Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
23. apr 2010

no, cibula uz smrdi pod postielkou 😅

my ideme stavat domek 🙂

komisakpd
23. apr 2010

kedy zacinate?

cikyta
23. apr 2010

Sabi-ja som dávala cibulu s medom. 2 krát a super zabralo.Celkom som na to zabudla. To bolo na kašel.
(no nie pod postel,ale do pusy striekačkou 😀 ) To mi doktorka odporučila.

cikyta
24. apr 2010

Oprava-šťavu z cibule s cukrom.... 😉

sabinazv
24. apr 2010

ahoj ciky, tento recept poznam, aj som dankovi kedysi vyliecila sopel, ale teraz ho z toho napina... vyvracia mi to ...
skusam cibulove homeo este a teda aj ta cibula v spalni mala nieco do seba, normalne lepsie sa mu dychalo...nad ranom to uz bolo zasa zle, asi treba cerstvu cibulu znovu pokrajat... ale ta aroma v tej spalni, blee 😝

A gratulujem oslavenkyni dnesnej, Ninka vsetko najlepsie, nech sa oslava vydari !!! 😵

sabinazv
24. apr 2010

jaj a komis... zacat by sme uz mali coskoro 🙂

nany100
24. apr 2010

ahojte, dnes má Ninka rôčik? Tak prajeme všetúčko najlepšie, zdravíčko a poslušných rodičov 😉 ...pekný narodeninový dníček a parádnu oslavu 😉

sabi, aróma z cibule v spálni musí byť bléé...nám zase v noci smrdelo hovienko...občas sa jej stane, že sa cez deň nestihne vykakať a potom naloží v noci...je to super, v polotme utierať pokadenú riťku a pri tom počúvať plačúce bábo, ktoré spí a nechápe čo vyvádzam 😒 ...a nemohla som ani vyvetrať lebo je stále odkopaná, tak aby nenachladla, tak som len nechala otvorené dvere do chodby...

komisakpd
24. apr 2010

takze baby.ktora vobec uvazujete ze ci sa zacat snazit o druhe, ci dalsie?

komisakpd
24. apr 2010

nany..NINKE vsetko najlepsie

nany100
24. apr 2010

komi naša Adelka už mala rôčik, dnes má Ninka od macikjm 😉

my si zatiaľ na ďalšie netrúfame z finančných dôvodov...nie je to na vyskakovanie táto materská, predtým sme obaja slušne zarábali a teraz z jedného platu a rodičáku to nie je bohviečo..no uvidíme...

komisakpd
24. apr 2010

sorry, nejako som to asi zle precitala 😀 😀 to tak ked odbehujem z kuchyne a od maleho...

no u nas to financne tiez nieje super, manzel na minimalke a ja na rodicaku..ale sak popri maximovi sa to zvezie 😀

cikyta
24. apr 2010

Ninuške sestričke posielame velku cmullu k 1.rôčku!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
24. apr 2010

Juj ale mi je dneska na 😝
Taku nádchu som nikdy nemala,čo teraz.
Uplná slonica zomna.
Zajtra na Silvinkine narodky,bude užastný pohlad na nás...
Matka s velkým červeným rypákom a dcerka s rozbitou pusou 😀 ( ☹ )
Ešteže sme žurku prehodili na 8.5. 😉 Dovtedy sa musíme vykurírovať 🙂

iku
24. apr 2010

ahojte,
ciky aj my sme preložili oslavu o týžden, lebo ocino ešte nie je doma

macikjm
24. apr 2010

ahojte...
dakujeme za gratulky...no nasa ninuska ma dnes rocik...ani sa mi verit nechce...oslava dopadla na vybornu...obedik v restike, potom u nas kavicka a oblozene misy...aj slana torticka bola...ninuska sa vytesovala, tolkej pozornosti, tolkym darom...aj v restike bola suprova...potom pridam foto...a uz mame doma batolatko...juj...

ninka dnes zacala chodit s drzanim za jednu rucku...doteraz sa vzdy ked sme jej pustili jednu rucku zastavila a ziadala si aj druhu...

iku
24. apr 2010

maci, všetko najlepšie ninke k rôčiku, tak sme rovnako rodili
aj my chodíme za jednu a stále si ju vyžaduje, ale niekedy zostane sama stáť a potom si čupne, už sa asi pustí chodiť
veď je už aj na čase

macikjm
24. apr 2010

iku...aj my prajeme leuske vsetko naj k rociku...
a ja som si doteraz myslela, ze som rodila v ten den sama...jeeeeeeeej tesim sa...budem si pamatat...

pikino
25. apr 2010

ninuske, leuske a silvinke vsetko najlepsieeeeee nech su zdravucke, rastu do krasy a rozdavaju rodicom radost. 😵

terez posiela boztok.

cikyta
25. apr 2010

Díky Piki. 😉

Nebudete veriť-ale presne pred rokom 25.4. bolo uplne rovnaké počasie,ako dnes 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bambina
25. apr 2010

Silvinke vsetko naj k narodeninkam. Dnes mame velky den, aj ja som uz po porode a veru takto slnecno bolo 😉

Ninke a Leuske blahozelame k vcerajsim narodeninkam

cikyta
25. apr 2010

Aj ja blahoželám Simonke 😉

(No veru od pol noci sa trápim...celý den,až večer 20:05 hod. porodím Silvinku) 🙂

bambina
25. apr 2010

ciky dakujeme. dnesok je obohateny aj o prvu modrinu, rovno pod okom. 😎

macikjm
25. apr 2010

ahojte babule...
nasej sestricke silvinke prajeme z celeeeeeeeeeeeeho srdiecka vsetko naj....cmucky...nech mate krasny narodeninovy den...

aj simonke vseeeeeeeeeeetko najlepsie k prvemu rocku...cmuk...

a dakujeme za blahozelania...

nikinka008
25. apr 2010

Ahojte,ako sa mate? 🙂
Silvinke vsetko najlepsie k prvemu rocku 😉
Choruckym skore uzdravenie 😉
No malej sa zacalo asi dost blbe obdobie 😖 chyta strasne nervy kvoli vsetkemu a ja uz neviem si snou nijako poradit 😔 cely den nepocujem nic ine len ako krici nahnevanym tonom nie!nie! 😕 do stolicky na papanie ju ani za svet nedostanem,pred par dnami som ju chcela tam ist posadit lebo sme sli papat tak mi utekala a ked som k nej nakoniec prisla ze ju zdvyhnem tak sa mi zacala trhat z ruk hodila sa o zem a mala strasne nervy,do stolicky sa zaprela nohami tak som ju tam ani nedostala 😠 a len plac nervy plac nervy ☹ vobec netusim ako sa tak mohla zmenit zo dna na den doslova! nebola taka,niekedy len z toho ze ju pohladim alebo dam pusu chyti nervy facne ma alebo nieco hodi, 😔 capnut jej po zadku nema ziadny vyznam asi, a slovami jej to este nevysvetlim ze to co robi nieje spravne lebo takym to veciam este nerozumie a to je najhorsie,manzel vravi ze neostava nic ine len vyckat kym podrastie a uz bude aj chapat,lenze dovtedy 😝 uz som z toho niekedy zufala ved mam aj strach s nou niekam vobec ist 🙄 kocky aky su vasi drobci? 😕

cikyta
25. apr 2010

Macik dík.
Ninuska-Aj naša Silvinka je ako počasie.Niekedy slniečko,niekedy mráčik.A tiež sa dokáže takto jedovať,ako Sarka.Myslím,že je to normálne chovanie ročných detičiek.
Ved keby sedkala bez pohnutia,plnila ako robot,čo kážeš,to by nebola normálne dieťatko ☹
Je živá,zdrava,plná energie,elánu,má svoj mozoček,ktorý už viac a viac používa-tak len trpezlivosť a bud rada 😉 že je taká,aká je.Bude to lepšie,ked bude trošku väčšia 😉 (teda-možno 😀 😀 😀 )

nikinka008
25. apr 2010

ciky,nestras 😀 verim v to ze sa to zmeni a vyrastie z toho 😕 😅 ale niekedy je to dost tazke proste si to nebrat k srdu to ako sa sprava a hodit to za hlavu, 😔 aj ked by to bolo asi najlepsie 😀 a co robis ked silvinka nepocuva?
Inak uz prerabate novy byt?silvinka je zlatucka na tych fotkach 😀

cikyta
25. apr 2010

Niki-ked nepočuva,tak sa bud smejem a nechám ju nerváčiť....alebo jej trošičku dám po ručičke BAC,že to nesmie a snažím sa byť prísna.Ako kedy 😉
Juj už mi vstala..
No veru prerábame ☹

krpcek
25. apr 2010

ahojte. to pisete o Sabi? 😀 robi presne to iste. . . ked ju volam papat, tak okolo mna prejde, niekedy preuteka a nahanaj ma 😀

dnes som mala zase super den, sli sme do tesca na nakup a drbnuta stara zenska, co sedela asi druhy krat na volantom do mna nacuvala a este mi povie, ze ja ziadnu skodu vpredu nemam - kedze do mna nacuvala mala ju vzadu.
zajtra ked budem volat do poistovne si dobre o mne pomyslia, to je uz druha vec za tento mesiac. 😠 najprv mi spadla brana na auto a teraz na krava naburala. 😠 😠 😠 nenevidim vikendovych vodicov - by som to strielala! 😠

nany100
25. apr 2010

ahojte, Silvinke, Simonke a dodatočne aj Leuške všetko najlepšie, posielame bočky a prajeme zdravíčko a čo najmenej úrazov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre