Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
29. apr 2010

juuuj krpy tak to je neprijemne...na migrenu je najlepsie lahnut si zatiahnut rolety no ale pri malom dietati sa to sotva da takze neviem co by som poradila....kamoska ked uz ju zacina boliet hlava tak hned berie tabletku aby to nepreslo do takej migreny

zanulienka
29. apr 2010

krpcek-ja mam take migreny,ze vraciam ale neskutocne velakrat.ale ja to mam ked mam dostat kramy
danko velku pusinku posielame 🙂

krpcek
29. apr 2010

zanu aj ja - vyvraciam aj to co som zjedla pred tyzdnom. 😝 vcera ma to nastastie chytilo az ked bol muz doma, takze malu obriadil, ale casto ma to chyta, aj ked nie je a potom musim hned volat mame, aby sa postarala o malu.
su na to nejake tabletky alebo mam ist k lekarovi? v poslednej dobe ma to chyta dost casto.

zanulienka
29. apr 2010

ja mam na to 2 homeo,dneska mam poslednu tabletku,ale uz vcera som zacala pit 1 homeo z rozpustenymi vo vode a zajtra zacinam 2 druhe homeo az kym mi nepridu kramy.ta migrena je hnusna vec,ani z ocami neviem pozerat tak ma boli hlava

bambina
29. apr 2010

ahojte
Dankovi prajeme krasny narodeninovy den.
Vsetko najlepsie aj vcerajsim oslavencom a vela vela zdravicka choruckym. Nech ste vsetci rychlo fit.
My sme boli tento tyzden nejako rozbehani, nechcelo sa nam byt doma tak sme s malou chodili do Kosic k nasim hore dole. No a trojkolka ma obrovsky uspech, pocasie nam na tieto jazdy praje. Len mam obavy, ze mi do kociara uz nesadne 🙂

bambina
29. apr 2010

a nove slovicko "toto" fici v jednom kuse. 🙂

zanulienka
29. apr 2010

poslednu tabletku antikoncepsie som myslela

krpcek
29. apr 2010

zanu presne - najprv sa mi zahmli pred ocami, potom mi huci v hlave, strasny tlak a potom ide vsetko von . . . najhorsie ze ma este aj den potom boli hlava. 😝

zanulienka
29. apr 2010

ja vracim len jeden den ,max.este na druhy den rano.na druhy ma tiez boli hlava,ale to uz z tych vracani,nic nejedenia

krpcek
29. apr 2010

zanu ako sa da predchadzat?

zanulienka
29. apr 2010

nijako ☹

krpcek
29. apr 2010

super ☹ 😠

krpcek
29. apr 2010

tak prave som si naobjednala vecicky asi za 100 ecok 😀 😀 v sobotu mam narodky, tak mam darcek 😀 😀 ako odskodne za migreny 😀 😀

nany100
29. apr 2010

ahojte, Dankovi gratulujeme k rôčiku a želáme jemu aj maminke veľa zdravíčka a šťastných kilometrov na trojkolke 🙂 ...a zároveň úspešné presťahovanie 😉
krpy, moja segra má takéto migrény odkedy bola 1x tehu...po pôrode ich dostala...a mala ich kým nebola zase tehu, podľa toho, že nemá migrénu na to prišla 😀 ...a po pôrode sa to zase vrátilo...chodila aj na neurológiu, ale povedali jej, že to je hormonálna nerovnováha a že v tehu, keď sa zdvihne hladina hormónov, tak migrény zmiznú...no neviem, či je toto ten najlepší liek na to 😀 ...ale môže to byť aj od chrbtice a kadečo iné...ak to máš častejšie, skús zájsť k dr.

pikino
29. apr 2010

ahojteeeee

dankovy vsetko najlepsie k narodeninkam, a aj vcerajsim oslavencom vseto najlepsie. 😵

ja som mavala migreny pred tehu, ale take ze som upadala do bezvedomia. odkedy som bola tehu tak ich uz nemam.
a ked ti mozem poradit treba vela pit. ked citis ze na teba idu mzitky v momente do seba nalej polliter vody. odporucaju to aj neurologovia. velka vacsina migren je z dehydratacie. a mala by si ist k lekarovy. moj muz mava migreny aj niekolko krat do tyzdna berie quarilin.

zuzik25
29. apr 2010

no ditko uz spi, tak mozem netovat.

krpy, dobra satisfakcia za migreny. ja som ich mavala cez tehu, ale po porode nastastie presli.

jankaa, my ideme o necele 3 tyzdne do Turecka, kym nie su take horcavy, snad to v zdravi prezijeme. mala uz ma aj lieky predpisane keby nieco.

krpcek
29. apr 2010

takze liek je dalsie tehu? 😀 😀 😀 ved to by sme o chvilu mali doma futbalovu 11-tku 😀 😀 😀
piki mozem to mat aj z dehydratacie - strasne malo pijem, viem to, ale nejako sa nedokazem donutit it viac. 😅 asi si tu flasu omotam okolo pupku a budem s nou chodit, aby ma to napadlo. 😀

miavin
29. apr 2010

ahojte
sabi - Dankovi prajeme všetučko najlepšie, hodne zdravíčka, šťastíčka a moooore lásky. cmuky
baby - neviete koľko stojí vakcína na očkovanie proti encefalitíde?

macikjm
29. apr 2010

ahojte...
jeeeeeeeeeej...dnes oslavuje danko...aj my mu prajeme vsetko naj k narodeninkam...vela zdravicka, nech vam, sabi, robi nadalej radost...
aj my mame taku trojkolku, aj farbu...

zanu...a migrena nie je kontraindikacia pre antikoncepciu???aspon co ja viem... 🤐

macikjm
29. apr 2010

sabi...tak som to napisala, ako keby som ti vykala...ale myslela som aj tatika... 😀

zanulienka
29. apr 2010

co je kontraindikacia?ja mam tiez preto migrenu,pretoze mi strasne rychlo padne hladina hormonov

pikino
29. apr 2010

cafte micky

kontraindikacie je stav pre ktory tie lieky nesmies brat, napriklad ak mas nejaku chorobu alebo beries lieky ktore ked pomiesas tak to zle dopadne.

sabinazv
29. apr 2010

ahojte babule,

dakujeme za gratulaci... boli sme s mladym vonku vyskusat trojkolku, tak sa mu pacilo, ako na koni sa tvaril, ze ide 😅
potom som mu dovolila sa pohrabat v torte - to je pre neho hrozna radost - mliagat jedlo v rukach... ale nejest 😒 a uz je hotofson a spi 🙂

krpcek, migreny mavam aj ja... aj som mavala pred tehu, cez a aj po... bohuzial, u mna to trva stale, nemam to sice velmi casto, ale raz za cas sa stane... Naozaj treba vela pit... aj magnezko vyskusaj ci ti nezaberie... a odsledovat, ci ti migrenu nespusta nejaka potravina (napr. moja kamoska mava migreny po cinskom jedle) ... cokolada, cervene vino a podobne su dost spustace migren...

sabinazv
29. apr 2010

foto s tortou a foto chodenia 😎

macikjm
29. apr 2010

piki...super si to vysvetlila...dik...

macikjm
29. apr 2010

krasny danulo... 😵

beadz
29. apr 2010

ahojte.
dankovi posielame veliku pusinku a prajeme aby bol zdravucky, stastnucky a aby sa rozpapkal maminke pre radost 😵 .
ja som mala dnes poradnovy den, najprv s malym, brali mu krvicku, v pondelok budu vysledky a aj z mocu, tak dufam ze mu nic neobjavia. ma 9570 g.
a ja som bola so sebou tiez, zatial vsetko v poriadku, som 9/5 a termin mi vypocital 28.11. cize ked to v stasti a zdravi dobacujeme, tak zaciatkom novembra budem rodit 😀 .
zienky, ale prosim pomozte mi, mam hrozny problem. co hovori ta zena na konci reklamy slov. sporitelne s tym zrkadlom ? ze ... (nieco) nasej jednotke. ma ide porazit ze nerozumiem 😠

macikjm
29. apr 2010

juj...bei...super, ze je vsetko ok...sa vytesujem z vas...len tak dalej... 😵

ja som tu reklamu nevidela... 🤐

cikyta
29. apr 2010

Dankovi všetko najlepšie!!!!!!!!Je milučký na fotkách! Taký smejko.
Bea-prečo začiatkom novembra,ked TP máš 28.11.? (ja mám narodky 29.11. 😉 )
S reklamou neporadím,ale ododnes sa budem na to sustrediť 😉

sabinazv
29. apr 2010

dakujeme za pochvaly babule... rastiem hrdostou 😎 😅

ciky, bea rodi o 3-4 tyzdne skor predsa... nebude sa promenadovat 9 mesiacov tehotna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre