Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
8. máj 2010

to uz ma riadnu labku 😀 bude to chlapisko.

ni.kolet
8. máj 2010

Má mať po kom, muž má jedenástku nohu. 😅

pikino
8. máj 2010

a jejda. 😀

zanulienka
8. máj 2010

aj moja Elaia nosi topanocky c.22

nikinka008
8. máj 2010

my mame 21.5 😀 aj to uz len tak tak 😅

petusko
autor
8. máj 2010

ahojte 🙂
dnes sme si spravili malicky vyletik do arboreta v Mlynanoch, su tam dni otvorenych dveri tento vikend 🙂 mame to 10 min. cesty autom a aj tak sme sa vychystali, az ked skoro zatvarali 😅 takze sme stihli iba nejake atrakcie a par kvetiniek pozriet, ostatne pojdeme nabuduce 😅
tu je aj par foto 🙂

maminky, zajtra mame sviatok, tak prajem vsetkym, aby sme si ho uzili s nasimi pokladikmi co najkrajsie 😵
nas Petko by mal zajtra prvykrat vystupovat so skolkarmi v programe, tak som ohromne zvedava 😅

elfi1
8. máj 2010

Caute maminky.
my uz druhy den zrazame horucky. nic ine mu nie je, len teploty az nad 39 vybiehaju. dnes sme boli aj na pohotovosti, tak len mame zrazat dalej a keby daco,tak zajtra dobehnut zas, nech ho znova popocuva.
Ked davate nurofenove cipky, tak ich dobre drobci znasaju? nas Domco vzdy place, akoby ho stipali, alebo co. ale teplota mu aj teraz vecer dost rychlo z 39 klesla, ale teraz nevie zaspat. bud sa jasil, alebo teraz ho pocujem revat zo spalne - manzel sa snazi o uspavanie

petusko
autor
8. máj 2010

elfi, mne decka znasaju cipky dobre a zrazaju teplotu ovela rychlejsie ako sirupy. a nezatazuju bursko. ono je to pre neho asi len neprijemne 😒 drzim palce, nech rychlo ustupia. Marcel mal minuly vikend tiez dva dni, ale len do 38,5 a potom to same preslo. ani zub som zatial novy nenasla, tak netusim, co mu bolo.

nikinka008
8. máj 2010

elfi,my sme raz tiez boli chory a mali sme teplotu nad 39 az 40.3 ☹ a najviac nam pomohol mokry zabal 😉

nany100
9. máj 2010

Ahojte maminy, krásny aj keď zamračený a usmoklený Deň matiek prajeme 🙂 ...dostala som od miláčikov ružičku a poobede pôjdeme dať mojej mamine aj svokre 😉

baby, dávali ste deťuchom špargľu? Teraz je zrovna sezóna, skúsila by som jejdať ochutnať, tak hádam by sa nič nemalo stať, hm? 😕

nany100
9. máj 2010

a nožičku má Adel 19, ale topky sme kúpili 20, nech ich má aj na jeseň 🙂 ...ešte v lete kúpime sandálky 🙂

egyptanka
9. máj 2010

nany, my tu mame kraaasne,slniecko svieti, vtaciky spievaju ... moj muz si zatial nespomenul na den matiek ... mala sa zobudi, dostane obed a pojdeme von niekam na kofolku aj s malou 🙂 ... teda mala si da caj a nie kofolku 😀

egyptanka
9. máj 2010

elfi, skore uzdravenie ... to vyzera na 6. chorobu,este zajtra a v utorok by sa mal vyhadzat ...

tica
9. máj 2010

všetko najlepšie maminám prajem a veľa radosti a žiadne starosti s tými našimi ratolesťami ... 😉

elfi1
9. máj 2010

egy - uz ma nejake vyrazky. to kde sa zobrala ta 6. choroba. To znie horsie ako 6-ty zmyslel 😀 😀 😀 . Take zahadne. som si aj citala priznaky a mame asi vsetko. dnes teploty nemal - len mierne zvysene do 38 a sem - tam po tele taka mensia rozmazana cervena bodka 😒 Tak ja neviem.
ani neviem, ci treba ist alebo volat lekarku.
inak v nasom vchode maju dole dve dievcatka kiahne. ale my s nimi vobec neprichadzame do styku.

No a samozrejme mamiky vsetko najlepsie prajem. U nas sa akosi na den matiek popri tych teplotach zabudlo 😢

anib
9. máj 2010

ahojte, po dlhsej dobe sa aj ja ozyvam, vidim, ze tu pusto 😀 , slnko svieti... my sme boli vcera na vylete v Bojniciach v Zoo, Bianke sa velmi pacilo, len kopa ludi vsade, skoncila pri slonoch a zaspala, potom sme sa partia este vybrali do lesoparku v Prievidzi - perfektná opekačka, kopa hojdaciek a preliezok, výborne nam vyslo pocasie, proste parada. Siestu chorobu sme mali aj my, asi pred pol rokom. A topanocky mame z Protetiky velkost 20,ale nozku ma uz dlhu,vpredu sa mi neda zistit,ci su jej uz male, lebo su pri spicke tvrde, ma okolo 12,6cm dlzku a co ma zas sandalky na leto 20 su jej male a 21 velke asi o 1,5cm, tie velkosti sa mi zdaju nejake rôzne

beadz
10. máj 2010

dobre ranko maminky. ako sa mate ?

nikinka008
10. máj 2010

ahoj bei,ako sa citis?uz je to lepsie? 😕

nikinka008
10. máj 2010

ciky tu dlho nebola? 😕

egyptanka
10. máj 2010

elfi, ako sa ma Dominik? Uz je to lepsie? Vyrazky, teploty?
Opravujem vcerajsiu informaciu, muz si nakoniec spomenul a doniesol mi ruzicku ... aspon tak, ked na vyrocie svadby zabudol 😉

zanulienka
10. máj 2010

niki-ciky prerabaju,stahuju sa do noveho a vacsieho

nany100
10. máj 2010

ahojte 😉 ...nikde nikoho ☹ ...aspoň pridám foto z Míle pre mamu 🙂

skorvankova
10. máj 2010

ahojky koceny, ja akosi nic nestiham....ani sem chodit... 🙂
Nase noci su cim dalej tym horsie, uz som na dne, chodim ako mrtvola, ani caj nam nezabera... ☹

miavin
10. máj 2010

ahojte
ja tu nestíham chodiť nejako
chcem sa vás opýtať, koľko majú vaši drobci zúbkov????

skorvankova
10. máj 2010

mia- Šimonko ma 8 zubkov 😉

ni.kolet
10. máj 2010

Ahojte.
Miavin, môj má 8.

petusko
autor
10. máj 2010

ahojte, Marcel ma tiez 8 😅

miavin
10. máj 2010

no baby - ja nechápem, my máme stále len 4, už 2 týždne slintá, hryzie a stále nič.č..... 😠

skorvankova
10. máj 2010

babule ako casto vam deturence v noci papaju? 😒

miavin
10. máj 2010

skorvi - my papáme večer o 19-tej, v noci len glg čajíku a až o 5-6 papá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre