Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
27. máj 2010

Ahojte všetky... 🙂

Zanu-ako??????????????????????????????????????????????Dorazila vzácna zásielka?
Ale hlavne-dufam,že nieje Elaie horšie.Mojko....... 😔 Aká bola noc? ☹

zanulienka
27. máj 2010

na picu,preplakala celu noc

cikyta
27. máj 2010

Hups 😅
😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
Zanu-výstižne,no smutne...............
Božinku,nech vám dnes príde tá vodička a nech už je lepšie ☹

bambina
27. máj 2010

ahojte
zanu, boze, to jej naozaj nemozu inak pomoct?

bambina
27. máj 2010

pridavam nejake aktualne foto malej 🙂

bambina
27. máj 2010

no a jedna frajerska z trojkolky. bez nej ani na krok. a kociar? to je co??????

miavin
27. máj 2010

ahojte
zanu - fú fú Elaie - nech to rýchlo prejde....anjelik sa musí veľmi trápiť
ciky - no som v nemom úžase - to je hroznéé!!!

cikyta
27. máj 2010

Bambi-Simonka je nádherná kočka.Taká krásna gulička! 😉

(sa máte,že aspon v trojkolke vydrží.Moja nikde 😠 Na hovno máme kočík,aj trojkolka)
Hej musím hrešiť,lebo také dieťa som ešte nevidela,ktore nebaví ani trojkolka,ani kočík,ani hojdačka,len vlastne nohy! 😠

cikyta
27. máj 2010

A vidím bambi,že tiež si taký "trsteniarik",ako ja 😀
Kolko vážiš?

petusko
autor
27. máj 2010

caute 🙂
zanu, to je neskutocne 😒 ja nerada chodim na pohotovost, lebo tu hned posielaju do nemocnice, aspon na 24 hodin na pozorovanie a castokrat to nie je ani take vazne. drzte sa.
babmi, mala je krasna! a v tom klobuciku na spapanie 🙂
my inak trojkolku nevyuzivame vobec, len kocik 😅 a ako to tak vidim, tak ho budeme este dost dlho pouzivat 😀

baska19
27. máj 2010

ahojte tak aj ja pridam par novych fotiek my chodime v kočiari ale ked je v ňom dlho tak sa začne zvíjať ako keby na ihlách sedela tak musí trochu pobehať a potom je už dobre.Od kamošky sme dostali piano so zvieratkami ked sme ho prvý krát postili tak sa tak rozplakala lebo sa ho zľakla ale doma sme prelepili reprak že to tak nereve a už je z neho vytešena a všade ho nosí a vyhráva hlavne erdžanie koníka sa jej páči.

zanu držte sa a rýchle uzdravenie nech vás taketo chorôbky už obchádzajú
Mirka Alexik je už zdravučký?

miavin
27. máj 2010

baši - ahojky, hej už sme v poriadku, boli sme u dokyny, len ďasná má vraj hrozne navreté - že ho musia veľmi bolieť.....tak snáď budú konečne ďalšie zúbky......
no my chodíme v kočiari, ale tiež sa začne po chvíli mrviť a musí ísť behať.... my trojkolku máme - ale takú nekvalitnú - sa nám rozpadla skoro....

nany100
27. máj 2010

ahojte baby...
malá Barborka je zlatučká...
aj Simonka je frajerka...

nany100
27. máj 2010

zanu, dorazila vám už genciánka? bože, chúďatko ako sa musí trápiť ☹ ...ja by som od tej doktorky neodišla kým by jej čosi poraidne na to nedali 😠
ciky, to čo sa už deje je nenormálne...to musel byť šok ☹

my trojkolku zatiaľ nemáme, vydrží v pohode aj v kočiari, len sa mama nesmie všade po meste vykecávať 😀 ...to sa začne potom vypínať a dvíhať, tak rýchlo bežíme ďalej 😉

macik, vydrž! ja som to mala v januári, vtedy som sa ju pokúšala naučiť zaspávať bez didi a aj sa to vtedy ako tak podarilo, ale stále plačkávala pri zaspávaní ráno aj večer a potom bola chorá, tak sme dali didu pred spaním a už to bolo v háji...ale už mi to nejak prestalo vadiť, v noci sa budí už len zopárkrát, tak sa to dá vydržať...len mám pocit, že moja chrbtica už je úplne na rozpadnutie...idem si dať predpísať nejaké masáže a rehabku...vraj to poisťovňa prepláca raz za pol roka

baska19
27. máj 2010

ja verím že sa odstaví po čase sama teraz mame kojenie len na požiadanie a fakt že ked sa s ňou hrám tak si pýta menej a ked prídeme z prechádzky tak už chce trošku ale v poslednom čase jej večer stačí chytiť obe a tak zaspí ani veľmi necucka a občas mi lez dvihne tričko a pritúli sa ako keby ju ukľudňoval tlkot srdca podarena je vtedy 😀

bambina
27. máj 2010

jeeej babenky, ste zlatunke. dakujeme za pochvaly.

ciky, ja ze trsteniarik? to urcite nie. teraz som nasadila dietu, lebo uz sa nemozem kukat na to svoje brucho. poslednu dobu mi nejak chuti sladke. ale dakujem, urobila si mi den ( priznam sa ani neviem kolko vazim, tipujem 67 kg...)

baska, barborka krasne beha. juj, tesim sa ked uz aj Simonka zacne, aby sme mohli ist na Hlavnu ulicu sa trochu poprechadzat. v meste som nebola ani nepamatam. 😉

nany100
27. máj 2010

kuk, pridala som nejaké fotky aj ja...izbička pre Adelku je hotová, ešte posteľ objednať 😉

bambina
27. máj 2010

my sme s manzelom boli vcera na masazi. uz som musela, chrbat som si vobec necitila. aj mi puklo 4x, maserka povedala, ze som mala riadne povyskakovane. tak som sa objednala znovu.
ale Simonka ked ju zbadala (oblecena v bielom) spustila taky plac, ze som ju nevedela utisit. chuda, ta si myslela, ze ktovie co zas s nou budu robit. mna uz teraz boli brucho ked si predstavim ako pojdeme do poradne, alebo ockovat 😢

miavin
27. máj 2010

nany - náááádherná izbička, aj my máme zelenú - ale taký poriadok určite nemáme - máme puzle porozoberané, loptičky zo stanu až v obývačke a tak... 😀
ja som začala chodiť na akupunktúru - lebo ani masáže ani rehabky nepomohli..... tak už neviem čo...

zanulienka
27. máj 2010

ja mam 56 kg aj ja som potom asi trsteniarik 😅

miavin
27. máj 2010

no tak ja sa hlásim potom podľa váhy k začínajúcim snehuliakom 😀

cikyta
27. máj 2010

Zani.Tiež mám 56 kg,no výšku 170 cm. A z toho len brucho váži 40 kg.Ostatné končatiny su len také nitky ala fajný somálec 😖

zanulienka
27. máj 2010

ja mam 165 cm,som malinka 😅

cikyta
27. máj 2010

Zanu-takže si normálna proporčne 😉 Ta ne?

cikyta
27. máj 2010

Zanu-pošta bola?

zanulienka
27. máj 2010

ciky-nebola ☹ ,ale to je vzdy tak,ked velmi cakam nepride skoro.co je proporcne? 😕

cikyta
27. máj 2010

Akože - máš správne rozloženie.................Všade tolko,kolko má byť 😉 na tých 165cm.

zanulienka
27. máj 2010

jasne,najviac mam na bruchu-tolko koze co mi tam visi nemam na celom tele 😖

cikyta
27. máj 2010

Zani-tak si ju zahrn do ponožiek 😉

zanulienka
27. máj 2010

ked budem velka a bohata pojdem na operaciu,dam si odstranit kozu.lenze ako velmi sa bojim tak ma to nejak tesi,ze uz nenarastiem a bohata tiez nebudem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre