Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

anib
30. máj 2010

ahojte, sikovne tie nase dietky, tak my sme chori, najprv ocko, potom Bianka, v utorok sme boli u dr, tak len vytierat nostek, a stoptusin, v piatok sme uz isli zase a - zapal priedusiek, prvy krat antibiotika a sirup na kasel, hrozny hlas ma, chudatko moje ☹ , este aj zo spanku kasle. A myslim,ze coskoro pojdu aj tie 2 vrchne, lebo sa nieco belie spod dasienka. A asi piaty den co sa pokusila prejst odo mna k ockovi,asi na pol kuchyne prvy krat,tak sa aj ja vytesujem z prvych krôckov. Vcera sme Bianke rozpilili postielku, tyzden bol mm chory, spal vo vedlajsej izbe,ja s malou,chcela len pri mne,no a nie a nie spat v svojej postielke, tak ocko spilil nohy /este ze je stara z roku 5 😀 , a odsroboval jednu bocnicu,takze je na urovni nasej postele a akoby pri mne, uz je spokojná. Kojime zatial stale,teraz cez chôrobku tiez. Na nocnik ju obcas dam,ale reve, ked ide kakat, tak sa radsej niekde schova a privre dvere a tak tlaci. 😅 , tak nejdem silit,hadam pride na to cas.

cikyta
30. máj 2010

Boli sme na návšteve a v obchode.Cez celý obchod kričala tak,akoby spievala že:
-Paparaci !!!! Paparaci !!!!
(v aute počula lady gaga 😀 )
Stále všetko opakuje,len slovko MAMA z nej ide ako z chlpatej deky 😠 ( 😀 )

cikyta
30. máj 2010

Bianke želáme skore uzdravenie! Chudiatko malinké. ☹
A jasne,že všetko má svoj čas.Aj krôčky,aj šerblíček 😉 Len nech služi zdravíčko ! To je to najsamprvdôležitejšie ! 😉

cikyta
30. máj 2010

Inak dnes sme kupilin v tescu Sise kraťasky a na nich že od 3-6 mesiaca.A sú jej akurát na leto.Fakt divné číslovanie.
A chceli sme aj pre kamoškinho malého,čo má 2 mesiace a mali že newborn a prisambohu si sa celý do tých gatí vopchal 😅

cikyta
30. máj 2010

Zohladnite moje preklepy 😅 Dakujem.

petusko
autor
30. máj 2010

ahojte 🙂
my sme po oslave, fajne bolo 🙂
ani u nas sa nenocnikuje. a ja asi na nocnik ani nebudem velmi ucit, Petko sa v dvoch rokoch pekne naucil rovno na WC, tak to asi necham tak aj u Marcelka.
Silvinka je svetova, ako upratuje 😀
Mne Marcel pred chvilou zase sposobil zastavu srdca, kym som vybalovala veci a balila zakusky do mraznicky, tak mi vyliezol po schodoch uplne az na poschodie , vyse 20 schodov 🙄 a musel byt extra rychly, lebo z kuchyne vidim na schodiste a vobec som si ho nevsimla 🙄

cikyta
30. máj 2010

Peti- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Lapaj malý !
Je to smiešne,ale v tej chvíly veru nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
30. máj 2010

Veru nie ☹ ☹ ☹ ☹

cikyta
30. máj 2010

No Silvinka rada upratuje aj s handrou v ručičke.Všetko utiera a najlepšie je,že si odpluje na handru a tak utiera !! A ja fakt netusím,kde to videla ! Prisahám,že neplujem na handry 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Urobila to aj pred návštevou a fakt som sa necítila príjemne 😅 😅 😅

petusko
autor
30. máj 2010

😀 😀 ze odpluje 😀 😀

pikino
30. máj 2010

cafte zaby ja len na chvilku.

z toho mrnata mojho ma picne. dnes ani za nic spat. no dobre vstavala o desiatej ale tahala do piatej, navela som ju uspala u seba v posteli 😠 opica krpata. a za hodinu uz bola hore a skakala mi tam po vankusi. 😝

ciky ze naplut do handry, sa tu rehlim hehe 😀 😀 😀 mozno to videla v telke 😀

petusko nasa tiez tak potichucky zakerne lezie hore schodami, infarktove stavy ked ju hladam na prizemi a ona zatial robi bordel hore v detskej. 😅

zanu dufam, ze elaie je uz lepsie a anib nech sa bianka rychlo uzdravi toto pocasie je hrozne. 🙄

terez akurat zbadala v telke konika tak nanho krici. ze jeeje 😀

pikino
30. máj 2010

jaj a vcera sme boli kuknut v kostole na svadbu a museli sme odtial odist. lebo najprv zacala rozpravat, potom odstrelila cumel pod susednu lavicu, potom si vypytala piskoty a hadzala ich pod seba. a nakoniec zacala revat. 😀 no jo.
ale musim povedat ze v kostole bola ohromna prdel. takeho farara som uz dlho nevidela. asi studoval v nejakej hereckej skole ale teda dost zlej. 😀 😀 😀 😀 esteze som mala terez na kolenach a mohla sa za nu schovat ked som sa rehotala ako kon. 😀 😀 😝

petusko
autor
30. máj 2010

piki, nas marcel vcera za cely den spal hodinu! aj to zaspal navela v kociku poobede o stvrtej. prvykrat v zivote nespal cez den a to som prave vcera potrebovala pokoj, lebo som piekla tortu. zakon schvalnosit funguje u nas na 200 % 😅

pikino
30. máj 2010

to tak byva deti proste maju cuch na to otravovat ked to clovek najmenej potrebuje. 😀

daanka85
30. máj 2010

No ahojte, tak precitala som len par stran, ale pozeram, ze viaceré deticky tu trapi nespavosť... No mna uz ide od stvrtku trafit z toho... Naplanujem si porobit a nasa hviezda nie a nie spat a ak aj nahodou sa ju podari uspat- mmch len na rukach!! Tak si hodi 35 min. slofika a je hore... A ani za svet sa sama nebude hrat!!!

Piki, tak ste mali humor v kostole, no kto by to bol povedal, ze tam... 😀

Ciki, tak tebe je hej, ked ti uz mala upratuje.. A coze odpluje, len ked utiera 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inac, aj my mame z tesca kratasy- z min- roku, ze 3-6 mesiacov... Ale pekne sme ich an teraz odlozili, lebo aj 3 rocna neter sa do nich vtrepala 😀 😲 😀 😲 😀
Tak neviem, ci mate take ako my.. My sme vzali take bavlnene- zelene a oranzove dvojbalenie, no to este min. roku a a dokonca este pred narodenim- preto neutralna 😉 Len som vyratala, ze kolko bude mat v lete... Ale je dost mozne, ze tohorocne modely su ine... 😉

Inac, my nocnikujeme, no len rano... Pekne sa vzdy vycika a vacsinou aj vykaj... NO cez den uz nie je az taka nadsena, dakedy sa napne jak spruzinka a nesadne ani za svet... Tak ju nenutim...

Petusko, sila s tými schodmi.. Ale pre deti je to asi akýsi trhák, lebo aj nasa ked zbada schody, tak ocka sa jej rozziaria, nadych a rozbeh 😀
A neviem, co bol vcera za den, vela kamosiek si stazovalo, ze detuchy nespali a k tomu este aj plakali... tak 😖 ... Zeby to slo vzduchom??? 😲

beadz
31. máj 2010

dobre ranko. je tu niekto, alebo mam zase smolu ?

beadz
31. máj 2010

takze mi je to jasne. no nic. pekny den kazdemu 😵

petusko
autor
31. máj 2010

bea, ja som tu 🙂 uz som bola v skolke zaniest Petika a teaz sa chystam zase vytriedit deckam male veci a doplnit dobre
😝
tie tt mas uz nadherne 😵 😉

cikyta
31. máj 2010

Danka-presne tie iste máme !!!!!! 😀
Bea-mojko,ako to uteká tehulka naša. Držkajte sa v zdraví !

cikyta
31. máj 2010

Danka-to bol výpredaj a z 225 sk zlacnené na 90 sk. No nekup to...ked hned len pre bábiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
(A máme oranžovo zelený vak,tak sa nám to hodí 😉 ,lebo z tej ružovej mi už pomaly šibe)

nany100
31. máj 2010

babule, kuk na tento link...neviem si to predstaviť...ale nie preto to sem dávam...komentár tam pripísala zucha, čo chodila aj do našej témy a čaká tretie mimi...ani sa nám nepochválila 😖

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mimkao/album...

nikinka008
31. máj 2010

😕 😕 wau taka mlada a uz 5 dieta caka 😅 to sa ako da zvladat ved ja mam dost s jednym 😀 😀

nany100
31. máj 2010

niki, ja som na tom rovnako, aj keĎ druhé by som už pomaličky brala..len ešte presvedčiť mm 😉 😀

nikinka008
31. máj 2010

nany,j by som ho ani nemusela presviedcat 😀 😀 on by bol za ale ja nie 😅 😔

ivanulienka81
31. máj 2010

ahojte maminy
mozeme sa k vam pridat? iba teraz som objavila tuto temu 😅 my sme tiez aprilovy 2009
chcela by som sa teda opytat, ze ako vam spinkaju deticky? my uz spime len raz denne obycajne od 11 hod do 14 hod a potom uz len vecer, neuspavam ho, zaspinka sam, len vecer zvykne robit drahoty
a este jedna otazka, uz trenujete na nocniku?

cikyta
31. máj 2010

@nany100 😅

@ivanulienka81 Vitaj a inak si šťastná žena,že : Od 11 do 14 hod.spánok 😅 WAW!!!
Na nočník trenujeme 😉

ivanulienka81
31. máj 2010

cikyta, dakujeme.... no mam dojem, ze my si to aj zasluzime
a ako vam to ide s nocnikom? bo Misko sa s nim zatial iba hra, dava do neho hracky, posadi sa nan len ak omylom do neho spadne 😀 a ked si uz ide sadnut tak opacne, ze tam kde ma mat chrbatik na operadielku, tak on si sadne tvarickou 😀 neviem, mozno to bude aj tak dobre 😀

zanulienka
31. máj 2010

cafte,Elaia sa uz ma dobre,vodicka nam este neprisla 😒 ,ale zvladli sme ju aj bez nej,nechame na buduce co dufam,nebude 🤐 .zase zacala spinkat skoro celu noc,len nad ranom sa zobudi na mliecko a potom spinkame do 8.00.
ciky-ked elaia je zdravucka aj ona spinka od 11.00-14.30 ak ju nic nezobudi aj do 15.00.sice vecer chodi spat okolo 22.30,ale to vzdy.

zanulienka
31. máj 2010

ivanulienka-vitaj a gratulujem k tehu 😉

ivanulienka81
31. máj 2010

no zanu, my sme mali obdobie, ked sme sa vecer o 18 hod kupali a o 19 hod uz bol napochodovany v postielke... teraz tiez zacal vymyslat a vystraja do 21 hod alebo aj do 21:30 a potom ale spi do rana ako zarezany, ale kolo siestej sa pyta ku nam do postele a este driememe do siedmej, ranne mliecko uz nedavame, uz len rovno ranajky a v ramci nich ma aj mliecko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre