Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
17. máj 2010

niki-nemas espumisan doma?

macikjm
17. máj 2010

ahojte...
bei...stretko dame, ked sa umudri pocasie...juj...hruza...
ciky...super, ze ste uz nastahovni...to je paradicka, ze???taky vybeh... 😀 zvyknete si...

nikinka008
17. máj 2010

zanu nemam ho 😕
a dnes mame aj hnacky nic nerobim len prebalujem 😀 vyzera to ze to bude asi zo zubkou 😖 ale teplota uz nieje zatial 😖

zanulienka
17. máj 2010

kedy idte na svk?

nikinka008
17. máj 2010

zanu,nieje zaco a nieje na com 😀 😝

zuzik25
17. máj 2010

cafte baby, prisla som sa rozlucit, bo zajtra od rana uz cestujeme a notas s netom neberieme. drzet peste nech prezijeme let , teda hlavne Emmka. navrat je naplanovany 29.5 ak si to teda sopka nerozmysli nas pobyt sa nepredlzi. 😀
drzte sa, maminky nech posluchaju drobcekov a drobcekovia nech posluchaju maminky a ockov. paa

nikinka008
18. máj 2010

zuzi,tak vam prajem stastny let nech vsetko je v poriadku a uzite si to 🙂

nany100
18. máj 2010

ahojte, zuzik prajeme šťastnú cestu a krásnu dovolenku 😉 ...užite si slniečko a teplúčko...lebo tu sa ho asi nedočkáme ☹

macikjm
18. máj 2010

zuzi...krasnu dovolenku....potom cakame zazitky... 😉

ni.kolet
18. máj 2010

Ahojte.
http://www.mojzesovo.sk/n/index.php/fotoalbumy/...

4 riadok 2 fotky v strede, to sme my. 🙂

ni.kolet
18. máj 2010

Oprava, tretí riadok.

pikino
18. máj 2010

ahojte sunky ako sa mate?

zuzik stastnu cestu 😉

mojmu dietatu dnes ide karta. teraz konecne spi. najprv mi postlacala gombiky na pracke ked som spala, vyhadzala celu kniznicu a nakoniec mi este zhodila notebook z gauca. uz som bola taka nasr..a ze som jej nalozila na tu plienkovu prdel. ne ze by ju to nejako tankovalo. hrozne s tymi deckami coraz viac vymysla. uz zistila ze mame aj schody takze pekne potajmky si vcera vyliezla hore schodmi nasla som ju v deckej. 😨 nechcem ani mysliet na to keby sa smykla.
takto to vyzera ked jej zakaem lozit po schodoch.

pikino
18. máj 2010

oprava nie ked som spala ale prala. 😀

cikyta
18. máj 2010
nikinka008
18. máj 2010

ahojte,tak my dnes uz aj vraciame ☹ 😔

cikyta
18. máj 2010

Niki-čo to??? ☹ Boli ste u dr.?

skorvankova
18. máj 2010

Ahojky mamule ja tu skoro vobec nechodim ☹
co tu mame nove?

U nas je to hruza ked je taketo pocasie, len sa nervujeme....a noc sa u nas stale nezlepsila ☹ aj 5x hore... 😠

elfi1
18. máj 2010

no z mojho maleho sa stal riadny ceconko. furt by mi len tricko tahal a didu pyta. aj vecer pri zaspavani, uz som uplne vycucnuta a on kym nezaspi, tak hore dole
5 sekund som tu a uz ma manzel vola, ze mu mam ist dat na chrbat banky. no je toto spravodlive... ☹

zanulienka
19. máj 2010

cafte,ja neidem chvalit moju babu,ale vyzera to tak,ze asi sme uz zacali respektovat nocny spanok.chodi spat sice po 22.30,zobudi sa raz na mliecko okolo 2.30 a potom spime az do 8.00,nechcem to zakriknut,ale asi sa uz spamatala.cez den ju musime totalne unavit,co nie je velmi lahke,pretoze cim viac uteka tym ma viac energie

macikjm
19. máj 2010

zanu... 😖 no slava...nech to malje vydrzi uz nafurt a este lepsie nech to je... 😉 ta je ale plna energie...cim ju to dopujete???? 😅
niki...uf...ako sa mate???je uz lepsie???

nikinka008
19. máj 2010

Ahojte,noc strasna ☹ 3.5 hodiny na pohotovosti kym nas zobrali 😠 🙄 mala stale vraca ze vraj sme chytili nejaku infekciu 😔 bola z toho taka unavena a vycerpana chudatko ☹ neskor napisem viac lebo len mi na rukach chce byt 😔

pikino
19. máj 2010

niki drzte sa. chuda male. musi byt hotova. 😒

my sme dnes boli na krvy, revala ako tur dve sme ju museli drzat aby jej lekarka zobrala krv. zajtra mame vysledky tak uvidime na co sme alergicki. 😒 taka bola z toho hotova ze sme doma dali mliecko a zaspala na dve hodiny.

zanulienka
19. máj 2010

macikjm-ja sama nechapem,ze odkial berie tolko energie a ludia okolo tiez nechapu.do 17.00 som s nou ja,ideme peso do obchodu co mame z kocikom cca 15 min.tak peso nam trva viac 😅 ,v obchode pobeha po vsetkych ulickach,kazdemu sa pozdravi 😀 ,naspat ideme inou cestou,trosku dlhsou.kukneme kacky,ovce....zaspinka na hodinku,potom znova von,prechadzka,behanie....a o 17.00 pride zase svokra ta s nou ide na 2 hodinky, tej tiez beha,skace...a vydrzi byt hore az do neskoro vecera.potom vecer este prebeha manzo starostlivost..vsetcia sme zadeleny na jedneho maleho cloviecika 😅

nikinka008
19. máj 2010

zanu,myslis ze nam ten espumisan pomoze aby nevracala? ☹ uz som ich objednala a dufam ze zajtra uz pridu 😒

zanulienka
19. máj 2010

niki-nam pomaha na vracanie,hnacky,bolenie bruska...je to super,je velmi jemny pre bruska deti

nikinka008
19. máj 2010

a ako to malej davas?chce ti to zobrat? 😕

zanulienka
19. máj 2010

do vody co ma vo flaske 3 kvapky.musis to dat v niecom,samotne kvapky nemozes

zanulienka
19. máj 2010

sabiin maly ich zboznuje tie kvapky,ona mu ich dava aj do jedla,asi budu sladke

nikinka008
19. máj 2010

cize aj do caju mozem?cistu vodu mi asi nevypije 😒

nikinka008
19. máj 2010

tak mala sa rano o 2 zobudila a len som ju pocula ako kasle ☹ teda sa skor dusila lebo chcel vracat a lezala na chrbte ☹ tak som ju hned pretocila a zvracala...manzel je chcel dat cajik ale automaticky sa zase povracala tak sme utekali na pohotovost....tak tam to bola katastrofa 2.5 hodiny sme tam len sedeli s malou a cakali medzitym ju trosku naplo na vracanie ale nezvracala trosku si pospinkala ale to len na chvilku...sme tam prisli o 3 a vysli sme o 6 ked u vonku svitalo 😒 ...doktorka nam povedala ze ma infekciu ze vela deti to teraz ma,snazit sa aby vela pila ale v malych mnozstvach nie vela naraz,nejaku polievocku a proste ze nic mastne a ze vraj za par dni by jej to malo prejst 😒 ...este nam dala taky prasok co sa zriedi z vodou je to trosku take slansie a je to proti hnacke ale len raz sa z toho napila a hned vracala a na druhy krat len videla ze idem jej to dat tak takisto...takze to jej uz urcite nedam ked jej to dobre nerobi ☹ ...stale mi len spinka to vracanie ju strasne vycerpava a je unavena.aj teraz spinka pri mne na gauci 😔 tak sa este spolieham na tie espumisan kvapky ktore by mi zajtra mali prist tak uvidime 😕 ...dnes zjedla len trosku chlebika a cajik pije to je vsetko ☹ a strasne sa vystrasi ked zvracia,ked som ju vidla v noci ako zvracala mne islo srdce roztrhnut ze sa chudatko moje musi takto trapit ☹ 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre