za sebou dalsi adrenalinovy zazitok 😲 Petik mi zavrel balkonove dvere, kym som vesala vonku, bol to moment, naspat nevladal kluckou otocit. no horor, deti vnutri, ja vonku, chvalabohu isla kamaratka okolo a nemala som zamknute vchodove dvere, tak mi prisla otvorit. no mam dost na dnes 🙄

miavin
22. apr 2010

Jani - ty kokso - tak to je sila...... chvalabohu, že si nemala zamknuté..... júj ta ja by som sa asi zbláznila....

petusko
autor
22. apr 2010

no fakt to bolo stastie totalne, zvycajne sa zamykam este aj kluc nechavam vo dverach. 😒
idem sa im venovat, kym nevyvedu zase daku lotrovinu 😅

baska19
22. apr 2010

no tak to je super zažiťok to mne by ani odomknute dvere nepomohli kedže mame guľu a na 8. poschodi no neviem čo by som robila ale ked sme boli ešte my male tak susede toto spravil jej syn a ona kríčala na balkone na moju mamku lebo počula že je tam že nech ju pride otvoriť 😎

miavin
22. apr 2010

Baši - no poviem Ti že to je nervák - nechápem tomu, nebol až taký nervozny, teraz všetko hádže o zem kričí....no radosť 😀

bambina
22. apr 2010

ahojte
Barborke vsetko naj k narodeninkam, verim, ze mate pekny dnik. Aj vsetkym ostatnym oslavencom za uplnynule dni, tfuj, tfuj hlavne vela zdravicka. Nech vas vsetky choroby obchadzaju.

danka, velmi smutny Miriamkin pribeh, myslim na nich.

ciky, chudata nase. ja len tu moju nahanam vsade, jak sa rozlozila tak neobsedi na jednom mieste. a vy mate stale nejaku taku boliestku. nech ste rychlo v poriadku

petusko, inak to je moja nocna mora, ze sa niekedy takto vymknem a mala bude dnu. mali ste stastie v nestasti 🙂

beadz
23. apr 2010

ahojte.
mia, tak moj zlatusik vcera vyzehlil vsetko okrem kosiel. tie som dorazila ja teraz.
ciky, aj simon si minule takto "upravil" fasadu, akurat na hornej pere... pofukaj silvinke za nas bolacku.
petusko, ti poviem... ja ked idem na balkon, pockam kym ide reklama, dam maleho na tu chvilu do postielky, lebo presne takych veci sa desim.

miavin
23. apr 2010

Bei - jéééj máš šikovníka doma - super, že Ti takto pomohol....tak nech mu to ostane. 😀

zanulienka
23. apr 2010

cafte,elaia vyzera,ze je-bude chora.hlavicka horuca,trosku vracala a pritom vcera jej nic nebolo.sa jasila jak maly blazonko.skusila cokoladu-dala som foto 😀

miavin
23. apr 2010

zanu - ty brďo - to je bohovskééééééé strašne zlatá je, až by som ju vybozkala na tie začokoladované líčka 😀 , no ale nech Vám choroba dá pokoj.....
ooo bože náš sopliak spal pol hodiny!!!!!!!!! 😖

misha666
23. apr 2010

ahojte kocky.. tak nam uz sopel zacina myznut,tak dufam ze uz budeme fit,len rano trosku pokasliavala tak som jej dala bronchipret dufam ze ju to prejde. stale nechodime...sa strasne boji , zajtra ideme na svadbu a to som myslela ze tam uz bude behat, o v steptembri ideme na dalsiu tak snad tam uz pobeha 😀

ciky...aj pre moju emmku je vsetko co ma 4nohy havo...ale ked jej poviem ze je to cica, tak pekne na nu zacne volat cic cic 😀

bea... je ti co zavidiet 😉

petusko...mne sa vcera mala tak zavrela do spalne...ze si dadla pred dvere a zacvikla si prsty medzi dvere a podlahu a teraz ona place ja sa snazim sa k nej dostat ale velmi sa nedalo lebo prsty pod dverami , no ale nakoneic sme to zvladli, prsty boli sice bordove ale pofukala som jej a bolo dobre

cikyta
23. apr 2010

Ahojte.
Dnes učil muž Silviu,ako robí somárik a že: íá-íá-íá
A Sisa že:
áí-áí-áí

(naopak 😀 )

zanulienka
23. apr 2010

baby moja elaia sa naucila vcera liezt po styroch,dobre co?

cikyta
23. apr 2010

Dobre Zani 😀 😀 😀 😀

cikyta
23. apr 2010

Ako Sisa.Tiež najprv povedala slovo SILVIA a mama za toho pána.Najnovšie ma volá ŤAPA 😠 ( 😀 )

misha666
23. apr 2010

zanu...to mate nejak opacne ne? len aby ti chcela chodit este 🙂

mna emmka pekne vola mama... ked sa rono zobudi tak najprv vyhodi cumel z postielky...ked na to nereagujem tak vola mamamama...a tym ma uz zlomi 😀

zanulienka
23. apr 2010

mischa-to nam len ukazala,ze aha co viem! 😀 inak uteka jak strela.elaia ma tiez vola mama,babka-amama a na muza aita

cikyta
23. apr 2010

Muž mi tvrdí,že on ju normálne počuva rano z postielky,že MAMA,no len čo odíte z domu,zase som len ŤAPA.Každý podla zásluhy,ešteže nie "inak" ☹ Su aj horšie nadavky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre