Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
29. máj 2010

Zajtra u nás zapletaju deťom vrkôčiky ku dnu detí. Ideme prihlásiť Sisu 😀

zanulienka
29. máj 2010

1.juna na den deti mam meniny a Sofia ma uz 8 rokov,boze ako my rastu tie moje baby,ochvilu pridu domov z nejakym frajerom 😅

macikjm
29. máj 2010

ahojte...
my sme dnes pri mojich rodicoch, aky to fajront...ty brdo...asi sa tu nastahujem...skoro nic nerobim.... 😀 ninku zabavaju...a mamka ma relax...ale nie, vsade dobre, doma najlepsie....uz som si zvykla v nasom bytiku a tam sa uz citim ako doma...konecne niekde... 😀 4 roky stredna v presove, 5 rokov vyska v ke...clovek je taky nenarocny, prisposobivy vdaka intakom... 😀
inak krasny vikend prajem...
ciky...to kojenie je fakt niekedy na nervy...nastastie ninka nezaspava na prsniku...unavi sa na nom, ale potom uz nechce a ma cumel..trosku polezim s nou na posteli a ked uz chce zaujat polohu na spinkanie, tak ju dam do postielky a cha...ale dostat sa do tej fazy spania je niekedy veelmi narocne...

cikyta
29. máj 2010

Zani-tak ak by som zabudla,tak vopred:
-VSETKO najlepšie !!!!!!!!!!!!!! Hlavne vela zdravíčka,šťastíčka a velku výhru v lotérií 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Aj Sofinke velký cmuliling !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Macik-no aspon že má cumlík Ninuska ☹ To je dobre.Dnes je druhá noc,čo mi to pišťalo každých 10-15 minut !!!!!!!!!No psycho! Netuším,čo ju budí,prečo nespí,prečo je mrzutá ??? Može to byť od zubov,po "vymyšlanie"... 😠

No idem zatial....Muž mi ju zobraôl von,tak idem niečo žehliť. Tak kmitám !!!!!!!!!!!! Lebo len si to rozložím a su tu 😠 😠 😠 😠

nany100
29. máj 2010

sabi, dík 😉 ...pochválila som ho niekoľkokrát :- 😉 D 😀 😀

ja ešte žehlím všetko, akosi zo zvyku...ale žehlím cez deň buď keď sa doobeda hrá alebo keď cez obed spinká...večer už by som tiež nevládala...jej to nevadí keď žehlím, hlavne, že som pri nej a nesmie to trvať príliš dlho...číta si knižky a vysýpa a nasýpa kocky so krabice a sleduje ma...najviac sa jej páči keď naparujem a tá para syčí
🙂

nany100
29. máj 2010

u nás dnes otvárajú diaľnicu, tak je tu veľká sláva...je to dnes pešiakov, tak tam ideme aj s malou s kočíkom poobede...tak večer kukajte TV, možno tam budeme 😀 ...nejaké atrakcie a tak...zajtra papaláši na čele s Ficom a od pondelka má Považská konečne výýýýdych od toho smogu a áut 🙂

zanulienka
29. máj 2010

neboj ciky ja sa ti pripomeniem 😀

cikyta
29. máj 2010

Nany,tak to máš super.S molou sa musím hrať aj ja,inak mi berie všetko........Hned by mi visela na žehličke 😠 takže u nás je to na prd.
Budeme kukať správy a kývať Adelke!

Zanu- 😀

cikyta
29. máj 2010

myslela som to tak,že sama sa mi malá nezahrá 😒

miavin
29. máj 2010

ahojte
ako sa máte?
ciky - no super, nezabudni foto urobiť,
nášmu Alexovi by asi ani copík neurobili - nemajú z čoho stále má jemné biele vlásky krátke 😀
Zanu - vopred blahoželám - aby som nezabudla - a prajem hlavne to zdravíčko....

egyptanka
29. máj 2010

Ahojte damicky 😀
po dlhsej dobe sa ozyvam. Mame sa dobre, mala je strasne sidlo, takze nestiham, len v poslednej dobesa zacala budit velmi skoro. Vstavala vzdy o takej 7 a dnes uz 5,30 bola hore, nechcela od unavy obedovat, takze dnes bola umrncana, aspon vonku ked mohla behat tak bol klud. A cez den toho tiez vela nenaspi, tak nemam cas odpociavat. Ale rychlo zalomila uz od 19 spi.
Ja odstavujem kvoli mojmu zdravotnemu stavu, ale neche mi pit UM tak jej davam mliecne vyrobky (nastastie jogurty, milaciky, lucinu ma rada, alebo robim omacky s kravskym mliekom). Zatial kojim len uz vecer, ale ona je schopna sa prisat a ciciat prazdne prso.
Baby davate aj ovocne jogurty? Ak hej ake? ...
Nejaka nova tehula?

cikyta
29. máj 2010

Mia 😀 😀 😀 😀 ved ani Sise by nič nezaplietli na tej hlavičke 😀 😀 😀 😀 😀 To som myslela akože v uvodzovkách.

Egy-ovocne jogurty nedavam.Dávam len čerstve ovocie,výživky,presnídavky...zatial 😉

cikyta
29. máj 2010

Teda,nech neklamem.Mám od nestle také pudingy.vanilkove,čokoládove a malinove.No väčšinou mi zje len čokoládový.

egyptanka
29. máj 2010

ciky, jaaaaj a co vase spanie?
nanny a co vase spinkanie?

cikyta
29. máj 2010

Egy takto.....2 dni super (v noci je možno 2 max. 3 krát hore)
No a potom dalšie 2 dni je hore hádam aj 30 krát 😠
N-E-R-O-Z-U-M-I-E-M . . .

miavin
29. máj 2010

ciky - no ale veď Sisa má celkom "bujné" háro.... 😀 hlavne keď sa zobudí ako majster "N" 😀
egy - no my sme začali dávať jogurt - ten smotanový mňam duo - je veľmi dobrý - nejedáva ho každý deň - ale chutí mu....

egyptanka
29. máj 2010

ciky, no tak ako ja nerozumiem ze sa mi zacina tak skoro budit ... 😒
ja by som ju aj dala skoro doobeda spat, ale to mi bude spat sotva 50 minut a poobede sa mi ju uz nepodari ulozit.

cikyta
29. máj 2010

Mia-ona ich má také celý den.Nielen ráno.Nič s tým n eurobím 😀

Egi-skrátka sme na ne krátke beťárky ! ☹

egyptanka
29. máj 2010

no idem si lahnut k telke a troska poodychovat...
pekny vecer prajem a niekedy sa opat ukazem 🙂

cikyta
29. máj 2010

Pekný večer Egy a pozdravujeme aj Natalku 😵

petusko
autor
29. máj 2010

Ahote,
ja len tak v skratke, zijeme, mame sa o.k., len nejako ryyychlo 😅
dnes sme mali na ihrisku sportovy den pre deti, sutaze, opekacka, fajne bolo 🙂 a zajtra ideme mojmu synovcovi na prve svate prijimanie, tak nam dni utekaju ako voda...
jaj a asi tri dni som uz MAMA, marcelik vyratuje uz krasne 😵

nikinka008
29. máj 2010

Ahojte 🙂 dnes strasny den bol 😝 mala mi na obed ani za nic nechcela spat,vlastne zaspala mi na rukach a ked som ju chcela polozit do postielky hned bola hore 😠 takto asi zo 5 razy som ju uspala a polozila a za kazdym hned oci otvorila 😔 uz som mala take nervy z toho,chudak manzel bol po nocnej ale vravi mi ja vezmem toho certa a ty si oddychni 😅 lebo uz videl ze som uz malaz toho nervy tak taky bol zlaty 🙂 potom mu na pol hodinku zaspala na rukach ani ju radsej nedaval do postielky lebo znovu by bola hore ale aspon na chvilku si pospat musela lebo do vecera by som sa bola zblanila asi 😠 ...ale ani nepomohlo lebo sa zobudila strasne zla,hadzala sa o zem s placom uz mi aj do smiechu z toho bolo 😀 tak sme si ju nevsimali nech sa ukludni,idu nam aj zubky strasne sa slini urcite aj preto je taka lenze aj si myslim ze prisla na to ze nas moze ovladat ale tak to prrrrrrrrrrr 😠 strasne tvrdohlavy barancek 😔 a vecer v postelke hned zalomila aspon ze to 😒
No a som sa rozhodla ze od pondelka cez den ucime samozaspavanie tak to bude boj ale uz musime lebo som znicena od hlavy az po paty 🙄 tak som zvedava 😕 drzte palce 🙂
Tiez sa v noci zobudila s placom tak som si ju dala k sebe ale to uz ani nebol spanok premna lebo ja sa tak neviem vyspat,a mala od 3 sa len prehadzovala v posteli a nespala uz vobec a manzel ju o pol 6 vzal do obyvacky a mna este nechal pospat do tej 8 a potom vymena 😀
zanu,ako elaia?uz lepsie?zasielka uz prisla? dobre ze ste zmenili doktora ved to uz co je za pristup 😠
mi papame vanilkove,jahodove,broskynove a take ovocne ale cokoladove nie ,to neviem ci uz take mozu papat 😕
No caka ma este zehlenie 🙄 tak sa idem pomaly do toho pustit 😒 papaa 🙂

bambina
30. máj 2010

ahojte.
musim pochvalit Simonku, zacali sme davat na nocnik (vy uz to mate asi davno za sebou 🙂 a pekne sa jej dari piskat do nocnicka. tak sa velmi tesim. len s kakou to bude horsie, ona kaka hned ako rano otvori oci. vcera o pol siestej😀

inak tento vikend si pripominame druhe vyrocie ako manzelia. nijak specialne to neoslavujeme, pozrela som svadobne fotky a pospominala. hned by som sa vydala znovu 🙂

boli sme 1x na detskom ihrisku. Simonka sa predtym bala (neviem po kom je taky bojko), ale vcera sme boli na kolotoci, v auticku a aj na smykalke spustili. zlata bola.

baby, ja este zehlim vsetko. mala ma stale ekzem, teraz len na rucke a vzadu trochu na zatylku ked sa zapoti pri kojeni.
z toho kojenia uz aj ja mam niekedy nervy, u nas sa zaspava na prsniku. od cumlika nebudeme musiet oducat, lebo ziadny nema, ale ako od prsnika oducime to netusim.

nikinka008
30. máj 2010

bambi,gratulacia 🙂 no my este ani nevieme ako nocnik vyzera 😒 par krat som ju skusala posadit ale nechcela tam byt 😔

cikyta
30. máj 2010

Ahojte.
No my na nočník chodíme a hned volá,že ide robiť CCCCCCCCC
(Len s kakaním prestala,lebo ona sa vyciká a už sa ťahá preč,takže KAKO robíme do plienky 😠 Ked mala 8 mesiacov krásne tam kakala,no teraz už nie 😠

Ráno ju krmim vianočkou....už nechcela,tak som zbytok vyhodila do koša.
Hodila som tam aj sačok z čaju a iné !drobnosti".
Asi 1 minutku som Sisu nepočula,nevidela a ked mi to bolo samozrejme čudne,kuknem na nu a skoro ma vykotilo zase... 😠
Vybrala z koša tu vianočku a v strede izby sa napchávala. 😅
A to som mala čerstvo povysavane!!!!
Ved hodím neskôr foto.

nikinka008
30. máj 2010

ciky 😀 😀 to je teda cislo Silvinka 😅

nany100
30. máj 2010

ahojte...ciky, občas sa zahrá aj sama, ale musím byť v tej istej miestnosti...má také karty náučné (objednali sme jednu zásielku) a to vyberá, akože číta a dáva naspäť...hrozne je pri tom podarená...taká rozumbrada 😀

egy, aj my sme dnes vstávali skôr, ale inak spinká do 8-8:30 a cez obed tak 1,5 hod. a večer ide pred 20:00...tak ako u ciky, niekedy sme hore 3x, niekedy 6x...viac asi nie...nechcem to zakríknuť, ale je to ooooveľa lepšie ako to bývalo...od toho roka ako keby dozrela a spánok má hlbší a dlhší..jogurty dávam aj ovocné, s ovocím čo rastie u nás (čučoriedky, marhule), skúsila som aj banánový, ale nechcela ho...dávam aj vanilkové a napr. aj malinovú výživu sme skúsili a v pohode 😉 ...ešte nedávam nič čokoládové a jahodové a s exotickým ovocím...

petusko, gratulácia k "maminkovaniu"...je to krásne 😉 ...u nás momentálne frčí najviac slovo "hoj-da"...asi stokrát za deň 😀

niki, také trampoty so zaspávaním máte? Sárka je zvyknutá na maminkinu náruč, postieľka nie je taká fajná 😉 ...ale chápem...my sme samozaspávaním prešli koncom januára, ale len prechodne úspešne...už zase zaspávame s cicíkom, ale našťastie za 10 min. cez deň aj večer spinká, tak mi to nevadí...čo bude potom keď ju budem odstavovať, ani nechcem pomyslieť...ten plač bol u nás hrozný ☹

bambi, ani u nás nočník zatiaľ nefunguje, nechávam tomu voľný priebeh zatiaľ...posedí na ňom, ale nič nevytlačí...ani ciko ani kako 😀 ...u nás sa s obľubou kaká v noci 😒 ...ma to hnevá, ale neviem čo s tým...zaspí a keď prídem do izby, tam smrad a nakadené v plienke...no ten rev, keď ju prebaľujem, až zavíja ako sa hnevá...neviem, prečo sa nevykaká cez deň, asi nemá čas 😖 ...ani my cumlík nemáme, máme cicík 😀 ...
na ihrisko chodí strašne rada, hojdala by sa celý deň...ale aj piesok ju láka 😀 ...a blahoželáme k výročiu svadby...aj my oslávime o dva mesiace dva roky 😉 ...aj ja by som sa hneď znova vydávala (samozrejme za toho istého muža 😀 )

nany100
30. máj 2010

ciky, Sisa je prípad 😀 😀 ...viac jej chutila z koša ako z tanierika 😀 ...dúfam, že to zapisuješ...ja Adelke všetko zapisujem, aby sme sa na tom raz zabávali 😉

cikyta
30. máj 2010

Aspon že si to po sebe pozametá 😠

nikinka008
30. máj 2010

juj to je take zlatucke 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre