Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
27. máj 2010

No prosím! Zazobanci jedny! 😀 Nestačí im jedna kupelna! 😀

zanulienka
27. máj 2010

tu ma kazdy dve,je to lepsie ako cakat v rade 😀

cikyta
27. máj 2010

Jasne Zani chápem 😉

zanulienka
27. máj 2010

ciky!nebuzeruj,vies co je to mat doma tri baby a jedneho muza,co by presedel na wc cely den?

cikyta
27. máj 2010

Zani-Povedz mi,čo tam tí muži robia? Aj môj tam hodinu sedííííííííííí až je dekel žeravý 😠

zanulienka
27. máj 2010

on sa hra na mobile,ale vacsinou mu to elaia prekazi.chce sediet na nom a tak sa odtial ponahla a ked pisa,tak elaia stoji pri nom a chce to chytit

macikjm
27. máj 2010

😀 😀 😀 😀 zanu, ciky...vy ste riadne kozy... 😀 😀 som sa zasmiala na vasej konverzacii...
ciky...pozerala som na markize spravy aj tam to bolo...strasne... 😔

nikinka008
27. máj 2010

zanu 😀 😀 😀 😀 ze chce to chytit 😀 😀 😀 no ja sa tu z vas dvoch sulam 😀 😀
ciky,videla som spravy 😒 strasne nieco 😝
hodim sem zopar foto z prechadzky 😉

nany100
28. máj 2010

a dnes čo tak pusto dievčence?
som sa zasmiala, ciky, zanu 😀 ...aj ďalšia sa hlási na Miss zapravené prsia😀 😀

inak tiež som videla správy, ten debil ju uškrtil a potom sa snažil seba otráviť, ale nevyšlo mu to... ☹

niki, sárka je zlatučká 🙂

mia, u nás je poriadok, lebo Adel sama ešte nechodí, tak stíham za ňou upratovať 🙂 ...a detská je zeleno oranžová...tri steny zelené jedna orange 😉

macikjm
28. máj 2010

ahojte...
dnes nam tu krasne svieti slniecko...vyrazim s kolieskovymi korculami...zavolame babke...nech sa pride prechadzat s ninusou... 😀

no vy starina skupina, ze zapravene prsia...co mam hovorit ja...mlada kost a tiez mam cici ako neviem co...vydudlane... 😀

niki...sarka je uzasna... 😵

miavin
28. máj 2010

niki - kráááásna princeznička
no my sme dnes boli vonku - bez dudlíka som zabudla, ale zvládol to v pohode - chcem ho už aspoň cez deň odnaučiť, tak uvidíme či sa podarí
nany jáááj no my nemáme poriadok už dobre 4 mesiace - ale už to neriešim - večer naraz spratám a hotovo 😀

zanulienka
28. máj 2010

my tusim si uz odvyneme uplne,ako teraz do ust neda uz vyse tyzdna..dala som foto ako vyzera ☹

cikyta
28. máj 2010

Ahojteeeeeee
Sarka je krásnučká bábika!
Konečne je aj u nás tak teplo,že hodím krátky rukáv.no pruser.Malu mám furt vo výstrihu a ked nie ruky,tak tam pchá hlavu.Ak jej to nedovolím,tak reve.........Bože furt reve.......šlak ma trafí !!!!!!! Stále len pod to tričkooooooooo
Prekliate aj celé kojenie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zanulienka
28. máj 2010

preto nie je dobre,tak dlho kojit

cikyta
28. máj 2010

😠 😠 Ale inak nezaspííííííííííííííííííííííííííí........................... 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Niekto nosi na rukách malé,nech zaspí,niekto vopchá cumel,niekto cecok 😠 😠 😠 😠

cikyta
28. máj 2010

Ja sa zabijem.Pa..............

nikinka008
28. máj 2010

zanu,chudatko ako sa musi trapit,mi je jej tak luto ☹ 😔 nic sa nezlepsilo?vodicka este nedosla? 😕
ciky,verim ze mas z toho nervy asi tak ako ja z toho nosenia 🙄 ale tak co sa da robit len nejako vydrzat 😒 ale ked sa to uz nebude dat zvladnut bude sa to musiet zmenit co asi bude o nervy 😅
dakujeme vsetkym za pochvalu 😀

cikyta
28. máj 2010

Zani,tak ako?
Niki 😉

zanulienka
28. máj 2010

ciky-vyzera,ze sa to uz nesiri.aspon menej place,ale vyzera moja otrasne.akurat sme jej vybavili sukromneho doktora,skoncila som tymito debilmi co su tu

cikyta
28. máj 2010

Fuha,tak aspon to už nepokračuje. To je základ. A s dr.ste urobili dobre. Len nech jej pomôže ☹

zanulienka
28. máj 2010

a vy ako?uz si kludnejsia?

cikyta
28. máj 2010

už je fajn,len ma bolí dekel 😖

zanulienka
28. máj 2010

z coho?co si zase robila?tak sa mi nechce ist do roboty alebo asi aj hej.vypadnuuuut potrebujem

zanulienka
28. máj 2010

idem podat euomilion a ked vyhram ciky kupim ti nove zuby 😀

cikyta
28. máj 2010

Nič som nerobila.Zaae som málo pila a jedla 🙄 to preto ma večer občas bolí hlava.

Zani-k tej loterii a zubom mám kooooooopec svedkov !!!!!!!!!!!!!!!!!Hurááááááááááááá

krpcek
28. máj 2010

ahojte.
ciky a zanu dobre som sa nasmiala - ja sa pridavam partii "brucho do ponoziek" 😀 😀

nestiham sledovat do sa tu deje, lebo sme s malou teraz stale vonku, ale vecer ked mam trosku cas vas pocitam.teraz som prisla z korculi, rychlo pozret maili, sprcha a hajde spat.

ozaj baby este zehlite oblecenie drobcom? vcera bola u mna mama a hned na zfukla, ze ce tu mam tu kopu veciciek, a ja ze to caka na ozehlenie a ona ze ci este zehlim? co myslite dokedy treba zehlit?

zanulienka
28. máj 2010

ciky-smola,uhadla som len jedno cislo,takze ani mostik nie to este zuby 😀 .skusim stastie o tyzden 😉 .uz len kvoli tvojim zubom

sabinazv
29. máj 2010

ahojte, krpcek... ja uz nezehlim... asi 2-3 mesiace? nejak tak... proste nemam cas,vecer som uz ko a potrebujem oddych, moj maly nikdy nemal kozne problemy, tak nezehlim... uz ani neperiem v Lovele, ale v Persil senzitive... a teraz ked sme u nasich sa perie kadejako vlastne 😅

nany, krasna izbicka, pochval muzika 😉

zanu, chudatko malinka, nech sa rychlo vsetko zahojiiii

zanulienka
29. máj 2010

krpy ja zehñim co treba zehlit,ked je to pokrcene,ale inak nie.take,ze body nie,ale pokrcene tricka,nohavive ano

cikyta
29. máj 2010

Krpcek-veru.Aj ja už časovo žehlím len čo treba,inak nie.Proste nemám ako pri malej.Zehlenie musím robiť,ked som sama a to ja niesom,tak len tak ozaj nutne veci žehlím ☹

Zanu-no fasa.Už sa mi radosťou bradička triasla,že dostane senza výpln a trt z toho 😢
Ale ja si počkáááááám 😉 Ja to mám času jak indián šípov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre