Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
2. jún 2010

Takže Dominika alias nedobrovolný boxerský pitel 😀

zanulienka
2. jún 2010

ciky-a ked ju netrafi,tak nanu zakrici a velmi spatne sa nanu pozrie 😀 a domca krici-nebi ma!elaia naspat zakrici

zanulienka
2. jún 2010

inak zboznuje domcu,len neviem preco ju musi udriet,ked zabudne...vrati sa.je to smiesne,zatial

cikyta
2. jún 2010

Tieto naše krpane fascinuju staršie baby.Veru rovesníci moc nie,ale už väčšie kočky hotove žúžo 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. jún 2010

A pusa ako? Uzdravuje sa pekne?

zanulienka
2. jún 2010

no dasno,jazyk su super,uz vonku zase zbiera smeti,ale este zvonka ma pupaky,to bude na dlhsie

cikyta
2. jún 2010

Ejha,takže aj Elaia je taká malá smetiarka,ako Sisa??? 😀

zanulienka
3. jún 2010

cikyta-vyzera to,ze su od jedneho otca 😅 ci mamy 😅 ?

bambina
3. jún 2010

ahojte.
chvilu tu nie som a kolko toho popisete.
gratulacie zuul, nech je vsetko ako ma byt 🙂

nikinka008
3. jún 2010

Dobre ranko 🙂 My dnes mame krasny slnecny den a ma byt riadne teplucko uz teraz rano je krasne tak sa chystame s malou na farmu so zvieratkami,uz sme tam boli ked bola este velmi malicka teraz to uz bude ine som zvedava ci sa nebude bat tych zvierat 😅 Potom hodim se foto.Pekny den prajem vsetkym 🙂

ivanulienka81
3. jún 2010

ahojte, aj my sa tesime uz z krajsieho pocasia... juchuuuu
maly teraz vyfasoval basu, bo oblizoval balkon a este sa na tom rehotal.. jaj nech je uz 11 hod nech zaspi a potom sa ide vonka 😀

zanulienka
3. jún 2010

ivka-kde si ho zatvorila? 😀

bambina
3. jún 2010

ivka, vitaj. Michal je nadherne meno. my sme malu volali Misko do 6 mesiaca, kym sa neukazalo, ze je to dievka 😀

ivanulienka81
3. jún 2010

zanu, no do postielky siel, tam ho davam ked robi nieco zle alebo sa uz nezmesti do koze
bambina, dakujem

nany100
3. jún 2010

ahojte, aj mm je Michal 😉
maličká spinká, obed sa varí a potom šup na slniečko...doobeda sme boli v MC, pohrať sa...je tam ako doma 😀 ...len ja prídem o kríže, kým začne sama behať...ako tajfún, z jednej strany na druhú 😀 ...a pred sebou tisne buginku s plyšákom 😀

bambina
3. jún 2010

zavidim vam slniecko. tu opat prsi, ja uz neviem ako malu zabavat. ani MC tu poriadne nemame.
aj Simonka si v nedelu zacala tlacit kociarik pred sebou a vcera sme skusali chodit von za rucku. zlatunka je.

ivanulienka81
3. jún 2010

baby hm... my uz behame do 10 mesiacov, sice vtedy to bolo tak ze vela padal a ked sme sli vonka tak bol ufulany stale... teraz chodime tak, ze pekne cupita vedla kocika a zbiera vsetky smeti okolo alebo na trojkolke chodievame

zanulienka
3. jún 2010

aj my mame slniecko.akurat som kukala fotky-povodne.katastrofa,krasne domy zaplavene,zahrady... ☹

zanulienka
3. jún 2010

bambi-sme na tom rovnako,ani my tu nic dokopy nemame,dve ihriska a skoncilo.esteze zvierata tu maju ludia,kukneme somara,ovce,kravicky...

nany100
3. jún 2010

no akosi sa podmráča, dúfam, že sa vychystáme a nakoniec stvrdneme doma...malá sa po hodine zobudila a plačom, tak som si k nej ľahla a ešte zaspinkala 🙂 ...bambi, ani Simonka ešte sama nechodí? Adel tiež za jednu ruku, aj vonku...a občas sa pustí, ale ostane stáť a ani krok 😀

nany100
3. jún 2010

zanu, to je super...aspoň si Elaia nebude myslieť, že krava je fialová 😀

ivanulienka81
3. jún 2010

tak u nas nie je absolutne co pozerat... akurat psiky co ludia vencia vonka.. zial na travnikoch, kde potom je hovienko na kazdych 10cm, realita slovenskych sidlisk 😠

zanulienka
3. jún 2010

ivka-ale ty aspon byvas v ba,vzdy sa nieco najde.ist sa prejst po meste...sadnut do cukrarne.ale ja,nic!za 10 minut obedim celu dedinu a zase som doma.sice ma to aj vyhody,ak kocky odidu z pred domu a ja ich hladam,staci sa opytat cloveka co ide okolo,ze ci ich videl 😀
nany-no nebude si mysliet,uz ich krasne napodnobnuje somarika,kravicku,psika..

ivanulienka81
3. jún 2010

ano zanu, byvanie v meste ma svoje vyhody aj nevyhody a tak isto aj byvanie na dedine ma svoje vyhody a nevyhody... my sme chceli ist do centra, bo sme pohodlni a vsetko chceme mat po ruke.... ale jednoznacne som presvedcena, ze krajsie detstvo je na dedine 😉

nany100
3. jún 2010

toto nám včera vyrástlo v detskej izbe 😀 ...tatinko maľ voľno a chytil umelecké črevo 😀 ...ešte objednám nálepky zvieratiek a bude mať malá džungľu 😀

cikyta
3. jún 2010

Ahojte! 😎
Vonku slnko,ja som happy.......................Prišla nám suknička pre Sisu,letná supravka kitty pre Sisu,nabehla som jej kupiť sandále a teraz??? KUA ved idu mraky a mna chytá jed!
To som mohla kupiť Sise gumáky,lebo myslím,že tie by sa asi viac využili,ako sandále.vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

Miško je moj muž,aj synovec a v našom meste aj trištvrte mužov.Je to tu dosť moderné meno,preto som sa zaprisahala,že aj ked muž chce,určite nedám chlapcovi meno Miško,to radčej nejaký Teofil,Alojz,či neviem kto.................lebo tu je to komplet zamiškované 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ( 😀 )

cikyta
3. jún 2010

Nany-mužíky zdravíme,že má šikovné ručky.EEEEEEEEEEEjha!!!!!!!!!!! Nádhera majstre! Poklona.
Je to bohove! 🙂

zanulienka
3. jún 2010

nany-jeej 😵 a aj ja by som chcela nieco take namalovat babam do izby,ale asi skor uprednostia nalepky hanna montana 😅

ivanulienka81
3. jún 2010

ciky, my ked sme davali meno Michal, ani sme netusili ze to meno tak leti.... 😨

ivanulienka81
3. jún 2010

mna drbne, maly sa zobudil... idem mu ukazat hodinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre