• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
niki-nemas espumisan doma?
17. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
bei...stretko dame, ked sa umudri pocasie...juj...hruza...
ciky...super, ze ste uz nastahovni...to je paradicka, ze???taky vybeh... :grinning: zvyknete si...
17. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu nemam ho :confused:
a dnes mame aj hnacky nic nerobim len prebalujem :grinning: vyzera to ze to bude asi zo zubkou :confounded: ale teplota uz nieje zatial :confounded:
17. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy idte na svk?
17. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,nieje zaco a nieje na com :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, prisla som sa rozlucit, bo zajtra od rana uz cestujeme a notas s netom neberieme. drzet peste nech prezijeme let , teda hlavne Emmka. navrat je naplanovany 29.5 ak si to teda sopka nerozmysli nas pobyt sa nepredlzi. :grinning:
drzte sa, maminky nech posluchaju drobcekov a drobcekovia nech posluchaju maminky a ockov. paa
17. máj 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tak vam prajem stastny let nech vsetko je v poriadku a uzite si to :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzik prajeme šťastnú cestu a krásnu dovolenku :wink: ...užite si slniečko a teplúčko...lebo tu sa ho asi nedočkáme :frowning2:
18. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...krasnu dovolenku....potom cakame zazitky... :wink:
18. máj 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oprava, tretí riadok.
18. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sunky ako sa mate?

zuzik stastnu cestu :wink:

mojmu dietatu dnes ide karta. teraz konecne spi. najprv mi postlacala gombiky na pracke ked som spala, vyhadzala celu kniznicu a nakoniec mi este zhodila notebook z gauca. uz som bola taka nasr..a ze som jej nalozila na tu plienkovu prdel. ne ze by ju to nejako tankovalo. hrozne s tymi deckami coraz viac vymysla. uz zistila ze mame aj schody takze pekne potajmky si vcera vyliezla hore schodmi nasla som ju v deckej. :fearful: nechcem ani mysliet na to keby sa smykla.
takto to vyzera ked jej zakaem lozit po schodoch.
18. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava nie ked som spala ale prala. :grinning:
18. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak my dnes uz aj vraciame :frowning2: :pensive:
18. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki-čo to??? :frowning2: Boli ste u dr.?
18. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky mamule ja tu skoro vobec nechodim :frowning2:
co tu mame nove?

U nas je to hruza ked je taketo pocasie, len sa nervujeme....a noc sa u nas stale nezlepsila :frowning2: aj 5x hore... :angry:
18. máj 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z mojho maleho sa stal riadny ceconko. furt by mi len tricko tahal a didu pyta. aj vecer pri zaspavani, uz som uplne vycucnuta a on kym nezaspi, tak hore dole
5 sekund som tu a uz ma manzel vola, ze mu mam ist dat na chrbat banky. no je toto spravodlive... :frowning2:
18. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,ja neidem chvalit moju babu,ale vyzera to tak,ze asi sme uz zacali respektovat nocny spanok.chodi spat sice po 22.30,zobudi sa raz na mliecko okolo 2.30 a potom spime az do 8.00,nechcem to zakriknut,ale asi sa uz spamatala.cez den ju musime totalne unavit,co nie je velmi lahke,pretoze cim viac uteka tym ma viac energie
19. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu... :confounded: no slava...nech to malje vydrzi uz nafurt a este lepsie nech to je... :wink: ta je ale plna energie...cim ju to dopujete???? :sweat_smile:
niki...uf...ako sa mate???je uz lepsie???
19. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,noc strasna :frowning2: 3.5 hodiny na pohotovosti kym nas zobrali :angry: :rolling_eyes: mala stale vraca ze vraj sme chytili nejaku infekciu :pensive: bola z toho taka unavena a vycerpana chudatko :frowning2: neskor napisem viac lebo len mi na rukach chce byt :pensive:
19. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki drzte sa. chuda male. musi byt hotova. :unamused:

my sme dnes boli na krvy, revala ako tur dve sme ju museli drzat aby jej lekarka zobrala krv. zajtra mame vysledky tak uvidime na co sme alergicki. :unamused: taka bola z toho hotova ze sme doma dali mliecko a zaspala na dve hodiny.
19. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macikjm-ja sama nechapem,ze odkial berie tolko energie a ludia okolo tiez nechapu.do 17.00 som s nou ja,ideme peso do obchodu co mame z kocikom cca 15 min.tak peso nam trva viac :sweat_smile: ,v obchode pobeha po vsetkych ulickach,kazdemu sa pozdravi :grinning: ,naspat ideme inou cestou,trosku dlhsou.kukneme kacky,ovce....zaspinka na hodinku,potom znova von,prechadzka,behanie....a o 17.00 pride zase svokra ta s nou ide na 2 hodinky, tej tiez beha,skace...a vydrzi byt hore az do neskoro vecera.potom vecer este prebeha manzo starostlivost..vsetcia sme zadeleny na jedneho maleho cloviecika :sweat_smile:
19. máj 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu,myslis ze nam ten espumisan pomoze aby nevracala? :frowning2: uz som ich objednala a dufam ze zajtra uz pridu :unamused:
19. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-nam pomaha na vracanie,hnacky,bolenie bruska...je to super,je velmi jemny pre bruska deti
19. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to malej davas?chce ti to zobrat? :confused:
19. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vody co ma vo flaske 3 kvapky.musis to dat v niecom,samotne kvapky nemozes
19. máj 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiin maly ich zboznuje tie kvapky,ona mu ich dava aj do jedla,asi budu sladke
19. máj 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize aj do caju mozem?cistu vodu mi asi nevypije :unamused:
19. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala sa rano o 2 zobudila a len som ju pocula ako kasle :frowning2: teda sa skor dusila lebo chcel vracat a lezala na chrbte :frowning2: tak som ju hned pretocila a zvracala...manzel je chcel dat cajik ale automaticky sa zase povracala tak sme utekali na pohotovost....tak tam to bola katastrofa 2.5 hodiny sme tam len sedeli s malou a cakali medzitym ju trosku naplo na vracanie ale nezvracala trosku si pospinkala ale to len na chvilku...sme tam prisli o 3 a vysli sme o 6 ked u vonku svitalo :unamused: ...doktorka nam povedala ze ma infekciu ze vela deti to teraz ma,snazit sa aby vela pila ale v malych mnozstvach nie vela naraz,nejaku polievocku a proste ze nic mastne a ze vraj za par dni by jej to malo prejst :unamused: ...este nam dala taky prasok co sa zriedi z vodou je to trosku take slansie a je to proti hnacke ale len raz sa z toho napila a hned vracala a na druhy krat len videla ze idem jej to dat tak takisto...takze to jej uz urcite nedam ked jej to dobre nerobi :frowning2: ...stale mi len spinka to vracanie ju strasne vycerpava a je unavena.aj teraz spinka pri mne na gauci :pensive: tak sa este spolieham na tie espumisan kvapky ktore by mi zajtra mali prist tak uvidime :confused: ...dnes zjedla len trosku chlebika a cajik pije to je vsetko :frowning2: a strasne sa vystrasi ked zvracia,ked som ju vidla v noci ako zvracala mne islo srdce roztrhnut ze sa chudatko moje musi takto trapit :frowning2: :pensive:
19. máj 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok