Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
29. apr 2010

ciky, tak aj simon sa vypytal dva tyzdne skor, tak preto... 😉

beadz
29. apr 2010

sabi 😀 😀 😀

sabinazv
29. apr 2010

bea, a preco je ta reklama pre teba taka dolezita? hadam nemas nejake umysly so SLSP... to je najhorsia banka aku poznam 🙄

beadz
29. apr 2010

sabi, neeeee. len ja mam taku fobiu, ze ked nieco neviem, dovtedy musim rozmyslat, alebo hladat na nete, alebo telefonovat znamym ci to nevedia, kym sa to nedozviem. je to hrozne, viem, ale proste nemozem mysliet na nic ine. a teraz uz tyzden rozmyslam o tom. na nete som nasla len tu reklamu, ale slova nie 😠
no, tak kocky, vsetky k telke a kukat reklamy aby ste mi pomohli.
dobru nocku vam zelam.

macikjm
29. apr 2010

sabi...prečo najhorsia banka????

adya01
29. apr 2010

bea : zver to nasej jednotke 🙂 tiez neznasam ked mi nieco napadne a nie je to kompletne 🙂

sabinazv
29. apr 2010

bea, no toto... taketo trapenie ty mas... no dam na to majzla ked to pobezi 😉

macik... lebo uz som za svoj 33 rocny zivot riesila v roznych bankach hocico, ale co dokaze SLSP, tak to je nonsens... 100 rokov za opicami, nepruzni, neprisposobivi... proste otrasne skusenosti, nejdem to cele rozpisovat... chcela som na nich pisat staznost do NBS, aj bankovej ombudsmanke (aj na ich stavebnu sporitelnu) ale mam kopec inych starosti a energiu musim teraz smerovat inam... tak som si povedala, ze im spravim aspon anti reklamu 😅

cikyta
29. apr 2010

Bea prepáč,zabudla som.Fakt si nemôžem všetko pamätať,ale držím palce do 40 tt!
A so SLSP som spokojná uplne. 😉

beadz
30. apr 2010

ahojte. adya dakujeeeeeeem. 😵
ciky, ja si nepamatam ani co som mala vcera na ranajky, takze taketo veci si ty vobec nemusis pamatat. aj by som sa cudovala ak by to tak bolo 😀
ja som teraz dorobila fliacky s kapustou, idem zbalit veci a padame na zahradu, dufam ze uz nefuka taky studeny vietor.
tak pa bambulky

beadz
30. apr 2010

adya, pozrela som si to este raz, tak je to: TO ZVER... huraaaa uz som kludna 😉

nany100
30. apr 2010

vidím, že sa tu preberali samé dôležité veci 😀 ...ale hlavne, že to už bea vie a môže v noci pekne spinkať...inak gratulujeme, že malá fazuľka je v poriadku...ja si pamätám, že si rodila skôr, lebo si mala termín neďaleko nás a keď si napísala, že už si po, tak vtedy mi veru zalepilo, že už sa to blíži 😀
my sme sa boli doobeda vyvenčiť dole v meste, horúco na šľaktrafenie...malá si pobežkala pri fontánke a hajde naspäť domov tlačiť kočiar do kopca ☹ ...ale teraz spinká, tak ja idem presádzať ešte zopár tých chúďa kvetov, čo prežívajú už druhý rok bez poriadnej opatery, ale zato sa stali centrom záujmu našej malej záhradníčky 😀

krpcek
30. apr 2010

ahojte, 🙂 dnes mi po mesiaci Bata vyreklamoval malej topanocky - inak nechapem ako sa mozu rolepit topanky, v ktorych ani nechodi, len sedi v kociku 😠 aspon vidno ake smejdy tam maju. som zvedava co budem teraz v lete robit s cizmickami. 😠

tiez som doobeda robila poriadok aj na terase aj na dvore tak teraz ked sa mala zobudi ju supnem do auta a pojdeme do zahradnictva dokupit kvietky a podosadzat. chcem na dvore urobit zahon, tak som zvedava ako sa mi to podari. 😀

zuzik25
30. apr 2010

cafte cafte,
tak vcera sa tu preberala migrena a asi som si ju privolala. uz nebudem pisat nic pozitivne, lebo sa to zmeni v negativne. ☹

kvietky som sadila v pondelok a este cakam na dalsiu zasielku. stromceky budeme sadit az na jesen, ale navrh zahrady som konecne dokopala do konca, uz len realizovat.

vcera sme boli na namesti nahanat holuby, ale emmka sa ich bala ked jej odleteli spred nosa, zato velke deti nahanala o dusu. dnes este nakup a hura vikend.

ozik, este jedna otazocka, davate drobcom este body s dlhym rukavom? a ak s kratkym, tak uz bezkaju aj s holymi rukami po vonku? bo zajtra ma byt teplo, teda aj dnes, ale sa mi to pre nu este zda skoro, ci? bo ja chodim uz skoro v plavkach. 😀

cikyta
30. apr 2010

Zuzik-krátky rukáv ešte len tak vonku nemala.Vždy má dlhý rukáv-zatial.Fuka chladný vietor.Aspon tu 😒 A hned má ladove ručky.Dosť,čo som ja chorá 🙄

zuzik25
30. apr 2010

ciky, ved aj mne sa zda, ze je este skoro, len preto sa pytam, bo uz vcera som videla take male s kratkym rukavom.

cikyta
30. apr 2010

Zuzik-to už ktorá maminka ako uzná.Možno v BA je inak,v BB inak a tu v MT inak 😅
(ale minulý rok mala Sisa skro krátky rukávik 😉 Neviem presný dátum,ale podla fotiek 😅 )

cikyta
30. apr 2010

Oprava-skoro.

cikyta
30. apr 2010

Dokonca dávam ešte pančušky,lebo kade tade sedí po zemi Sisa.Raz skrz kvietky,raz skrz mravčeky,raz skrz špačky,alebo len tak kydne 😀

zuzik25
30. apr 2010

no dnes este znesie dlhy rukav, uvidime zajtra ako bude. tu je teplo na slnku, nefuka, ale v chladku je chladno.

zuzik25
30. apr 2010

pancusky davam aj ja, kedze nosime teraz dost casto saty a sukne a pod ne este davam take tenke nohavice, co mala asi ako 6 mesacna (mozno aj mensia) a teraz ich ma ako 3/4 nohavky.

cikyta
30. apr 2010

No ideme papať trošku 😉 Pápá zatial. 😉 A pekný slnečný dník želám!

luciaanna
30. apr 2010

Ahojte 🙂 . Môžem sa opýtať ako dávate drobcom Vigantol? Teda myslím koľko kvapiek a či každý deň?
Mne teraz Mudr. na poradni povedala, že keď už vonku svieti slniečko, nemám dávať vôbec, až potom v jeseni začať dávať opäť...
Tak som len chcela vedieť, ako to robia iné maminy. 😉
A ešte...Natierate už detičky krémom s UV? Skúšali ste už niektorá dať slnečné okuliare? Myslela som, že by sme malej kúpili, len si nemyslím, že by ich chcela mať na očkách, asi je na to ešte malá...
Ďakujem za odpovede 🙂 .

zuzik25
30. apr 2010

luciana, vigantol davame 3 kvapky, ale aj zabudam dat, ale mala je teraz uz dost vonku, tak ked nedam kazdy den, tak sa nic nedeje.
UV kremom natieram uz asi mesiac, na slnku nie sme velmi, ale mala je uz sneda, bo ma pokozku asi po ockovi.
okuliare sme skusali, ale zatial nemaju uspech.

zanulienka
30. apr 2010

ja uz po roku nemam davat vigantol,ale my tu mame teraz 30 stupnov 😅

macikjm
30. apr 2010

sabi, ciky...ja som tiez so slsp spokojna...doteraz mi viedli ucet zadara ako studenstky, teraz za smiesny poplatok...ked mal manzo v inej banke ucty, tak hruza poplatky...zatial som nemala negat. skusenost s nimi, tak preto som spokojna... 😀
okuliarke este nemame, ale chceme...s UV kremom sa este nenatierame, ale uz treba, lebo mne uz vcera spieklo krk...
a vigantol davame 2 kvapky...
krasny dnik prajeme...
mame dnes oslavencov...ked hej, vsetko najlepsie...

petusko
autor
30. apr 2010

krasny slnecny den sa praje 😎
dodatocne Dankovi prajem vsetucko nalepsie 🙂 😉
dnes tusim Matej od veland oslavuje, tak aj jemu vsetko dobre 🙂
Marcel mal v noci teplotku, dufam, ze to len zuby budu, bo ma uz asi svihne, stale niekto chory u nas 🙄 dnes mal zatial iba trosku zvysenu 37,4 😒
poobede mame taku akciu, deti budu kreslit kriedami na chodnik, potom stavanie maja, nas tatik vari gulas, tak sa tesime, len teda dufam, ze Marcelikovi bude dobre 🙂
bea, velmi sa nespoliehaj na to, ze pojdes skor, ja som uzatvarala stavky, ze neexistuje, aby som do aprila vydrzala, kedze Petik sa narodil o mesiac skor a Marcel nechal na seba pekne cakat, narodil sa den pred terminom 😅
vigantol pokial nezabudnem, tak davam dve kvapky denne 🙂 a kratky rukav este nenosime, u nas skoro stale fuka vietor, takze stale nosi aj pancusky a dlhe body a tenke tricko alebo mikinku na tom 🙂

petusko
autor
30. apr 2010

jaj a slsp, maximalna spokojnost, mame tam aj ucty, aj stavebny uver a no problem 🙂

krpcek
30. apr 2010

ani my este nedavame kratky rukav, a ak hej tak ma este aj mikinku. dnes je len v tricku s 3/4 rukavom.

ni.kolet
30. apr 2010

Ahojte.
zárva tartunk - vie mi to niekto preložiť? Ďakujem

zanulienka
30. apr 2010

niki-budeme zatvoreny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre